sila direktu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

sila direktu

Příspěvekod boloyeung » úte 25. bře, 2008 20:37

Čaute mistři BU,byli by nějake typi a rady jak mimo trenink zlepšit silu pěsti?Jako třeba boxovat do vzduchu se závážím atd.,diky
boloyeung
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 23. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod uniq » úte 25. bře, 2008 20:45

tisic krat preberana tema,staci hladat...
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod boloyeung » úte 25. bře, 2008 20:50

hledal jsem ale nic,pardon juknu jse ještě,omlouvám jse
boloyeung
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 23. bře, 2008 0:00

Příspěvekod boloyeung » úte 25. bře, 2008 20:55

nic tu nemužu najit o tomhle
boloyeung
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 23. bře, 2008 0:00

Příspěvekod migli » úte 25. bře, 2008 23:23

a co takhle..... zeptat se trenera???

proc to neni u lidi prvni vec co udelaji, to fakt nevim... Kdyz uz platim za to, ze me ma trener neco naucit, tak z neho prece dostanu co nejvic informaci tim, ze se ho ptam, ne? Ne? Asi ne.... :evil:

Ono je fakt lepsi se ptat na internetu lidi, ktere neznam... :roll:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » úte 25. bře, 2008 23:54

2 Migli: Hale ono to není zas tak černobílé, trenér ti občas dá odpovědi jako :"opři se o zadní nohu, pust tam celý tělo" a občas "málo makáš, zkoušej víc".
On trenér je kolikrát taky člověk co je na takovym levelu že už sám dost dobře neví jak co vlastně dělá, i když samo by měl když je ten trenér ale občas je to ro něj skutečně těžké, a lepší radu dostaneš od začátečníků který ještě nedavno dělali tu samou chybu cos dělal ty a maj jí teda ještě čerstvě v paměti...jasně extremní případ ale nic není tak upně černobílé....
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 26. bře, 2008 8:39

Panda píše:2 Migli: Hale ono to není zas tak černobílé, trenér ti občas dá odpovědi jako :"opři se o zadní nohu, pust tam celý tělo" a občas "málo makáš, zkoušej víc".
On trenér je kolikrát taky člověk co je na takovym levelu že už sám dost dobře neví jak co vlastně dělá, i když samo by měl když je ten trenér ale občas je to ro něj skutečně těžké, a lepší radu dostaneš od začátečníků který ještě nedavno dělali tu samou chybu cos dělal ty a maj jí teda ještě čerstvě v paměti...jasně extremní případ ale nic není tak upně černobílé....


Přesně. Já například trénuju s partou kluků, co se učí boxovat tak, že objíždí kluby boxu v okolí, čtou knížky a koukaj na výukovky. A o nikom z nich se nedá říct, že má znalosti jako trenér, ale zároveň vim, že to co mě učí, nejsou blbosti a ukážou mi jak to funguje. A pro ty, co se začnou ohánět tim, že z knížky a tak musí mít blbou techniku, tak já těm týpkům věřim, ptže to co mě naučili oni v klidu praktikuju na kickboxu a tam mi trenér nic z toho neopravoval. Ale kdybych se těch kluků se kterejma trénuju zeptal, jak zvýšit sílu úderu, tak mi řeknou taky jen víc makej a mlať do pytle. Takže oni umí předat, ale neumí vysvětlit proč to tak je, ale dokud mě to naučí, tak je to v pohodě.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Makoto » čtv 27. bře, 2008 13:10

Co se tyka teorie, nedavno o tom vysel dobry video-dokument Fight Science. Na YouTube naleznete ukazky, plna verze pres nektery P2P tracker.

Vysvetlovali jak to funguje pomoci pocitacovych animaci a uderu predstavitelu ruznych stylu plus hafo jinych veci. Podle me stejna kvalita jako napriklad Human Weapon dokumenty, apod.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod migli » čtv 27. bře, 2008 13:50

Panda:

To je sice pravda, ale v tom je totiz cele kouzlo veci. Ono to proste nefunguje jako kouzelny proutek - ze dostanu radu a hned mam pecku jako Mike Tyson. At uz tvuj trener, nebo sportovci na spickove urovni, kteri maji bomby, se k tomu dopracovali postupne - treninkovymi metodami ktere znaji vsichni treneri x-boxu. Proste trpelive makat, neflakat, zkouset, nechat si opravit chyby, a pak se to postupne zlepsuje a zlepsuje.

Proste tady zkratky nefunguji. A pokud treba reknes Lukasovi o rady na vybusnost na trenink doma, tak ti urcite poradi nektere drily s medicinbalem a jednoruckami (ma to i na svem webu). A ja urcite budu verit radeji Lukasovi, u ktereho vim, jake ma pecky, nez nekomu u koho znam jen prezdivku z netu.

A jeste s temi radami - kdyz ti da radu nekdo z oddilu, protoze se zbavil nejaky chyby co prave delal, a vidi ji delat tebe - tak je to neco jineho. On te totiz vidi; a ty zrovna tak vidis, jestli ma jeho rada smysl nebo jenom dela chytreho. Ja proste prilis neverim treninkovym radam anonymnich osob bez osobniho kontaktu. Ale at si kazdy dela co chce... :wink:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron