BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod TF » stř 02. led, 2008 22:18

phoenixd píše:když mě někdo napadne na ulici tak jse biju jako kdybych jel tvrdy sparring na treninku :D často kopačka na koleno,loket na hrtan,pěst na nos a odejdu :)


kde tu je napsaný něco o silnějším když se tu tím tak oháníš? :?:

jo a chlape není to můj zvyk někomu opravovat gramatiku ale sYlnější s y to už hraníčí s naprostou negramotností :evil:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

 

Příspěvekod diablik » stř 02. led, 2008 22:28

OYE sa vratil..pred asi 3 mesiacmi ho vyfakovali z ronnie.cz za podobne klamstva pretoze ten zmrdik sa zaplietol do podobnych klamstiev ako teraz tu s vekom a rokmi cvicenia kt. sa totalne biju a pocty nevychadzaju..nebolo by odveci odsledovat jeho IP a porovnat s nickmi OYE a Emanuel :wink: normalne by som vsadil "5kilo" na to ze je to on :lol: :twisted:
Naposledy upravil diablik dne čtv 03. led, 2008 8:36, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

.

Příspěvekod luen » stř 02. led, 2008 23:00

phoenixd píše:ja tu nepsal že dělám MT od začatku posilovani!posiluju od 11,a s MT jsem začal v 16 stejně tak s dřepem :?:


JJ s drepem ... tuhle techniku hodne trenuj ... bude se ti hodit az se nekde na ulici budes takhle svetacky projevat, tak te brzo nekdo posadi na zadek a drep se ti pak hodi na zvedani ze zeme :lol: :lol: :lol:

Hele ale jinak musim uznat, zes si na ten muj prispevek moc nereagoval. Bud to beres jako vtip ... coz i my ostatni :lol: :lol: :lol:

A nebo ty pampersky na sobe mas a tohle za tebe pise tvuj starsi 8 letej bracha :lol: :lol: :lol:

Lukasi ... ty vtipalku :!: Ty mas vazne smysl pro humor ..., hele nechces to zkusit v nejakem kabaretu :?: Jako bavic a lidovej vypravec ... talent rozhodne mas :!: :!: :!:

Doufam, ze ses neurazil :?: Takove bavice tady totiz potrebujeme :!: Nejak jsem uz neprispivaji a my se tady pak nudime Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » čtv 03. led, 2008 0:09

Jak říkával muj děda: " Byl to týpek tak drsnej, že bych si o něj s chutí nůž nabrousil " :lol: :lol:
2 Phoenixwhatever: normálně se k veřejnému lynčování nepřidávám, nikdy, ale ty si to fakt zasloužíš :lol: Tohle je forum o bojových uměních, pokud máš něco hodnotného do diskuze sem s tím, ale nekydej sem ensmysli o bouchání do hrtanu a o tom že v klidu odejdeš...takové průpovídky ti možní sbaští spolužáci nebo slečny co tě obletují, ale tady jsou lidi kteří se vyznají, a už podle toho že ti stačilo říct jednu větu a V©EM došlo co jsi zač a že je to blábol na entou který sis vymyslel by ti mohlo dojít že si na špatném fóru :wink:
Pokud chceš být alespoň z desetiny tak dobrý jak tady trousíš, přestaň sem psát a začni trénovat, a teprve pak se vrať až budeš mít o čem psát,protože někteří sem ještě pořád chodí sbírat informace, ne se jenom hádat :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » čtv 03. led, 2008 8:01

Ale no tak, dobří lidé. Tak se OYE zase vrátil, no (taky mi to došlo později). O co go - vždyť je to docela pr*el, ne? :roll: Někomu prostě ta webová terapie pomáhá, tak ho chvíli nechte. Lepší, než kdyby doma pekl netopýry v troubě nebo čichal k cizím fuseklím...

4Luen: tebe to teda vzalo :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ynseminator » čtv 03. led, 2008 10:47

Graver ma pravdu, je to sranda :lol:
2 Phoenixd: Posli sem prosim i foto, musí to bejt děsnej nátěr. Začal si s kulturistikou v 11 letech. Takže bych tě viděl asi takhle:
výška: 130cm
váha: vostrejch 50kilo (ale vysekanej bez tuku, abys dobře vypadal jak si sám psal, a navíc se umíš i prát :lol: )
tělo samá mužná jizva, od bezpočtu konfliktů, kterými jsi za svou kariéru poloboha prošel. Prostě ztělesněný ideál muže.
Nebo se snad pletu? :twisted: :twisted:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 14:43

Hoši!!! Nechte ho už chudáka.... :lol: Ten kluk je evidentně mimo mísu :wink: Nezaslouží si tolik urážek jenom proto, že to je totální chudák, který má potřebu mindráky kompenzovat tímhletím způsobem :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Ynseminator » čtv 03. led, 2008 14:55

Jacopo: Ty si tak ohleduplný :lol: Obvzláště tím posledním příspěvkem jsi to zachránil :lol: :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 15:07

Ynseminator píše:Jacopo: Ty si tak ohleduplný :lol: Obvzláště tím posledním příspěvkem jsi to zachránil :lol: :lol:


Víš jak to je... nechtěl bych, aby utrpěl ten kluk co tu píše ty blbosti nějkou psychickou újmu... :lol:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:08

phoenixd-12 let děláš thaibox a biješ lidi do ohrysku jo? :D umim si tě představit hlavně po tom cos tu napsal,musíš bit střašnej boucháč :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:10

až mě někdo napadne tak jsi spomenu na tvou radu,loket na hrtan-určitě mi pomuže :lol: :D :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:30

Ynseminator píše:Graver ma pravdu, je to sranda :lol:
2 Phoenixd: Posli sem prosim i foto, musí to bejt děsnej nátěr. Začal si s kulturistikou v 11 letech. Takže bych tě viděl asi takhle:
výška: 130cm
váha: vostrejch 50kilo (ale vysekanej bez tuku, abys dobře vypadal jak si sám psal, a navíc se umíš i prát :lol: )
tělo samá mužná jizva, od bezpočtu konfliktů, kterými jsi za svou kariéru poloboha prošel. Prostě ztělesněný ideál muže.
Nebo se snad pletu? :twisted: :twisted:


s tou fotkou souhlasim,i když si ho umim představit tak bych chtěl toho bouchače vidět :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jacopo » čtv 03. led, 2008 15:41

Já ho vidět nechci... nemám zájem o pihovaté obtloustlé zrzky se sluchátky s mikrofonem na hlavě sedící u počítače... foto? ne, díky
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:44

Jacopo píše:Já ho vidět nechci... nemám zájem o pihovaté obtloustlé zrzky se sluchátky s mikrofonem na hlavě sedící u počítače... foto? ne, díky


přesně tak ho vidím i já :D :roll:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 15:53

phoenixd-ale souhlasim s tim jak jsi napsal že někdy jedna dobře sednuta rana stači na obranu

jednou když jsem šel ze školi s kamošem domu(cc2km) cestou šel za nama typek asi o 1-2roky starší(nevim,ale byl kapke vyšší),šel rychleji a když nas přeběhnul tak jse kuknul a řika co čumíš blbečku,ja jsem ho ignoroval,řeknul jsem tiše ji kamošovi že ten typek je asi na hlavu,no a on mě asi slyšel,šel ke mě a chytnul mě pod krk,tak jsem ho žduchnul a dal mu na nos a sedla mi,dal už v bitce nepokračoval a držel jse za nos a odešel z mirnym brekem.
Ale vždy se nepodaři trefit takhle utočnika(nahoda to byla no)
phoenixd-už vidím jak dáváš utočnikovi na hrtan-myslíš že bude stat divat se na tebe s napnutým krkem a čekat na ranu loktem na hrtan,a ještě něco-i kdyby ses a ten ohryzek trefil tak mu mužeš važně poškodit zdravi a to ti je jedno jo?
:?:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » čtv 03. led, 2008 16:55

adkins : jestli zijes v domneni, ze do ohryzku staci slaboulinka rana a coveka zabijes, tak ses trosku naivni.Nevim proc je to tak rozsirene, ze je to tak jako drsne zabijacke tyhle utoky na krk, ale on takovej protahlej direkt na koren nosu MUZE mit daleko fatalnejsi nasledky, nezli uder na ohryzek.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 17:48

player píše:adkins : jestli zijes v domneni, ze do ohryzku staci slaboulinka rana a coveka zabijes, tak ses trosku naivni.Nevim proc je to tak rozsirene, ze je to tak jako drsne zabijacke tyhle utoky na krk, ale on takovej protahlej direkt na koren nosu MUZE mit daleko fatalnejsi nasledky, nezli uder na ohryzek.


nemyslim zabiješ,ale slyšel jsem že se mužeš udusit když dostaneš do ohrisku,no zažit bych to raději nechtěl,fuj :(
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod alitranek » čtv 03. led, 2008 17:48

zabijáci:))
alitranek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: sob 29. dub, 2006 23:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 18:01

četl jsem to v knize o karate, je tam napsane-1)slaby uder-omračeni nebo prudkou bolest 2)středně silný uder-bezvědomi 3)silný uder-trvale poškozeni zdravi a dokonce i smrt,tu knihu napsal karatista V.L. Levský

No ja osobně bych na hrtan nikdy neudeřil!
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod player » čtv 03. led, 2008 18:29

adkins píše:četl jsem to v knize o karate, je tam napsane-1)slaby uder-omračeni nebo prudkou bolest 2)středně silný uder-bezvědomi 3)silný uder-trvale poškozeni zdravi a dokonce i smrt,tu knihu napsal karatista V.L. Levský

No ja osobně bych na hrtan nikdy neudeřil!


To je dost zobecnele.Definuj mi "slaby uder/stredne silny uder/silny uder"?
Ja osobne krk preferuju jako hlavni cil z mnoha duvodu, vypisovat je nebudu, je to tu samej odbornik, takze o vyhodach kazdy jiste vi.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron