MT peklo

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod wordsworth » úte 18. pro, 2007 11:29

Mě se nelíbí,že je tam dost málo záběrů z tréninku.A zdá se mi,že si kluci neuvědomují vážnost situace,tj že tahle sranda končí zápasem v MT.Vy byste po tak krátké přípravě do ringu vlezli?Byť s Macháčkem.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

 

Bombing

Příspěvekod Michnov » úte 18. pro, 2007 11:55

Těch hudeb je tam víc, upřesni co myslíš :wink:
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ViaDraco » úte 18. pro, 2007 13:25

wordsworth: Zalezi na tom, kdo by tam stal. Pokud to bude opravdu dobrej kluk, tak dostanou narez a z prvniho pocitani nevstanou (hlavne kvuli psychice, proste z toho takhle IMHO snadno utecou). Pokud to bude nekdo na jejich urovni, mozna budou zkouset vyhrat. Ale pochybuju, ze by se dokazali poradne hecnout a jit do toho naplno, jit si pro vitezstvi.

Abych odopvedel na Tvou otazku... Ja bych do toho nesel - prave proto, ze aspon trochu vim, co to obnasi. I s Petrem v zadech to je behem tri mesicu jen "pokus" a nahozeni udicky - tohle je kazdyho boj jestli a prip. kdy vleze do ringu. Tim, ze sli dobrovolne do toho "pekla" 3mesicu tvrdejch treninku, kdy je konec (tzn. realnej zapas) jeste v nedohlednu, neznamena, ze se toho "dozijou" a nevzdaj to, nebo ze opravdu nastoupi s vuli bojovat. To je totiz neco uplne jinyho, nez vlizt do ringu (kvuli kamere).
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

.

Příspěvekod luen » úte 18. pro, 2007 13:33

Jak uz tady bylo napsano, take zalezi koho proti nim postavi!!! Vzdyt to klidne muze byt sranda mutch :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jacopo » úte 18. pro, 2007 13:45

Já si myslím, že to sranda v ringu nebude... Ten pořad má za úkol je změnit přece... Součástí bude to, že se budou muset poprat, poněvadž v normálním životě se pereš pořád...
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » úte 18. pro, 2007 13:48

Jacopo píše:Já si myslím, že to sranda v ringu nebude... Ten pořad má za úkol je změnit přece... Součástí bude to, že se budou muset poprat, poněvadž v normálním životě se pereš pořád...


Jasne ... a cemu rikas poprat? Kdo myslis, ze na ty kluky nastoupi? Mas pocit, ze ty kluky bude napr. nekdo od . Petra M. triskat v ringu? :roll:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wordsworth » úte 18. pro, 2007 16:15

I když proti nim nastoupí nějaká lama,tak je to mutch :)
Třeba proti sobě.I tak je to zápas v MT.A ten bolí.Jestli to nebude jen divadlo kvůli kameře.Prostě z toho desetiminutového záznamu soudím,že jim nedochází,do čeho se pustili a co to obnáší.
Boreček chce udělat kariéru v MMA a během přípravy sbírá houby?Těsně před zápasem.Fakt se těšim jak to dopadne :wink:
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » úte 18. pro, 2007 16:19

wordsworth píše:I když proti nim nastoupí nějaká lama,tak je to mutch :)
Třeba proti sobě.I tak je to zápas v MT.A ten bolí.Jestli to nebude jen divadlo kvůli kameře.Prostě z toho desetiminutového záznamu soudím,že jim nedochází,do čeho se pustili a co to obnáší.
Boreček chce udělat kariéru v MMA a během přípravy sbírá houby?Těsně před zápasem.Fakt se těšim jak to dopadne :wink:


Ja myslim, ze lamy proti nim nenastoupi. Jen je budou kluci setrit :wink: Na vic jakej by melo vyznam jim pomahat tim, ze je na konci nekdo totalne rozseka? To by jim spise ublizilo :wink:

Ale uvidime, nechame se prekvapit :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » úte 18. pro, 2007 17:55

2 Luen: To si myslím taky...ale tam je právě to jádro pudla pokud, pokud jim to nedojde a pujdou do toho moc tvrdě a soupeře naprdnou ta to může bejt zajímavá show až, každopádně zápasy už proběhly minlý víkend, je to přdtočené...ale podrobnosti nevím ani po nich nepídím, nechci aby tu někdo spoileroval...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TF » úte 18. pro, 2007 18:06

já vím jen že ten zápas měl boxovat kluk od nás macháček si ho prý vybral i proto že viděl jeho poslední zápas a ten nedopadl nic moc takže rozhoně tam nebude tahat žádný elitní bijce.... jak to přesně dopadlo nevím vím jen že něak vázla komunikace (macháček se nebyl schopnej ozvat) tak za toho nejspíš sešlo ale jak říkám nevím to jistě
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Fukki » úte 18. pro, 2007 18:22

Bombing píše:nevíte někdo kde bych mohl sehnat název skladeb co hrajou v 6. díle peklo z landou? jsou tam 2 výborný skladby a nevím jak se jmenují.díky moc za pomoc chlapi.nebo envíte koho oslovit?Radek odkaz zde: http://peklo.stream.cz/?m=peklo&a=main

Ahoj. Hraje tam toho víc. Jestli myslíš tu pohodovku, tak to je
Cypress Hill - I Wanna Get High z alba Black Sunday
Stará klasika :wink:
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 193
Registrován: sob 11. úno, 2006 0:00

Příspěvekod Ludek » stř 19. pro, 2007 0:00

Musím říct, že osobně mě první dva díly projektu chytly. Postupem času tam něják postrádám samotný tréninky borců. To že si jdou zaběhat do lesa je úžasný, pro ně je to asi zážitek na celý týden, já bych ale docela rád viděl třebas jen dvě minuty, z jejich tréninku, jak vypadají, techniky, apod.
Ludek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 18. pro, 2007 0:00

Příspěvekod luen » stř 19. pro, 2007 1:33

Panda píše:2 Luen: To si myslím taky...ale tam je právě to jádro pudla pokud, pokud jim to nedojde a pujdou do toho moc tvrdě a soupeře naprdnou ta to může bejt zajímavá show až, každopádně zápasy už proběhly minlý víkend, je to přdtočené...ale podrobnosti nevím ani po nich nepídím, nechci aby tu někdo spoileroval...


JJ souhlas ... na druhou stranu jsme v Cechach. Tedy na malem pisecku a vsichni ti kluci z MT se mezi sebou dobre znaji :wink: Nemyslim, ze si na nich nekdo bude chtit "honit triko". Kluci z MT maji sveho dost a co by si na nich nekdo dokazal? Jen by se tim vlastne ztrapnil :wink: Ze jim neda nikdo nic zadara je jasne a ze prohrajou je nejspis take predpokladatelne ... Ja osobne to vidim tak, ze je nechaji odejit z ringu se cti, ale bez vyhry!!!

Mimochodem 02.12.2007 na zavodech v MT se tam par z nich take ukazalo - jako divaci 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Galiloo » stř 19. pro, 2007 7:43

Ponocnej píše:
Sennin píše:
Ponocnej píše:
RBR píše:
Ponocnej píše:ani Landu ani Machacka


Proč?

RBR


tak nacka zakladajiciho pochybne templarske rady nechame stranou a machacek se taky nejak v devadesatych letech angazoval tudiz ac poskytuje kvalitni treningy tak pro me nepripada v uvahu


Landa nebyl a není nácek - nesuď lidi jen podle plešaté hlavy. Zjisti si něco, kdy, kde a proč vzniklo hnutí skinheads, které s nacismem, fašismem nebo neonacismem nemá NIC společného. A že někdo otevřeně poukazoval na jednu nepřizpůsobivou minoritní skupinu obyvatelstva z něho nedělá nacistu. To, že naonacisté začali nosit bombry (mimochodem bomber je vojenská bunda - zejména pilotů a dodnes se v mnoha armádách nosí a jejich nositelé nejsou náckové ;) ), martensky a začali si holit hlavy je jiná věc, která přispěla k tomu, že hnutí skinheads v podstatě vymřelo.
Pak taky doporučuji si zjistit něco o templářích, hlavně proč vznikli.
Vynést soud je snadné, ale bez "důkazů" to stojí na blátivých nohou.
Jinak se k této věci již vyjadřovat nebudu (ačkoliv mám jistě více informací a osobních zkušeností než ty), protože to zde nemá smysl.


tak co vim nebo nevim o templarich nemuzes ty vedet nicmene zakladni literaturu proctenou mam to ze si nekdo hraje na templare a nechava se potetovat latinskym nazvem obsahujici gramaticke chyby je vec druha a s mou znalosti/neznalosti to nema zhola nic spolecneho

http://www.youtube.com/watch?v=so2mipPl ... re=related
"negr neni muj kamarad" opravdu neni skinheadsky text zase to same obvinujes me z neznalosti ale objektivni skutecnost je zcela evidentne jina

no nic verim tomu ze mas strasne moc osobnich zkusenosti takze to fakt se mnou nema smysl :roll:



Landa už není ani fašoun ani zpěvák ani herec,ale šašek.
Už neví čim by lidi zaujal a tak se dal na Kickbox.... :lol:

Jan Andrlík(1.dan Judó)
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ViaDraco » stř 19. pro, 2007 14:03

Galiloo: Budiz, tot Tvuj nazor. Ja myslim, ze se za ta leta (jako kazdy) i on dost zmenil. Nehlede na to, ze se dal na thaibox.

Jinak mi taky vadi, ze je to vic o houbareni a hadani o lodickach, nez o trenovani. Nejak z toho ktereho (kazdeho) dilu postradam pocit, ze tvrde makali nebo se dokonce zlepsovali. Spis mi to prijde, ze cim dal vic remcaj, berou to na lehkou vahu a delaj vsechno ostatni, nez ze by na sobe makali.
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cudles » stř 19. pro, 2007 14:33

luen píše:
Panda píše:2 Luen: To si myslím taky...ale tam je právě to jádro pudla pokud, pokud jim to nedojde a pujdou do toho moc tvrdě a soupeře naprdnou ta to může bejt zajímavá show až, každopádně zápasy už proběhly minlý víkend, je to přdtočené...ale podrobnosti nevím ani po nich nepídím, nechci aby tu někdo spoileroval...


JJ souhlas ... na druhou stranu jsme v Cechach. Tedy na malem pisecku a vsichni ti kluci z MT se mezi sebou dobre znaji :wink: Nemyslim, ze si na nich nekdo bude chtit "honit triko". Kluci z MT maji sveho dost a co by si na nich nekdo dokazal? Jen by se tim vlastne ztrapnil :wink: Ze jim neda nikdo nic zadara je jasne a ze prohrajou je nejspis take predpokladatelne ... Ja osobne to vidim tak, ze je nechaji odejit z ringu se cti, ale bez vyhry!!!

Mimochodem 02.12.2007 na zavodech v MT se tam par z nich take ukazalo - jako divaci 8)

Také se mi zdá že si z toho moc nedělají,každopádně jak říkáš,bude to ještě zajímavé..ale řekl bych že bude jen na nich jestli z ringu odejdou se ctí...ale samozřejmě aby to nedopadlo trapně tak jim ti co proti nim nastoupí zřejmě sami nabídnou tu možnost..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Genesis » stř 19. pro, 2007 15:13

Galiloo: už neví čim by zaujal a tak se dal na kickbox? :roll: jak už tu padlo je to thaibox a myslim že v prvním díle nebo tak řikal že ho dělá asi 12 let, takže to opravdu neberu jako pokus zaujmout, ale kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde :roll:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Galiloo » čtv 20. pro, 2007 11:03

Genesis píše:Galiloo: už neví čim by zaujal a tak se dal na kickbox? :roll: jak už tu padlo je to thaibox a myslim že v prvním díle nebo tak řikal že ho dělá asi 12 let, takže to opravdu neberu jako pokus zaujmout, ale kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde :roll:


No v tomto případě by nebyla dobrá hůl ale Katana :lol:
Znám pár jeho sympatizantů co mají hákáče vytetovaný všude možně a ty také dělají dlouho Thai box...a to mi stačí....

Sou věci který se jen tak neodpářou!
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPa » čtv 20. pro, 2007 11:56

Galiloo píše:...Znám pár jeho sympatizantů co mají hákáče vytetovaný všude možně a ty také dělají dlouho Thai box...a to mi stačí....

Sou věci který se jen tak neodpářou!

No to jsem blázen, že by se náckové systematicky věnovali tréninku Muay Thai, tedy systému, který zavedli pro ně podřadní asiaté? :roll: Já sám už jsem "pár" praktikantů MT viděl, ale nevšiml jsem si, že by měli někde vytetované hákové kříže... :? Do trenýrek jsem se jim ovšem nekoukal, ale možná že ty ano a díky tomu jsi je prokoukl! :lol: Když teď konečně vím, jakému BS se věnují náckové, mohl bys mě nevzdělance ještě poučit, jakému BS se pro změnu věnují anarchisté, tedy opačný extrém naší společnosti? :roll: Jinak člověk si vlastní sympatizanty nevybírá. Pokud máš jako mediálně známá osoba nějaký názor, který bude sympatický náckům, bude z tebe díky tomu také nácek? 8O Landu osobně neznám, ale podle dostupných informací o něm soudím, že nikdy nácek nebyl. A že se v mládí extrémněji vyjadřoval o jisté nepřizpůsobivé etnické skupině - na tom není nic divného, stejně to vidí všichni, co s nima mají osobní zkušenosti, nejlépe ze sousedství. :evil:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod hellas » čtv 20. pro, 2007 12:38

TongPa: fakt si myslíš, že nácci nedělají MT? :roll: (neber to tak, jakože všichni :wink: )
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků