Kimbo Slice

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Kimbo Slice

Příspěvekod adkins » stř 16. led, 2008 17:40

Jaky je váš nazor na tohodle šampiona ulic?Muj nazor:železna gorila ze železnyma pěstma 8O
jinak na youtube má hoodně videj
např.
http://youtube.com/watch?v=H4-ke_Xzw8s jen pro registrovane na youtube

http://youtube.com/watch?v=Hb_pwU7JlOY
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod diablik » stř 16. led, 2008 19:27

..velmi slusny poulicny "pugilista".. mam rad jeho zapasy,ina vec je ze v hlave mu zapinaju tak maximalne 3 neurony a ako clovek je podla mna shit,ale to uz je ina vec :oops:
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod adkins » stř 16. led, 2008 20:05

diablik píše:..velmi slusny poulicny "pugilista".. mam rad jeho zapasy,ina vec je ze v hlave mu zapinaju tak maximalne 3 neurony a ako clovek je podla mna shit,ale to uz je ina vec :oops:


Jo taky mam rad jeho zapasy(hlavně šilene highlight :twisted: ),je to fakt borec,ale co se tyče IQ tak máš pravdu,-20 pod bodem mrazu :roll:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Skateordie » stř 16. led, 2008 21:52

Je to masina :twisted: Skoda ze sa dal na MMA, podla mna ho tam je skoda, jemu sedia tieto boxerske streetfighty brutalne :cry:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Jendis » čtv 17. led, 2008 8:47

diablik píše:.. mam rad jeho zapasy


Já ne...když už juknu na "bare knuckle boxing",mám radši kluky Irský...tam je to národní sport....a někerý jsou fakt talenti.

diablik píše:,ina vec je ze v hlave mu zapinaju tak maximalne 3 neurony a ako clovek je podla mna shit,ale to uz je ina vec :oops:


to máš,Diablíku,pravdu....od pohledu je milej sympaťák..... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Toman » čtv 17. led, 2008 11:10

Já teda Kimba vůbec nemám rád, je to produkt internetový prezentace. A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy. Ale co se mu nedá upřít tak je to ,že je neskutečnej dříč. Podívejme jaký jména povstaly z ulice Mark Hunt, Igor Vovchanchin, David Abbot. Ale zřejmý je že mu chtěj udělat nějaký MMA rekord se slabšími soupeři (kteří mají budit dojem favoritů a možná i za cenu dohodnutých zápasů) protože situace je taková, že kdyby projel první dva profi zápasy tak po něm pes neštěkne. Vsadil bych z fleku litr na to že Tanka porazí dost hladce.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod adkins » čtv 17. led, 2008 14:04

jeho ninější trener tvrdi že kimbo ma velky talent na tohle,rychle jse učí,no pro mě je to fakt borec a ma hodně sylne rany,hoodně
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » čtv 17. led, 2008 14:50

adkins píše:jeho ninější trener tvrdi že kimbo ma velky talent na tohle,rychle jse učí,no pro mě je to fakt borec a ma hodně sylne rany,hoodně


Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 17. led, 2008 15:42

luen píše:Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:


Přesně ... jenže on se ale i docela dobře trefuje.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod adkins » čtv 17. led, 2008 15:55

Toman píše:
luen píše:Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:


Přesně ... jenže on se ale i docela dobře trefuje.


jo přesně,je fakt talentovany borec 8O :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod adkins » čtv 17. led, 2008 16:11

nechci zakladat zbytečně new tema a chtěl bych se na něco zaptat:je pravda když budu na pytel boxovat jenom s bandažema bez rukavic s plou sylou tak jsi časem klouby zvyknou na sylnou ranu a nebude to tak bolet ,nebo jse tak nezraním pří sylnem uderu na ulici? :?:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Skateordie » čtv 17. led, 2008 18:14

Toman píše:
luen píše:Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:


Přesně ... jenže on se ale i docela dobře trefuje.

A ma spravny killing instinct a znesie hodne :twisted:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Skateordie » čtv 17. led, 2008 18:16

adkins píše:nechci zakladat zbytečně new tema a chtěl bych se na něco zaptat:je pravda když budu na pytel boxovat jenom s bandažema bez rukavic s plou sylou tak jsi časem klouby zvyknou na sylnou ranu a nebude to tak bolet ,nebo jse tak nezraním pří sylnem uderu na ulici? :?:

S tym musis byt opatrny, bud ich posilnis alebo uplne rozdrbes. V kazdom pripade ked som zacal trenovat WT, tak som sa snazil hned prerazat drevene oblozenie v telocvicni. A u mna nastala druha alternativa, mam dajako posunutu kosticku na malikovej hanke a celkom do boli ked tym trafim. V tedy som bol este mlady a sprosty, teraz uz nie som aspon mlady 8)
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod luen » čtv 17. led, 2008 19:26

Toman píše:
luen píše:Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:


Přesně ... jenže on se ale i docela dobře trefuje.


Neni zmatkar a cte soupere. Koncentruje se (na soupere), ma odbouchano ... Jednak ho to evidentne bavi (uziva si to) a jednak vi co chce. Moc prilezitosti souperi nedava a dela dobre ... asi dobre vi, ze dostat pouhou 1/3 uderu bez boxerek (oproti sportovnimu zapasu s chranicema) je sebevrazda ...

Clovek netrefuje, kdyz se boji, nema nabouchano, nema fyzu a nebo neni kamos s adrenalinem ... Ale tohle pro tebe asi neni zadna novinka :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod adkins » čtv 17. led, 2008 20:59

luen píše:
Toman píše:
luen píše:Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:


Přesně ... jenže on se ale i docela dobře trefuje.


Neni zmatkar a cte soupere. Koncentruje se (na soupere), ma odbouchano ... Jednak ho to evidentne bavi (uziva si to) a jednak vi co chce. Moc prilezitosti souperi nedava a dela dobre ... asi dobre vi, ze dostat pouhou 1/3 uderu bez boxerek (oproti sportovnimu zapasu s chranicema) je sebevrazda ...

Clovek netrefuje, kdyz se boji, nema nabouchano, nema fyzu a nebo neni kamos s adrenalinem ... Ale tohle pro tebe asi neni zadna novinka :wink:


Luen:přesně jak pišeš,bavi se tím a dáva jsi pozor,je to fakt talent na tohle
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Sennin » čtv 17. led, 2008 21:12

Toman píše:Já teda Kimba vůbec nemám rád, je to produkt internetový prezentace. A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy. Ale co se mu nedá upřít tak je to ,že je neskutečnej dříč. Podívejme jaký jména povstaly z ulice Mark Hunt, Igor Vovchanchin, David Abbot. Ale zřejmý je že mu chtěj udělat nějaký MMA rekord se slabšími soupeři (kteří mají budit dojem favoritů a možná i za cenu dohodnutých zápasů) protože situace je taková, že kdyby projel první dva profi zápasy tak po něm pes neštěkne. Vsadil bych z fleku litr na to že Tanka porazí dost hladce.


Mám stejný dojem. Chybí mu hlavně technika a kombinace - je to jen box. Obrana skoro žádná - jen sem tam nějaké uhnutí. Jde jen za úderem... prostě takovej nemyslící bitkař - ale snad z něho něco udělají...časem... :wink:
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » čtv 17. led, 2008 22:03

Sennin píše:
Toman píše:Já teda Kimba vůbec nemám rád, je to produkt internetový prezentace. A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy. Ale co se mu nedá upřít tak je to ,že je neskutečnej dříč. Podívejme jaký jména povstaly z ulice Mark Hunt, Igor Vovchanchin, David Abbot. Ale zřejmý je že mu chtěj udělat nějaký MMA rekord se slabšími soupeři (kteří mají budit dojem favoritů a možná i za cenu dohodnutých zápasů) protože situace je taková, že kdyby projel první dva profi zápasy tak po něm pes neštěkne. Vsadil bych z fleku litr na to že Tanka porazí dost hladce.


Mám stejný dojem. Chybí mu hlavně technika a kombinace - je to jen box. Obrana skoro žádná - jen sem tam nějaké uhnutí. Jde jen za úderem... prostě takovej nemyslící bitkař - ale snad z něho něco udělají...časem... :wink:


Jde o to cemu rikas technika ... tohle je prave technika ... byt schopen jit si za svym a nemavat pastelkama jak epileptik :wink: Uhnout, bouchnout, uhnout bouchnout ... to je technika :wink:

Zvlastni, ze nekdo porad zije ve filmove predstave o boji ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Sennin » čtv 17. led, 2008 22:24

luen píše:
Sennin píše:
Toman píše:Já teda Kimba vůbec nemám rád, je to produkt internetový prezentace. A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy. Ale co se mu nedá upřít tak je to ,že je neskutečnej dříč. Podívejme jaký jména povstaly z ulice Mark Hunt, Igor Vovchanchin, David Abbot. Ale zřejmý je že mu chtěj udělat nějaký MMA rekord se slabšími soupeři (kteří mají budit dojem favoritů a možná i za cenu dohodnutých zápasů) protože situace je taková, že kdyby projel první dva profi zápasy tak po něm pes neštěkne. Vsadil bych z fleku litr na to že Tanka porazí dost hladce.


Mám stejný dojem. Chybí mu hlavně technika a kombinace - je to jen box. Obrana skoro žádná - jen sem tam nějaké uhnutí. Jde jen za úderem... prostě takovej nemyslící bitkař - ale snad z něho něco udělají...časem... :wink:


Jde o to cemu rikas technika ... tohle je prave technika ... byt schopen jit si za svym a nemavat pastelkama jak epileptik :wink: Uhnout, bouchnout, uhnout bouchnout ... to je technika :wink:

Zvlastni, ze nekdo porad zije ve filmove predstave o boji ...


Hmmm, ale Kimbo nemá vůbec techniku: Uhnout, bouchnout, uhnout, bouchnout - tak odhadem jde 60-70% jeho techniky "bouchnout" do luftu. Ovšem, nemohu samozřejmě soudit jen a jen z několika desítek videí s Kimbem, které mám stáhnutý - to je možná ta "filmová představa o boji". Osobně jsem ho na živo neviděl a pochybuji, že ho viděl někdo z ČR, včetně Tebe - takže všichni vycházíme z oněch videí a všichni, včetně Tebe žijeme ve filmové představě o boji...
Skoro všichni studujeme videa bojů (včetně filmových, naaranžovaných), protože nikdo nemůže z časových (a jiných) důvodů být přítomen u mnoha bojů - v tomhle je tato moderní technologie nezastupitelná - a skoro všichni si všímáme i těch nejmenších detailů, a pokud má člověk v hlavě mozek, tak tyto pohyby a detaily analyzuje. Pokud má mozek, tak je nebere jako vzor, ale jako něco dalšího, co mu může pomoci v rozvoji.
Ovšem jsou i takoví, kteří na tohle z vysoka kašlou, všechno ostatní, mimo jejich stylu/školy je blbost/kravina. Je to jejich osobní názor, se kterým já nesouhlasím, ale vůbec jim ho neberu :wink:

Myslím, že jsem svůj názor na Kimba vyjádřil a již se k němu vyjadřovat nebudu. Jeho obdivovatele nechápu, ale taky nezatracuji. je mi to fuk...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » čtv 17. led, 2008 22:38

Sennin píše:
luen píše:
Sennin píše:
Toman píše:Já teda Kimba vůbec nemám rád, je to produkt internetový prezentace. A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy. Ale co se mu nedá upřít tak je to ,že je neskutečnej dříč. Podívejme jaký jména povstaly z ulice Mark Hunt, Igor Vovchanchin, David Abbot. Ale zřejmý je že mu chtěj udělat nějaký MMA rekord se slabšími soupeři (kteří mají budit dojem favoritů a možná i za cenu dohodnutých zápasů) protože situace je taková, že kdyby projel první dva profi zápasy tak po něm pes neštěkne. Vsadil bych z fleku litr na to že Tanka porazí dost hladce.


Mám stejný dojem. Chybí mu hlavně technika a kombinace - je to jen box. Obrana skoro žádná - jen sem tam nějaké uhnutí. Jde jen za úderem... prostě takovej nemyslící bitkař - ale snad z něho něco udělají...časem... :wink:


Jde o to cemu rikas technika ... tohle je prave technika ... byt schopen jit si za svym a nemavat pastelkama jak epileptik :wink: Uhnout, bouchnout, uhnout bouchnout ... to je technika :wink:

Zvlastni, ze nekdo porad zije ve filmove predstave o boji ...


Hmmm, ale Kimbo nemá vůbec techniku: Uhnout, bouchnout, uhnout, bouchnout - tak odhadem jde 60-70% jeho techniky "bouchnout" do luftu. Ovšem, nemohu samozřejmě soudit jen a jen z několika desítek videí s Kimbem, které mám stáhnutý - to je možná ta "filmová představa o boji". Osobně jsem ho na živo neviděl a pochybuji, že ho viděl někdo z ČR, včetně Tebe - takže všichni vycházíme z oněch videí a všichni, včetně Tebe žijeme ve filmové představě o boji...
Skoro všichni studujeme videa bojů (včetně filmových, naaranžovaných), protože nikdo nemůže z časových (a jiných) důvodů být přítomen u mnoha bojů - v tomhle je tato moderní technologie nezastupitelná - a skoro všichni si všímáme i těch nejmenších detailů, a pokud má člověk v hlavě mozek, tak tyto pohyby a detaily analyzuje. Pokud má mozek, tak je nebere jako vzor, ale jako něco dalšího, co mu může pomoci v rozvoji.
Ovšem jsou i takoví, kteří na tohle z vysoka kašlou, všechno ostatní, mimo jejich stylu/školy je blbost/kravina. Je to jejich osobní názor, se kterým já nesouhlasím, ale vůbec jim ho neberu :wink:

Myslím, že jsem svůj názor na Kimba vyjádřil a již se k němu vyjadřovat nebudu. Jeho obdivovatele nechápu, ale taky nezatracuji. je mi to fuk...


Marku ja jsem na tebe a na tve lidi na dalsim setkani hrozne zvedavej ... jinak pro tvou informaci ... technika je videt i na videu! Je jasne, ze kazdy vidi jen to, co je schopen videt :wink:

Moc se tesim na ty vymluvy, proc vam vase "technika" nefunguje :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Kimbo a technika

Příspěvekod lukaskon » čtv 17. led, 2008 22:41

Pro Senina a Luena ...

Mě baví koukat na Kimba, nemyslím si, že je technický, ale má granát :-) Svým způsobem souhlasím s Luenem, ale místo jeho pojmu technika bych použil taktika. On není technický, ale je taktický! Ne každý má ten dar být rychlý, uhnout, vrátit a podobně. Ale může se naučit být tvrdý, číst soupeře, využít jeho slabin a podobně ... Taktika pak může nahradit techniku.

Podle mě však Kimbo potřebuje především dobré vedení (trenéra) a může uspět v MMA, pouličních bojích a podobném. Nemá kondici a dělá chyby ... ale rozhodně má talant!

Jeho duely mě baví a jsem zvědavej jak to dopadne dál, ale on už není bohužel mladej :-(
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků