Vstupenky na duel o mistra světa Konečný - Dzinziruk

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Gino » sob 08. bře, 2008 17:42

Vyjednani busu je super informace pro nas, co nevlastnime auto a nemame zadne zname, co by horeli laskou pro box :)

Presto, kdyby tu byl nekdo, kdo by se chystal autem (z Prahy) a mel by misto, tak budu radeji, pac nacpat me dva metry do sedacek v buse byva vetsinou problematictejsi... i kdyz zase ta cokoladka zdarma od slicne stewardky taky neni k zahozeni, mno... :)

Pando - jak jsi na tom?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod Panda » ned 09. bře, 2008 18:06

2 Gino
Tož, auto mám, trošku řídit i umím, ale člověče, v životě jsem nebyl dál než v modřanech s tou svojí károu :)
Navíc vůbec nevim kde a jak se v Drážďanech parkuje...jestli se ptáš mě raději přežiju ty 3 hodiny v autobuse, můžem sedět vedle sebe, ale já sedim u okna :lol:
Naposledy upravil Panda dne ned 09. bře, 2008 19:25, celkově upraveno 2
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod rexob » ned 09. bře, 2008 18:21

Panda píše:můžem sedět vedle, sebe, ale já sedim u okna :lol:


:lol::lol::lol:
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod toddb » pon 10. bře, 2008 0:22

Kdyz jsme u tech zapasu o mistra sveta, ted jsem na idnes zahledl, ze sanci boxovat o titul ma i Ruda Kraj. Nebylo by spatny mit dva profi mistry sveta v boxu, tak kluci drzim palce.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Gino » pon 10. bře, 2008 8:20

Panda - no, ja se ptal spis na to, zda pojedes taky... tim busem mi to nevadi, klidne muzem sedet vedle sebe a vzhledem k tomu, ze ja pozaduji sedadlo u ulicky, tak si muzem notovat :)

toddb - no, Ruda vyhral eliminacni duel a titul prozatimniho mistra sveta, pokud se David Haye rozhodne prejit do vyssi vahovky (jako, ze to verejne prohlasoval), pak bude Ruda rovnou mistrem sveta WBC.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pon 10. bře, 2008 12:20

Gino píše:Panda - no, ja se ptal spis na to, zda pojedes taky... tim busem mi to nevadi, klidne muzem sedet vedle sebe a vzhledem k tomu, ze ja pozaduji sedadlo u ulicky, tak si muzem notovat :)

toddb - no, Ruda vyhral eliminacni duel a titul prozatimniho mistra sveta, pokud se David Haye rozhodne prejit do vyssi vahovky (jako, ze to verejne prohlasoval), pak bude Ruda rovnou mistrem sveta WBC.


Dost dobre nerozumim titulu "prozatimni mistr sveta". Vzdyt tri tituly ted drzi Haye,mezi nimi i ten, jehoz je Ruda "prozatimnim drzitelem". Slo o unifikacni zapas mezi nim a Maccarinellim. Podle komentaru v novinach a vyrokach obou boxeru se mi zdalo, ze spis favorizovali Maccarinelliho a Haye zvitezil uz ve druhym kole.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Gino » pon 10. bře, 2008 12:28

toddb - doporucuji sledovat stranku profiboxing, vice primo zde - http://www.profiboxing.cz/index.php?art=1781
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pon 10. bře, 2008 15:41

Gino píše:Panda - no, ja se ptal spis na to, zda pojedes taky... tim busem mi to nevadi, klidne muzem sedet vedle sebe a vzhledem k tomu, ze ja pozaduji sedadlo u ulicky, tak si muzem notovat :)

toddb - no, Ruda vyhral eliminacni duel a titul prozatimniho mistra sveta, pokud se David Haye rozhodne prejit do vyssi vahovky (jako, ze to verejne prohlasoval), pak bude Ruda rovnou mistrem sveta WBC.


Dost dobre nerozumim titulu "prozatimni mistr sveta". Vzdyt tri tituly ted drzi Haye,mezi nimi i ten, jehoz je Ruda "prozatimnim drzitelem". Slo o unifikacni zapas mezi nim a Maccarinellim. Podle komentaru v novinach a vyrokach obou boxeru se mi zdalo, ze spis favorizovali Maccarinelliho a Haye zvitezil uz ve druhym kole.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Panda » pon 10. bře, 2008 16:13

2 Toddb
co já vím tak alespoň v ultimátních organizacích se tzv "interrim championship belt" neboli prozatimní titul uděluje, pokud držitel titulu z nějákého důvodu němůže obhajovat svůj titul (zranění, právní záležitosti..) ale předpokládá se že se šampion za nějakou dobu vrátí a pak budou oba, jak držitel "interrim title" tak "champion" bojovat o titul a kdo ho vyhraje bude tzv "undisputed champion".
Pokud se ale původní "champion" do určité doby(většinou do roka) nevrátí nebo je jisté že se nevrátí, stává se "interrim champion" automaticky "undisputed" a bývalý champion je zbaven titulu...v boxu bych to čekal podobně...
Jak je to konkrétbně v případě Rudy nevím.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod toddb » pon 10. bře, 2008 16:41

Panda: Gino: diky za info
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Ceny lupenů

Příspěvekod lukaskon » stř 12. bře, 2008 11:25

Tak už znám i ceny a rozpis haly, více ZDE: http://www.profiboxing.cz/index.php?art=1790
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod toddb » stř 12. bře, 2008 17:28

Myslim, ze ceny jsou vic nez v pohode, tak doufam, ze se tam sejde co nejvic ceskych priznivcu boxu.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod scout » stř 12. bře, 2008 18:41

tooz lukasku ...trosku se tomu ukrajinci podivej na zebirka... :lol: :lol: :lol: ..a koukej to privest domu.... :wink: ..at mam dalsi vymluvu k oslave.... :lol: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » stř 12. bře, 2008 20:27

scout píše:tooz lukasku ...trosku se tomu ukrajinci podivej na zebirka... :lol: :lol: :lol: ..a koukej to privest domu.... :wink: ..at mam dalsi vymluvu k oslave.... :lol: :wink:


Tak vymluva se vzdycky najde, ze jo, ja trebas kdysi s zeleznou pravidelnosti slavil patek.. :)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků