[prosba o radu s kombinaci latek : jen legalni != steroidy]

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Broken » stř 09. dub, 2008 22:30

Piracetam je fajn,spousta testů dokázala,že i při vysokých dávkách není toxický nebo je toxicita minimální.Rozhodně to ale není látka,kterou by měl člověk suplementovat třeba celý rok jako např. multivitamín.Já osobně ho používám o zkouškovém období,kdy se musím šprtat kolem 10 až 12 hodin denně.Lepší průtok krve cévami, lepší utilizace glukózy v neuronech a modulace vruchu a spousta dalších pozitiv vyvažuje témeř mizivá negativa.Čili jeho nasazení je vhodné třeba na tři týdny v roce,kdy člověk musí ze sebe vydat opravdu maximum a naučit se spoustu věcí.
Zopakuju to ale ještě jednou.Rozhodně bych ho neužíval celý rok,navíc jiné účinky ani nemá a jeho využití při BU nebo bodybuildingu je nulové (možná tak maximálně se rozsvítí některým tupcům v posilovně a konečně si budou brát s sebou ručník a používat ho,když někde cvičí a lije z nich jako z prasat)

Co se týká jeho interakce s kreatinem,tak přímý vliv na sebe mít nebudou,ovšem malý synergistický účinek snad ano. Už jen díky protektivnímu účinku kreatinfosfátu,který se projevuje především v orgánech s vysokým metabolickým obratem, jako je mozek, srdce a kosterní svaly.

při výzkumu
interakce steroidů a nootropik bylo prokázáno,že vysoké či nízké hladiny
kortikosteroidů mohou blokovat u laboratorních zvířat pozitivní paměťový efekt piracetamu.S jinými by interagovat neměl,takže když tam někdo bude tlačit gram TST týdně,tak by to případný účinek piracetamu ovliv'novat nemělo.
Co se týká jiných zakázaných látek,které kulturisti zneužívají,tak byla prokázána interakce mezi T3,T4 a piracetamen,což může způsobit podráždenost a zmatenost,ale to se jedná o thyroidní hormony,nikoliv steroidní a navíc pochybuju,že by se tady vyskytoval takový profík na bodybuilding,který by tyhle věci dával.
další kontraindikace má pak při těžké ledvinné nedostatečnosti s kreatininovou clearancí(schopnost ledvin vylučovat tuto látku) nižší než 20 ml/min
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

 

Příspěvekod graver » čtv 10. dub, 2008 6:50

4TF, Broken: právě tohle mě na tom zajímalo. Dokážu si představit, že někdo něco bere pro okamžitý/krátkodobý efekt (sportovní/duševní výkon) nebo v některých případech i dlouhodoběji (kulturisti apod.), ale jakmile přestaneš brát, efekt se vytratí a v horším případě ještě přijdou nějaké následky. Prostě nikdo ze sebe nemůže dělat chemického supermana celý život (a když, tak ten život asi nebude moc dlouhý). Jen proto mě zajímalo, proč to dělá. Jinak nikoho nemoralizuju - je mi úplně šumák, co kdo bere a co to s ním dělá.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lear » čtv 10. dub, 2008 12:17

problem s piracetamem je v tom, ze zvysuje viskozitu krve.. cili kdyz ho beres a nekdo te prasti do nosu tak se to zastavuje hur.. pro fightery k nicemu..
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 12:41

Mozek je upgradovatelný hardware a smart_drugs jsou jedna z možností, jak ho upgradovat. Je nesmysl zbouchat 10 pilulí DMAE a myslet si, že ze mě bude Einstein. Je nesmysl myslet si, že u smart_drugs neexistují vedlejší účinky; zvášť u Piracetamu. Piracetam je, řekl bych, jedna z nejhustších smartových drog vůbec; modeling problému s Piracetamem v krvi je díky synchronizaci hemisfér daleko lepší - lze si ho představit, obracet ho a ohýbat, poskytované informace se okamžitě zpracovávají a analyzují druhou polovinou mozku.Je to dokonalý. Jste schopni zvládat x věcí najednou, což v případě muže je věc tak trochu nevídaná, ale luxusní a zajímavá. Jste schopni seskládat větu tak souvislou a rozvynutou, že během jedinýho takovýho toku informací můžete napsat kapitolu nějaké knihy. Jo, je to dokonalý. Ještě lepší je sednout si k inteligenčním testům, rébusům, matematickým vzorcům a svůj hardware si hýčkat. Pomáhat mu tím upgradem jít dopředu, vylepšovat ho.
Bral jsem Piracetam v kuse 3 roky a podporoval ho Lecitinem, vitaminem B, kávou, občas i DMAE. Před dvěma lety byly všechny ty úžasnosti vykoupeny pro mě dost krušnými třemi měsíci depresí a paranoiou. Nic hezkýho. Je možný, že Piracetam je neskutečnej hnací motor, který je třeba dobře živit acetylcholinem [proto Piracetam a Lecitin] a pak se i vyhnout takovýmto nepříjemnejm zážitkům. Těžko říct. Každopádně, dnes si dávám DMAE a jsem spokojenej. Není to sice taková jízda, ale je to jako porovnávat LSD s THC a Porsche se stařičkou škodkou na dálnici. Porsche ti dá jinej rozměr v chápání světa a času při 250km/h, ale jízda může skončit smrtí. Se škodkou je to v pohodě; 140km/h na tacháči, s krajinkou klidně ubýhající za sklem; věci se dají zvládat daleko lépe. Člověk se i více naučí, mozek na to totiž má více času..a na rychlejší jízdu prostě ještě není připravenej.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 12:52

Broken píše:Piracetam je fajn,spousta testů dokázala,že i při vysokých dávkách není toxický nebo je toxicita minimální.Rozhodně to ale není látka,kterou by měl člověk suplementovat třeba celý rok jako např. multivitamín.Já osobně ho používám o zkouškovém období,kdy se musím šprtat kolem 10 až 12 hodin denně.Lepší průtok krve cévami, lepší utilizace glukózy v neuronech a modulace vruchu a spousta dalších pozitiv vyvažuje témeř mizivá negativa.Čili jeho nasazení je vhodné třeba na tři týdny v roce,kdy člověk musí ze sebe vydat opravdu maximum a naučit se spoustu věcí.
Zopakuju to ale ještě jednou.Rozhodně bych ho neužíval celý rok,navíc jiné účinky ani nemá a jeho využití při BU nebo bodybuildingu je nulové (možná tak maximálně se rozsvítí některým tupcům v posilovně a konečně si budou brát s sebou ručník a používat ho,když někde cvičí a lije z nich jako z prasat)

Co se týká jeho interakce s kreatinem,tak přímý vliv na sebe mít nebudou,ovšem malý synergistický účinek snad ano. Už jen díky protektivnímu účinku kreatinfosfátu,který se projevuje především v orgánech s vysokým metabolickým obratem, jako je mozek, srdce a kosterní svaly.

při výzkumu
interakce steroidů a nootropik bylo prokázáno,že vysoké či nízké hladiny
kortikosteroidů mohou blokovat u laboratorních zvířat pozitivní paměťový efekt piracetamu.S jinými by interagovat neměl,takže když tam někdo bude tlačit gram TST týdně,tak by to případný účinek piracetamu ovliv'novat nemělo.
Co se týká jiných zakázaných látek,které kulturisti zneužívají,tak byla prokázána interakce mezi T3,T4 a piracetamen,což může způsobit podráždenost a zmatenost,ale to se jedná o thyroidní hormony,nikoliv steroidní a navíc pochybuju,že by se tady vyskytoval takový profík na bodybuilding,který by tyhle věci dával.
další kontraindikace má pak při těžké ledvinné nedostatečnosti s kreatininovou clearancí(schopnost ledvin vylučovat tuto látku) nižší než 20 ml/min


POZ VASICH OTAZKACH JSEM SE CHTEL ROZEPSAT , ALE BROKEN TO REKL V PODSTATE ZA ME. DIKY.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Ynseminator » čtv 10. dub, 2008 13:08

agony píše:Mozek je upgradovatelný hardware a smart_drugs jsou jedna z možností, jak ho upgradovat. Je nesmysl zbouchat 10 pilulí DMAE a myslet si, že ze mě bude Einstein. Je nesmysl myslet si, že u smart_drugs neexistují vedlejší účinky; zvášť u Piracetamu. Piracetam je, řekl bych, jedna z nejhustších smartových drog vůbec; modeling problému s Piracetamem v krvi je díky synchronizaci hemisfér daleko lepší - lze si ho představit, obracet ho a ohýbat, poskytované informace se okamžitě zpracovávají a analyzují druhou polovinou mozku.Je to dokonalý. Jste schopni zvládat x věcí najednou, což v případě muže je věc tak trochu nevídaná, ale luxusní a zajímavá. Jste schopni seskládat větu tak souvislou a rozvynutou, že během jedinýho takovýho toku informací můžete napsat kapitolu nějaké knihy. Jo, je to dokonalý. Ještě lepší je sednout si k inteligenčním testům, rébusům, matematickým vzorcům a svůj hardware si hýčkat. Pomáhat mu tím upgradem jít dopředu, vylepšovat ho.
Bral jsem Piracetam v kuse 3 roky a podporoval ho Lecitinem, vitaminem B, kávou, občas i DMAE. Před dvěma lety byly všechny ty úžasnosti vykoupeny pro mě dost krušnými třemi měsíci depresí a paranoiou. Nic hezkýho. Je možný, že Piracetam je neskutečnej hnací motor, který je třeba dobře živit acetylcholinem [proto Piracetam a Lecitin] a pak se i vyhnout takovýmto nepříjemnejm zážitkům. Těžko říct. Každopádně, dnes si dávám DMAE a jsem spokojenej. Není to sice taková jízda, ale je to jako porovnávat LSD s THC a Porsche se stařičkou škodkou na dálnici. Porsche ti dá jinej rozměr v chápání světa a času při 250km/h, ale jízda může skončit smrtí. Se škodkou je to v pohodě; 140km/h na tacháči, s krajinkou klidně ubýhající za sklem; věci se dají zvládat daleko lépe. Člověk se i více naučí, mozek na to totiž má více času..a na rychlejší jízdu prostě ještě není připravenej.

Ty se toho nebojíš :lol: Takovej malej chemik :lol: :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 13:26

Ani ne ... nebojim se . protoze jsem obeznamem ... mam sve zkusenosti i zkusenosti pratel + bral jsem tuto kombinaci 2 roky bez nasledku. Pak jsem na rok vysadil noontropika a zustal jen na beznych vitaminech a nyni jsem znovu nasadil , protoze ted potrebuji tunning kvuli skole.

EDIT: Jinak abych upresil a nemystifikoval. Matfyz + clenstvi v Mensa CR (neni to mysleno jako vychloubani , ale jako proste konstatovani faktu pro lepsi pochopeni situace jako reakce na otazku "Proc to vlastne delas" jest tu padla).
Naposledy upravil agony dne čtv 10. dub, 2008 13:29, celkově upraveno 1
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Ynseminator » čtv 10. dub, 2008 13:29

agony píše:Ani ne ... nebojim se . protoze jsem obeznamem ... mam sve zkusenosti i zkusenosti pratel + bral jsem tuto kombinaci 2 roky bez nasledku. Pak jsem na rok vysadil noontropika a zustal jen na beznych vitaminech a nyni jsem znovu nasadil , protoze ted potrebuji tunning kvuli skole.

Tuning jo? Takže feťáček začátečník nebo už se bereš jako pokročilej? :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 13:31

Ynseminator píše:
agony píše:Ani ne ... nebojim se . protoze jsem obeznamem ... mam sve zkusenosti i zkusenosti pratel + bral jsem tuto kombinaci 2 roky bez nasledku. Pak jsem na rok vysadil noontropika a zustal jen na beznych vitaminech a nyni jsem znovu nasadil , protoze ted potrebuji tunning kvuli skole.

Tuning jo? Takže feťáček začátečník nebo už se bereš jako pokročilej? :lol:


Dobre ... tak ja to zopakuji: Jinak abych upresil a nemystifikoval. Matfyz + clenstvi v Mensa CR (neni to mysleno jako vychloubani , ale jako proste konstatovani faktu pro lepsi pochopeni situace jako reakce na otazku "Proc to vlastne delas" jest tu padla).

Nejsem fetak ... po techto latkach se nedostavuje zadny pocit zvany ve fetacke terminologii "high". = nebue vam po tom dobre. Jen mi to pomaha , abych nemusel pri teoremech sedet 2 hodiny , ale jen napr. 40 minut.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Ponocnej » čtv 10. dub, 2008 13:36

takovejch drog co ty beres snad nemaji ani v lekarne mozna tak v moderni americke telocvicne s jezdicima schodama :)
Ponocnej
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 26. lis, 2007 0:00

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 13:43

Ponocnej píše:takovejch drog co ty beres snad nemaji ani v lekarne mozna tak v moderni americke telocvicne s jezdicima schodama :)


Dobre tak ja se zeptam jeste jednou: Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY ??? Pokud tu bude jeste zminka o tom , ze drogy ... bla bla ... tak ja uz nebudu odpovidat ... protoze se jedna o OT a spam. Predment topicu je o necem jinem != flame. Dekuji za pochopeni.
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod patrik » čtv 10. dub, 2008 13:53

agony píše:(...)nebudu odpovidat ... protoze se jedna o OT(...)


Mno osobně mám ten samej pocit. Na serveru bojovaumeni.cz nějak nechápu význam celého tohoto tématu. Asi jsem natvrdlej, aly myslím, že se už graver ptal o něco výš, jak tohle souvisí s bojovým uměním.

Třeba ano a já to jen nechápu.

Patrik

P.S.
Osobně si taky myslím, že jde o "drogy" podobně, jako v případě běžného dopingu, bez ohledu na to, jestli potom jsi nebo nejsi v rauši. Ale to je můj osobní názor, nijak nemám potřebu Tě omezovat v tom, co dlabeš... a kdyby ses nezmínil o tom OT, asi bych se ani nijak nezapojoval.
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod Ynseminator » čtv 10. dub, 2008 14:36

agony píše:
Ponocnej píše:takovejch drog co ty beres snad nemaji ani v lekarne mozna tak v moderni americke telocvicne s jezdicima schodama :)


Dobre tak ja se zeptam jeste jednou: Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY ??? Pokud tu bude jeste zminka o tom , ze drogy ... bla bla ... tak ja uz nebudu odpovidat ... protoze se jedna o OT a spam. Predment topicu je o necem jinem != flame. Dekuji za pochopeni.

Takže abych nebyl OT. Nebudu v tomhle radit nějakýmu feťákovi, eště pak bude mít větší sílu než já a vytluče ze mě nějaký peníze až nebude mít na dávku na tuning kvůli učení :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod agony » čtv 10. dub, 2008 14:39

Ynseminator píše:
agony píše:
Ponocnej píše:takovejch drog co ty beres snad nemaji ani v lekarne mozna tak v moderni americke telocvicne s jezdicima schodama :)


Dobre tak ja se zeptam jeste jednou: Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY ??? Pokud tu bude jeste zminka o tom , ze drogy ... bla bla ... tak ja uz nebudu odpovidat ... protoze se jedna o OT a spam. Predment topicu je o necem jinem != flame. Dekuji za pochopeni.

Takže abych nebyl OT. Nebudu v tomhle radit nějakýmu feťákovi, eště pak bude mít větší sílu než já a vytluče ze mě nějaký peníze až nebude mít na dávku na tuning kvůli učení :lol:


Ech ??? No ja myslim , ze tato reakce mluvi za vse. Prosim tedy moda o CLOSED !!!
agony
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Lear » čtv 10. dub, 2008 14:53

AGONY: krome toho, ze jsi matfyzak a clen Mensy, venujes se taky nejakemu BOJOVEMU UMENI? jesti ne tak nechapu co tahle debata dela na tomhle serveru..
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

Příspěvekod Panda » čtv 10. dub, 2008 14:56

No já nevím proč to zavírat já jsem se tu dozvěděl celkem zajímavé věci, moje znalosti ohledně těchto látek končí u růstového hormonu v tělech čínskýchn plavců :))))

Ale měl bych na tebe jeden dotaz, vzhledem k tomu jak křehký a sugestivní nástroj je lidský mzek, do jaké míry si můžeš být jistý že nejde o placebo :wink:
Ps.: osobně si myslím že rychlost s jakou je mozek schopen analyzovat vnější podněty je základním předpokladem pro úspěch v bojoém střetu, takže to do Bu můžem klidně nechat, stejně v jiných fórech tu vládne úozie a inde se užý po dvacátý hádají jestli je lepší vejce nebo slepice.... :)
(btw.: sem blbej jak poleno, nikdy to nebylo moc slavný a časem většinu z mého mozku vypálilo záření z monitoru, zbytek vybouchali boxerske rukavice mych sparingu, a poslední mozkové buňky umřeli při nedostatku kyslíku v důsledku různých druhů škrcení,ale přesto jsem vždycky dosáhl všeho co jsem chtěl, řekněme že víc než co píšeš ty, ale bylo to jen a jen proto že jsem nebyl línej a měl jsem bohatý rodiče...takže brain enancment není samospasitelný :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil Panda dne čtv 10. dub, 2008 15:12, celkově upraveno 6
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod graver » čtv 10. dub, 2008 15:06

agony píše:Mozek je upgradovatelný hardware a smart_drugs jsou jedna z možností, jak ho upgradovat. .......

4agony: chápu, že jsi nas*anej - přišel jsi se na něco zeptat a dostal jsi, co jsi dostal. Ale na férovku: po přečtení tvé reakce, jejíž část tu quotuju, by ses neměl moc zlobit na Ynseminatora, že napsal, co napsal....

Ptáš se "Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY". Ok, definuj nám, co je/není droga - pak můžeš mluvit o nějakých vědeckých faktech.
Jednu definici ti nabídnu: http://en.wikipedia.org/wiki/Drug - to je myslím jasné.

Matfyz a Mensa: proč to píšeš? Chceš říct, že jsi to zvládl právě díky tomu, co bereš? To je strašnej průser - jakmile to přestaneš brát, tak co bude? Jak se cítíš mezi lidma, kteří dosáhli téhož poněkud přirozenější cestou?

Nezlob se na mě, že se do toho pletu. Nemyslím to ve zlém, jen mě prostě pořád zajímá, jestli chceš fakt zůstat na chemii celý život jen proto, abys byl king...
Říkáš no side effects. Ok - jak dlouho tady ty látky jsou, jak dlouho se to zkoumá? Vzpomeň si na Thalidomid...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Adigor » čtv 10. dub, 2008 16:08

graver to napsal moc pěkně. Agony snad pochopil, že s tímhle je tu trošku vedle.
Adigor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 05. dub, 2008 23:00

Příspěvekod luen » čtv 10. dub, 2008 16:59

graver píše:
agony píše:Mozek je upgradovatelný hardware a smart_drugs jsou jedna z možností, jak ho upgradovat. .......

4agony: chápu, že jsi nas*anej - přišel jsi se na něco zeptat a dostal jsi, co jsi dostal. Ale na férovku: po přečtení tvé reakce, jejíž část tu quotuju, by ses neměl moc zlobit na Ynseminatora, že napsal, co napsal....

Ptáš se "Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY". Ok, definuj nám, co je/není droga - pak můžeš mluvit o nějakých vědeckých faktech.
Jednu definici ti nabídnu: http://en.wikipedia.org/wiki/Drug - to je myslím jasné.

Matfyz a Mensa: proč to píšeš? Chceš říct, že jsi to zvládl právě díky tomu, co bereš? To je strašnej průser - jakmile to přestaneš brát, tak co bude? Jak se cítíš mezi lidma, kteří dosáhli téhož poněkud přirozenější cestou?

Nezlob se na mě, že se do toho pletu. Nemyslím to ve zlém, jen mě prostě pořád zajímá, jestli chceš fakt zůstat na chemii celý život jen proto, abys byl king...
Říkáš no side effects. Ok - jak dlouho tady ty látky jsou, jak dlouho se to zkoumá? Vzpomeň si na Thalidomid...


Ja bych ho nechal ... myslim, ze jako tester je v pohode :wink: Na vic opravte me, ale neni nase telo a pochody v nem sama chemie??? Jasne neni to prirozena chemie ... Ale chemie je jen jedna :wink:

Nebyt vyzkumu v oblasti chemie, biologie ... tak jeste porad umirame jak ve stredoveku na chripku ... A na rovku na nekom se to vyzkouset musi, no ne???

Jinak je mi celkem proti srsti odsuzovat nekoho, kdo jde se svou kuzi na trh ... ono i mnoho povolenych latek jsou pekne sragory a myslim, ze je kazdeho vec, jak naklada sam se sebou ... pokud tedy pak neudela to, ze zacne podavat zaloby na vsechny strany a stavet se do role obetniho beranka :evil:

Ja osobne bych se tedy do takovych experimentu nepoustel ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » pát 11. dub, 2008 9:33

Do Mensy se nejde dostat jen diky tomu, ze se bere Piracetam v kombinaci s Lecithinem, komu neni shury dano, tomu neni pomoci. Takze jestli Agony pise, ze je clenem, tak by se tam dostal bez problemu i bez Piracetamu. Jinak, ja jsem Piracetam zkusil jednou pri priprave na statnice, asi pred rokem a pul a popravde mi ty zazracny ucinky vsude popisovany prisly jako humbuk, protoze jsem zadny velky zmeny necitil. Mozna jsem mel pridat na davkovani, tezko rict, nebo proste muj mozek nejde upgradeovat. Chapu uzivani kratkodobe,ale osobne nevidim duvod brat ho celej rok, podle me sis spis navyknul na pocit supervykonnyho mozku a ted nejsi schopnej se s nim rozloucit.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron