Bojová scéna v Plzni

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Bojová scéna v Plzni

Příspěvekod Anonymní » sob 12. čer, 2004 22:33

Diskusní fórum je plné zajímavých článků, ale potřebuji vědět podrobnosti o bojové scéně v Plzni. Rozhoduji se opět rozhýbat své lenivé tělo osvěžující sprškou bojového umění, i když prozatím nevím kterého, mám málo informací. Prosím každého, kdo něco BOJOVÉHO provozuje v Plzni, ať se rozepíše, čím víc, tím líp! Díky, Nektar bojového umění
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Plzeň

Příspěvekod Anonymní » ned 13. čer, 2004 20:37

Pokud by tě zajímalo aikido, tak se podívej na http://aikido.rvsnet.cz nebo na http://www.adp-i.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Bojová scéna v Plzni

Příspěvekod tokugawa » pon 14. čer, 2004 8:16

Jsem také z Plzně a napíšu jen o čem mám nějakou představu a nebo jsem se setkal.
Co se Aikida v Plzni týká vím že tu jsou dokonce dvě skupiny, keré mu věnují. Na obě se mi donesly dobré reference. Dával jsem kontakt na jednu z nich holce jednoho kamaráda. Dva roky tam chodí a nestěžuje si, tak to bude asi dobrý. ;-)
Co se týká Plzně nemůžeme se vyhnout škole NARAMA. Pokud vím tak se zaměřují především na Karate. Nabízí ale také širokou škálu jiných věcí: Judo, Zápas, Box, KickBox, ultimáty a dokonce i Aikido. Nemohu se k nim vyjatřovat, protože jsem u nich necvičil. (kromě dvou seminářů, ale ty vedl můj kamarád z Jihlavy, a ty nemůžu počítat.) Je to velká komerčně vedená škola, nic víc nic míň.
Podobnou školou je i Tuebor. Jsou vlastně i bezpečnostní agenturou. Pokud vím zabývají se Allkamf-Jitsu, Karate, KickBoxem, skoky s padakem, potápěním....
Nestorem Karate v Plzni je pan Pytlík. Ale o tom vím, že jenom existuje.
Koho z Karate mohu 100% doporučit, je Vladimír Achač. Nechodil jsem k němu cvičit, ale znám se s ním osobně. Dával jsem na něj kontakt kamarádovi a je ze cvičení nadšenej.
Tímto se omlouvám všem ostatním od Karate, ale prostě o nich nevím, protože jsem se v tomhle směru nikdy moc neangažoval.
Pokud je mi známo, tak je v Plzni určitě ještě nějaký KickBox i klasický Box, ale o něm by se měl vyjádřit někdo povolanější. Stejně jako o šermu sportovním i historickém.
Co se Kung-Fu v Plzni týká, tak vím o dvou skupinách, co se zabyvají Hung-Gar Kung-Fu. Jedna je je okolo Luďka ©uldy a druhá je zaměřená spís na Prahu (o nich by ti víc mohl říct PM) Jinak sem jednou za týden zajíždí z Prahy Quin-Min-Tan. Mohl bys dělat Wu-Shu, ale to by tě asi moc neuspokojilo. Zato vede tréninky San-Da. Kluci se tam docela namlátěj a nakopají, mohlo by se ti to líbit.
No a nakonec si přihřeju vlastní polivčičku (jak jinak ;))
Fugujeme v Plzni jako škola Comitatus. Dá se u nás dělat Lok-Yiu Wing-Chung (vis P.Bruner), nůž a kali (to zatím spíš jen seminárně).
Par informací na http://comitatus.wz.cz/. Sorry zatím těžce ve výstavbě.
tokugawa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Chrást u Plzně

Příspěvekod chonglee » stř 16. čer, 2004 21:13

kdo tam Lok Yiu WCH vede?Stužka osobně,nebo někoho pověřuje?
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod tokugawa » čtv 17. čer, 2004 8:09

chonglee píše:kdo tam Lok Yiu WCH vede?Stužka osobně,nebo někoho pověřuje?


Osobně a sám :lol:
Út + Čt 18:00 v Sokolovně na ©truncákách (vedle starých pokladen)
©ermírna v přízemí.
Pokud mi nevěříš...
tokugawa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Chrást u Plzně

Příspěvekod chonglee » ned 20. čer, 2004 22:16

řekl bych,že tam asi docházíš,jak se ti líbí Danův svérázný styl?
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » pát 25. čer, 2004 13:42

[quote="chonglee"]řekl bych,že tam asi docházíš,jak se ti líbí Danův svérázný styl?[/quote

Co jako myslíš tim svérázným stylem???
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Bojová scéna v Plzni

Příspěvekod patrik » pát 25. čer, 2004 13:57

NEKTAR1 píše:Diskusní fórum je plné zajímavých článků, ale potřebuji vědět podrobnosti o bojové scéně v Plzni. Rozhoduji se opět rozhýbat své lenivé tělo osvěžující sprškou bojového umění, i když prozatím nevím kterého, mám málo informací. Prosím každého, kdo něco BOJOVÉHO provozuje v Plzni, ať se rozepíše, čím víc, tím líp! Díky, Nektar bojového umění


Třeba to vůbec není to, co by Tě zajímalo... přesto http://www.tenshin.cz/seminare/plzen_dzo.pdf :wink:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod FAUSTUS » sob 26. čer, 2004 1:45

Aspoň , že v Plzni víte o čem mluvíte.Joooo a máte tam goood beer :lol:
FAUSTUS
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 43
Registrován: pát 18. čer, 2004 23:00

Příspěvekod chonglee » sob 26. čer, 2004 6:37

Co jako myslíš tim svérázným stylem???[/quote]

Lok Yiu,by se asi divil jak,se změní zásilka než dorazí na místo určení..


P.S.hledej na stránkách jeho si-fu Brunera mají tam takový hezký video ze semináře...poštuchujou se tam nějací výrostci v průchodu.
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

 

Příspěvekod Anonymní » ned 04. črc, 2004 11:53

chonglee píše:Co jako myslíš tim svérázným stylem???


Lok Yiu,by se asi divil jak,se změní zásilka než dorazí na místo určení..


P.S.hledej na stránkách jeho si-fu Brunera mají tam takový hezký video ze semináře...poštuchujou se tam nějací výrostci v průchodu.[/quote]


Je vidět, žes' ty výrostky nikdy neviděl na živo.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 04. črc, 2004 11:54

chonglee píše:Co jako myslíš tim svérázným stylem???


Lok Yiu,by se asi divil jak,se změní zásilka než dorazí na místo určení..


P.S.hledej na stránkách jeho si-fu Brunera mají tam takový hezký video ze semináře...poštuchujou se tam nějací výrostci v průchodu.[/quote]


Je vidět, žes' ty výrostky nikdy neviděl na živo.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 04. črc, 2004 13:15

Anonymní píše:
chonglee píše:Co jako myslíš tim svérázným stylem???


Lok Yiu,by se asi divil jak,se změní zásilka než dorazí na místo určení..


P.S.hledej na stránkách jeho si-fu Brunera mají tam takový hezký video ze semináře...poštuchujou se tam nějací výrostci v průchodu.



Je vidět, žes' ty výrostky nikdy neviděl na živo.[/quote]

hahaha, já je znám, viděl jsem je na živo mnohokrat. A co jako ? Je to K SMICHU, ostuda, fujtajbl... Jdu odkaz postnout na posouzeni na http://www.vingtsun.org.hk/forum/ , lidi od Lok Yiu to tam ctou - zeptam se na nazor :-).
Robin
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod chonglee » pon 05. črc, 2004 21:40

Anonymní píše:
chonglee píše:Co jako myslíš tim svérázným stylem???


Je vidět, žes' ty výrostky nikdy neviděl na živo.


no právě proto,že jo tak o tom tady píšu.nebo to se jich jako mám bát?
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Díky bojové za info!

Příspěvekod Anonymní » úte 13. črc, 2004 19:35

Děkuji všem, zvláště Tokugawovi za komplexní odpověď (dík, že sis dal takovou práci!), Patrikovi i Lipa, ty adresy jsem zkouknul, aikido bych zkusil - snad nebude pro mé závitky (mozkové) příliš složité! Přiznám se, že jsem zkoušel leccos, i wushu i mistra Qina, ale není to ono. Pořád se jely jen nové sestavy a opakování kdenic tunic. Dodnes mi v hlavě nic nezbylo, jasně, i mojí vinou, ale doma se cvičí špatně, když jste v tom sami...
WingTsun v sadech mám už také zažité, ale přišlo mi to fyzicky nenáročné, a já se potřebuju trošku vyřádit!
Luďka ©. znám už z dřívějška, při cvičení ochotný, příjemný člověk, v současnosti s ním kontakt nemám. Do Prahy jezdit nebudu - čas, finance.

Kdo se chce podělit se svými zážitky ze cvičení, do toho, nebuďte škrti! To cvičí v Plzni tak málo lidí?
Velké bojové AHOJ posílá nektar a zdraví Standu!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod vendys » úte 04. zář, 2007 21:40

Zdravím, nechci zakládat nové téma a za 3 roky od posledního příspěvku se snad něco změnilo, tak to napíšu sem, snad to Nektarovi vadit nebude. Prosím o radu lidi z Plzně, rád bych začal s kickboxem (taky proto, že thaskej box sem na http://www.fighters.cz/kluby v Plzni neobjevil), ale nevím kam se příhasit. Ve 20-ti letech žádný velký ambice nemám, ale rád bych si dal trochu do těla s dobrou partou lidí. Zatím u mě asi vítězí Narama. Tak prosím někoho se zkušenostmi o radu, předem díky.
vendys
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 03. zář, 2007 23:00

Příspěvekod xiuwei » úte 04. zář, 2007 22:11

No ve 20 létech máš teprve vše před sebou :lol:
Kick box:
1.oddíl
http://www.tonnypacanda.com/index.php?a ... nky&ida=31

2oddíl
http://narama.cz/index.php?kat=4&PHPSES ... da3b6e4857

Já nejsem z Plzně (jak požaduješ),ale ta škola Narama vypadá dobře :wink:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Albrecht » stř 05. zář, 2007 8:36

vendys píše:Zdravím, nechci zakládat nové téma a za 3 roky od posledního příspěvku se snad něco změnilo, tak to napíšu sem, snad to Nektarovi vadit nebude. Prosím o radu lidi z Plzně, rád bych začal s kickboxem (taky proto, že thaskej box sem na http://www.fighters.cz/kluby v Plzni neobjevil), ale nevím kam se příhasit. Ve 20-ti letech žádný velký ambice nemám, ale rád bych si dal trochu do těla s dobrou partou lidí. Zatím u mě asi vítězí Narama. Tak prosím někoho se zkušenostmi o radu, předem díky.


Thai tu myslim dela SK Bacardi.....

Jinak ja mam spis dotaz dela tu nekdo Kickbox u Tonyho Pacandy vcera sem koukal na stranky a docela o nem uvazuji, ale par informaci by neskodilo :)
Albrecht
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 72
Registrován: stř 31. led, 2007 0:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod vendys » stř 05. zář, 2007 10:34

xiuwei : Díky moc, o tom Pacandovi sem nevěděl. S tou Plzní sem spíš myslel s osobníma zkušenostma z nějakýho klubu. Ale za toho Pacandu fakt díky.

Albrecht : Na to Bacardi sem se taky při nějakým hledání dostal, ale nic o thajským boxu tam nemůžu najít. Ještě to tam pořádně projedu.

Tady budu mít ještě těžkej výběr. :roll: Ocenil bych vyjádření někoho, kdo přímo trénuje pod SK BACARDI, Narama a nebo ví něco o tréninkách s Tonnym Pacandou. Jinak díky všem za rady a příspěvky.
Naposledy upravil vendys dne úte 11. zář, 2007 14:12, celkově upraveno 1
vendys
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 03. zář, 2007 23:00

Příspěvekod defendu » stř 05. zář, 2007 17:28

Nazdar,
cvičil jsem kick v Naramě,teď trénuju jinde,v Plzni na Borech (ne ve věznici :lol: :lol: ),ale hlavně klasický box,nohám se ovšem nebráníme,předpokládám,že nemáš závodní ambice takže pokud máš chuť napiš mi SZ.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron