Teleskopy ve škole

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Teleskopy ve škole

Příspěvekod ghekon » pon 25. úno, 2008 16:06

Tak se u nas ve skole rozmohl novy fenomen, lidi si zacali hromadne obednavat obycejne nekalene teleskopy za dve stovky a normalne to tahaji po skole pripnute na pasku atd. :roll: :roll: Clovek aby se pomalu bal chodit do skoly. Mate s tim nekdo obdobne zkusenosti, popr. jak jste to resili? Taky vlastni zbrani?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod kampilan » pon 25. úno, 2008 17:12

jasně, ale větší, lepší, silnější, to je tedy divná módní vlna, ale myslím, že s příchodem léta, kraťasů a triček rychle vyšumí. Proč to chceš vlastně nějak řešit? Vedou se snad na chodbách bitvy a mlátěj tě obuškem? Já bych jen koukal, jak to pomalu přestane ty děti bavit tahat se s kusem železa
kampilan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 19. úno, 2008 0:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 17:12

amateri .....to je ta dnesni kapitalisticka nihilisticka mladez...vsechno prochlastaji a pak nemaji ani na kvalitni zbrane.....kam to ten svet speje.....jo ty mi tricatnici.to je jinaci !!... :wink: ..... :lol: :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 17:14

ghekon hod sem radsi nejaky pekny videicka combat samba.... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 17:21

ghekon kdybys sis ho rozhodl koupit taky tak proboha jedine kalenej a znackovej...ne nejaky shity.....a nosit jedine skrite !!! noseni zbrane na verejnosti akorat svadi ze se do tebe nekdo na zastavce ...na ulici zacne navazet....co to mas...proc to mas....a pujc mi to....a je konflikt....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 17:25

scout píše:a nosit jedine skrite !!! noseni zbrane na verejnosti akorat svadi ze se do tebe nekdo na zastavce ...na ulici zacne navazet....co to mas...proc to mas....a pujc mi to....a je konflikt....


Jasný ať maj ženský na ty kozy zbroják že jo, taky jsem přišel a ptal se co to mas, proc to mas a pujc mi to a byl hned problém.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod xiuwei » pon 25. úno, 2008 17:30

RUNAR
Jasný ať maj ženský na ty kozy zbroják že jo, taky jsem přišel a ptal se co to mas, proc to mas a pujc mi to a byl hned problém.

:D :D :D
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 17:31

runar...runar...mrkni na systemu v CR.....aby si priste neoslovil nejakou ukrajinskou amazonku a nebyl to posledni dotaz tveho zivota.... :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod graver » pon 25. úno, 2008 18:20

V dobách mého teenagerství (tenkrát se neříkalo pubescent, ale blbec :oops: ), kdy teleskopy a ostatní mírotvorné prostředky nebyly tak lehce dostupné, jsme chodili po ulicích s hrotem od sbíječky za pasem (vyrůstal jsem v gypsylandu). Nikdo se to nikdy neodvážil použít, protože i ten největší vymaštěnec věděl, že by to byla konečná. Ale vypadalo to hrůzně :wink:
Dnes je jiná doba - na teleskop ve škole bych se nedíval jako na frajeřinu nebo módní záležitost.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jacopo » pon 25. úno, 2008 19:59

Chjo... to je kolotoč... když si to sežene jeden, tak to chce mít i druhý... jsou lidi, co to třeba použijou fakt rozumně při obraně ale věřím, že jsou i kreténi, kteří by byli schopni s tím do někoho mlátit po hlavě.... a hlavně... MY MÁME NA ©KOLE ZBRANĚ ZAKÁZÁNY...a myslím, že to záleží i na typu školy... my na gymplu nic takového nemáme...výjimka jsou šermíři, kteří mají hned po škole trénink...
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod ghekon » pon 25. úno, 2008 20:21

Nejde o to, ze by mi vadilo ze nemam nejaky shit obuch co se po pravni rane ohne... Jde s pis o to, ze to na mne nekdo na chodbe/hajzlech vytahne tak mi nepomuze ani combat sambo :) Spis jsem chtel vedet, jestli to treba oznamit ucitelum atd. Nejsem zadny praskac, ale kdyz nejak vul neodhadne silu a poretahne s tim nekoho po hlave na plno, nemuselo by to skoncit dobre... Jinak do teleskopu bych asi nesel, nerikam ze je to spatne, ale noze jsou noze. Sice je tam vetsi riziko vazneho zraneni, ale kdyz uz na nekoho vytahnete teleskop, tak bud postrasit, coz plni nuz stejne, nebo zachranit holy zivot nehlede na utocnikuv...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 25. úno, 2008 20:43

Tohle nemá na škole co dělat...určitě bych se s tím obrátil na učitele,případně na vedení školy.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NOKT » pon 25. úno, 2008 20:53

ghekon píše:Nejde o to, ze by mi vadilo ze nemam nejaky shit obuch co se po pravni rane ohne... Jde s pis o to, ze to na mne nekdo na chodbe/hajzlech vytahne tak mi nepomuze ani combat sambo :) Spis jsem chtel vedet, jestli to treba oznamit ucitelum atd. Nejsem zadny praskac, ale kdyz nejak vul neodhadne silu a poretahne s tim nekoho po hlave na plno, nemuselo by to skoncit dobre... Jinak do teleskopu bych asi nesel, nerikam ze je to spatne, ale noze jsou noze. Sice je tam vetsi riziko vazneho zraneni, ale kdyz uz na nekoho vytahnete teleskop, tak bud postrasit, coz plni nuz stejne, nebo zachranit holy zivot nehlede na utocnikuv...


Tak ve škole je mnoho věcí co jsou lepší jak teleskop třeba židle :D Ostatně pokud na tebe někdo ten teleskop vytáhne. Tak zkus argumentovat tím, že ho práskneš :) Možná to zní jako srabárna, ale taková zbaň ve škole to je aspoň na nějakej postih z chování a snad si to rozmyslí (mě se to mluví když u sebe nosím nůž, ale člověk by nevěřil kolikrát se mu hodí. Třeba v chemii :D). Pokud vím tak je všeobecně v řádech napsaný, že do školy je zakázáno nosit zbraně, drogy a alkohol. Na druhou stranu bych zas tak skeptický vůči obraně proti němu nebyl... Musíš pořád brát v potaz, že ten teleskop je v pouzdře, že ho musí vitáhnout, připravit a teprve až pak útočit. Nevim, ale věřil bych že dost malý počet školáků u vás s ním umí tak aby byl problém. A pak. Ikdyž ho v té ruce má, tak v karate se říká něco v tom smyslu, že noha je delší jako ruka. A ten teleskop není zas tak dlouhej abys někomu kopem nemohl pocuchat vejce :twisted: :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod adkins » pon 25. úno, 2008 21:27

teleskop ve škole a za opaskem-no třidni by je hnala do ředitelny,no u nas na škole už byli všelijake blbosti ale teleskop-to je moc :lol:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Lada » pon 25. úno, 2008 21:31

2NOKT pokuď by ten daný nebyl dement tak bys měl pocuchanou leda tak nohu :wink:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Re: Teleskopy ve škole

Příspěvekod wushupetr » pon 25. úno, 2008 21:40

ghekon píše:Tak se u nas ve skole rozmohl novy fenomen, lidi si zacali hromadne obednavat obycejne nekalene teleskopy za dve stovky a normalne to tahaji po skole pripnute na pasku atd. :roll: :roll: Clovek aby se pomalu bal chodit do skoly. Mate s tim nekdo obdobne zkusenosti, popr. jak jste to resili? Taky vlastni zbrani?


teleskop nebo propiska jako zbraň. Není to jedno?
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod NOKT » pon 25. úno, 2008 21:46

Lada píše:2NOKT pokuď by ten daný nebyl dement tak bys měl pocuchanou leda tak nohu :wink:

No já jsem osobně ve třetím ročníku a plno vrstevníků co znám neví ani jak ten teleskop rozdělat. Takže fandím možnosti s teleskopem v pouzdře a noze :D Sice jsem absolvoval zatím 2 semináře Krav Maga, kde jsme dělali nějakou manipulaci s holema, ale varianta, že ten útok teleskopem budu krýt rukama nejdřív se mi dost protiví.

Uvedu jednu historku pro zasmani. Kamos u sebe nosi boxer, nosi ho v batohu. Jednou jsem se ho zeptal jestli mu to nepřijde nanic nosit ten boxer v batohu a jestli nebylo by lepší si ho dát třeba do kapsy od bundy. A on mi na to řekl "Proč? Za deset vteřin ho stihnu vytáhnout a ještě si zavřu batoh" :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 26. úno, 2008 10:10

jak rikam to je ta dnesni nihilisticka mladez....co jen sedi za kompem...hraje valecny hry a prohlizi eroticky seznamky.... :lol: :lol: :lol: ....a samozrejme holduje psychotropnim latkam.... :lol: :lol: .... a posloucha sepulturu..... to za nasich mladych let.... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » úte 26. úno, 2008 10:14

ne vazne ghekon nuz je az posledni reseni to je ultimatni zbran do boje vo zivot.....a ne k vyhrozovani nekomu ve skole...s boxerem muzes prorazit lebku....teleskop je vazne dobry reseni..ale ne ve skole... :wink: ...nebo jawara s tou muzes utok kontrolovat....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Lear » úte 26. úno, 2008 10:22

To bude za chvili jak v Americe, deti budou tahat do skoly noze a bouchacky.. Kde to jsme.. My si dali poctive pres hubu pesti a bylo.. 8O
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron