"Lupnutí" v kyčli

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Kloubní preparáty

Příspěvekod LiPa » ned 02. zář, 2007 18:19

Zkoušel jsem u leccos, ale taky hlasuju pro Colafit. Akorát jsem u něj musel zdvojnásobit dávkování ...
LiPa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 30. dub, 2007 23:00
Bydliště: Jičín

 

Příspěvekod Quan-Chi » ned 02. zář, 2007 18:58

tyyjo taky mam problem s kyclema (jen s pravou) a uz uz jsem to chtel zacit resit. V extremu sem udelal dva-tri kroky a cosi se v kycli "zakouslo" a ja to musel "odlupnout". Nejvic mi pomaha dat si na tyden /dva pauzu a je to ok. Cviky ktery to zpusobujou cvicit opatrne, pripadne omezit.

Kazdopadne vetsinou to zpusobujou u me obloukovy kopy, a omezovat tyhle techniky samozrejme nemuzu ;-) takze - hlavne je cvicit technicky spravne, nejak se mi pri urcitym provedeni mrvej a pri urcitym zase ne. Pritom se mrvej tim rychleji, cim min sem zahratej (dvakrat / trikrat si kopnu za studena, jeste se spatnou technikou a tyden sem v bolestech [jak slachy, tak kloub]) => nemachrovat za studena ;-)
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Joey » sob 15. pro, 2007 20:53

Quan-Chi píše:Kazdopadne vetsinou to zpusobujou u me obloukovy kopy, a omezovat tyhle techniky samozrejme nemuzu ;-) takze - hlavne je cvicit technicky spravne, nejak se mi pri urcitym provedeni mrvej a pri urcitym zase ne. Pritom se mrvej tim rychleji, cim min sem zahratej (dvakrat / trikrat si kopnu za studena, jeste se spatnou technikou a tyden sem v bolestech [jak slachy, tak kloub]) => nemachrovat za studena ;-)


V poslední době mi ta kyčel skáče po provedení už jen malinko netechnickýho mawashi geri, ale když to udělám správně tak to nebolí. Ale přecejen, v příštim týdnu se jdu mrknout aspoň na fyzioterapeutku.
Joey
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 23. srp, 2007 23:00

Příspěvekod wushupetr » stř 20. úno, 2008 15:32

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... pic&t=2565

tak nevím. Dvě jiný odpovědi na stejnou otázku 8O
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod migli » stř 20. úno, 2008 19:15

wushupetr:

to se ti stane i u doktoru... :twisted: , ale presne jsi trefil duvod, proc se urcite veci po netu resit proste nedaji :wink:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » stř 20. úno, 2008 20:55

hm pravda pravda jsem prostě přesný :D
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků