BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod graver » stř 02. led, 2008 18:16

phoenixd píše:no tohle neřeším,tak jsi pujdu sednout,ale nenechám si libit a by si někdo na mě dovoloval,aspon už to nikdy neudělá (utočník)

No, jednou to začneš řešit - až budeš mít odpovědnost i za někoho jiného, ne jen za sebe. Zatím to vypadá, že všechny tvé reálné střety byly o život, protože thaiboxer s 12letou zkušeností by imho běžné strkačky dokázal řešit i jinak, než drcením ohryzků.
Jinak je to samozřejmě věc priorit - já bych si nešel na pár let sednout jen proto, abych vyškolil nějakého ožralého blbečka :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 18:21

když je to veÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » stř 02. led, 2008 19:41

Jacopo píše:
phoenixd píše:no když se mu trefite na hrtan tak mužete v klidu odejit,to mi věřte


Otazka je jak daleko dojdes pred policajtama, kdyz mu das na hrtan :lol:


"paaaan policajt, to bylo tak rychly, ze sem byl rad, ze sem ho vubec trefil, strasne moc me mrzi ze to vyslo zrovna takhle, on se na me vrhl, tak sem jen instinktivne pred sebe vystrelil ruce no a on si na to proste nabehl"

...nikdo nema pravo sahnout ti na zdravi a pokud si takove pravo nekdo veme, pak ja mam zrovna takove pravo se branit.Kazdy utocnik, ktery se na me vrhne musi automaticky pocitat s tim, ze se branit proste budu a to VZDY intenzivneji, nezli je jeho utok v ramci moznosti v te dane situaci.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod luen » stř 02. led, 2008 20:22

phoenixd píše:jo tak pomalejší jsem než dřív,ale větší síla v uderu,davam jsi pozor na tuk,ale za to to stoji vypadat vymakany a umět se prát :wink:


Ale co to vidim ... hosanek chce dobre vypadat hmmm. Cukrousi, ty musis mit zenskych, vid? Urcite s tebou jezdi fun club na zavody, kdyz te nekdo v ringu mlati, tak na nej naskacou a vyskrabaji mu oci svejma gelovejma nechtika :lol:

Je to jen par dni ... v TV same lepsi pohadky, ale tahle je taky dobra :lol: Delas 12 let MT? Ve Valdicich? A kam prosimte jeste bouchas krome hrtanu?

Pujdes si radeji sednout, jo? No vsechny si nas tady ohromil svejma realnejma nazorama (urcite mas vse vyzkousene v praxi - jak jinak, ze?), realnosti, odhodlanosti ...

Jinak tu kulturistiku ti schvaluju. Na lagru maji hosi radeji mlada vypracovane tela - budes se libit a mozna si to tam i uzijes - treba se ti tam bude i libit a jako holka tam budes mit sva privilegia :wink:

Mimochodem posli mi pak balicenku, poslu ti nejakej opalovaci krem at se klukum libis :wink: :lol: :wink:
Naposledy upravil luen dne stř 02. led, 2008 20:30, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 20:28

mÄ› v ringu nikdo nemalati neboj se :D a na dÄ›v** nemam Ä
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » stř 02. led, 2008 20:44

phoenixd píše:mě v ringu nikdo nemalati neboj se :D a na děv** nemam čas protože furt trenuju a posiluju aby mě v tom ringu nikdo nemlatil :D tak se raději starej o sebe jo


Ale copak? Snad nas nestveme? Takovej namachrovanej frajirek. Tak az budes zase nekde v tom ringu, tak si na me vzpomen a treba pak vyhrajes ty srandisto :lol: A ze se pak po zapase probudis, vid? To musi byt narocny mit takovehle sny :!:

Rekni nam jeste nejakou pohadku o tom jak bys nekoho sejmul ... Mam jeste takovou vanocni naladu, tak to zatim snasim dobre :lol:

Panove, ze vam tenhle klucik nekoho pripomina ... OYE :lol:
Naposledy upravil luen dne stř 02. led, 2008 20:52, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 20:50

lujen nebo jak to je,s tebou je fakt sranda :D ty by ses mÄ›l probudit do reality,chtÄ›l bych vidÄ›t tebe-urÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » stř 02. led, 2008 20:58

phoenixd píše:lujen nebo jak to je,s tebou je fakt sranda :D ty by ses měl probudit do reality,chtěl bych vidět tebe-určitě sedíš u kompu je ti 12 let hraješ jsi na borce a kritizuješ,nech jsi sve fakt good rady pro sebe jo :D


No jasne :lol: Vlastne jsem te chtel pozadat, jestli bys neprisel k nam do skoly a neco z tveho thaiboxu bys nam neukazal. Moc radi se podivame na ten uder do hrtanu ... muzes to klidne vyzkouset me ... abys videl jak se hybe 12-ti lety pc-maniak :wink: Urcite budes mit takovejch supr technik plnou knihu ... nezapomen ji sebou plz.

Jo a po ceste si kup pampersky - budes je potrebovat :wink:

Adresa skoly je na leve strane v kazdem mem prispevku ... TAK SE NA TEBE TESIM TY STREET MUAI THAI REAL FAJTAKU!
Naposledy upravil luen dne stř 02. led, 2008 20:59, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod xavier » stř 02. led, 2008 20:59

phoenixd píše:lujen nebo jak to je,s tebou je fakt sranda :D ty by ses měl probudit do reality,chtěl bych vidět tebe-určitě sedíš u kompu je ti 12 let hraješ jsi na borce a kritizuješ,nech jsi sve fakt good rady pro sebe jo :D


kluci, ja si myslim, ze phoenixd nevi, jak to rict, ale asi nas zve na pratelsky sparring :D

btw: dont feed the trolls
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:03

ja jsem Å™ekl ja Å™eším problemy na ulici,vy jste zaÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod TF » stř 02. led, 2008 21:08

takovejch kluků nacucanech filmy s Brucem Leem který když vidí bitku tak ji zdaleka obejdou a pak si říkaj já bych mu jí dal sem a pak sem už tady přeci bylo hoši... tvrdili jak nedělají box víc než jim je let a po výzvě ke sparingu se už záhadně nikdy neobjevili... kde je jím konec :lol: asi se vrátili k počítačovejm hrám a snům o tom jak na ulici kopou lidi do hrtanu tak nač se zneklidňovat? 8) zase jen krmíme dalšího trola :idea:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:18

jo ke sparringu 100 vs. 1,supr vyzva,njn s te stejni jak ti na ulici,jen jsem přidal k tomuto tematu jak jsem vyřešil na mě napadeni,a vy hned buzerujete a to sem vam nic neudělal ani nenapsal nadavku,jak na ulici :D
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod defendu » stř 02. led, 2008 21:21

phoenixd píše:20/ :D z matrixu jo :D mluvím uplně normalně a nefrajeřím


Kolik je ti phoenixd? Jestli jsem to správně pochopil tak 20? Jestli je to tak,tak děláš MT od 8 let a kultur. od 11? V tom případě je mi naprosto jasný jakej si strašnej bouchač :lol: :lol: :lol: :roll:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:23

ja tu nepsal že dÄ›lám MT od zaÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod Toman » stř 02. led, 2008 21:31

Jj troll jak vyšitej.
Hele taky netuším ve kterým gymu v roce 95-6 brali 8 letý caparty. Ale to musíš být už borec, když třeba takovej Spejbl trénuje teprv 11 let... :twisted:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 02. led, 2008 21:34

phoenixd píše:12 let dělám thaibox,9let kulturistiku


tady píšeš že děláš thaibox 12 let, tak jak to teda je?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod TongPa » stř 02. led, 2008 21:34

phoenixd píše:jo ke sparringu 100 vs. 1,supr vyzva,njn s te stejni jak ti na ulici,jen jsem přidal k tomuto tematu jak jsem vyřešil na mě napadeni,a vy hned buzerujete a to sem vam nic neudělal ani nenapsal nadavku,jak na ulici :D

Hele ty ferdo - píšeš, že děláš 12 let thaibox... A to se bojíš přijít k luenovi do školy na sparring, abys mu dle pravidel která si dohodnete (například MT) ukázal, že nejseš jen virtuální tlachal, ale někdo, kdo opravdu umí? Po 12 letech tréninku MT bys už něco umět měl, jenže problém je v tom, že někdo, kdo opravdu umí, nebude psát takový bláboly, jako píšeš ty. Toho si mnozí samozřejmě všimli, tak se nediv těm jejich reakcím... :?
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod TF » stř 02. led, 2008 21:51

přesně..... jak tady už někdo psal člověk kterej dělá MT 12 let opravdu nepotřebuje někoho mlátit do hrtanu aby ho uzemnil :idea:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod phoenixd » stř 02. led, 2008 21:56

vÅ¡ak napotÅ™ebuju nikoho mlatit do hrtanu,jen jsem psal k tematu jak jse ubranit-utoÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod Sennin » stř 02. led, 2008 21:59

phoenixd píše:ja tu nepsal že dělám MT od začatku posilovani!posiluju od 11,a s MT jsem začal v 16 stejně tak s dřepem :?:


Hmmm, je ti 20 let, 12 let děláš Muai Thai a 9 let kulturistiku, ale s MT jsi začal v 16ti...Ale ten dřep jsem nepochopil...To jako jsi do 16ti let neudělal dřep a od 16ti ho trénuješ???
Hmmm a posiluješ od 11ti... ®e ty jsi takový malinký Terminátorek :wink: ...na ulici hned prokopáváš kolena a biješ do ohryzku...hmmmmm, tak to jsi frajer...Takoví borci tu už ale byli - nějací Plameňáci, co útočili na bezbranné, slabší lidi, bezdomovce a děti a takových podobných skupinek, které si navíc natáčí ty hnusná videa, která dávají na YouTube, je ve světě spoustu - většinou ale BRZY zaniknou, protože natrefí na někoho, kdo BU ovládá a nedá se zaskočit partičkou .náctiletých bojových nemluvňat a pěkně jim to nandá nebo je pochytá policie a zavře na hezkých pár let do krimu...
No, jen tak dál a přeji ti, abys brzy narazil na skutečného frajera a pak ještě tak 20x, aby tě takové podobné sviňárny, jako je napadání na ulici (nikoliv sebeobrana!!!), přešly...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků