BOXER V NOUZI

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Bujin » pát 11. led, 2008 9:26

truchu statistiky u deti :

©esť- až sedemročné deti sa dnes hrávajú úplne iné hry ako ich rovesníci pred niekoľkými rokmi. Ich podstatou je zabíjanie. Už najmladšie vekové kategórie sedia aj niekoľko hodín denne za počítačmi v internetových kluboch. Hry, cieľom ktorých je rozstrieľať čo najviac teroristov alebo nepriateľských vojakov, však majú na detskú psychiku škodlivý vplyv.

takmer 90 % učiteľov potvrdilo, že vzrastá agresivita u detí
takmer 66 % učiteľov sa stretlo s nadávkami od žiakov
vyše 22 % učiteľov uvažovalo o odchode zo školy kvôli agresívnemu správaniu žiakov
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

 

Příspěvekod Bujin » pát 11. led, 2008 9:32

štúdie Spojeného Kráľovstva:
Sečná zbraň je pri útokoch najčastejšie používanou zbraňou na zabitie človeka (7 z 20). V polovice prípadoch prepadnutia ľudí, je páchateľ ozbrojený ostrým predmetom.

Severná Amerika:
Pri strete s osobou, ktorá má sečnú zbraň, máte šancu jedna ku trom, že budete napadnutý a zranený. Útoky so sečnými zbraňami sa zvyčajne uskutočnia vtedy, keď ich najmenej čakáte.

Vo Viktórií, BC, Canada – policajné oddelenie zaznamenalo nárast volaní týkajúcich sa použitia sečnej zbrane o 35%. V roku 1994 bolo vo Viktórií zo siedmych vrážd šesť spôsobených nožom.

Väčšina „pouličných“ ľudí nosí nejaký druh sečnej zbrane, či už legálnej alebo nelegálnej.

štatistiky FBI:
Útočníci zo sečnými zbraňami tvoria 3% zo všetkých ozbrojených zásahov polície. Útoky strelnými zbraňami tvoria 4%. Obe tieto štatistiky predstavujú úmrtnosť.
Postrelená osoba: 10% úmrtí na následky zranenia
Pobodaná osoba: 30% úmrtí na následky zranenia

Calibre Press:
Počet ľudí pravidelne nosiacich nôž v Severnej Amerike vzrástol od roku 1980 o 92%.
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod ViaDraco » pát 11. led, 2008 12:59

Never statistice, ketrou si sam nezfalsujes. :)

Taky pridam jeden udaj, aby bylo videt, ze nic neni cerne nebo bile.

Od roku 1994 do roku 2004 se pocet osobnich automobilu registrovanych v CR zdvojnasobil.
Vsiml jste si toho snad nekdo? :roll:
ViaDraco
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Ynseminator » pát 11. led, 2008 13:54

S tema hrama a filmama to neni zdaleka tak horke. Videl jsem o tom zajimavej dokument v televizi. Vzali lidi, posadili je do mistnosti a pousteli jim sekvence zaberu na zed. byli tam zabery z filmu, z her a z ruznych napr. valek, apod. proste real zabery na zraneny/mrtvy lidi, nasili atd. a sledovali jim pri tom fungovani mozku. U her a filmu (proste nerealu-fikce) skutecne dochazelo k otupovani, takze pak byla cinost mozku temer stejna pri sledovani filmove prestrelky a vecernicku (nadnesene), ale v momente kdy se objevili realne zabery, bylo videt ze k otupeni nedoslo.
Je to dano tim, ze film je film a lidi si to uvedomujou, proto k temto vecem casem zlhostejni, coz ovsem neni pripad realu kdy vis ze chlap kterej prave dopadnul s prostrelenou hlavou na silnici uz proste nevstane.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod DMC » pát 11. led, 2008 14:18

Filmy a hry? Ale houby, to jsou jenom takovy siditka pro prostacky.

Dava to asi takovej smysl jako obvinovat vyrobce lihovin za to, ze dneska dvanactilety decka chlastaji jak duhy.

Duvody budou zrejme nekde trosku jinde...
DMC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 395
Registrován: čtv 27. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Bujin » pát 11. led, 2008 16:12

OK ... poviem to inak
Aky je vas nazor.....
Mate ine skusenosti?
Preco je tento svet o vacsich srackach nez bol predtym ?
Bujin
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 28. črc, 2003 23:00
Bydliště: Planéta ZEM

Příspěvekod Skateordie » pát 11. led, 2008 16:22

Je to jednoduche kamo. Proste dlhe roky tu bol komunizmus, kde sa s tebou nikto nesral, teda vtedy som bol mlady, ale rodicia hovoria :roll: No ako prisla demokracia, kde si uz aj statne organy musia davat aspon trochu pozor na to, co robia, tak je tazsie niekoho odsudit alebo tak. Proste mame viac prav ako sme mali kedysi a zneuziva sa to :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod defendu » pát 11. led, 2008 18:14

Bujin píše:OK ... poviem to inak
Aky je vas nazor.....
Mate ine skusenosti?
Preco je tento svet o vacsich srackach nez bol predtym ?


Už jsem to tu kdysi psal,tahle doba je nejlepší jaká tu zatím v téhle zemi byla .Dříve to bylo o zabíjení dnes o tom, že vám dá někdo na ulici do držky (dovedete si např. představit jak vypadali hospodské "hádky" po válce a v 50 letech kdy bylo mezi lidma ještě spousta zbraní a kdekdo byl veterán kdoví odkud?)
Proč je to tu momentálně nejlepší?Nikdo tě nezavře když blbě remcáš na politiku nebo kvůli vyznání.V Evropě nezuří momentálně žádná válka a asi hned tak ani zuřit nebude.Máte co žrát?Pokud ne tak si za to ponejvíc můžete sami.Nezaměstnanost (až na některé regiony samozřejmě) neni tak výrazná.
Kriminalita sice rapidně stoupá,ale divíte se když jsme umožnili u nás pracovat lidem (mnohdy sebrance) z východu bez jakéhokoliv omezení?Nemá smysl diskutovat o tom,že spousta z nich sem utekla před spravedlností.Poldům se snižujou platy-myslíte si,že si budou hrát právě kvůli vám na hrdiny?Ne,počkají až vás rozsekají a pak to sepíšou.
Všechno je dnes o penězích,známostech,korupci....zkuste si,ale přečíst jak to chodilo kdekoliv v dobách minulých....zjistíte,že dnes je to procházka růžovým sadem.
Ti co mě neznají-nejsem žádný naivka,ale chlápek co se s násilím setkává až nezdravě často,přesto tvrdím,že je to tu na pohodu :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Přírůčka

Příspěvekod Minotauro » ned 13. led, 2008 12:26

4 ADKINS:
Hele, pošli mi tu přírůčku na mail mailto:freezeneck@centrum.cz
a jestli jí máš v knížní podobě, tak odkaz na stránky, kde by se ta publikace dala sehnat :wink:
Minotauro
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. led, 2008 0:00

Re: Přírůčka

Příspěvekod adkins » ned 13. led, 2008 14:22

Minotauro píše:4 ADKINS:
Hele, pošli mi tu přírůčku na mail mailto:freezeneck@centrum.cz
a jestli jí máš v knížní podobě, tak odkaz na stránky, kde by se ta publikace dala sehnat :wink:


Tu přiručku o boxu jsem zakoupil na strance www.budopro.cz
doporučuji je fakt good :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Re: BOXER V NOUZI

Příspěvekod fighter99 » ned 13. led, 2008 14:54

adkins píše:Čaute,je mi pomalu 15 a chodim na thaibox už rok,když jdu s treninku tak je už tma a v okoli jsou same tlupy frajirku s rovnyma kšiltama :D
Už jsem byl 2 krat napadeny a ubranil jsem jse(jednou),koupil jsem jsi nedavno železneho boxera(JEN NA OBRANU A TO V NOUZI),když jdu s treninku tak ho mam na ruce a ruce v kapsách,myslite že i když mi je 15 tak bych s nim sundal jednou ranou nějakeho 18leteho frajirka dychticího po prachach a mobilech??


Thaiboxer s boxerem= smrt nebo hodne vazny zraneni a tim padem i hodne velkej pruser! udelej to co ti radej vsichni tady:Zahod toho boxera! Videl jsem na vlastni oci jak dokaze nekoho spolehlive uspat jedna dobra rana bez boxera. A odpoved na tvoji otazku: Jo boxerem sundas klidne o deset let starsiho typa,pokud se dobre trefis,uspis ho jednou ranou,ale je dost mozny ze ho uspis NAVZDYCKY...Stoji ti za to nekoho zabit?... Fakt ti radim dobre kasli na boxera,nehlede na to ze boxer je povazovanej za utocnou zbran,coz by ti to moc v pripadny soudni dohre moc nepomohlo... I blba pest dokaze cloveku udelat z licni kosti puzzle. A s dnesnima zakonama ohledne sebeobrany,kdyby se takovyhle konflikt dostal k soudu,tak jeste vzhledem k tomu ze delas Thai,bys moh nakonec skoncit sam jako obvinenej,a pokud bys pouzil boxera,tak bych rekl ze bys spatne skoncil. Tot muj nazor 8)
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Emiel » ned 13. led, 2008 15:05

Bože, co se tu člověk nedozví...

Asi mám štěstí, nejspíš výhoda, otho, že nebyldím v žádném velkoměstě.
Ještě se mi nestalo nic tak brutálního, jak se tu popisovalo a to každý týden jezdím na trénink do Českých Budějovic, cvičím nedaleko Máje (Největší koncentrace romských spoluobčanů) a ještě mi nic neudělali. Sice chodíme na tréninky ve dvou, ale kamrád vypadá maldší a zranitelnější než je. Já sice ne, ale tomu bych to na vrub nepřidával. Každopádně na tréninky chodím po setmělých ulicích, přes různé parky atd (dávám si pár kiláčků procházku před tréninkem, protože mám dost času) a krom toho, že mě málem zajel cyklista a nějaký rádoby nácek měl silné řeči, ale jakmile viděl, že byhc se mu klidně postavil a nesesypal jsem se už při těch řečech, tak se odporoučel, se mi nic vážného nepřihodilo.
i když a druho ustranu mi kamarádi vyprávěli, jak je tma přepadávaj, mlátí a okrádaj...
Hrůza kam ten svět spěje. alespoň, že já mám štěstí ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod fighter99 » ned 13. led, 2008 15:13

Emiel píše: a nějaký rádoby nácek měl silné řeči, ale jakmile viděl, že byhc se mu klidně postavil a nesesypal jsem se už při těch řečech, tak se odporoučel, se mi nic vážného nepřihodilo.


O tom to kolikrat je :wink: kdyz si clovek veri,je to na nem videt,a pokud ukaze ze je ochoten se branit,tak kolikrat tyhle "radoby rvaci" radsi hodej zpatecku. 8) Samozrejme ze tim stylem ze bude odchazet a kecat ze mas stesti ze ti nic neudela,a ze priste dostanes apod. :D
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Emiel » ned 13. led, 2008 18:05

fighter99:
Však právě o tom mluvím, dneska je všude hromada rádoby rváčů. většinou to jsou zakomlexovaní chudáčci, který kdysi ve škole brali svačinu a teď všem dokazují, jak jsou velcí a silní...
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » ned 13. led, 2008 18:20

Emiel píše:fighter99:
Však právě o tom mluvím, dneska je všude hromada rádoby rváčů. většinou to jsou zakomlexovaní chudáčci, který kdysi ve škole brali svačinu a teď všem dokazují, jak jsou velcí a silní...


přesně,dělaj ze sebe bouchače a mysli si že jsou kralove bitek a že MÁ© s nich strach,ale jak jim ukažeš že NEMÁ© s nich strach tak ho dostanou oni a jdou rači pryč a jsou zesrani,a uplně nesnáším hajzli co tě okradou a rychle zdrahji posrani aby nedostali :evil: :evil: :evil:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » ned 13. led, 2008 18:26

adkins:
Tak se tím řiď ;) Ale stejně je lepší se řídit tím. Ať je protivník sám, ať je jich víc, ať má zbraň či ne.. raději se seber a uteč, nikdy nevíš co umí.
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » ned 13. led, 2008 18:29

Emiel píše:adkins:
Tak se tím řiď ;) Ale stejně je lepší se řídit tím. Ať je protivník sám, ať je jich víc, ať má zbraň či ne.. raději se seber a uteč, nikdy nevíš co umí.


asi tak,ukažu ze sebe hrdinu a postavim jse mu,nakonec zjistím v nemocnici že dělal 10 let box,člověk nikdy neví :roll:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod adkins » ned 13. led, 2008 18:45

a uplně nesnaším lidi kteří BU zneuživaji a bijou slabší :evil:
Za to bych tvrdě trestal
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Emiel » ned 13. led, 2008 19:14

adkins:
No vidíš. Já znám maníka co dělá už pár let karate, machruje s tím ,ale dostane tečku a leží (Je vlastníkem hnědého pásku, viděl jsem i certifikát).

Jo takoví lidi, kteří to zneužívaj jsou pak hrozní.. ovšem hdoně jich na tréninzích moc ldouho nevydrží, atmesfáre co tma vládne jim to nedovolí..
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » pon 14. led, 2008 15:27

Emiel píše:adkins:
No vidíš. Já znám maníka co dělá už pár let karate, machruje s tím ,ale dostane tečku a leží (Je vlastníkem hnědého pásku, viděl jsem i certifikát).

Jo takoví lidi, kteří to zneužívaj jsou pak hrozní.. ovšem hdoně jich na tréninzích moc ldouho nevydrží, atmesfáre co tma vládne jim to nedovolí..


taky,prvni měsic tam chodi 20 lidi,a pak jen trvalich 5 :D
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron