Cina

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod luen » ned 23. bře, 2008 23:29

Angus píše:
luen píše:Rasista nejsem, ale urcite chovani mi vadi ... je mi jedno jestli je nekdo cervenej, oranzovej a nebo zelenej ... ....

Ono se to keca, kdyz nekdo vnima dzungli sveta jen z televizni obrazovky, vid???

Není Ti to jedno, protože soudíš člověka na základě jeho příslušnosti k určitému etniku. Takže rasista jsi, i když si to nepřipouštíš.
S Tibeťany zkušenosti nemám, s Romy od malička, takže nejde o žádné televizní zkušenosti.
Jestli sis nevšimnul, nehodnotil jsem Tibeťany, ale Tvé paušální odsouzení všech. Podle Tvého vyjádření, kdo má tu smůlu (nebo štěstí), že se narodil jako Tibeťan, je minimálně zloděj :cry: .


Tak v tom pripade kecas, protoze ti evidentne neni znam pojem olassky cikan cece. Protoze je dobre znam, tak ti udelam kratkou prednasku.
Olasky cikan si nevestu kupuje 200000-1/2 mega zadny problem, ale ta zena mu ty penize, za ktere ji koupi, musi do urcite a predem stanovene casove lhuty, nakrast zpet! Uci krast sve deti od malicka a kdyz se nezivi kradenim, tak jsou vyobcovani ze skupiny!!! - Jsem rasista, kdyz mi tohle vadi? (zeptej se cikanu ve Varech nebo na Zizkove ... na dalku zdravej, uz nelezou vecer lidem do aut cca 3 dny zpet jsem jednoho chytil jak se mi vkrada do skoly a mel v kocarku 5-ti mesicni mimco ... vybornej tatka, take bys takoveho chtel?).
Vis ja si na hlavu kalit nenecham a je mi jedno jestli me chce okrast beloch nebo martan ... proste ho nenecham a nazor jsem si udelal na zaklade vlastnich zkusenosti a ne na zaklade toho co rika v bedne Jamila Stehlikova v kauze Cunek :lol: :wink:

Jinak si myslim, ze jsme OT a ze tyto debaty na tento server nepatri! Postavte si web o politice a tam si projednavejte politickou situaci vzdalene tramtarie, ale nechte spat vsechny pacienty z Bohnic, ktere zase nekdo pustil na svatky domu (na net), aby nam mohla sekta Falungu zase zaplevelovat tyto stranky jejich diagnozama. Jednak z toho bude dalsi flame a jednak evidentne diskutuji s lidmi, kteri vzali za vlastni libivou propagandu nasich politickych elit! Ja vim je to modni, leckde vam z toho vyslo, ze jste pak oblibeni v kolektivu a maji vas vsude radi ... ale na serveru o bu/bs na tohle moc uspechu asi nevyvola ...

Angus píše:
luen píše:Vis o tom, ze lamove vlastni mnichy jako ty mas treba doma skrin a ze jich ma 40 aby ho uzivili .... O cem tady vlastne diskutujeme?

Víš o tom, že představený katolického kláštera vlastní mnichy, aby ho uživili? A všichni živí papeže :?:


Kolik ti je? Predstaveny mnichy nevlastni, ale lama ano ... vis co je otrok? Nechces mi snad tvrdit, ze u nas je otrokarska spolecnost, vid? Je videt, ze jsi o tematu premyslel, kdyz jsi vypotil takovou hloupost :lol:

Angus píše:Co vlastně všichni měli proti tomu Hitlerovi nebo Stalinovi?


Jak prosim te Hitler souvisi s kradenim nebo s Tibetem? Nikdo tady neobhajuje Maa, jen dobre vedet nejen to co ti predkladaji media. Nas celej svet take vnima jako neskutecne rasisty kvuli maticni zdi ... jezdili jsem vybory z Anglie, aby nas rasisticke Cechy ucili chovat se slusne ke smejdum a sami v Belfastu zamykaji 2m zed na noc, aby oddelili katoliky od protestantu ... Hele, kdyz mi bylo 5 tak jsem si take myslel, ze se musi vsem pomahat. Dneska uz vim, ze ne kazdy o to stoji a ne kazdy si pomoci vazi. Nekomu pomuzes i tim, ze ho profackujes :wink:

Jedna otazka na zaver: Proc tyhle veci vzdycky obhajuji lide, kteri v Cine nebyli a mozna ani nevedi, kde ji na mape hledat???

For Panda: Trochu uz me znas, tak bys mohl vedet, ze je mi uplne sumak, co si o me kdo mysli. Nejsem politik a tohle neni televizni diskuze pro ne! Ja sem nechodim ziskavat body v oblibenosti napr. ve vire, ze pak budu mit plnou skolu ... Je mi ma oblibenost fakt uplne ukradena :wink: Mimochodem kolikrat se uz tato nebo podobna otazka na tomto serveru resila a jak to vzdy dopadlo???

Pripomenu: "no ja vlastne o Cine nic nevim, nikdy jsem tam nebyl, ale v TV rikal jeden hodny novinar, ze v Cine zerou lidi ... " ... :lol: :lol: :lol:


for all: Zijeme v 21.stoleti povazujeme se za Homo sapiens a ne za homo naivis, tak proc tam clovek, ktereho to trapi nejede, proc tady fnuka a nejede tem chudakum pomoci ... Ono je snadnejsi nekoho kritizovat, neco odsuzovat ... proste mit v teple hospudce u zvance a piva moznost nadavat na virtualniho zlobra a klapat zobakem ... Mimochodem mluvit v nasem stoleti o Cine ve vztahu ke komunismu je ta sama idiocie jako hovorit o tom, ze Cechy jsou kralovstvi Habsburku :!: :!: :!:
Naposledy upravil luen dne pon 24. bře, 2008 0:56, celkově upraveno 2
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod luen » pon 24. bře, 2008 0:23

double ...
Naposledy upravil luen dne pon 24. bře, 2008 0:33, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » pon 24. bře, 2008 0:28

a zase :oops:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod xiuwei » pon 24. bře, 2008 0:38

Angus
A co máš za osobní zkušenosti se soužití s cikánama tedy romama ? Takové,že bydleli ve vedlejší části města nebo ti bydleli přímo ve vchodě ? Máš s něma pracovní zkušenosti ?
Pochybuji :(
100% souhlas s Luenem
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod moco » pon 24. bře, 2008 1:21

Jinak si myslim, ze jsme OT a ze tyto debaty na tento server nepatri! Postavte si web o politice a tam si projednavejte politickou situaci vzdalene tramtarie, ale nechte spat vsechny pacienty z Bohnic, ktere zase nekdo pustil na svatky domu (na net), aby nam mohla sekta Falungu zase zaplevelovat tyto stranky jejich diagnozama. Jednak z toho bude dalsi flame a jednak evidentne diskutuji s lidmi, kteri vzali za vlastni libivou propagandu nasich politickych elit! Ja vim je to modni, leckde vam z toho vyslo, ze jste pak oblibeni v kolektivu a maji vas vsude radi ... ale na serveru o bu/bs na tohle moc uspechu asi nevyvola ...


Souhlas :!: - nemám v úmyslu se vám tady plést a jak říkáte "zaplevelovat" vám BU záležitostmi Falun Gongu. Jako naposledy - jsem se Vám jen pokoušel říci ať nevěříte všemu, co kdo říká, ať je to o Falun Gongu nebo Tibetu - Vy máte nějaké osobní zkušenosti a já mám zase svoje - těžko mi budete vyvracet, čeho jsem byl svědkem a naopak já Vám.

(cvičím už pár let) Mám zkušenosti, že těm co cvičí Falun Gong to zlepšilo zdraví, soustředění a vnitřní klid, nejsou v žádné sektě, nikomu nic neplatí a nejsou to zlí lidi ani pomatenci, jak tvrdí Čínští komunisté a někteří další - jsou to normální rozumě myslící, racionální lidi. Máte střízlivý názor - to je "fajn", ale že stále tvrdíte, že je Falun Gong sekta a já nevím co ještě - je už docela :) legrační. Co vás k tomu vede? - máte nějaké osobní zkušenosti?

Vážně -Co o tom prosím víte? Neznáte mě ani ostatní praktikující. Viděl jste někoho nebo jste se setkal s někým kdo cvičí FG v ČR? Podle čeho soudíte, že je to sekta? Podle stránek čínské ambasády? (Falun Gong kacířská sekta oklamujícící svět - vždyť je to přinejmenším trojková slohová práce a plno polopravd, překrucování skutečností a lži - a ani pravopis tam není správně:)) - uznávám když píšete otom, o čem jste mluvil předtím, to mě zaujalo to jsou prvotřídní, reálné zkušenosti, ale jak můžete vědět, že jsem v sektě, když o tom podle mě nemáte žádnou skutečnou osobní zkušenost :wink:.

- Promiňte to je vše - nemám v úmyslu Vás zdržovat, ale pomlouvat někoho, aniž bych k tomu měl skutečný důvod - vy ten důvod máte, ale já vám říkám, že ten důvod jsou jenom "iluze čínského komunismu a kdoví koho ještě". Pochopte, že mám všech 5 pohromadě.

Nic ve zlém - jen jsem to chtěl narovinu říct. Na to mám právo, když někdo šíří lži, abych řekl jak to je. Bojová umění jsou výborná věc a vy jste asi profíci... ale o Falun Gongu toho, asi uznáte sami, osobně a skutečně moc nevíte.

Dobrou noc a přeji vám všem hodně úspěchů v BU

omlouvám se že jsem Vás "vyrušil" - moco
moco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. led, 2008 0:00
Bydliště: Chotěboř

Příspěvekod Galiloo » pon 24. bře, 2008 1:22

Ale vždyť z dostupných zdrojů je jasné že než vtrhli do Tibetu Číňani tak to tam fungovalo tak nějak na bázi Feudalismu....

Na pár stovek Duchovních tam dřelo od rána do noci spousta obyčejných lidí....aby se Duchovní mohli vzdělávat a mohli meditovat -levitovat a válet si šunky :lol: :oops:


Oni ukazujou v médiích z Tibetu jenom to pozitivní.Třeba Indie-něco podobného- takový Gándhí přece také nikdy nemluvil na veřejnosti o tom že ještě před 60 lety "Mírumilovní Hinduisté" upalovali vdovy :!: :lol:

Bůhví jak to všechno je.... :?
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 24. bře, 2008 1:33

moco píše:- Promiňte to je vše - nemám v úmyslu Vás zdržovat, ale pomlouvat někoho, aniž bych k tomu měl skutečný důvod - vy ten důvod máte, ale já vám říkám, že ten důvod jsou jenom "iluze čínského komunismu a kdoví koho ještě". Pochopte, že mám všech 5 pohromadě.


Taky nic ve zlem jen proste rikam, ze ten kdo napise o Cine, ze je komunisticka, tak je na uteku z Bohnic, jinak k tematu, ktere me nezajima a znovu opakuji ... sem nepatri ...nic vic nemam!!! Jinak koukam, ze mit 5 pohromade vzdy nestaci :roll: Chytraku zaskoc nekdy do Ciny ... do nejtvrdsiho kapitalismu na svete ... a pak nam zase neco napis o zlejch komunistech v Cine. Ano jsou tam i zli lide, prostacci, nafoukani frajirci. Lide, kteri neco opravdu umi, nadani, talenti a maji tam i mafiany ... proste jako vsude jinde. A jako vsude jinde na svete vznikaji sekty, tak i tam vzniknul falun ... co si budeme nalhavat i v Cine se rodi pomateni lide a dejme tomu dusevne mene rezistetni :wink: :wink: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Je to kapitalizmus to potvrzuji

Příspěvekod moco » pon 24. bře, 2008 1:45

Taky nic ve zlem jen proste rikam, ze ten kdo napise o Cine, ze je komunisticka, tak je na uteku z Bohnic, jinak k tematu, ktere me nezajima a znovu opakuji ... sem nepatri ...nic vic nemam!!! Jinak koukam, ze mit 5 pohromade vzdy nestaci :roll: Chytraku zaskoc nekdy do Ciny ... do nejtvrdsiho kapitalismu na svete ... a pak nam zase neco napis o zlejch komunistech v Cine.


Jistě je to kapitalismus - ale vládne Čínská komunistická strana ČKS - to že si oblékla "plášť" kapitalismu neznamená, že to není ta stará komunistická mafie a sebranka - proto tomu říkám "Komunismus." Jinak s Vámi souhlasím - mám na to podobný názor.

moco
moco
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. led, 2008 0:00
Bydliště: Chotěboř

Re: Je to kapitalizmus to potvrzuji

Příspěvekod luen » pon 24. bře, 2008 2:15

moco píše:
Taky nic ve zlem jen proste rikam, ze ten kdo napise o Cine, ze je komunisticka, tak je na uteku z Bohnic, jinak k tematu, ktere me nezajima a znovu opakuji ... sem nepatri ...nic vic nemam!!! Jinak koukam, ze mit 5 pohromade vzdy nestaci :roll: Chytraku zaskoc nekdy do Ciny ... do nejtvrdsiho kapitalismu na svete ... a pak nam zase neco napis o zlejch komunistech v Cine.


Jistě je to kapitalismus - ale vládne Čínská komunistická strana ČKS - to že si oblékla "plášť" kapitalismu neznamená, že to není ta stará komunistická mafie a sebranka - proto tomu říkám "Komunismus." Jinak s Vámi souhlasím - mám na to podobný názor.

moco


No a to je naprosty popleteni pojmu!!!! Mafie neni totez co komunismus. Komunismus je jedna z mnoha ideologii (ktera je dle meho soudu naprosto vadna), tak mafianstvi je realita cele nasi planety a to napric vsema ideologiema a statnim zrizeni :!: To je v lidech samotnych a ne v tom za co to schovavaji :!: :!: :!: Jooo, ze se naucili nasi "vudci" sve mocenske choutky schovavat za ideologie, je vec druha :lol: Ale to snad vime vsichni, ne?

Porad v tom, ale nevidim duvod pro veci jako falung ... Proboha, to musite zakladat spolky na to, aby si nekdo z vas uvedomil, ze na svete neni raj??? Ja jsem individualista a mam od narozeni neduveru ke vsem spolkum, ktere uci nekoho rozumet tomu co vidi, slysi, citi ... ja jsem zastencem nazoru, ze si to ma kazdy "osahat" sam ... Jenze tenhle pristu vyzaduje prevzit za sebe odpovednost a nechovat se jako tupe stado vytvarejici skupinove/kolektivni vedomi a svedomi ...
To je totiz to same jako ten komunismus :wink: :wink: :wink:

Jako kdyz zlodej, krici na zlodeje, ze krade ... :lol: :lol: :lol:

Ale na druhou stranu vas chapu, take jsem asocial :lol:

Priznejme si, ze kazdy z nas ma obcas chut vybocit a utrhnout se z davu! Ma to vsak jeden hacek. Nekdo je schopen tyto sve radovanky zvladat a drzet je v jasnych mantinelech ... no a nekomu tahle kapitola nic nerika a hure zvlada sve touhy, prani, choutky ... a jde zalozit spolek tech, kteri maji obdobny problem!!! A mame na svete sektu jako je ta vase :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Je to kapitalizmus to potvrzuji

Příspěvekod Galiloo » pon 24. bře, 2008 2:53

moco píše:
Taky nic ve zlem jen proste rikam, ze ten kdo napise o Cine, ze je komunisticka, tak je na uteku z Bohnic, jinak k tematu, ktere me nezajima a znovu opakuji ... sem nepatri ...nic vic nemam!!! Jinak koukam, ze mit 5 pohromade vzdy nestaci :roll: Chytraku zaskoc nekdy do Ciny ... do nejtvrdsiho kapitalismu na svete ... a pak nam zase neco napis o zlejch komunistech v Cine.


Jistě je to kapitalismus - ale vládne Čínská komunistická strana ČKS - to že si oblékla "plášť" kapitalismu neznamená, že to není ta stará komunistická mafie a sebranka - proto tomu říkám "Komunismus." Jinak s Vámi souhlasím - mám na to podobný názor.

moco


Zdravim pane Kájínek :wink: :lol:
Poznám podle mluvy :lol:
Jak se vydařila SHEN YUN???
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Re: Je to kapitalizmus to potvrzuji

Příspěvekod luen » pon 24. bře, 2008 3:32

Galiloo píše:Jak se vydařila SHEN YUN???


Ladiku ty srandisto!

Nebyl jsem, prave kvuli temto debatam ... Prisla mi pozvanka, kde se zase nejakej tupecek snazil nahnat lidi do kongresaku podivat se na neco co bylo trnem v ocich komunistickeho rezimu :roll: Zase nejakej "chytrak" "mysli" ze mocnym rise stredu bylo nejvic trnem v oku divadlo, tanecnici, zpevaci, herci :lol: :lol: :lol:

Jak by byl takovej rezim vlastne "milej" :idea: A ted si kazdej vykuk z Ciny dela image na tom, ze mu bylo ublizovano rezimem.

Porad tady kladu stejne otazky:

Jak mile se chovala kazda dynastie, ktera se chopila v Cine moci?
Jestli ti Cinsti komousi nejsou zabari?
Zname trochu histori???

U nas bylo take "par" mafianu, kteri se schovavali za kom. ideologii a pri tom jen uplatnovali sve vize o vladnuti a vztahu k jejim poddanym ...

Jsme tedy vsichni komousi?
Mame tady take komunismus pod rouskou kapitalismu?

Muzeme se svobodne sebrat, na vse se vykaslat a jit do hor do jeskyne meditovat o dharme a splynuti s ni? Nebo po nas za chvili nasi urednici vyhlasi patrani? V Cine je tohle mozne a u nas? Hele kdo zije v hlidanejsim svete a kdo ma vice svobody?

Je to vsechno trochu slozitejsi, nez jen rici, to "ON" ten komunismusi za vse muze ... nene, konkretni lidi stoji za konkretnima cinama, rozhodnutima ... Jakepak vymlouvani na ideologii ... Zase jen nekdo nasel dalsi zpusob jak fnukat ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Galiloo » pon 24. bře, 2008 4:34

pro LUEN-Zdarec!No já to psal MOCOVI,ale to je jedno-sem rád že si navázal.Mocco -Kájínek-znám ho-fajn kluk-neni sektovitej pomatenec-vzal si z toho jen to dobrý-je rozumnej-má docela zodpovědnou funkci na jednom prestižnim objektu a má to v hlavě srovnaný-akorát mě mrzí že spíš necvičí BU-ono až ho napadne třeba nějaká partička tak "pravdivost,soucit,snášenlivost"nepomůžou :cry: Snažil sem se ho zlanařit ale nechtěl,takže sem mu aspoň pomohl s propagací akce SHEN YUN abych podpořil dobrou věc.Jinak na divadla taky nejsem-já zažívám divadla denně v práci :lol: :wink:

Jinak můj názor na Komunismus-já nevim co je lepší-fakt těžko posuzovat....Kapitalismus-demokracie-svoboda nebo Komunismus???Kam to až došlo??
Kurvy...drogy...zbraň může mít každej kretén....na druhé straně sposta omezení...fakt nevim-mam skreslený pohled na věc-nikdy sem v Číně nebo třeba v USA nežil abych to mohl porovnat-ale TŘEBA to ty lidi co tyhle ismy...zakládali opravdu mysleli dobře...Já až budu vychovávat dítě tak zvolim něco mezi-nebudu ho vodit do bordelu a nebudu mu nabízet tripy,nebudu mu vyplachovat mozek nějakýma ideologiema ale ani mu nebudu zakazovat nosit tričko s fotkou Arnolda Schwarzenegera... prostě se budu snažit aby dokázalo rozumně uvažovat a nepodlehlo nějakému přehnanému"dobru"... a nebo "zlu"...:lol: :lol: :lol:
Ale je pravda že se můžu snažit sebevíc a stejně ho může špatná Karma kterou si vezme částečně ode mně strhnout do víru čehokoliv... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...sranda... :!: :roll: :lol: 8)
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod bojovaumeni.cz » pon 24. bře, 2008 10:31

Panove,
tento web se jmenuje www.bojovaumeni.cz ( tedy ne www.politickehadky.cz ), presmerujte svoji diskuzi na jiny, vhodnejsi diskuzni server.

CLOSED
redakce bojovaumeni.cz
bojovaumeni.cz
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron