RossTraining

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod Jendis » stř 16. led, 2008 16:33

RUNAR píše:... jinou odměnu.


jasně...sparring s přítelem té dotyčné..... :wink: :twisted: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Sinister » čtv 07. úno, 2008 19:38

Tak dalsi dotaz, nevite, jestli se daj nekde sehnat ty gumy, co Ross a jini pouzivaji?
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod wader » čtv 07. úno, 2008 20:16

Sinister píše:Tak dalsi dotaz, nevite, jestli se daj nekde sehnat ty gumy, co Ross a jini pouzivaji?


viděl sem je kdysi někde na netu v eshopu ale už si fakt nevzpomenu co to bylo za web...
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

Příspěvekod migli » čtv 07. úno, 2008 21:08

mam takovy dojem, ze se prodavaji jako tzv. "fitness pasy" napr tu.
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » pát 08. úno, 2008 7:12

Tak sem pro Vás uploadoval novou Rossovu knížku, která zatím nevydrží na mma-trackeru ani den.

http://rs53.rapidshare.com/files/883178 ... namait.pdf
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » pát 08. úno, 2008 9:16

Toman píše:Tak sem pro Vás uploadoval novou Rossovu knížku, která zatím nevydrží na mma-trackeru ani den.

http://rs53.rapidshare.com/files/883178 ... namait.pdf

Prosim ta nemozes to hodit na zshare alebo upload alebo edisk, mne totiz nejde z rapidsharu stahovat a z niektorych dalsich tiez nie. Diki moc
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod migli » pát 08. úno, 2008 10:20

Toman: dekuji dekuji pirate :twisted:

Jen si dovolim maly apel na vsechny, co si tu knihu prectou a budou podle ni cvicit. Na rozdil od mnoha pochybnych fitness instruktoru je Ross Enamait opravdu trida, jeho clanky, knihy a videa jsou nabite informacemi a jeho pristup je velice profesionalni. Proto, pokud si to muzete alespon trochu dovolit, tak si jeho knizky ci DVD kupte. Mimo jine mu tim date najevo, ze o jeho publikacni praci stojite, a ze ma smysl aby v ni pokracoval. Za ty penize, co do toho date (za ty prachy dneska jdete s holkou na veceri) mate obrovske mnozstvi informaci, nemluve o Rossove zivotni praci a zkusenostech. A paypal muze mit dneska v CR kazdy :wink:

To jen tak k zamysleni :idea:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » pát 08. úno, 2008 11:11

migli píše:Toman: dekuji dekuji pirate :twisted:


Obrázek

migli: Já už jsem si pár věcí skutečně zaplatit, ale je toho opravdu mnoho co bych chtěl a nemohu si dovolit za vše platit. Upřímně kdo nemá vypálené CD své oblíbené kapely.

Sk8: Teď jsem v práci takže nemůžu, ale ať ti to někdo re-upne.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » pát 08. úno, 2008 11:16

Toman:

v pohode - ja tim ani nemyslel tebe :wink:, krome toho si to taky stahne spousta lidi, kteri se do toho kouknou, vydesi se a uz to neotevrou :twisted: . Jen trochu delam osvetu, ze tady se to koupit opravdu vyplati - zase na druhou stranu clovek neni milionar, ze.
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Lada » pát 08. úno, 2008 12:24

2 skate....
tady to máš:
Infinite_Intensity_-_Ross_Enamait.pdf
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Skateordie » pát 08. úno, 2008 20:06

Lada píše:2 skate....
tady to máš:
Infinite_Intensity_-_Ross_Enamait.pdf

Diki moc kamo :) :) :)
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod RUNAR » pon 11. úno, 2008 13:51

No podle mě ten pán nic novýho nevymyslel.Amík jde sesbírá pár věcí co se vždycky trénovali trochu to předělá a upraví a tváří se jako že objevil Ameriku, no ale vydělávat na sportovních cvičeních apod. je zase podle mě čistej biz takže lepší než kdyby byl v gangu no. :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod migli » pon 11. úno, 2008 14:24

RUNAR:

Udelej totez :idea:. Sesbirej cviky, dej dohromady cvicecni pro silu, vybusnost, rychlost, vytrvalost, rozvoj svalu trupu atd..., varianty cviceni s cinkami, vlastni vahou, sandbag, kladivo... ; pak obhaj jednotlive druhy cviceni citacemi ze studii, praxe a vlastni zkusenosti, predved - nejlepe na sobe - vysledky tohoto cviceni, pridej vyzivu, treninkove plany, postupy pro sestaveni treninkoveho planu vcetne vysvetleni proc, co a jak, dej dohromady knizku, a prodavej ji.
Pevne verim, ze ty sam jsi dukaz toho, jak tve cvicebni postupy funguji, takze tva kniha pujde na dracku... :wink:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Sinister » úte 12. úno, 2008 13:20

Runar> a cetl jsi ho? jestli ne, tak nekritizuj, jestli jo, tak nechapu, jak si to muzes myslet... Teda ne ze bych delal z Rosse modlu, ale viz migli
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 12. úno, 2008 13:30

No něco jsem četl, spíš vidim problém v tom že ty jsi asi nezaznamenal metody např atletů,zápasníků a dalších kteří používali stejné nebo dost podobné metody dávno před tímto pánem. :)
Nicméně takhle je to někde pohromadě proč ne,.........jen tvrdim že nevymyslel nic novýho.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod migli » úte 12. úno, 2008 14:15

RUNAR:
jasne, nevymyslel nic novyho. Zrovna tak ruzni treneri BU/BS - to, jak kopnout, bouchnout, hodit... to uz prece taky vymysleli lidi pred tisici lety, tak proc by za to mel dneska nekdo platit? Anglicky taky mluvi lide peknych par stoleti, tak proc bych mel platit za ucebnici anglictiny?

Krom toho je sice krasne, ze ty treninkove postupy existuji xxx let, ale k cemu to je, kdyz je pouziva malokdo? Ja nemam nikde zdroje o tom, jak trenuji zapasnici, a trenovat k nim kvuli tomu nepujdu. Zrovna tak sprinteri, nebo dalsi atleti. Zato kdyz nekdo da tyhle postupy dohromady, a vysvetli logiku jejich pouzivani, tak mas vystarano.

Vis, nekteri lide jsou schopni i dnes tvrdit, ze napr. trenink s cinkami zpomaluje, nebo dalsi vyzkumem vyvracene bludy. Tyhle materialy ukazuji, ze urcite veci jsou proste nesmysly, treninky podle nich jsou brutalne tvrde a funguji tak, jak o sobe tvrdi. Zadne nesmyslne sliby o postave jak Schwarzenegger za tri mesice apod. A navic k tomu cviceni nepotrebujes buhvijak vybavene fitcentrum kde platis mesicne 490 a vice (ano, narazim na bbcfitness :twisted:).

Proste to neres, nekomu to pomuze, ten to dovede ocenit, a ten kdo k tomu vztah nenajde, ten to smazne... Tak ci tak, narozdil od mnoha publikaci v tomhle oboru patri tyhle k lepsim :wink:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 12. úno, 2008 14:20

No psal jsem že je dobrý když je to někde pohromadě, a za to že vyvrací nesmysly o tom že činky zpomalujou jsem mu bez ironie velmi vděčný, taky jsem psal že ten jeho způsob vydělávání je podle mě čistej.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod migli » úte 12. úno, 2008 14:39

RUNAR: v poho :wink:, asi jsem nerozpoznal specificky Runaruv sarkasticky humor :twisted:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 12. úno, 2008 17:54

Jo poho :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod waterman » čtv 30. říj, 2008 20:06

Tak rád bych tu obnovil diskuzi ohledně tréninku Rosse..
Měl bych tedy spíše jenom pár otázek kde koupit které vybavení..?

Táákže,

1) Kde sehnat to pojíždející kolečko co používá v času 1:58?
http://www.youtube.com/watch?v=57pv_1j4dH0

2) Kde sehnat nějakou hrazdu NAD dveře, né do dveří..? Co jsem se díval, vše je tak nějak do dveří a to se mi nelíbí..

A ještě ty vesty několika kg..

Vůbec nemám ponětí v jakém eshopu tohle vybavení najít..
waterman
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků