šikovní karatisté...dobré kluby

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Lilu » sob 29. zář, 2007 14:24

Tak nevím jak v Brně a na Slovensku, ale v Praze jednoznačně vede Jukl Karate Team :oops: .
Mají pěkně udělaný stránky, přehledný a graficky hezký. Našla jsem tam vše, co jsem pro začátek potřebovala. Tréninky vede Jan Jukl (1.Dan Shotokan Karatedo, 2.Dan Jiu-Jitsu), který se pravidelně účastní seminářů Kumite WKF pana Antonio Oliva Seba a Kata p. Kesla. Tréninky nejsou jednostranné a věnuje se i výuce reálné sebeobrany, což jsem zvláště jako holka ocenila. Cvičí v nové krásné tělocvičně na Lhotce (Z© Zárubova) každé pondělí a středa od 18:00hod. Letos v létě jsem se poprvé zúčastnila jejich letního soustředění, kde jsem se vážně naučila hodně. Mě osobně 14 denní soustředění zlepšilo fyzičku takovým způsobem, že bych to tady v Praze nestihla ani za půl roku 8) .

Více informací najdete na webu: http://jukl.karate.sweb.cz
Lilu
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 52
Registrován: pát 28. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod ruffus » sob 29. zář, 2007 17:36

Gusep píše:Neviete niekto zo slovenských diskutérov o nejakej škole tradičného shotokan karate na SK? Síce cvičím v ČR ale zaujímalo by ma či sa dá aj u nás. Viem že napr. v trenčianskom kraji sa cvičí iba športové goju-ryu.


kamo v trencine cvicia v sokolovni ludia tradicne okinavske karate.....oni su nejakym sposobom napojeny na Patricka McCartyho co je teda kapacita na tradicne karate
ruffus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 13. úno, 2006 0:00

Příspěvekod NOKT » sob 29. zář, 2007 18:03

Já bych si troufl doporučit pana Jaroslava Valentu a vesměs oddíly IOGKF (www.iogkf.cz) a co se Slovenska týče tak tam jsou 3 lidé v Bratislavě, kteří se tomu samému stylu karate věnují + dělají Ryu Kyu Kobudo (www.kobudo.eu). Osobně jsem je viděl a řekl bych, že toto je opravdu cvičení na úrovni
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod MataLeo » ned 30. zář, 2007 16:13

Já bych sem ráda přidala klub již zmiňovaného Karla Kesla. Začátečníci trénují 2x týdně, pokročilí 4x týdně, věnují se jak kata, kihon, kumite, tak sebeobraně a práci se zbraněmi. Je to hodně všestranný oddíl, z jehož kolébky vzešli závodníci jako Tesárek, Laláková, Melš (nyní trénují v FC Flair), Pilmann, Raich (oba členové státní repre) a třebas i Keslová (nyní trenérka státní repre pro kata, dříve jedna z nejúspěšnějších závodnic karate vůbec, žena, která pomohla stvořit dějiny karate v ČR)
Zřejmě dobrej oddíl...:-)
MataLeo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 18. srp, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vladislav » ned 30. zář, 2007 20:52

Rozhodně tato-

www.budoryukk.cz

Sem z Písku,takže vim o čem mluvim.V Písku rozhodně nejlepší škola BU a v Čr patří tak do nejlepší desítky :wink:
Vladislav
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 24. zář, 2007 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Jendis » úte 02. říj, 2007 14:35

4 Picard-Děkuji za zásah

4all - prosím,ať tento thread zůstane informativní.Flame,které vzniklo,je :arrow:

http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... pic&t=2457
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 02. říj, 2007 14:42

Baxxse píše:Michal Starý, Honza Soukup...


co to trochu rozvést??Kde cvičí,co cvičí...atd.

Já to sice vím,ale má to být INFORMATIVNÍ...pro někoho,kdo hledá.... :wink: :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 02. říj, 2007 14:43

Lilu píše:věnuje se i výuce reálné sebeobrany,


Jak????Rozepiš se více......díky.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Saigon » stř 03. říj, 2007 8:19

Na Slovensku:

©K Ekonom Bratislava - Klementis
Kensei Dojo Senec - trosku reklamy snad nezaskodi :)
Dubnica nad Váhom - Marek Labo
Púchov - František Komora

Neviem nazvy vsetkych klubov, ale mam na nich kontakty keby niekto chcel. Vo vsetkych dojo sa cvici tradicne okinawske karate goju ryu. Linia je odvodena od ucitela Higa Seiko, ktory bol ziakom Miyagiho. Hlavnymi instruktormi su Kurashita sensei (9. dan, Hanshi) a Kyuna sensei (10.dan). Kurashita sensei pravidelne navstevuje SR raz za rok na jeden tyzden. Samozrejme viackrat do roka idu instruktori na studijny pobyt na okinawu. Takze je to zaruka - netvrdim, ze dobreho karate - ale min. spravnej cesty.
Saigon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 22. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod adho » pát 05. říj, 2007 15:52

ruffus píše:kamo v trencine cvicia v sokolovni ludia tradicne okinavske karate.....oni su nejakym sposobom napojeny na Patricka McCartyho co je teda kapacita na tradicne karate



nevies blizsie info o tej skupinke??? P. McCarthy cvici hlavne Shito ryu (linia majstra Kima), ale jeho seminare boli neskutocne aj pre ludi inych stylov. Mas na nich nejaky kontakt??
adho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 142
Registrován: stř 18. srp, 2004 23:00

Karate na Vsetine

Příspěvekod honza1992 » úte 05. úno, 2008 11:49

Vrele doporucuji Skolu tradicniho karate pod SKP Vsetin.Vyucuji zde vynikajici ucitele Radek Kleibl (3.dan) a Dan Simara (2.dan).Treninky jsou hodne zamerene na maximalni ucinnost technik,na vyvinuti maximalni sily,ale nechybi jim ani jine dulezite prvky. www.ctka.cz
honza1992
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

Příspěvekod scout » úte 05. úno, 2008 19:07

no vida...!!!!! vono to jde !!! smysluplny informace a diskuse bez obvykleho osocovani ,napadani a ponizovani toho kdo se stebou odvazuje nesouhlasit ...jen tak dal..... :idea: ... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Re: Karate na Vsetine

Příspěvekod RBR » úte 05. úno, 2008 20:48

honza1992 píše:Vrele doporucuji Skolu tradicniho karate pod SKP Vsetin.Vyucuji zde vynikajici ucitele Radek Kleibl (3.dan) a Dan Simara (2.dan).Treninky jsou hodne zamerene na maximalni ucinnost technik,na vyvinuti maximalni sily,ale nechybi jim ani jine dulezite prvky. www.ctka.cz


Radka Kleibla znám ze seminářů. Také ho doporučuji. Dodám jen, že je stoupencem senseje Nishiyamy (shotokan).

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Jendis » pon 25. úno, 2008 9:10

Tak Petr Svoboda ( http://karate.ji.cz/welcome.htm ) složil zkoušky na 1.Dan........jedou a jedou.....gratulace veliká :!: :!:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 28. čer, 2011 11:30

Tož Peťan už má 2. dan.....už nějaký čas, jen jsem zapoměl dodat info. Necvičí pouze se senseiem Steklým, ale jezdí cvičit i za spoustou dalších....

http://karate.ji.cz/kkv/trainers.htm
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » stř 29. čer, 2011 10:39

Jo, tohle vypadá jako hodně slušnej oddíl Karate.Maj tam fota z dost zajímavých seminářů s výbornýma Karatistama.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 29. čer, 2011 13:04

A to tam nemá všechno. Pro Peťu je to CESTA......a ví, že musí dřít a učit se od těch lepších.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » čtv 30. čer, 2011 10:06

No a pro ty který zajímá Shotokan u senseie Enoedy v Anglii, v eliltním dojo v Japanu, v tvrdých pouličních bitkách a v práci vyhazovače, tak doporučuju Born Fighter:http://www.wsko.org/news/page4.htm
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 30. čer, 2011 10:22

dík za tipa..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 27. zář, 2011 10:10

Padla tu, před léty, otázka na kluky z Brna.

V Brně ( nechť se na mne nikdo nezlobí) je jasnou volbou SK Global -

http://www.karateglobal.com/

Míru Haluzu tak nějak znám a mohu jen doporučit.

EDIT -

šikovných karateků máme dost a klubů taktéž...tož pište a doporučujte. Nováčkům a hledajícím/tápajícím tento thread jistě pomůže :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků