Projekt Genom

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 9:11

1- OFF Mam rad Fluxbox a ne KDE.
2- invalidni duchod mam us skoro jisty jenom se ceka na potvrzeni (nereste proc je to osobn prosim)
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 9:15

Pro pochopeni.Doufam,ze neurazim autora:

Zdravim.
Zaujimalo by ma v čom spočíva tvoj tréning okrem klikov a brusákov.

Jani De Tiger
(SHAOLIN KUNG - FU & MUAY THAI)

To je jen zacatek ,abych se dostal do formy. Pozdeji bude amaterska posilovna se zakladnimi veci a kondicni beh (az da pocasi). Na posilovne se pracuje.
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Head2k » pát 21. pro, 2007 10:28

Tvůj blog jsem moc neprocházel, ale po tom, co píšeš tady, mě napadlo, že invalidní důchod budeš mít kvůli papírům na hlavu (jen vtip). Za prvé, měl bys chápat rozdíl mezi geneticky dokonalým jedincem (pominu-li fakt, že něco takového neexistuje) a jedincem s průměrnou genetickou výbavou, který se snaží jako dokonalý vypadat. To je totiž to, oč se snažíš. Tím, že nabereš 20 kg hmoty, se tvoje genetická výbava nezmění.

"Dokonalý jedinec" by to měl mít předně v hlavě v pořádku a netrpět přehnanými komplexy. Pokud je hnacím motorem nečího chování zakomplexovanost, ještě to nemusí být tak špatné, pokud bojuje sám se sebou. Pokud se ale snaží přesvědčit a priori ostatní, je možné, že tím utíká před konfrontací sama se sebou a zanedbává tak tu nejpodstatnější část sebezdokonalování.

Ty a mě právě působíš tak, že si tímhle přístupem řešíš nějaký psychický problém nebo komplex. Ale já nejsem psycholog a těžko člověka odhadnout na základě pár řádků, takže samozřejmě můžu být vedle jak ta jedle.

Co se týče posilování, vykašli se na ronnie.cz, tam je toho tolik, že je velmi těžké oddělit zrno od plev. Podívej se spíš na www.ironfactor.cz. Pokud nesypeš, bude pro tebe ironfactor a tréninková filosofie jím hlásaná o dost přínosnější.
5000 kliků denně je opravdu blbost. Tedy je to blbost, pokud se to dělá dlouhodobě. Pak se tím opravdu víc zničíš, než zdokonalíš. Ale narozdíl od ostatních ti i věřím, žes to zvládal. Na kliky nepotřebuješ velké svaly. Viděl jsem v TV borce, který dělal okolo 3500 kliků za hodinu a taky byl vyžle. Obecně si zapamatuj, že cílem tréninku není sval (ani klouby a šlachy) zničit, ale poskytnout mu stimul k růstu nebo k zesílení.
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Head2k » pát 21. pro, 2007 10:36

A vůbec, člověk by se měl snažit přijmout se takový, jaký je, a sám se sebou se smířit a vyrovnat, naučit se mít rád. A nenech se zmást, to k sebezdokonalování cestu neuzavírá.

Ale asi máme každý jinou životní filosofii.
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 10:39

Obecně si zapamatuj, že cílem tréninku není sval (ani klouby a šlachy) zničit, ale poskytnout mu stimul k růstu nebo k zesílení.

Ano, vis o cem mluvis, ale take by jsi mel vedet, ze sval je treba sokovat. Po case uz 100, 200... nestaci.

Jinak ronnie je pro kulturisty a ja nechci byt Colemann... ja chci mi "dobrou" kondici.
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Head2k » pát 21. pro, 2007 10:50

phate píše:Ano, vis o cem mluvis, ale take by jsi mel vedet, ze sval je treba sokovat. Po case uz 100, 200... nestaci.
Máš pravdu. Je ale lepší šokovat změnou intenzity nebo jiným typem cviku, než do nekonečna zvyšovat objem tréninku. Ale chápu, že v domácích podmínkách jsi měl omezené možnosti. Mohl jsi ale třeba začít dělat kliky na jedné ruce. Nebo sis mohl obléci nějakou těžkou vestu, atd. I doma se dá improvizovat. A na ten www.ironfactor.cz se podívej a pročti si ho, ať si rozšíříš obzory.
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » pát 21. pro, 2007 10:53

Head2k píše:Je ale lepší šokovat změnou intenzity nebo jiným typem cviku,


***Bingo***
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 10:55

Head2k píše:
phate píše:Ano, vis o cem mluvis, ale take by jsi mel vedet, ze sval je treba sokovat. Po case uz 100, 200... nestaci.
Máš pravdu. Je ale lepší šokovat změnou intenzity nebo jiným typem cviku, než do nekonečna zvyšovat objem tréninku. Ale chápu, že v domácích podmínkách jsi měl omezené možnosti. Mohl jsi ale třeba začít dělat kliky na jedné ruce. Nebo sis mohl obléci nějakou těžkou vestu, atd. I doma se dá improvizovat. A na ten www.ironfactor.cz se podívej a pročti si ho, ať si rozšíříš obzory.


Podivam... zmeny delam... siroky uchop na prsa... kratky na tricepsy... na jednu ruku zatim nemam ... mam omezene moznosti (nez bude ta posilovna) V mem meste je jen jedna 3500 tisice za tri mesice (na to ted nemam) a to bez nejakych bonusu jako protein atd... a porad je tam narvano. Obsuha je dost neprijemna. Cinky a lavicku na bench doma mit nemohu, to by me maticka sezrala ia s botama... (neuznava fyzycke cviceni). Na dvore je klepac na koberce, ktery se da pouzit, ale ted je dost zima. Rad si necham poradit.

Jinak ,co rikate treba na Vlantina? Podle me je to monstrum (trpri Napoleonskym komplexem). Uz to neni ani hezke, jestli jste ho videli. Je napichany syntholem (synteticky olej) a to podle me neni uspech, je to spise k placi.
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 10:57

Jinak na Vasi ctenou radu jsem se zacal protahovat Akuzakiho protahovanim, nebo jak se to jsemnuje (omlouvam se za spatny nazev, nemam to ted po ruce)
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 21. pro, 2007 10:59

Aku co? a v čem to spočívá?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 11:02

nekde zde na foru jsem to nasel... je to protahovani celeho tela od paty az k hlave ... ale nazev ,co jse mnapsal bude asi spatne.
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod graver » pát 21. pro, 2007 11:14

phate píše:ja chci mi "dobrou" kondici.

Jestli chceš mít dobrou kondici, tak zapomeň na posilovnu, přestaň vymýšlet <i>oviny, zvedni zadek od komplu a běž běhat/plavat/bicyklovat..., abys po dvou minutách sparringu nehledal plíce na tatami jako já :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ghekon » pát 21. pro, 2007 11:22

Nemyslel jsi nahodou Suzukiho systém strečinku?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 11:26

ano presne ten jsem myslel a behat chci a mam to v planu, ale ted je zima ... brrr. 8O

Nazev neni dulezity ... hlavne , ze vsichni vime o co se jedna ne?
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 21. pro, 2007 11:35

no a co že je zima?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 11:37

wushupetr píše:no a co že je zima?


o zapal plic nestojim.
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 21. pro, 2007 11:45

tak se oblíkni
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod graver » pát 21. pro, 2007 11:58

Dobrý - jak jsem zkoušel zapsat ten akronym pro <>ovinu, tak jsem ho pojal jako html tag pro kurzívu a <i>takhle to dopadlo :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPa » pát 21. pro, 2007 17:04

Head2k píše:Tvůj blog jsem moc neprocházel, ale po tom, co píšeš tady, mě napadlo, že invalidní důchod budeš mít kvůli papírům na hlavu...

Taky mě to napadlo... :twisted: Jinak zbytek příspěvku taky dobrej. Samotné nosné téma, aneb jak se stát "dokonalým" člověkem jen pomocí toho, že jím, spím, vyměšuji, čtu knížky a dělám leh-sedy + kliky do zblbnutí, raději nebudu komentovat, bylo by to ode mě vůči nemocnému člověku kruté... :?
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod phate » pát 21. pro, 2007 17:14

uvidime tak za rok OK? :D
phate
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27. lis, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron