Jaké rukavice na Kickbox....

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod migli » pon 24. bře, 2008 12:29

martasek:

Jo, kozene twins 14oz. S postovnym (30 USD 8O :evil:) to vyslo na cca 1100, coz je porad min nez u hayashi.cz. A trvalo to cca 10-12 dni.
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

 

Příspěvekod martasek » pon 24. bře, 2008 12:40

migli

to je super cena !! za stejnou cenu jako v hayashi si z toho e-shopu koupis dvoje boxerky!! Zajimalo by mě proc se to do ceskych shopu dostava za tak rozdilne ceny...???
martasek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Toman » pon 24. bře, 2008 12:46

martasek píše:Zajimalo by mě proc se to do ceskych shopu dostava za tak rozdilne ceny...???


Marže hochu .... marže
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod martasek » pon 24. bře, 2008 12:53

No v te americe na tom taky budou mit nejakou marži...
Jenom me zarazi ze si v Americe muzou koupit boxerky twins do 700,- kč
to je super cena..
martasek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24. bře, 2008 0:00

Příspěvekod xR4d3kx » stř 26. bře, 2008 9:42

Kdyz uz tady rozebirate ty helmy- moc se mi nechce za helmu davat 2500.
Tak se chci zeptat, pokud bych vybral nejakou takovouhle, jestli je ta cena na ukor kvality, nebo sou v pohode:
http://piransport.cz/prodej/helmy/?ukaz=detail&zid=99
popr. http://piransport.cz/prodej/helmy/?ukaz=detail&zid=49

Nevite jestli se daji nekde vyzkouset, nebo je to pouze eshop. diky
xR4d3kx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01. led, 2008 0:00

Příspěvekod Genesis » stř 26. bře, 2008 10:00

xR4d3kx píše:Kdyz uz tady rozebirate ty helmy- moc se mi nechce za helmu davat 2500.
Tak se chci zeptat, pokud bych vybral nejakou takovouhle, jestli je ta cena na ukor kvality, nebo sou v pohode:
http://piransport.cz/prodej/helmy/?ukaz=detail&zid=99
popr. http://piransport.cz/prodej/helmy/?ukaz=detail&zid=49

Nevite jestli se daji nekde vyzkouset, nebo je to pouze eshop. diky


Tu první používá brácha a přijde mi v pohodě. Celkem mi sedí a tlumí bych řek dobře, jen přes ní nic neslyšim, ale to je asi v pohodě.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Dalt » stř 26. bře, 2008 14:35

ahoj, ja taky nechapu proc jsou ty 10oz tak hrozive - je teda neboxuju dlouho (cca 3 mesice), mam metrak a kdyz jsem se ptal trenera (p. Konecny st.) jestli 10 nebo 12 ci 14 tak mi rekl ze je to jedno - je to teda asi tim ze jsme zacatecnici, tzn sparring jezdime lehci a ta sila uderu asi taky nebude zatim maximalni (i kdyz parkrat jsme se s kolegou mlatili dle meho nazoru celkem tvrde, ale i tak jsme si nic neudelali, nepocitam-li nejakou tu baterku ci narazenej ret...) zatim zdar a silu :?

ps.: nakonec jsem zakoupil 10oz (cadet), jelikoz 12 nemeli...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Panda » stř 26. bře, 2008 16:28

No odpověděl jsi si sám, čím menší rukavice, tím lepší dělají fokly, lámou noc a snáze trhají obočí...všechno to sou zbytečná zranění ktwerá soupeře sice z boje nevyřadí, ale společensky poměrně komplikují život a vyřadí na 14dní zbytečbě z treningu...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Dalt » stř 26. bře, 2008 19:21

Ukrop: co je prosimte ten sek? napada me otevreny oboci...ale fakt nevim... :oops:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Clarke » sob 06. čer, 2009 21:38

ukropcany píše:...
4ranař - no to je fakt... čo som mal staré 16oz, tak s tými som narobil väčšie škody ako so 14kami... celá hmota bola niekde na prstoch a nie na hánkach...
...

Ahoj všem,
Právě jsem začal s MuayThai, a trenér mi doporučil na trénink rukavice 14 či 16 oz. Tak jsem si říkal že se před nákupem rukavic podívám na zkušenosti a moudra "starších" a jako vždy jste mi nasadili brouka do hlavy.
Líbí se mi od www.bail.cz "Rukavice MUAY THAI 14oz, kůže" (linky na tyhle stránky bohužel nějak nefungují). Máte s nimi někdo zkušenosti, nebo alespoň se značkou Bail? Nerad bych v novém gymu hned někoho zbytečně zranil.
Předem děkuji za všechny rozumné reakce.
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod mirsv » ned 07. čer, 2009 8:36

ukropcany píše:Bail ne... :wink:


Kdyz uz neco takovyho napises,tak by jsi mohl napsat taky duvod :?
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Clarke » ned 07. čer, 2009 8:50

ukropcany píše:Bail ne... :wink:

Ahoj,
Díky, nerozvedeš to? :wink: Vybral jsem si od nich (kromě holení) snad všechno. Myslel jsem, že v pondělí pošlu objednávku.
Nezastírám, že se mi na Bailu líbila hlavně cena. Začínám a sám nevím jak to bude za měsíc, takže cpát dvoj až troj násobek do výbavy která mi přijde identická se mi moc nechce - musím živit ještě své další koníčky.
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Clarke » ned 07. čer, 2009 12:58

Tak teď mám o čem přemýšlet :-)
Je fakt že ty Baily jsou jen za 1100,- V podobné ceně jsem kožených rukavic moc neviděl. Někde se to zřejmě muselo projevit.

Ještě dotaz závěrem, čistě ze zvědavosti. Čím se liší rukavice na MuayThai / kickbox / box ? Když jsem prolézal e-shopy, připadaly mi všechny stejné, jen popisky u nich se lišily :oops:
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Clarke » ned 07. čer, 2009 15:17

OK, OK, pochopil jsem :-)
Pan inženýr prostě zase rozebíral, proč má jedna úderovou plochu zaoblenou, druhá rovnou, proč má jedna v dlani vycpanou strunu, jiná ne. Zajímalo mne to čistě z technického hlediska. Prostě je to tak a tečka ... přes hubu můžeme dostat všemi typy stejně :)
Každopádně děkuji za odpověď
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod tifik » ned 24. říj, 2010 8:12

Ještě k Bailu, teď jsem se byl podívat na turnaj v boxu a oba týmy boxovali v rukavicích, přilbách i trenkách od Bailu, přece to nemůže být tak hrozný, kór pro amatérský trénink. Já mám od nich thai trenky, kovový suspík a helmu a nemám co vytknout, super cena, zatím vše drží. Plánuju od nich i rukavice.
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » ned 24. říj, 2010 8:42

Clarke píše:Ještě dotaz závěrem, čistě ze zvědavosti. Čím se liší rukavice na MuayThai / kickbox / box ? Když jsem prolézal e-shopy, připadaly mi všechny stejné, jen popisky u nich se lišily :oops:


Ahoj,

já myslím, že rukavice na MT mají oproti boxerským rukavicím delší část na zápěstí/předloktí, kvůli klinčům ( ta část, kde je suchý zip ). Ale může to být jen spekulace. :)

Jinak já teda mám bail a jsem spokojen. Ale je pravda, ze jsem jinou značku na rukách neměl. ;-)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod tifik » stř 01. pro, 2010 8:24

Takovej blbej dotaz, má nějaký význam bílý terčík na rukavicích? Jak vždycky píšou, rukavice s bílým terčíkem.....To se s tím lépe míří nebo co? :-)
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod tifik » pát 03. pro, 2010 10:28

No já si všiml, že mají každé trochu jiný tvar. Ale spousta kluků boxuje na thai/kicku i v klasických boxerkách, ne? Nemáte někdo zkušenosti s rukavicemi na muay thai od Bailu http://www.bail.cz/shop/product_info.ph ... 485b42796c ? (já vím, moc populární značka to asi není, ale mají super ceny a s trenkami, suspíkem a helmou od nich nemám problém a pořídil jsem je za třetinu ceny než od jiných výrobců)
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Clarke » pát 03. pro, 2010 11:40

tifik píše:... Nemáte někdo zkušenosti s rukavicemi na muay thai od Bailu? ...

Linky na Bail z nějakýho důvodu nikdy nefungovaly.
Jinak já mám od nich 14oz rukavice model Training (jsou to ty na MT, černo-bílé se zlatými nápisy). Trenér mi je tenkrát pečlivě prohlídnul schválil na mlácení do lidí. :) Mám je už tak rok a půl a zatím drží dobře. Akorát lemovka v dlani je už trochu prodřená. Ale je fakt že na aparáty si beru pytlovky (taky Bail).
Proti Kingům které vídám nejčastěji, mi přijdou výrazně menší (to beru jako plus). Taky nemají polstrování v dlani, strunu, ani moc výrazný výběžek na překrytí palce. Popravdě řečeno, nic z toho mi nijak neschází a rukavice mi vyhovujou. Ale ber to jako odpověď "svátečního thajce". :oops:
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod tifik » pát 03. pro, 2010 12:35

Bezva, to jsem potřeboval, dík. Asi do nich půjdu, jen podle trenéra si mám na svoji výšku koupit 10OZ, i kluci mají skoro všichny desítky, tak zkusím ty barevné.
tifik
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: pon 05. dub, 2010 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron