[prosba o radu s kombinaci latek : jen legalni != steroidy]

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod TRiTON » sob 12. dub, 2008 18:05

Ahoj všem..
Co sem to tu tak pročítal,tak sem se dozvěděl spoustu zajímavejch věcí,do ted sem neměl ani ponětí,že něco takovýho existuje..
Ale k věci..mě braní takovejch všelijakejch podpůrnejch látek pro mozek nepříde v ničem jiný,než třeba takovej creatin a pod..Jak už tu někdo napsal,chemie jako chemie,tak nevidim problem v tom,že to někdo bere,pokud to je legální a OPRAVDU to nemá nějake devastující vedlejší účinky(o čemš pochybuju,že by to bylo bez vedlejších účinků)..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

 

Příspěvekod Dalt » ned 13. dub, 2008 9:32

ja jsem byl taky v mense...predvcerejsky - dal jsem si kure s bramborem :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod graver » ned 13. dub, 2008 10:43

...jsem slyšel, že se tam dělají nějaký testy nebo co - tobě nic nedělali?
I když takový kuře v menze může být taky test :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

.

Příspěvekod luen » ned 13. dub, 2008 13:38

Jestli ty kuratka nejsou prohnany hormona vic nez kdejakej kulturista, ze? :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » ned 13. dub, 2008 23:31

Nedavno jsem byl v menze v Nemecku. To vam byla uplne jina menza. :lol:
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Re: .

Příspěvekod mirsv » pon 14. dub, 2008 9:48

luen píše:Jestli ty kuratka nejsou prohnany hormona vic nez kdejakej kulturista, ze? :wink: :lol:


Já nevím,jestli to myslíš vážně,nebo ne,ale každopádně máš pravdu,víš čím krměj ryby,které jsou určeny ke komerčnímu využití a následné konzumaci :?:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Hunter » pon 14. dub, 2008 19:39

Agony:
Mno vzhledem k tomu ze delas matfyz a jsi clenem mensy rekl bych ze piracetam a lecithin je pro tebe zbytecny. Nebo se pletu? Lidi jako Feynman to urcite davali i bez toho.

Ted bych mel otazku na tebe protoze jak pises mas s tim dlouholete zkusenosti. Takze, jestlize uzivam piracetam kvuli jeho nootropnim ucinkum jak ty pises, jak se projevuje jeho vysazeni po urcite dobe? Vraci se zpet vsechno do normalu nebo lze pozorovat nejake dele trvajici ucinky?
Hunter
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 10. črc, 2007 23:00

Příspěvekod Broken » pon 14. dub, 2008 21:04

I když nejsem Agony,tak odpovím.Od toho piracetamu nelze čekat zázraky.Je to běžně dostupný preparát naprosto neškodný,ale při používání rozhodně nelze očekávat nějaké magické účinky.Ve většině případů to funguje spíše jako placebo.
Čili po vysazení poznáš rozdíl tak maximálně v tom,že si vsugeruješ,jak ti to na piracetamu šlapalo a teď už to není takové.
Nedělal bych z toho kovbojku.kdo chce,tak ať si to vyzkouší,zřejmě nezpozoruje žádné účinky,někdo třeba ano,ale zkrátka opravdu to není žádný šlágr,se kterým budete počítat rovnice o pěti neznámých.Nefunguje to tak,že si dáte pilulku a najednou bude z blbce chytrák :twisted:
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

Re: .

Příspěvekod luen » pon 14. dub, 2008 21:26

mirsv píše:
luen píše:Jestli ty kuratka nejsou prohnany hormona vic nez kdejakej kulturista, ze? :wink: :lol:


Já nevím,jestli to myslíš vážně,nebo ne,ale každopádně máš pravdu,víš čím krměj ryby,které jsou určeny ke komerčnímu využití a následné konzumaci :?:


NJN potravinarstvi je prumysl. Lidi si myslej, ze tmavej chleba je dobrej, napoje a potraviny bez cukru jsou dobre ... Pro hlupaka vsechno dobre, ze? Jen to lidske mysleni je trochu NEDOBRE :lol:

Bohuzel si lidi mysli, ze budou nad veci a rozumet kuchynske alchymii, kdyz si prectou jeden sloupecek v bulvarnim casopisu ... a dobre jim tak. Dnes uz nikomu nebrani byt aspon trochu vzdelanej, kdyz me tema zajima ... lidi znalosti radi predstiraji a ze vseho si vyberou jen ty informace, kterejma mohou jeste vetsi hlupaky ohromovat :!: Klouzat se po povrchu, ale hlavne nejit do hloubky. Proto me trochu prekvapilo, ze se tady lidi pustili do cloveka, ktery sem po delsi dobe napsal neco zajimaveho ... sice je pravda, ze to neni zrovna 100% kovane tematikou bu/bs, ale jsou tu mnohem vetsi zvasty, ktere se za bu/bs uz dlouho vydavaji! A mohla z toho byt zajimava diskuze ...

Je na kazdem jestli se odhodla sam na sobe experimentovat a nebo jestli pujde radeji uz odzkousenou metodou ... ja bych se do toho nepustil, ale na druhou stranu nekdo ten prukopnik byt musi. Denne jsme v podobe potravy zasobeni latkama jez tisicinasobne prekracuji povolene limity a nikdo se nad tim nepozastavuje ... viz aspartam a mnoho dalsich latek bez nichz se dnesni potravinarsky prumysl temer neobejde. Jen se kolem toho nedela takova hysterie ... a nekdy je to skoda :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: [prosba o radu s kombinaci latek : jen legalni != steroi

Příspěvekod Galiloo » pon 14. dub, 2008 23:59

agony píše:Potreboval bych poradit v teto zalezitosti od nekoho kdo se vyzna anebo ma osobni zkusenosti.

Pravidelne denne beru:

Spektrum
Vit. C
Lecitin

Piracetam AL 1200 (Mozkovy nutrient celkove zkvalitnujici mysleni. Zcela legani a bez predpisu ... ucina latka jest nootropikum)

Piracetamu beru vetsi mnozstvi nez doporucovane (V malem mnozstvi se pouziva jako lecivo starecke demence , ale ve vetsim mnozstvi ucinkuje prave noontropne)

Problem je vsak ze jsem si vedom , ze kombinace noontropika + steroidu se vzajemne vylucuje. Ne ze by to bylo vylozene nebezpecne , ale tyto latky si vzajemne rusi svoje ucinky = vyhozene penize)

A NYNI TEDY PO OBJASNENI K JADRU VECI:

Zacal jsem uzivat Kreatin (samozrejme az po dlouhem cviceni cca 1 rok).

Asi vsichni vime , ze Kreatin neni steroid , ale take nutrient ... nicmene se mi nepodarilo nic zjistit o teto vzajemne kombinaci (ani strycek google neporadil).

Dekuji za Vase raday nebo nazory a preji pekny zbytek dne.


:lol: :lol: :lol: Muhehhe-Mě se líbí ten název článku-hlavně to "Jen Legální"...

Já bych řekl že ty "Legální"sou stejný zlo jako ty "Nelegální"-tak nač potom to rozlišování!....
Bylo by dobrý spočítat zda je víc závisláčů třeba na Heroinu a jiných "nelegálních drogách" nebo na těch "Legálních"... :lol:

Ono lidí co sou závislý na nějakých předepisovaných Hypnotikách-uspávadlech,uklidňovadlech,"zahaněčů bolesti" atd bude asi taky pár stovek milionů...
Stačí se podívat okolo sebe :lol: :lol: :lol:
Sorry za odbočení...Jen sem se zamyslel :roll: :lol:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Sinister » úte 15. dub, 2008 21:24

graver píše:Ptáš se "Co jsi nepochopil na mem konstatovani podlozenem vedeckymi fakty , ze se NEJEDNA O DROGY". Ok, definuj nám, co je/není droga - pak můžeš mluvit o nějakých vědeckých faktech.
Jednu definici ti nabídnu: http://en.wikipedia.org/wiki/Drug - to je myslím jasné.


Neda mi to si nerypnout coby "lingvistovi" :lol: v anglictine jsou drugs i leky... takze pouzivat anglicky clanek je ponekud zavadejici. A dale, pokud si prectes hned druhy radek tebou zminovaneho clanku: "There is no single, precise definition, as there are different meanings in medicine, government regulations, and colloquial usage, " tak si myslim, ze to tak jasne neni. Pokud vim, tak se nootropikum stale rika doplnek stravy, ne? Stejne jako vitaminu C... je podle Tebe cecko taky droga? :wink: Btw neobhajuji nazory Agonyho, nemam na tohle presny nazor, tohle je spis jenom vecna. Nesouhlasim s tim rikat tomu drogy. V cestine proste drogy znamenaj vetsinou psychotropni (navykove) latky, coz tohle neni...
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron