BITKY NA ULICI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 18:31

player píše:
adkins píše:četl jsem to v knize o karate, je tam napsane-1)slaby uder-omračeni nebo prudkou bolest 2)středně silný uder-bezvědomi 3)silný uder-trvale poškozeni zdravi a dokonce i smrt,tu knihu napsal karatista V.L. Levský

No ja osobně bych na hrtan nikdy neudeřil!


To je dost zobecnele.Definuj mi "slaby uder/stredne silny uder/silny uder"?
Ja osobne krk preferuju jako hlavni cil z mnoha duvodu, vypisovat je nebudu, je to tu samej odbornik, takze o vyhodach kazdy jiste vi.


no ja nevim jak oni to mysli,ja tu knihu nepsal
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 19:45

no jak jse tak koukam tak phoenixd asi nemyslel MT(muay thai) ale MT(mrtví tah-to je cvik u kulturistiky) :lol:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 03. led, 2008 19:48

proto psal 12let thaibox,9let kulturistiku,a MT(mrtvi tah) a dřepy začal od 16let(tyhle dva cviky hodně niči kolena proto je nejspíš začal pozdějic)
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » čtv 03. led, 2008 21:38

No jo, chudáci kolena.. 8)

Jinak zajímalo by mě, proč sakra loktem do hrtanu? Je to daleko pracnější a těžší, než jen prostě dát úder prsty... to mi opravdu vrtá hlavou. (U nás v BU se jako jeden z úderů používá právě na hrtan a opravdu je výhodnější použít prsty než loket ;) ) Ale to jen tak mimo.. V reálné situaci by stejně nikdo asindrtil ohryzek, přeci jen, tohle není holywoodský film :)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Head2k » čtv 03. led, 2008 22:02

adkins píše:proto psal 12let thaibox,9let kulturistiku,a MT(mrtvi tah) a dřepy začal od 16let(tyhle dva cviky hodně niči kolena proto je nejspíš začal pozdějic)
Mrtvý tah kolena neničí vůbec, dřep jen pokud se dělá špatnou technikou (Je fakt, že naučit se správnou techniku dřepu chvíli zabere). S dřepem a mrtvým tahem se začíná v pozdějším věku proto, že oba cviky hodně zatěžují páteř. Pokud se cvičí správně technicky, není sice páteř zatížena v nebezpečném smyslu, ale říká se, že cviky tlakově zatěžující páteř velkými vahami mohou zpomalit (až zastavit) kosterní růst. Laicky řečeno: když začnete zvedat pořádný váhy jako dospělej chlap, přestanete růst. Proto se doporučuje s oběma cviky začínat až v době, když už má cvičenec hlavní období kosterního růstu za sebou.
To jen tak pro informaci... :)
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » pát 04. led, 2008 15:15

ja bych toho phoenixed tak nezhazoval třeba to je fakt nějakej borec :D
ale zase loket na hrtan-je to divny no,už to neřeším 8)
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jacopo » pát 04. led, 2008 16:32

Tývoe... jestli to je další "justiční omyl", tak to je poděl... to bych se mohl i omluvit... :oops: Ale zase se nesmí divit... takových je tady hodně :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Read » pát 04. led, 2008 16:36

Já osobně si myslím,že opravdu záleži na situaci,místě a daném protivnikovy jestli má fizickou převahu nemůžu na něm zkoušet nějaké paky,porazy či přehozy.A zvolil by určitě nějakou uderovku nejlepé na vytální mista.Já osobně mám par zkušeností na ulici či jako vyhazováč u dveři za 7 let jsem nabyl hodně zkušeností.A na každeho platí něco jiného.Jsou i takoví ktere dostanete k zemí několík krat a vstavají.Ale přitom víte,že nemůžete takového protivníka skolit věcma ktere jsou smrtelné,nebo můžou trvale poškodít zdravi.Vždy by měl člověk u boje přemišlet a nenechat se ovládnout přilišnou agressi. :wink:
Daniel Read Glos 1.dan Seitedo.
Read
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 04. led, 2008 0:00
Bydliště: Opava

Příspěvekod DMC » pát 04. led, 2008 16:51

Read píše:jestli má fizickou převahu nemůžu na něm zkoušet nějaké paky,porazy či přehozy.


To je zajimavej postreh, takze "paky, porazy a prehozy" fungujou akorat na padavky? :wink: To by mely styly jako judo, sambo apod. silne prehodnoti kurikulum! :wink:
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod TF » pát 04. led, 2008 17:39

já bych něaký vitální místa ohryzky nebo páky neřešil stejně si na to většina lidí nevzpomene v tý situaci... mě se osvědčila prostá kombinace 3-4 rychlých direktů(jakoby zkracovat vzdálenost prostě přistupovat blíž) na hlavu plus jeden dva háky (když už jsem u něj) po těch direktech KDY® se nekdo stihne začít krejt tak to většinou v tý rychlosti udělá tak nešikovně (ruce před sebe a hlava instinktivně jakoby uhíbá do zadu-nevim jak to jinak popsat) tak není problém aby ty háky prošly ale většinou stačí jeden i né uplně dobře trefenej aby ukončil bitku :roll: nic jiného jsem snad ani nikdy nepoužil (naštěstí nebylo moc příležitostí) páč to nebylo potřeba a abych pravdu řek nebyl ani čas nad tím přemýšlet
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod adkins » pát 04. led, 2008 18:10

TF píše:já bych něaký vitální místa ohryzky nebo páky neřešil stejně si na to většina lidí nevzpomene v tý situaci... mě se osvědčila prostá kombinace 3-4 rychlých direktů(jakoby zkracovat vzdálenost prostě přistupovat blíž) na hlavu plus jeden dva háky (když už jsem u něj) po těch direktech KDY® se nekdo stihne začít krejt tak to většinou v tý rychlosti udělá tak nešikovně (ruce před sebe a hlava instinktivně jakoby uhíbá do zadu-nevim jak to jinak popsat) tak není problém aby ty háky prošly ale většinou stačí jeden i né uplně dobře trefenej aby ukončil bitku :roll: nic jiného jsem snad ani nikdy nepoužil (naštěstí nebylo moc příležitostí) páč to nebylo potřeba a abych pravdu řek nebyl ani čas nad tím přemýšlet


souhlasim že v situaci kdy na vas někdo zautoči si moc lidi nevzpomene na nějake slabiny atd.,ja dávam přednost taky par direktu dobře skombinovanejch :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

.

Příspěvekod luen » pát 04. led, 2008 18:13

Musi to byt natrenovano, jinak to clovek samo neudela :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod phoenixd » pát 04. led, 2008 18:19

jak Å™ika adkins tim MT jsem myslel mrtvi tah(cvik v posilce na nohy)-proto vam to nedavalo smysl,s tim loktem je to možna kapke blbost,ale jednou jse mi to povedlo no,neÅ™eÅ¡ te,nechci hádky :wink: a žadny hajzl co toÄ
phoenixd
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Re: .

Příspěvekod adkins » pát 04. led, 2008 18:24

luen píše:Musi to byt natrenovano, jinak to clovek samo neudela :wink:


souhlasím :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Vacish » ned 13. kvě, 2012 12:53

.
Naposledy upravil Vacish dne sob 01. zář, 2018 23:50, celkově upraveno 1
Vacish
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. kvě, 2012 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 13. kvě, 2012 17:58

Vacish píše:Pokud to nejde většinou první rána rozhodne vše (když ho udeříš první, většinou chvíli neví co se děje) potom už ho stačí zasypat ranami co nejrychleji to jde .



Nenene......Nevím, kolik Ti je a co máš za sebou, ale já se VŽDY nechal udeřit první, aby to lidi viděli a abych měl svědky.....první rána ROZHODNĚ NEROZHODNE FIGHT !!!!!! Opatrně s takovýma komentama !!!!

Samozřejmě, pokud nejde o "sucker punch"......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod YueFei » ned 13. kvě, 2012 18:12

Jendis píše:
Vacish píše:Pokud to nejde většinou první rána rozhodne vše (když ho udeříš první, většinou chvíli neví co se děje) potom už ho stačí zasypat ranami co nejrychleji to jde .



Nenene......Nevím, kolik Ti je a co máš za sebou, ale já se VŽDY nechal udeřit první, aby to lidi viděli a abych měl svědky.....první rána ROZHODNĚ NEROZHODNE FIGHT !!!!!! Opatrně s takovýma komentama !!!!

Samozřejmě, pokud nejde o "sucker punch"......


Cože???První rána nerozhodne Fight???Ty si hodně naivní co??? :lol:

THC???
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod will » ned 13. kvě, 2012 18:34

Nó, já bych to úplně neodsuzoval, věřím tomu, že když si někdo nechá vrazit ránu od 50 kg žebráka, že to ustojí :lol:. Ale, když má ten útočník 110 kg, tak to je jiné kafe, to bych radši nezkoušel, protože tady může být lidské tělo těžce poškozeno :D, anebo je to provokace 8) kua tady to dneska exceluje :lol:.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 13. kvě, 2012 19:07

aha, tak nic.....hehe......kdo ví, ten ví. Užijte si své "první rány", které rozhodnou fight :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod wanderlei2 » ned 13. kvě, 2012 19:08

Tohle teoretizování mi příjde k ničemu, takže se ani nebudu vyjadřovat. Ale dnes tu máme další případ, kdy skupina ,,lidí'' napadla náhodného kolemjdoucího. Ta skupina lidí byla složena romským etnikem. Co si o tom myslíte? S těmito případy se roztrhl pytel a neumím si představit, že by to takhle mohlo jít dál... :evil:
Ještě dodám, že napadený teď leží v nemocnici s dokopanou hlavou a bez zubů..
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 8 návštevníků