MT peklo

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod Gino » pát 30. lis, 2007 8:32

Ja mam teda Landu rad a jeho pisne se mi libi... co delal pred 15ti lety je mi ukradeny, protoze v ty dobe ja jsem si hral s autickama a zajimala me jenom jahodova zmrzlina :lol:

Ake hodi se tu na to jedno porekadlo . "kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde" :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod sberatel » pát 30. lis, 2007 12:17

No odpověď typu, je mi jedno co dělal dřív, líbí se mi jeho písně, je dobrá. To kdyby Mengele začal po válce dobře zpívat, tak by ti bylo taky jedno, co dělal před patnácti lety, protože sis hrál s autíčkama?
Jinak na Landu se dívám tak, že už se ve svých veřejných projevech značně umírnil a to mu jenom sluší, nevěřím však, že by od svých rasistických názorů nějak moc ustoupil. Jenom si je nechává pro sebe. Nelze mu však upřít snahu o nějakou tu bohulibou činnost. O co lepší by to bylo, kdyby to nemělo pořád ten ''nacionální'' nádech.
sberatel
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. zář, 2006 23:00

Příspěvekod hellas » pát 30. lis, 2007 17:28

srovnávat Landu s Mengelem? Trochu přitažený za vlasy ne?:roll: :roll: :roll:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Gino » pát 30. lis, 2007 19:05

sberateli - ma odpoved na tvou narazku plne koresponduje s tim, co ti uz napsal hellas.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod asgar » pát 30. lis, 2007 20:29

Je to rozhodně lepší než vyvolení apod. Akorát mě tam vadí Pan Landa, furt tam mele o chlapáctví apod. Přitom se nedokázal srovnat se svojí minulostí, tu spláchnul jako že to nebyl on, že byl mladej, a že byli takový léta ale byla to právě ta minulost, která pana Landu vynesla na vysluní..
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » sob 01. pro, 2007 0:02

Kdyz mi bylo deset, tak jsem Orlík poslouchal a dodneska umim vetsinu textu, co se v mladi naucis, nechci rikat ve stari, ale pozdeji jako kdyz najdes :lol: :lol: a s autickama jsem si teda hral v tu dobu taky. :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod hellas » sob 01. pro, 2007 9:42

chlapi, uvedomte si, ze medialne znama osobnost, nebo xicht, jak chcete, prece nemuze otevrene rikat o ciganech ze sou smejdi atd. Kdyby se zeptali Fananka napriklad, co myslite, ze by rekl? (i kdyz u nej kdo vi :lol: )
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Jacopo » sob 01. pro, 2007 13:32

Ten projekt vypadá hodně dobře... ještě, že jsem se to dozvěděl tady, protože jsem si jistý, že bych se o tom nikde jinde nedozvěděl... :P
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Lilu » ned 02. pro, 2007 10:07

Projekt vypada skvele a prvni dil myslim nezklamal.
Uz jsem o tom slysela asi pred mesicem na Stream.cz a na prvni dil jsem se fakt těšila.

Jak to vidíte Vy? Vzdá to někdo?

Podle prvního dílu bych tipovala max. Otu...

________________

Lilu

http://www.lilu.cz
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

Příspěvekod WT_Warrior » ned 02. pro, 2007 11:13

mě se to Peklo s Landou líbí a jsem dost zvědavý na ty jejich tréninky a vubec se tesim na cely prubeh toho všeho :-)
WT_Warrior
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: čtv 26. črc, 2007 23:00

Příspěvekod Jacopo » ned 02. pro, 2007 11:25

Nemám odvahu teď tipovat, kdo vypadne... ale jasné je, že to hoši nebudou mít lehké... :wink: Těším se, až se to rozjede doopravdy!!!
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod sberatel » ned 02. pro, 2007 15:08

já ho nesrovnávám, jen sem chtěl poukázat na to, že omluva typu, bylo to dřív, to sem byl malej a tudíž mě to nepálí, je trochu nebezpečná. Landa samozřejmě nebyl a není neonacista, jenom asi xenofobní víc, než by bylo pro vzor mnoha lidí záhodno.
sberatel
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ViaDraco » pon 17. pro, 2007 12:49

Koukam, ze tady se mnohem vic resi Landova minulost, nez "jeho" projekt Peklo :lol: No, tak k tematu...

Jsem rad, ze neco podobneho vzniklo, protoze to uvidi spousta lidi. Ta spousta lidi uvidi, ze na treninku MT nejde o to, "naucit se jak nekomu rozbit hlavu" nebo "zabit jednim uderem" - to se uci na ulici s teleskopem v particce ozralejch dementu. Ze jde spis o to, makat na sobe a rozsirovat svoje maxima, nafukovat kapacity, prekracovat sve limity. At uz jde o silu, vydrz, nebo psychickou stranku.

Z toho duvodu odmitam i nazor "proc jeste ucit vylepanyho kriminalnika, jak nekomu snadno a kvalitne ublizit?"...
Ja myslim, ze kdo chce psa bit, hul si najde. Kdo chce nekoho zastrelit, sezene si nelegalni zbran. Kdo chce nekomu prerazit pazouru, vezme nasadu od krumpace nebo teleskop. Neublizuji zbrane, ale lide - a s MT je to stejny.
Kdyz bude trikrat tydne v telocvicne busit do vycerpani do pytle, o mnoho lip se bude ovladat, kdyz mu v hospode nekdo uchlistne pivo na stul. Idiot by vzal zidli a prerazil mu ji o hlavu, kdyz se dotycnej nediva. Ten samej idiot, co pravidelne trenuje, si spis rekne, ze mu za to nestoji, protoze by stejne sel k zemi po prvni rane - a ze to asi neudelal schvalne.

Minusem toho projektu ale IMHO je, ze z tech maniku svym zpusobem vznikaji "hvezdy", a pro nekoho tim padem vzory. Byl jsi v lochu, fetujes? Nevadi, kdyz budes tri mesice pravidelne makat, vykouri se ti "zlo" z hlavy a spatna minulost bude zapomenuta :roll: Z tohohle pohledu mi to prijde stejne blby, jako Vyvoleni, kde snuska kdakajicich nudicich se dementu ziskava medialni pozornost pro svou konfliktnost, mensinovou sexualni orientaci, barvu pleti nebo hystericky projev.

Jinak si ale myslim, ze neco takoveho, jako je Peklo s Landou, tu jeste nebylo a bude to zajimavy dal sledovat.
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » pon 17. pro, 2007 16:42

Už jsem na tom závislý :lol: Nedívám se na Prison Break, na Ztracene taky ne... ale Peklo je pro mě už nepostradatelné :D :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod khooca » pon 17. pro, 2007 18:11

Jacopo píše:Nedívám se na Prison Break, na Ztracene taky ne...:D :wink:


Snad je to tím, že teď maj pauzu :?
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

.

Příspěvekod luen » pon 17. pro, 2007 18:26

Ja temhle projektum neverim ... za 3 mesice se nikdo dohromady neda, chtelo by to mnohem dele ... a hlavne co pak???? (obzvlaste u lidi, kteri jsou v tom poradu jako hlavni akteri). Asi jsem pesimista, ale uz ted je videt, ze to nekteri z nich nemysli vazne. Na druhou stranu pokud se podari pomoci aspon jednomu z nich, tak to povazuji za uspech! A ne jen za reklamu :wink:

Jinak by me zajimalo v cem se Petr M. angazoval? Znam ho od jara 1990 a nacek nikdy nebyl. Ze ma svuj nazor na lidi, kteri se neumeji jako lidi chovat je vec druha, ale nacek??? To se asi bavime o jinem Machackovi, ze?

Byl bych tedy rad, kdyby mistni hrdina sva tvrzeni mohl dolozit :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » pon 17. pro, 2007 19:51

Tak to je cílem projektu... změnit ty lidi i po psychické stránce... takže třeba se pak nebudou mít chuť válet... a třeba je to doopravdy zlepší celkově k lepšímu... jsem strašně zvědavý, jak to bude :)
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Genesis » pon 17. pro, 2007 19:53

já sem hrozně zvědavej na toho Otu, co bude dělat po soutěži by mě zajímalo, ptže ten jeho cíl je fakt hukot :idea:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Jacopo » pon 17. pro, 2007 20:25

Genesis píše:já sem hrozně zvědavej na toho Otu, co bude dělat po soutěži by mě zajímalo, ptže ten jeho cíl je fakt hukot :idea:


Mi se zdá, že Ota je ten týpek, co má plnou pusu keců a potom skutek utek... tak to říkala i Tamara... MMA... to si asi dělal legraci... vzdyť na MMA musíš mít fyzičku, zkušenosti z různých bojových stylů a mozek... on nemá ani jedno
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Bombing » pon 17. pro, 2007 20:53

nevíte někdo kde bych mohl sehnat název skladeb co hrajou v 6. díle peklo z landou? jsou tam 2 výborný skladby a nevím jak se jmenují.díky moc za pomoc chlapi.nebo envíte koho oslovit?Radek odkaz zde: http://peklo.stream.cz/?m=peklo&a=main
Bombing
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. lis, 2007 0:00
Bydliště: Mikrocity

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron