karate

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RUNAR » stř 30. led, 2008 12:07

Na todle já mám taky příhodu, jednou jsem spároval s thai boxerkou a už před sparingem mi řikala že jí mám šetřit :D no já to ani jinak neumim že ano, to mi nemusela řikat, jenomže když jsem potom jel sparing s někym jinym tak jsem ji omylem trefil kopem do hlavy :D bylo tam totiž několik dvojic na malym placu.
Takže thai boxeři neumí krýt neočekávaný kop od útočníka z jiné sparingové dvojice.Tak asi toľko :lol:
Naposledy upravil RUNAR dne stř 30. led, 2008 12:11, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod RUNAR » stř 30. led, 2008 12:13

Nevim co furt brbláš..... trefil jsem jí úplně přesně :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Angus » stř 30. led, 2008 12:59

ukropcany píše:tak hneď to zabalila, otočila sa chrbtom a vôbec nebojovala ďalej 8O pričom sa jej nič nestalo, proste mala taký zvyk z tréningu... :roll: Tak len toľko... :D

To nemusí nutně být zvyk z tréninku, některé baby jsou prostě takové a je to problém je odnaučit. U jedné se mi to ani po létech nepovedlo, protože ona řekla, že to neumí ovlivnit, jinak jí to nejde a hotovo. Samozřejmě, že kdyby důsledně chtěla, tak se toho zlozvyku zbaví, ale ona si jen vedla svou :cry: .
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod wand » stř 30. led, 2008 13:39

ukropcany píše:Mám novú skúsenosť v sparingu s karatistkou, celkom šikovná baba, inak celkom babizňa, aspoň 70 kíl :D , v pondelok som s ňou spároval 2 kolá a 3 momenty ma zaujali - dosť tvrdo kopala, tvrdšie ako kopeme bežne na tréningu, ale to vystrkované koleno pri mawashi bolo strašne vidieť a ľahko sa uhýbalo, prípadne keď som ju predbehol a 10. krát do toho kolena kopol pushku, tak zdutá odišla, že nevie čo s tým... takže karatisti, už keď koleno hore, tak hneď kopnúť... :wink: No a čo ma zaujalo viac, keďže som sa s tým stretol osobne 1. krát, tak že po ťuku (fakt len ťuk, zle sa mi na ňu boxovalo skzte ten blbý záklon) do hlavy, tak hneď to zabalila, otočila sa chrbtom a vôbec nebojovala ďalej 8O pričom sa jej nič nestalo, proste mala taký zvyk z tréningu... :roll: Tak len toľko... :D



Tak takuto skusenost mam aj ja, len stym rozdielom, ze som to robil ja... :)
Na treningoch nas dokonca trener ucil ako vracat ruku po zasahu teatralne naspat, aby si to rozhodca vsimol a dal nejaky ten bodik.
Proste obludnosti.
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » stř 30. led, 2008 13:47

ukropcany píše:...., ale to vystrkované koleno pri mawashi bolo strašne vidieť a ľahko sa uhýbalo, prípadne keď som ju predbehol a 10. krát do toho kolena kopol pushku, tak zdutá odišla, že nevie čo s tým... takže karatisti, už keď koleno hore, tak hneď kopnúť... :wink:


Používala na tebe klasický prvek ze sportovního kumite. Nápřah na mae-geri jako výchozí pozice pro další útok nohou. Roztahaní borci jsou z toho kopnou mae-geri, mawashi-geri, ura-mawashi-geri i joko-geri. Kouzlo je, že do poslední chvíle nevíš co z toho bude. Nevýhoda je dost velká signalizace a poněkud slabší některé kopy, přece jenom nekopne je ze správných nápřahů. Tvoje reakce byla správná, nedovolil si jí ten kop rozvinout, což bylo nanejvýš prozřetelné, protože někteří dokáží na poslední chvíli ji techniku změnit a mohl by sis naběhnout.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod player » stř 30. led, 2008 14:16

RBR píše:Používala na tebe klasický prvek ze sportovního kumite. Nápřah na mae-geri jako výchozí pozice pro další útok nohou. Roztahaní borci jsou z toho kopnou mae-geri, mawashi-geri, ura-mawashi-geri i joko-geri. Kouzlo je, že do poslední chvíle nevíš co z toho bude. Nevýhoda je dost velká signalizace a poněkud slabší některé kopy, přece jenom nekopne je ze správných nápřahů. Tvoje reakce byla správná, nedovolil si jí ten kop rozvinout, což bylo nanejvýš prozřetelné, protože někteří dokáží na poslední chvíli ji techniku změnit a mohl by sis naběhnout.

RBR


Jj, moc dobra vec, na hlavu to je pak rana dostatecna i z toho svihu.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Mesic » stř 30. led, 2008 17:50

ja bych rekl ze nejlepsi boj na ulici je treba kickbox nebo box nebo thajsky box karate je dobre kdys mas zapas na zinenkach a to je u veciny sportu
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod migli » stř 30. led, 2008 18:28

Mesic píše:ja bych rekl ze nejlepsi boj na ulici je treba kickbox nebo box nebo thajsky box karate je dobre kdys mas zapas na zinenkach a to je u veciny sportu


prohlasil clovek, ktery karate, kickbox, box a MT videl z rychliku... :roll::roll::roll:

Pripomina mi to jedno krasne motto: Nemate-li co rici, nerikejte to tady. Ale to by tu asi nebyla polovina diskusi... :twisted: :lol:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod ghekon » stř 30. led, 2008 19:06

Mesic píše:ja bych rekl ze nejlepsi boj na ulici je treba kickbox nebo box nebo thajsky box karate je dobre kdys mas zapas na zinenkach a to je u veciny sportu


Radeji nic nerikej nez takovehle blbosti :roll: Nikdo netvrdi ze *box je na ulici spatny, ale tvrdit ze karate je na ulici spatne je docela odvaha :lol: :lol: Uz si mnel nekdy sparring se schopnym karatistou? Asi ne, kdyz toto tvrdis :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Mesic » stř 30. led, 2008 19:37

netvrdim ze karate je na ulici spatne ale myslim ze takovej kickbox je lepsi nez karate na ulici
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod RBR » stř 30. led, 2008 19:46

Mesic píše:netvrdim ze karate je na ulici spatne ale myslim ze takovej kickbox je lepsi nez karate na ulici


Nevšim jsem si, ža by např. v kickboxu řešili problematiku zbraní, hodů, pák.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Mesic » stř 30. led, 2008 20:10

hm ja myslim normalni boj na ulici bezezbrane
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod ghekon » stř 30. led, 2008 20:12

Mesic píše:hm ja myslim normalni boj na ulici bezezbrane


To si trochu protireci ne? normalni boj na ulici a bezezbrane :lol:
BTW MESIC: Co delas?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Mesic » čtv 31. led, 2008 7:06

aspon tam kde bydlim jsou tady bitky na denim poradku no jsou to skoro furt i kdys je to takova prdel sveta ale vzdycky kdyz se nekdo bije tak jen normalne bezezbrane a ne brat nake flasky a praskat je ohlavu to uz neni boj ale naka srabarna
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod KAMINARI » čtv 31. led, 2008 8:27

Mám dotaz na Měsíce. Co děláš za BU nebo BS? A jak dlouho?
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Mesic » čtv 31. led, 2008 14:28

na zacatku jsem hodne delal ai-kido asi 6 let a pak box ale jezdil jsem jen do frydku a tam to neni nic moc zadne zapasy no nic a kdys uz neco tak te tam ani neodvezou tak jsem zacal delat kickbox a ten nedelam moc dlouho proc
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod KAMINARI » pát 01. úno, 2008 8:34

Jen tak, jsem zvědavej. Nic ve zlím.
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 01. úno, 2008 9:01

Nic ve zlím :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod fighter99 » pát 01. úno, 2008 15:29

Mesic píše:aspon tam kde bydlim jsou tady bitky na denim poradku no jsou to skoro furt i kdys je to takova prdel sveta ale vzdycky kdyz se nekdo bije tak jen normalne bezezbrane a ne brat nake flasky a praskat je ohlavu to uz neni boj ale naka srabarna


Ano, to neni ferovej boj,to je poulicni boj! O tom to je,o presile,zakernostech a srabarnach. Nevis co cekat, nevis kolik jich na tebe nabehne,nevis kdo te kdy vezme popelnikem po hlave. Na ulici musis cekat srabarny a zakernosti. Musis cekat vsechno.
IMHO ty ses uplne vedle. Kdyz neco napises,dej si nahled prispevku,trikrat si to precti,uznej ze je to kravina a smaz to. 8)
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Shrek » sob 02. úno, 2008 16:50

Mesic píše:na zacatku jsem hodne delal ai-kido asi 6 let a pak box ale jezdil jsem jen do frydku a tam to neni nic moc zadne zapasy no nic a kdys uz neco tak te tam ani neodvezou tak jsem zacal delat kickbox a ten nedelam moc dlouho proc
Ty si hlavne vem slovnik a zacni chodit do skoly....a nauct se I/Y....S/Z....A tak podobne....Kdyz uz neco napisu tak se podivam jestli to mam dobre....Ale holt kdyz ses debil tak to je jasny ze je ti to jedno...Ale fakt by jsi se mel zamyslet o tom co pises.....A jestli te fakt baví ze sebe delat debila pred vsema tim ze neumis psat...Tak to potom je asi hodne zle.Rekl bych ze ti je neco mezi 10-11 lety....Neco jako nasemu Galiloo nebo jak se jmenuje.....Tak radeji popremyslej jestli ma cenu sem fakt psat...a jestli neni lepsi drzet hubu.
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron