BOXER V NOUZI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

BOXER V NOUZI

Příspěvekod adkins » ned 06. led, 2008 19:31

Čaute,je mi pomalu 15 a chodim na thaibox už rok,když jdu s treninku tak je už tma a v okoli jsou same tlupy frajirku s rovnyma kšiltama :D
Už jsem byl 2 krat napadeny a ubranil jsem jse(jednou),koupil jsem jsi nedavno železneho boxera(JEN NA OBRANU A TO V NOUZI),když jdu s treninku tak ho mam na ruce a ruce v kapsách,myslite že i když mi je 15 tak bych s nim sundal jednou ranou nějakeho 18leteho frajirka dychticího po prachach a mobilech??
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod diablik » ned 06. led, 2008 20:24

adkins- mam s nim skusenosti z mladych cias a velmi neprijemne :oops: Radim ti ,zahod ho :wink: Za tie problemy a zranenia co s tym narobis to nestoji :!: Ty si asi neuvedomujes co s takym "boxerom" narobis..min. trhas kozu , lames nos a ocnicove obluky,zuby vybijes len tak zahuci,mozes vazne poskodit ocnu rohovku ,prinajhorsom uplne poskodit oko..pokial mas poriadny svih a trafis dobre,tak to je ako uder kladivom a mozes cloveka poslat pod drno :( Zbav sa ho :!:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Ponocnej » ned 06. led, 2008 21:40

myslim ze kdyz se trefis tak se ubranis ... a je dobre ze se chces ubranit lidem co ti chteji neco vzit plne schvaluji pouziti boxera pri napadeni zvlast pokud je ti 15 a napadne te nekdo starsi
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » ned 06. led, 2008 21:51

No já ti nevím když Diablik který je známý svými nekompromisními názory a poněkud extremním (čti zabijáckým :wink: ) přístupem napíše at ho zahodíš, tak já bych se nad tím zamyslel :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: BOXER V NOUZI

Příspěvekod Rocco » ned 06. led, 2008 21:54

adkins píše:Čaute,je mi pomalu 15 a chodim na thaibox už rok,když jdu s treninku tak je už tma a v okoli jsou same tlupy frajirku s rovnyma kšiltama :D
Už jsem byl 2 krat napadeny a ubranil jsem jse(jednou),koupil jsem jsi nedavno železneho boxera(JEN NA OBRANU A TO V NOUZI),když jdu s treninku tak ho mam na ruce a ruce v kapsách,myslite že i když mi je 15 tak bych s nim sundal jednou ranou nějakeho 18leteho frajirka dychticího po prachach a mobilech??


Trénuj Thai a věřím, že časem se oni budou bát tebe. S boxerem radši opatrně, bohužel to tady chodí tak, že když tě chce někdo okrást nemůžeš mu nic moc udělat.
Rocco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod player » ned 06. led, 2008 22:10

..vsak mu nemusi dat tecku hned na hlavu preci.Tim boxerem to bude citit dost i kdekoliv jinde.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod TRiTON » ned 06. led, 2008 22:29

na boxera mam jedinej názor-používaj ho jenom típci a to k zákeřnýmu útoku,protože ve tmě neni dlouho poznat,že něco má v ruce..Boxer ti dráhu úderu neprodlouží,a proto si myslim,že když děláš thai,tak se stačí do hlavy trefit i bez něj,a aspon útočníkovi nesešrotuješ ksicht...No a k útokum na jiný části těla jak je výše zmíněno je lepší teleskopickej obušek s pár měsíci treningu v zacházením s ním..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Re: BOXER V NOUZI

Příspěvekod Skateordie » ned 06. led, 2008 23:34

adkins píše:Čaute,je mi pomalu 15 a chodim na thaibox už rok,když jdu s treninku tak je už tma a v okoli jsou same tlupy frajirku s rovnyma kšiltama :D
Už jsem byl 2 krat napadeny a ubranil jsem jse(jednou),koupil jsem jsi nedavno železneho boxera(JEN NA OBRANU A TO V NOUZI),když jdu s treninku tak ho mam na ruce a ruce v kapsách,myslite že i když mi je 15 tak bych s nim sundal jednou ranou nějakeho 18leteho frajirka dychticího po prachach a mobilech??

No neviem chlapce, to moze zle dopadnut, ak mas trochu reflexi s thai boxu, tak je dost mozne ze pojdes na hlavu a to skonci spatne ak trafis. :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod diablik » pon 07. led, 2008 8:38

8) 8)
Naposledy upravil diablik dne pát 15. úno, 2008 19:45, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod asgar » pon 07. led, 2008 12:51

Kde prosím probíhají tréningy s teleskopem???Díky
asgar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

 

Re: BOXER V NOUZI

Příspěvekod Clodman » pon 07. led, 2008 13:38

adkins píše:Čaute,je mi pomalu 15 a chodim na thaibox už rok,když jdu s treninku tak je už tma a v okoli jsou same tlupy frajirku s rovnyma kšiltama :D
Už jsem byl 2 krat napadeny a ubranil jsem jse(jednou),koupil jsem jsi nedavno železneho boxera(JEN NA OBRANU A TO V NOUZI),když jdu s treninku tak ho mam na ruce a ruce v kapsách,myslite že i když mi je 15 tak bych s nim sundal jednou ranou nějakeho 18leteho frajirka dychticího po prachach a mobilech??


si dycky myslim, ze takovyhle prispevky pisou 30 lety koreni a pekne si z ostatnich delaj p***l :lol:
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 14:53

diablik píše:
Panda píše:No já ti nevím když Diablik který je známý svými nekompromisními názory a poněkud extremním (čti zabijáckým :wink: ) přístupem napíše at ho zahodíš, tak já bych se nad tím zamyslel :wink:


Panda-..ja som sa za mladi tulal kde tu a vela videl a nieco zazil.. a prave take svinstva ako "boxeri" a zelezne tycky som si parkrat uzil,preto nebudem radit "mlademu" take hovadiny,ked som videl co to porobilo s ludmia a s ich "facom" :wink:

Adkins- inac aj keby si toho typana pred ktorym si doserkany "strelil" bezpecne k zemi boxerom,tak sa priprav na vendetu zo strany tych chalanov,tipujem taku skakacku po hlave..co by si aj cakal,za zakerny utok zakernou zbranou cakaj zakernu odpoved :wink: ,hlavne ak zijes v mensom meste ,kde nie je problem si ta vypatrat :oops: Predaj ho,uloz do suplika alebo zahod,tvoj strach to neporiesi..problem je niekde inde :wink:


jak myslíš,boxera založím do šupliku,pujdu z treninku chytne mě 5 takych 17letych typku a budu v prdeli,skopou mě že to nerozchodím a ještě k tomu přijdu o mobil atd.,to mi rači stoji za to mu dat s tim boxerem na obličej,druheho kopnout mezi nohy a RYCHLE zdrhat,hm?? :( kde ten svět spjeje,je mi fakt lito že jsem jse narodil v tehle době
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 15:01

i když trener řika že mam talent tak než mi bude aspon 17 a než budu už fakt dobry,tak za tu dobu mě mužou pohřbit,tyhle věci me odrazujou chodit na trenink
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Boreas » pon 07. led, 2008 15:11

Řekněme, že jednoho sestřelíš boxerem, druhého nakopneš do rozkroku, třetí Tě sundá zezadu a zbytek Tě dokope na zemi... Jaký je rozdíl oproti tomu, že Tě pět zbije....? Takovej, že pravděpodobně nebudou mstít rozmašírovanej ksicht...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 15:18

no tak kdyby jich bylo 5 tak to asik zkusim zdrhnout ze startu,ale kdyby byli dva,nebo jeden?tak jse přece nenechám zbit,no nevim

je tu druha možnost,jestli ma cenu trenovat DOMA???přiručku k trenovani mam,rok jsem chodil na thaibox,chtěl bych dokazat se vytrenovat sám,a mam sylnou vůli,co vy na to?
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod jeikob » pon 07. led, 2008 15:21

no možná by bylo dobré oprášit gramatiku.silnou vůli!
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 15:47

jeikob píše:no možná by bylo dobré oprášit gramatiku.silnou vůli!


chodim do 8 a ČJ mi moc nejde,ale snažím se :D ja moc na školu nejsem,spíš mam talent na sport
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod diablik » pon 07. led, 2008 15:48

8) 8)
Naposledy upravil diablik dne pát 15. úno, 2008 19:44, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 15:56

Pozri Adkins,mas strach z coho sa ti nesmejem aj ja by som mal a ten ti zatemnuje mysel..kludne si toho boxera nechaj,kludne ho aj pouzij..je to velmi jednoduche s nim prisypat druhemu do ksichtu,pocitam ze aj so svojou vahou a mladuckym vekom mozes porobit veeelmi vela skody! ..ALE...musis niest aj nasledky a mat na gule ich niest,potom konci kazda sranda a frajerinky pred kamosmi,ze si poslal k zemi toho a toho..musis pocitat s odvetou stejnej intenzity ak nie horsej,rodicia dotycneho dotlacia k podaniu trestneho oznamenia za ublizenie na zdravi,este ten vecer pojde dotycny na osetrenie,lekar mu po tvojom "pohladeni" vypise taku oznamenku so zraneniami pre policiu ze jaaaj..potom cakaj predvolanie k vysetrovatelovi,vysluchy a pekne s rodicmi v tvojom veku,oznamenie do skoly-ak chodis do lepsej tak vyhadzov,nebudu stat o takeho delikventa,neskor sudny proces a podmienka,kedze budes prvotrestany+sudne trovy a platenie bolestneho,napr. za zuby atd. Takze este raz sa ta pytam ,stoji Ti to za to :?: :wink: Ja som ti napisal svoju radu uz v prvom poste a teraz napisal najpravdepodobnejsi scenar ak ta poskodeny spozna a uda Ta ,ina vec je ked ho rozslahas ako anonymny Zorro pomstitel,ale na to by som nespoliehal :wink:[/quote]


Dam na tvoje rady protože si zkušenější,boxera založím do šupliku,ale když mě někdo napadne budu prchat,ale jak mě chytnou tak se aspoň budu snažit mu zrobit semnou potiže,njn musim to nějak přežit dokud nevyroste a nebudu zkušenější
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » pon 07. led, 2008 15:58

A co řikate na to trenovat doma??jak už jsem psal
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků