Klouby>>>

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Klouby>>>

Příspěvekod Mesic » ned 17. úno, 2008 10:31

chtel jsem se zeptat jestli nevite z cim se mi spevni klouby kosti atd .... treba cviky nebo aj nake jidla nebo prasky proste neco co mi pomuze spevnit kosti klouby
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

 

Re: Klouby>>>

Příspěvekod Genesis » ned 17. úno, 2008 11:06

Mesic píše:chtel jsem se zeptat jestli nevite z cim se mi spevni klouby kosti atd .... treba cviky nebo aj nake jidla nebo prasky proste neco co mi pomuze spevnit kosti klouby


Zkus někdy než se na něco zeptáš projít starší diskuze, pořád zakládáš nový o věcech, o kterejch toho už většinou bylo řečeno dost :roll:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod wordsworth » ned 17. úno, 2008 12:03

Nebo googlit, nebo zajít do knihovny...
Ale když už s tím začal.Co si myslíte o účinnosti preparátů pro výživu kloubů? Četli jste na toto téma něco nového?Jeden můj kámoš tvrdí, že gumoví medvídci vyjdou nastejno. A má vzdělání, které ho opravňuje toto tvrdit.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Dalt » ned 17. úno, 2008 12:40

mno gumovi medvidci jsou dobry, ale asi bych je nedoporucil - samozrejme ze obsahuji dulezitou zelatinu, ale onoho kolagenu obsahují jen něco okol 5% - coz kdyz si spocitate tak pro doporucovano davku 10g byste jich museli deně sníst okolo 250g - a to vyjde celkem draho. Spis bych se poohledl po nejake kloubni vyzive...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Mesic » ned 17. úno, 2008 14:12

tak bych se chtel zeptat jestli byste mi teda neco poradlili pls
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod Tomkins » ned 17. úno, 2008 21:17

Mesic píše:tak bych se chtel zeptat jestli byste mi teda neco poradlili pls


Pokud máš bolesti, začni žrát Colafit (nebo se to píše Kolafit? To je jedno...) - nejlepší kloubní výživa, co se dá zatím sehnat.

Pokud chceš "jen" zpevnit svaly v okolí určitejch kloubů, měl bys říct, o který části těla se jedná - existují na ně různý cviky. Při tréninku se však víceméně jedná o pomalé pohyby s nízkou vahou a velkým rozsahem pohybu, ale podrobnosti jsou na dlouhou rozpravu...
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Mesic » ned 17. úno, 2008 21:34

diky jako nemam bolesti ale tak chcu delat sport pri kterem to kosti klouby hodne potrebuju a jak si rikal spevneni svalu v ruznych casti kloubu tak jsem se chtel zeptat nevis kde to je rozepsane nakej web napr.... ????
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod Tomkins » pon 18. úno, 2008 1:26

Mesic píše:diky jako nemam bolesti ale tak chcu delat sport pri kterem to kosti klouby hodne potrebuju a jak si rikal spevneni svalu v ruznych casti kloubu tak jsem se chtel zeptat nevis kde to je rozepsane nakej web napr.... ????


Pane bože, zač mě trestáš :roll: Začni chodit do nějakýho klubu pravidelně na tréninky a pak ti dojde, na jaký blbosti se to ptáš. Admin by tu měl zřídit sekci ©KOLKA. Na tohle já vážně nemám nervy. Húúúú sáááá
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Mesic » pon 18. úno, 2008 21:45

LOL asi mne tu nikdo nepochopil ale seru nato DMNCE
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod Genesis » pon 18. úno, 2008 22:14

Mesic píše:LOL asi mne tu nikdo nepochopil ale seru nato DMNCE


A cos čekal? Bylo ti řečeno, že se to tu už řešilo dost a ať hledáš a ty nic. Nediv se, že se k tobě pak chovaj jako k neschopnýmu, když se tak prezentuješ
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

 


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků