[prosba o radu s kombinaci latek : jen legalni != steroidy]

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

[prosba o radu s kombinaci latek : jen legalni != steroidy]

Příspěvekod agony » stř 09. dub, 2008 15:09

Potreboval bych poradit v teto zalezitosti od nekoho kdo se vyzna anebo ma osobni zkusenosti.

Pravidelne denne beru:

Spektrum
Vit. C
Lecitin

Piracetam AL 1200 (Mozkovy nutrient celkove zkvalitnujici mysleni. Zcela legani a bez predpisu ... ucina latka jest nootropikum)

Piracetamu beru vetsi mnozstvi nez doporucovane (V malem mnozstvi se pouziva jako lecivo starecke demence , ale ve vetsim mnozstvi ucinkuje prave noontropne)

Problem je vsak ze jsem si vedom , ze kombinace noontropika + steroidu se vzajemne vylucuje. Ne ze by to bylo vylozene nebezpecne , ale tyto latky si vzajemne rusi svoje ucinky = vyhozene penize)

A NYNI TEDY PO OBJASNENI K JADRU VECI:

Zacal jsem uzivat Kreatin (samozrejme az po dlouhem cviceni cca 1 rok).

Asi vsichni vime , ze Kreatin neni steroid , ale take nutrient ... nicmene se mi nepodarilo nic zjistit o teto vzajemne kombinaci (ani strycek google neporadil).

Dekuji za Vase raday nebo nazory a preji pekny zbytek dne.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

 

Příspěvekod ghekon » stř 09. dub, 2008 15:30

:evil:
Naposledy upravil ghekon dne stř 09. dub, 2008 21:07, celkově upraveno 2
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Adigor » stř 09. dub, 2008 15:39

Pokud vím, tak kreatin je normálně obsažen v lidském těle. Neviděl bych tu problém...

Ale nezdá se mi normální, že do sebe člověk hází chemie v takovém počtu:) "nutrient na zkvalitnění myšlení" - to je vtip? Nevím, nevyznám se v tom, ale zní to jako slušná hovadina.
Adigor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 05. dub, 2008 23:00

Příspěvekod agony » stř 09. dub, 2008 15:52

Adigor píše:Pokud vím, tak kreatin je normálně obsažen v lidském těle. Neviděl bych tu problém...

Ale nezdá se mi normální, že do sebe člověk hází chemie v takovém počtu:) "nutrient na zkvalitnění myšlení" - to je vtip? Nevím, nevyznám se v tom, ale zní to jako slušná hovadina.


http://www.lekarna.cz/piracetam-al-800- ... e-tablety/
http://www.security-portal.cz/clanky/no ... ckeru.html
http://dmoinfo.org/view.php?cisloclanku=2005041701

Je toho dost na cteni.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Adigor » stř 09. dub, 2008 16:06

Já myslel že 6 prášků denně jedí jen důchodci. Jako v poho, mám na to jinej názor než ty, ikdyž je možný, že ti to pomáhá. Já upřednostňuju živočišnou a rostlinnou stravu...

Kreatin jsem měl též, na někoho působí víc, na někoho míň.
Adigor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 05. dub, 2008 23:00

Příspěvekod agony » stř 09. dub, 2008 16:21

narovinu : 22 az 25 denne :twisted:
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod graver » stř 09. dub, 2008 16:40

Proč?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod agony » stř 09. dub, 2008 16:44

graver píše:Proč?


Dohromady vsechny. Neni tim mysleno 22 Piracetamu. Why?

Protoze to ucinkuje a ucinkuje to velmi dobre.

Napriklad Lecitin + Noontropikum se vzajemne v mozku ovlivnuji a ucinost obou latek je vetsi.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod graver » stř 09. dub, 2008 17:14

Nerozumíme si. Proč to děláš? Co je cílem? Jde ti o nějaké výsledky, kterých bez sypání nedosáhneš? Chceš do smrti žrát bobule, abys byl jiný, než jiní?
Neber to jako kritiku - jen mě to zajímá. Jsem docela zapřisáhlým nepřítelem chemie a stačí mi to, co ve svém věku se svými problémy musím zobat já, tak se ptám.

Ostatně, poku jde o doping, tak já jsem taky pěkné prase: tatarák, dvě plzně a něco k jídlu :oops:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ghekon » stř 09. dub, 2008 17:19

:evil:
Naposledy upravil ghekon dne stř 09. dub, 2008 21:08, celkově upraveno 1
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod agony » stř 09. dub, 2008 17:36

1) Na scene (underground0 jsem urcite dele nez autor SP (1992).
2) Pusobi to dobre a (lepe nez 0.5%) , ale neni to tak horke , ze po jednom prasku jste jako na pervitinu a je z vas Feynman.
3) Neni to doping ... jsou to nutrienty.
4) Pokud jste zagooglili ... tak jste urcite zjistily , ze to neni narozdil prave od steroidu , se kterymi si to pletete (sypes bobule) ani nebezpecne ani navykove.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Panda » stř 09. dub, 2008 17:41

No joo ale mi pořád nevímce co je cílem, tj čeho tím chceš dosáhnout, jinak nemůžeme poměřovat...
Co se zobání týče (ne sypání :)) tak jsem četl a docela chápu že třeba kulturisti a vrcholový sportovci musí mít stravu umělou, protože kdyby žrali ty kvanta co by jiínak museli přírodně do sebe cpát tak jim to zdevastuje trávicí systém...já sem nidky nic takového taky nebral a jakej su sportovec :lol:
Zkusimse ti dneska na treningu zeptat bráchy je to doktooor...dám zítra vědět...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod roza » stř 09. dub, 2008 17:49

Agony - zkusim odpovedet k veci:
Kreatin se pouziva k vice ucelum,z tveho prispevku se zda ,ze uprednostnujes ucinnost na fungovani mozkovych funkci pred ucinnosti na celkovou telesnou kratkodobou vykonnost - tak jak jej pouziva 90% populace.
Takze pokud to vztahnu k tomu ,nenasel jsem zadny duvod ,proc by se soucasne pouzivani kreatinu a nootropickych latek melo vylucovat.....
Naopak se zda ,ze "spoluprace" nootropik s transmiterem energie je dobra kombinace.Tim spis ,ze kreatin zpusobuje lepsi vyuziti jednoduchych cukru v tele - glukosa,tryptofan,serotonin...atd...asi vis co myslim
A kreatin vykazuje stejne nizke hodnoty vedlejsich ucinku jako nootropika.


Kreatin skutecne neni steroidni latka ,takze nechapu tu zminku o nich,ale kdyz uz jsi to nakousnul :
Pises ,ze kombinace nootropika a steroidu se vylucuje protoze se ucinky rusi.... mohl bys to,prosim rozvest?Priznam se,ze nevim co tim myslis.....a uprime si neumim predstavit jak nootropika rusi anabolicky efekt,proteosyntezu a hlavne proc....Jinak urcite existuji efekty ,ktere se rusi ,ale priznejme si,ze lidi uzivajici steroidy je berou vetsinou z jednoho duvodu.
Tak dik za vysvetleni
Jo a tvych 25 denne je materska skolka ,v 90. letech byly steroidy nejdostupnejsi v 5mg jednotkach,tak si to spocitej na 100 kg chlapa + hepatotrotetika + standart suplements :lol: jenom joke :lol:
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod ghekon » stř 09. dub, 2008 17:54

agony: mohl bys priblizit pojem undergroundova scena? To jako ze jezdis metrem dyl nez cm3lda? :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod graver » stř 09. dub, 2008 18:37

agony píše:tak jste urcite zjistily , ze to neni narozdil prave od steroidu , se kterymi si to pletete (sypes bobule) ani nebezpecne ani navykove.

Možná si to ani tak nepleteme. Já jsem tedy nijak nestudoval slovníkové definice "sypání" a "zobání" a nevím, jaký je v tom rozdíl a jestli se to týká jen nebezpečných a návykových látek (ostatně kde je hranice?).
Prostě vidím, že někdo stojí na masívním chemickém supportu, tak se ptám, co je obecným cílem.
Co to je ta "lepší výkonnost mozku" - v jakém smyslu? K čemu to vede?
Nebo jak to vůbec souvisí s BU?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TF » stř 09. dub, 2008 20:23

já když se na to podívam jako lajk tak kreatin rozšiřuje cévy zvyšuje průtok krve a tím i transport živin do tkání stejně tak i do mozku ne? takže stejně tak by měl transportovat učinný látky do mozku z těch prášku co bereš proto si myslím že naopak užívaní těhle dvou ,,léku" není kontraproduktivní ale právě se navzájem ještě umocnuje jejich efekt :wink: jinak ty prášky na chytrost jsou taky založeny na vyšším prokrvování mozku takže bych s tím dávkováním dával bacha aby to nezkončilo třeba i krvácením z cév :!: :idea:

jinak nechápu lidi typu ghekona co absolutně nemaj páru o co jde a zapojujou se do do toppicu jen svým rejpáním a rádoby vtipnými poznámkami protože tím akorát zahlcujou forum už dost nacpaný všeliakejma kravinama co nemaj absolutně žádnou informační hodnotu :evil:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ghekon » stř 09. dub, 2008 20:43

TF píše:já když se na to podívam jako lajk tak kreatin rozšiřuje cévy zvyšuje průtok krve a tím i transport živin do tkání stejně tak i do mozku ne? takže stejně tak by měl transportovat učinný látky do mozku z těch prášku co bereš proto si myslím že naopak užívaní těhle dvou ,,léku" není kontraproduktivní ale právě se navzájem ještě umocnuje jejich efekt :wink: jinak ty prášky na chytrost jsou taky založeny na vyšším prokrvování mozku takže bych s tím dávkováním dával bacha aby to nezkončilo třeba i krvácením z cév :!: :idea:

jinak nechápu lidi typu ghekona co absolutně nemaj páru o co jde a zapojujou se do do toppicu jen svým rejpáním a rádoby vtipnými poznámkami protože tím akorát zahlcujou forum už dost nacpaný všeliakejma kravinama co nemaj absolutně žádnou informační hodnotu :evil:


Takze tobe prijde uplne normalni cpat do sebe dene 25 tabletek? Mne tedy ne...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TF » stř 09. dub, 2008 20:58

ghekon píše:
TF píše:já když se na to podívam jako lajk tak kreatin rozšiřuje cévy zvyšuje průtok krve a tím i transport živin do tkání stejně tak i do mozku ne? takže stejně tak by měl transportovat učinný látky do mozku z těch prášku co bereš proto si myslím že naopak užívaní těhle dvou ,,léku" není kontraproduktivní ale právě se navzájem ještě umocnuje jejich efekt :wink: jinak ty prášky na chytrost jsou taky založeny na vyšším prokrvování mozku takže bych s tím dávkováním dával bacha aby to nezkončilo třeba i krvácením z cév :!: :idea:

jinak nechápu lidi typu ghekona co absolutně nemaj páru o co jde a zapojujou se do do toppicu jen svým rejpáním a rádoby vtipnými poznámkami protože tím akorát zahlcujou forum už dost nacpaný všeliakejma kravinama co nemaj absolutně žádnou informační hodnotu :evil:


Takze tobe prijde uplne normalni cpat do sebe dene 25 tabletek? Mne tedy ne...


ne to ne ale tvoje narážky na drsné fajtery pojízdné lékarny jak ty říkáš nebo očividně sarkasticky otázko o undergroundu který s tímhle tématem nemaj nic společnýho mi vážně zbytečný příjdou pokud nemáš nic k tématu tak se do tématu nezapojuj co je na tom k nepochopení
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ghekon » stř 09. dub, 2008 20:59

:evil:
Naposledy upravil ghekon dne stř 09. dub, 2008 21:09, celkově upraveno 1
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TF » stř 09. dub, 2008 21:07

ghekon píše:
TF píše:já když se na to podívam jako lajk tak kreatin rozšiřuje cévy zvyšuje průtok krve a tím i transport živin do tkání stejně tak i do mozku ne? takže stejně tak by měl transportovat učinný látky do mozku z těch prášku co bereš proto si myslím že naopak užívaní těhle dvou ,,léku" není kontraproduktivní ale právě se navzájem ještě umocnuje jejich efekt :wink: jinak ty prášky na chytrost jsou taky založeny na vyšším prokrvování mozku takže bych s tím dávkováním dával bacha aby to nezkončilo třeba i krvácením z cév :!: :idea:

jinak nechápu lidi typu ghekona co absolutně nemaj páru o co jde a zapojujou se do do toppicu jen svým rejpáním a rádoby vtipnými poznámkami protože tím akorát zahlcujou forum už dost nacpaný všeliakejma kravinama co nemaj absolutně žádnou informační hodnotu :evil:


Takze tobe prijde uplne normalni cpat do sebe dene 25 tabletek? Mne tedy ne...


ne to ne ale tvoje narážky na drsné fajtery pojízdné lékarny jak ty říkáš nebo očividně sarkasticky otázko o undergroundu který s tímhle tématem nemaj nic společnýho mi vážně zbytečný příjdou pokud nemáš nic k tématu tak se do tématu nezapojuj co je na tom k nepochopení
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků