Kimbo Slice

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Ještě dodatek

Příspěvekod lukaskon » pát 18. led, 2008 21:48

No možná bych měl taky napsat proč by tak rychle prohrál duel v boxu ... především kvůli kondici a špatnému krytu. Ruce má příliš nízko. Boxer by ho rozebral rychlou přesnou přední rukou a pak dodělal tvrdým úderem ze zadní. Musíme však předpokládat, že soupeř nebude pinkálek, ale bude disponovat slušným zadním úderem. Kimbo by po chvíli oťukávání začal panikařit, bezhlavě by útočil a inkasoval by! Nehledě na to, že po prvním kole by chytal luft podobně jako dřív Sapp :-)

Ale jak jsem již psal, nejsem neomylnej a vševědoucí ... je to názor :-) Ale protože bude asi pravdiví tak Kimba nikdy neuvidíme v profesionálním ringu.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

 

Příspěvekod Panda » pát 18. led, 2008 22:09

Supr, díky za analýzu, musím to ještě probrat a porovnat s videama...k tomu jeho MMA zápasu musím říct, že jeho soupeř byl "bohužel" Ray Mercer.... http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Mercer , přiznám se že jsem doufal že starý pán mu i přes pokročilý věk napráší, ale to by Kimbova hvězda zašla dřív než by vyšla a na tom nemohl mít nikdo zájem....
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » pát 18. led, 2008 23:13

to Lukaskon: promin :oops: Dakujem.
1. fight: nie je to v tom, ze proste sa tam moc taktizovat nedalo, kedze ten druhy to zobral zhurta??? Podla mna nemal dokonca ani potrebu sa uhnut, lebo ten druhy teda zrovna tvrde udery nemal :? Z toho ustupu mu to fakt moc neslo
2. fight: no to je pravda, ze onasa stale tak hybe, ale mne sa skor zdalo ze hento si pekne vycihal :twisted:
3. fight: to som tiez nepochopil preco si ho nedrzal od tela, ved on v zapaseni a v boji na zemi nie je zrovna doma. Dal mu gilotinu asi.
No nie je sportovec, on je proste botkar podla mna. V boxe by vyfasoval asi riadne :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

.

Příspěvekod luen » sob 19. led, 2008 1:16

Gino píše:Luene - a proc ty jsi na poslednim stretnuti vlastne nesparoval? kdyuz uz se tu o tom mluvi a padaji takove ostre vyzvy jako "nejdriv si zasparujem a pak se ukaze".

Me to je fuk, jenom se mi tolik nelibi tenhle styl. Je dost videt, ze averze vuci Senninovi ti obcas da praci. Neni to skoda?...


Bylo dost starosti s organizovanim cele akce, takze jsem na to nemel cas, ale ted si ho uz udelam, jelikoz to setkani nebude u nas ve skole ...

Jinak nejdriv sparing a potom povidani proto, ze odpadnou zbytecne reci o tom zdali je neco tak nebo onak ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Skateordie » sob 19. led, 2008 8:57

for Luen: jj to je jasne ze po sparringu odpadnu niektore "radikalne" reci a nazory :wink:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Gino » sob 19. led, 2008 9:09

Luen - :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Re: .

Příspěvekod pk » sob 19. led, 2008 10:02

2sennin: v příspěvcích směřovaných luenovi mluvíš s despektem o něčem, co je podle luena jedním z důvodů, proč on a jeho kluci jsou dobří bijci. tvrdíš, že to je zbytečné, ne-li špatné, a když po tobě chce luen ukázat, jak ty to zvládáš bez těhle věcí, tak uhýbáš (jinou možnost ale nemáš, to asi víš sám).
bruce leeho nad postelí dle tvých příspěvků evidentně máš, obrazně řečeno.
Sennin píše:Zapomeň, že vlastně existuji - já ti do zelí nelezu, Tvoje Wing Chun je mi fuk, nezajímá mě Tvoje tradiční kungfu, nezajímá mě Tvůj oltář a mrtví mistři, čaj u Tebe mi vůbec nechutnal a měl jsi tam kosu, jako v márnici...
To je tak vše.

promiň, kolik že ti je?
pk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00

Re: .

Příspěvekod Sennin » sob 19. led, 2008 10:21

pk píše:2sennin: v příspěvcích směřovaných luenovi mluvíš s despektem o něčem, co je podle luena jedním z důvodů, proč on a jeho kluci jsou dobří bijci. tvrdíš, že to je zbytečné, ne-li špatné, a když po tobě chce luen ukázat, jak ty to zvládáš bez těhle věcí, tak uhýbáš (jinou možnost ale nemáš, to asi víš sám).
bruce leeho nad postelí dle tvých příspěvků evidentně máš, obrazně řečeno.
Sennin píše:Zapomeň, že vlastně existuji - já ti do zelí nelezu, Tvoje Wing Chun je mi fuk, nezajímá mě Tvoje tradiční kungfu, nezajímá mě Tvůj oltář a mrtví mistři, čaj u Tebe mi vůbec nechutnal a měl jsi tam kosu, jako v márnici...
To je tak vše.

promiň, kolik že ti je?


8O 8O 8O Tady neumí někdo evidentně číst v souvislostech a ten někdo mi (stejně jako Luen) vkládá do úst nějaké tvrzení, které jsem nevyslovil... mi tak připadá, že je to nakažlivé...
Nic ve zlém, neznáš asi souvislosti, proč ten osobní spor s Luenem vznikl a já nechápu, proč tu Luen rozebírá něco, co nesouvisí s tématem a snaží se mi něco vnucovat - ale to je jeho styl příspěvků... :lol: :lol: :lol:

P.S.: toto je už silně OT. Svůj názor na Kimba a jeho techniku jsem vyjádřil, že to Luen přenesl jinam je věc druhá. Tudíž tímto mé příspěvky v tomhle vláknu - nazvaném Kimbo a technika končí!
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pk » sob 19. led, 2008 10:58

2sennin: nechci mít za každou cenu poslední slovo, ale :)
to že někdo něco naprosto jasně nevyslovil, neznamená, že to není možno vyčíst z jeho příspěvků "mezi řádky". a věci, které ti s luenem "podsouváme", tam jsou tak evidentní, že je musí vidět každý, kdo nečte úplně povrchně...
nicméně je pravda, že to je od kimba hodně daleko, takže případné další "informace" si můžeme vyměnit přes sz, i když si nemyslím, že to je potřeba.
pk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00

Příspěvekod TongPa » sob 19. led, 2008 12:27

Skateordie píše:for Lukaskon: napriklad tento http://www.youtube.com/watch?v=88JEckrCNzc
poprosim diki. To som zvedavy, co vsetko vidi skusene oko :)


lukaskon píše:...tanhle duel je opravdu o ničem, nejde o to, že soupeř je menší a lehčí, ale hlavně je strašně podělanej. K tomu se ještě neumí prát a to je zápas na rozboxování pro Kimba. Tady je však vidět i jeho kvalita. Je tvrdý, odhodlaný. Nebojí se ránu dát ani dostat ... ale bohužel tohle není zápas, kde by ukazoval svoje kvality či chyby...

Ještě bych dodal, že ten Kimbův soubeř byl naprostej blbec, protože si pořádně nestáhnul ty jeho rousy, takže si je půlku duelu furt házel dozadu, aby něco viděl a ten K.O. úder podle mého názoru dostal ve chvíli, kdy přes ně zase pořádně neviděl. Kdyby ten loser měl nějakou "bojovou" praxi, tak si ty vlasy pořádně zajistí... :roll:
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod adkins » sob 19. led, 2008 12:34

TongPa píše:
Skateordie píše:for Lukaskon: napriklad tento http://www.youtube.com/watch?v=88JEckrCNzc
poprosim diki. To som zvedavy, co vsetko vidi skusene oko :)


lukaskon píše:...tanhle duel je opravdu o ničem, nejde o to, že soupeř je menší a lehčí, ale hlavně je strašně podělanej. K tomu se ještě neumí prát a to je zápas na rozboxování pro Kimba. Tady je však vidět i jeho kvalita. Je tvrdý, odhodlaný. Nebojí se ránu dát ani dostat ... ale bohužel tohle není zápas, kde by ukazoval svoje kvality či chyby...

Ještě bych dodal, že ten Kimbův soubeř byl naprostej blbec, protože si pořádně nestáhnul ty jeho rousy, takže si je půlku duelu furt házel dozadu, aby něco viděl a ten K.O. úder podle mého názoru dostal ve chvíli, kdy přes ně zase pořádně neviděl. Kdyby ten loser měl nějakou "bojovou" praxi, tak si ty vlasy pořádně zajistí... :roll:



jo no,vlasy měl přimo na očích,no blbec :roll:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod khooca » ned 17. úno, 2008 22:08

Byl už ten zápas Kimbo vs. Abbott? Ví někdo, jak to dopadlo?
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod khooca » ned 17. úno, 2008 22:21

Odpovím si sám. Už byl: http://www.sportaphile.com/2008/02/16/v ... nk-abbott/

Video je mizerné, ale ostatní z YT jsou smazaná 8O
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod DJ-LOLO » úte 04. bře, 2008 16:36

Toman píše:A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy.

to je co za blbost?? bas je kimbov trener,nie manazer! "vydelava" na nom prachy gary shaw a jeho manazer.......
luen píše:
adkins píše:jeho ninější trener tvrdi že kimbo ma velky talent na tohle,rychle jse učí,no pro mě je to fakt borec a ma hodně sylne rany,hoodně


Bomby ma, ale kdo v jeho vahovce ne? :wink:

mnoho grapplerov v HW maju slabsie rany ako priemerni strikeri v strednej vahovej kategorii.........:wink: kimbo ranu rozhodne mam..tot vso
DJ-LOLO
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Toman » úte 04. bře, 2008 18:26

DJ-LOLO píše:
Toman píše:A lidi (Bas) cítí, že se na něm daj vydělat prachy.

to je co za blbost?? bas je kimbov trener,nie manazer! "vydelava" na nom prachy gary shaw a jeho manazer.......


Aha takže Bas je samaritán, kterej se jenom NÁHODOU ochotně ujal kluka z ulice, kterej jen tak NÁHODOU měl za svůj 3. profi fight 175 000 USD. :lol: ROFL :roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod adkins » úte 04. bře, 2008 19:58

Ja myslím že kimbo patří do ulice a ne do ringu :wink:
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Peníze

Příspěvekod lukaskon » úte 04. bře, 2008 20:06

Nevím jak to je u UFC, ale bude to všude stajný a tím pádem má trenér borce 10% z jeho výdělku ... takže vydělá i trenér :-)
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod khooca » stř 05. bře, 2008 9:24

adkins píše:Ja myslím že kimbo patří do ulice a ne do ringu :wink:


No já myslím, že jeho první zápas se opravdu povedl. Abbott si ani neškrtl.
Imho se rodí nová UFC stáár :twisted:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod lucifer66 » stř 05. bře, 2008 9:50

takze ten prvy videozapas kimba v ufc http://www.youtube.com/watch?v=oJX87j4a ... re=related
tak to bolo jasne dohodnute... sak on sa len branil ako keby vedel ze ide prehrat.. aj ked mal sancu ho priskrtit (kimba) tak ho pustil.. a potom mu tam kibo dajak trapne drzal ruku ta to radsej odklepol....

no a ten druhy fight... ufc kimbo vs tang :), no ja som myslel ze by proti tankovy nemal sancu normalne... len asi som uz dost dlho nepozeral tie ufc cka, co ten rozhodca sa tam tolko motal.. preco prerusoval ked mu tank bozkaval nohy.. nechapem oco tam islo.... ale v zavere bolo jasne tank dostal na hubu zopar ran a bolo to na nom vidiet :))
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00
Bydliště: stropkov

Příspěvekod Toman » stř 05. bře, 2008 10:23

Kimbo nikdy v UFC nezápasil. Proti Silviovi, Nogueirovi, Verovi nebo třeba Randymu, CroCopovi ... no chance. Jenom zvyšují jeho MMA rekord/kredit.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron