Rychlost

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod player » ned 24. úno, 2008 21:52

ukropcany píše:player - nemachruj... :wink:


Nemachruju, me se to jeste nepovedlo :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod cudles » ned 24. úno, 2008 21:59

player píše:Hele bezte si nekdy zkusit vyfotit vazku v letu, tam se teprve ukaze, jake mate reflexy, kam se hrabe sparring:)

Nebo a co teprve chytit mouchu jídelními hůlkami,že :lol: :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Angus » pon 25. úno, 2008 9:11

player píše:
ukropcany píše:player - nemachruj... :wink:


Nemachruju, me se to jeste nepovedlo :D

Ani s foťákem za 70 tis. :?: :wink:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 9:37

Hlavně napíšu že se tady píše jak v politických diskuzích, okolo Ukropa se tady vytvoří parta bratrstvo kočičí pracky a kolegiálně mají styl: vytrhávat argumenty ze souvislostí tak jak se jim to zrovna hodí z důvodu aby vypadali před zdejším publikem jako ti nejchytřejší a jejich oponenti jako ti kteří jejich myšlenky nechápou.Proto jsem napsal že je to divadýlko a ne diskuze.

Jak to začalo?
RUNAR píše:No základ je že jiná rychlost je potřeba na běh na 100m a jiná na 1500m
trénujou se trochu jinak, přičemž běžec na 1500m prohraje na 100m nebo 200m ale vyhraje v pohodě na 1500m.

Nesouhlasí někdo?

RUNAR píše:Tim nechci říct že vytrvalost se nemá trénovat, vytrvalost je i ve střetu na 1 nebo 2 minuty nezbytná.

Nesouhlasí někdo?

Speciálně pro naše slovenské bratry Ukropa s Marvinem nepodsouvejte mi co jsem nenapsal aby ste potom vypadali chytřejší díky.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 9:55

A ještě trochu odlehčím ......Ukrope někde jsi psal že tě zmlátil nějakej bezdomovec z Thaiskýho smetiště :D no a potom jsi napsal že player a já na takovýhle bohatě stačíme super díky. :lol:
Tak asi takhle probíhaj politický diskuze, však víme.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 12:06

ukropcany píše:Z mojej 14 ročnej praxe som sa tomu "vašemu" spôsobu tréningu venoval 9 rokov, takže viem presne o čom hovoríte, pretože SOM SI TIE® KEDYSI MYSLEL. Dnes viem, že je to omyl... (dal by som do pozornosti, že napr. pred vol. 1 som netrénoval 1/2 roka a začal som trošku mesiac pred!). ®e je to omyl vy neviete, pretože ste neochutnali tú druhú stranu... neviete aké je to stáť v ringu... takže logicky nemôžete chápať, prečo (ja) považujem váš spôsob uvažovania za nesprávny a prečo si myslím, že mrháte svojím potenciálom (!!!), keďže sem píšete to čo píšete... ja poznám obe strany mince, myslíte, že ich poznáte aj vy?


No zase píšeš poněkud bezhlavě, jak víš co jsem poznal a nepoznal?
Mýmu způsobu tréninku si se 9let nevěnoval, jel si někdy hodinu karatistickej kihon naplno?Cvičil si někdy jednu katu 20 x za sebou bez přestávky?Samozřejmě teď už takovou kondici nemám víc jak 12let necvičim v žádnym oddíle a nechodim na žádný tréninky a nemám trenéra.
Asi před dvěma roky jsem byl asi 10x na tréninku thai boxu, to už jsem asi 10let nikde karate netrénoval jenom sám doma :!:
Byl to spojenej trénink se závodníky a NEBYLI RYCHLEJ©Í než já jednoho jsem dokonce mawashi do držky trefil :lol: potom jsem jel trénink kdy na konci bylo asi 8 kol sparringu po třech minutách takže vim jak je kondice potřebná.
Samozřejmě kdybych BEZ KONDICE nastoupil do zápasu tak by v půlce druhýho kola byl VÝRAZNĚ RYCHLEJ©Í thai boxer PROTO®E MĚ BY RYCHLOST RYCHLE ODE©LA.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 12:33

Jo pohoda taky jsem to trochu přepísknul, na diskuzi je důležitý tam hodit smailíka a tak.®e si napíšem něco ostřejšího ještě neznamená nic špatnýho že jo, však na setkáních taky neťukáme.:lol:
A takhle se občas věci rozeberou víc a občas se něco užitečnýho dozvim.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 12:40

ukropcany pise nekdy nepohodlne pravdy...ale nekdy by mohl taky nechat nadechnout ty ostatni...zvlast mne co jeste nezavrhl aikido....jo sem hovnival..ja vim... :lol: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 12:47

nektere ukropcanyho prispevky na mne totiz dychaji spusobem....ze kdyz netrenuje ...a to neni prilis casto....vyrazi pro zabavu do slovenskych hor s ostepem a nepalskym kukri decimovat mistni populaci vlku a medvedu.....pak se vrati domu, kopne do sebe litr 60 % slivovicky ,sedne za komp a napise nam par vyhruznejch zprav..... :lol: :lol: :lol: ....dabelsky lovec trofeji z predatora....zjevuje se jednou za cas behem horkeho leta....a pak se v okoli zacinaji ztracet nevinni vesnicane.... :lol: :lol: :lol: ......odpust ukropcany ale proste sem musel.... :lol: :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 25. úno, 2008 12:48

dluzim ti lahev60% slivovice.....maj sa brat.... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod player » pon 25. úno, 2008 13:21

Angus píše:
player píše:
ukropcany píše:player - nemachruj... :wink:


Nemachruju, me se to jeste nepovedlo :D

Ani s foťákem za 70 tis. :?: :wink:


Ani s tim :D
Reflexy jsou jedna vec, trpelivost druha a ta mi schazi podstatne vice:))
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Toman » pon 25. úno, 2008 13:42

ukropcany píše: Ja len neviem, prečo si sa do mňa tak strašne oprel...


Tvé příspěvky obsahují málo veršů a to křehká duše Runarova těžce nese. :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod migli » pon 25. úno, 2008 14:26

Toman píše:
ukropcany píše: Ja len neviem, prečo si sa do mňa tak strašne oprel...


Tvé příspěvky obsahují málo veršů a to křehká duše Runarova těžce nese. :D


prosim ne!!!! dalsi "topic hijacked by poetry" bych asi nezvladl.... :lol:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Re: Rychlost

Příspěvekod Ivanek-_- » pon 25. úno, 2008 15:09

Franz píše:Zdarec all, chtěl sem se zeptat, jestli lze nějak cvičit rychlost rukou :) popřípadě jak?? díky moc :)
za můj dotaz mě moc nekamenujte ;) díky


Mno tak podle mě by stačilo když by jsi každej den dělal uděry rychle a výbušně! :)
Ivanek-_-
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25. úno, 2008 0:00

Re: Rychlost

Příspěvekod Franz » pon 25. úno, 2008 15:54

Ivanek-_- píše:
Franz píše:Zdarec all, chtěl sem se zeptat, jestli lze nějak cvičit rychlost rukou :) popřípadě jak?? díky moc :)
za můj dotaz mě moc nekamenujte ;) díky


Mno tak podle mě by stačilo když by jsi každej den dělal uděry rychle a výbušně! :)


jj rychle a výbušně boxuju s 5KG čínkama ;) skoušel sem i dvě pětikila papírový, ale s níma mi to moc nešlo.... :wink: ale díky
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 16:45

Jenom abyste si neudělali něco s loktama a ramenama 5kg je celkem dost a RYCHLÝ pohyby s činkama v ruce jsou zátěž na lokty a ramena.
Takže s rozumem.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 17:14

Tak jo verše mě vždy potěší :D.
Když jsem naladěn
veršuji během zápasu
soupeř je poražen
smíchem ohnutý v pasu
byl náramě překvapen
Cyranem z Bergeracu
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Re: Rychlost

Příspěvekod Lear » pon 25. úno, 2008 19:32

Franz píše:jj rychle a výbušně boxuju s 5KG čínkama ;) skoušel sem i dvě pětikila papírový, ale s níma mi to moc nešlo.... :wink: ale díky

Boxovat s 5 kg cinkama je s odpustenim pitomost.. Trenink se zatezi na rychlost se ma delat vzdy s velmi lehkou vahou, jinak te to naopak zpomali, to je obecne atleticke pravidlo.. Vem si 1 kg cinky, to staci.. A az budes velkej borec tak mozna 2 kg.. Vic nema smysl.. To uz si pak zacvic bencpres a rikej tomu silovy trenink..
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Re: Rychlost

Příspěvekod Franz » pon 25. úno, 2008 19:44

jj, máš pravdu, a nejen ty, právě sem si něco udělal s ramenem... prostě sem jel furt, protože co bolí to sílí, a něco sem si natahnul... :roll: :roll: :x
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 25. úno, 2008 19:45

No tak doufam že se zas vyštěkáme do krve......ale
posilování s těžkejma železama nezpomaluje, žádný takový atletický pravidlo jsem nikdy neslyšel.Naopak, co já vim tak ty slavný sprinteři :D
posilujou taky z těžkejma železama a stejně všichni dopujou a když se někdo přizná tak mu vezmou medaile což je zbytečný protože na nejlepších závodech jsou ve finále stejně všichni nadopovaný jak hovado takže je to paradoxně vyrovnaný takže brát dodatečně někomu medaily je ******.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků