BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod cudles » pát 18. dub, 2008 19:42

Zdravim,nevíte někdo o kvaltiním klubu BU/BS v Chomutově a nejbližším okolí? Volal jsem na box,novacky berou az od zari :cry: Jeste zkusim thai a kick..pak vim o judu,ale to zatim nechci...pokud by nekdo vedel o necem dalsim,byl bych rad kdyby napsal..hlavne bych chtel sparring(jasne ze casem) stand up,udery,kopy...Dekuji :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod xiuwei » pát 18. dub, 2008 22:05

Čau Čudles. Opouštíš aikido nebo přibíráš další Bu/BS ?
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » pát 18. dub, 2008 22:32

xiuwei píše:Čau Čudles. Opouštíš aikido nebo přibíráš další Bu/BS ?

Opouštím, z osobních důvodů....
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod luen » pát 18. dub, 2008 23:13

cudles píše:Zdravim,nevíte někdo o kvaltiním klubu BU/BS v Chomutově a nejbližším okolí? Volal jsem na box,novacky berou az od zari :cry: Jeste zkusim thai a kick..pak vim o judu,ale to zatim nechci...pokud by nekdo vedel o necem dalsim,byl bych rad kdyby napsal..hlavne bych chtel sparring(jasne ze casem) stand up,udery,kopy...Dekuji :wink:


Zkus thai box :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod cudles » sob 19. dub, 2008 11:13

luen píše:
cudles píše:Zdravim,nevíte někdo o kvaltiním klubu BU/BS v Chomutově a nejbližším okolí? Volal jsem na box,novacky berou az od zari :cry: Jeste zkusim thai a kick..pak vim o judu,ale to zatim nechci...pokud by nekdo vedel o necem dalsim,byl bych rad kdyby napsal..hlavne bych chtel sparring(jasne ze casem) stand up,udery,kopy...Dekuji :wink:


Zkus thai box :wink:

Vsude problem s naborama...na kick jsem se ozyval driv,a misto nemeli,ale ted jsem napsal znova...driv jsem se ozval i na thai,ale to mi kvuli skole tenkrat nevychazelo,ted uz to ale nevadi,takze jsem napsal jak na kick,tak na thai..snad neco vyjde,jinak jsem v haji..potrebuju ten boj :evil:
Naposledy upravil cudles dne sob 19. dub, 2008 13:34, celkově upraveno 1
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod cudles » sob 19. dub, 2008 13:32

Tak kickbox nevysel,trener ted pry vubec nestiha a treninky jsou velmi nepravidelne..uz zbyva jen thai..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod TongPo » sob 19. dub, 2008 21:45

cudles píše:...Vsude problem s naborama...na kick jsem se ozyval driv,a misto nemeli,ale ted jsem napsal znova...driv jsem se ozval i na thai,ale to mi kvuli skole tenkrat nevychazelo,ted uz to ale nevadi,takze jsem napsal jak na kick,tak na thai..snad neco vyjde...

To se divim, problémy s náborama... V oddílech plnokontaktních BS je totiž standardem velká "úmrtnost" začátečníků, takže přibírají skoro pořád... Ale možná máš prostě smůlu... :lol: Zkusil jsi více klubů? Na netu je toho v Chomutově a okolí jak nasr**o, tady něco namátkou:

KICKBOX:

Kickbox HOFI Chomutov
Stanislav Hofreiter
Spořická 1666
430 01 Chomutov

nebo

Kickbox team Kadaň +Kickboxing club Coloseum Chomutov
Lukáš ©eršeň
Holešická 4739
430 04 Chomutov

nebo

Kickboxing Baník Most
Josef Bajko
Budovatelů 2359/92
434 01 Most

nebo

KK Kadaň
Jan Toman
Bystřická 1646
432 01 Kadaň

nebo

Power kick box Kadaň
Radek Kšír
Chomutovská 1279
432 01 Kadaň

nebo

SK KOSAGYM KADAŇ
Jan Jansa
Sukova 1616
432 01 Kadaň


THAIBOX:

ELGO Chomutov
Rudolf Vácha, Jiří ®ák
K.H. Máchy 1132
431 11 Jirkov

nebo

G-TITAN ®atec
Jan Greisiger
Mládežnická 2561
438 01 ®atec


BOX:

BC ®ATEC
Milan Iška
V zahrádkách 2204
438 01 ®atec

nebo

K.B. BANÍK MOST
Jaroslava Ježka 170/10
431 01 Most

nebo

SK VEKI BOX CHOMUTOV
Libor Kundrát
Jirkovská 5022
430 04 Chomutov


Pokud si dáš trošku práce, tak si na http://www.google.cz k dotyčným klubům hravě vyhledáš další kontakty jako telefonní čísla a e-maily. Opravdu nikde neberou nováčky? :roll: Co by za takový výběr klubů v okolí bydliště mnozí dali... :?
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod cudles » ned 20. dub, 2008 9:22

TongPo píše:
cudles píše:...Vsude problem s naborama...na kick jsem se ozyval driv,a misto nemeli,ale ted jsem napsal znova...driv jsem se ozval i na thai,ale to mi kvuli skole tenkrat nevychazelo,ted uz to ale nevadi,takze jsem napsal jak na kick,tak na thai..snad neco vyjde...

To se divim, problémy s náborama... V oddílech plnokontaktních BS je totiž standardem velká "úmrtnost" začátečníků, takže přibírají skoro pořád... Ale možná máš prostě smůlu... :lol: Zkusil jsi více klubů? Na netu je toho v Chomutově a okolí jak nasr**o, tady něco namátkou:

KICKBOX:

Kickbox HOFI Chomutov
Stanislav Hofreiter
Spořická 1666
430 01 Chomutov

nebo

Kickbox team Kadaň +Kickboxing club Coloseum Chomutov
Lukáš ©eršeň
Holešická 4739
430 04 Chomutov

nebo

Kickboxing Baník Most
Josef Bajko
Budovatelů 2359/92
434 01 Most

nebo

KK Kadaň
Jan Toman
Bystřická 1646
432 01 Kadaň

nebo

Power kick box Kadaň
Radek Kšír
Chomutovská 1279
432 01 Kadaň

nebo

SK KOSAGYM KADAŇ
Jan Jansa
Sukova 1616
432 01 Kadaň


THAIBOX:

ELGO Chomutov
Rudolf Vácha, Jiří ®ák
K.H. Máchy 1132
431 11 Jirkov

nebo

G-TITAN ®atec
Jan Greisiger
Mládežnická 2561
438 01 ®atec


BOX:

BC ®ATEC
Milan Iška
V zahrádkách 2204
438 01 ®atec

nebo

K.B. BANÍK MOST
Jaroslava Ježka 170/10
431 01 Most

nebo

SK VEKI BOX CHOMUTOV
Libor Kundrát
Jirkovská 5022
430 04 Chomutov


Pokud si dáš trošku práce, tak si na http://www.google.cz k dotyčným klubům hravě vyhledáš další kontakty jako telefonní čísla a e-maily. Opravdu nikde neberou nováčky? :roll: Co by za takový výběr klubů v okolí bydliště mnozí dali... :?

Hledal jsem,naslo mi to jen ot co jsem vyjmenoval,asi neumim vyhledavat :roll: A opravdu je problem,veki box bere novacky az od zari,a kickbox klub ©eršeně,tak trenér co trénuje Bčko teď nemá vůbec šas,jak psal..ale jinak ty ostatní zkusím,diky moc :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod scout » ned 20. dub, 2008 12:53

cudles i v plnokontaktnich disciplinach zalezi na kvalite trenera a skoly ...radim neuspechat a vyzkouset toho vic...poptat se kluku....vydrzel si to nekolik let u aikida tak ted nejaky mesic nehraje roli....trenuj zatim kondici, strecing, beh, posilovnu....je to na tobe :?: ..
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » ned 20. dub, 2008 16:45

scout píše:cudles i v plnokontaktnich disciplinach zalezi na kvalite trenera a skoly ...radim neuspechat a vyzkouset toho vic...poptat se kluku....vydrzel si to nekolik let u aikida tak ted nejaky mesic nehraje roli....trenuj zatim kondici, strecing, beh, posilovnu....je to na tobe :?: ..

Vim,ale nemuzu cekat,chci zacit co mozna nejdriv..odesel jsem z osobnich duvodu,a ted nemam co delat,nevim jak to vysvetlit,ale nemuzu bez toho bejt..klidne muzu prvnich par mesicu nekde cvicit,a pak bud zustat nebo prejit jinam...ani na aikidu jsem nevynechaval treninky skoro vubec,jen pokud se vyskytlo neco opravdu vazneho..ale jinak diky za radu,a nemyslim to spatne :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Re: BU/BS Chomutov a nejbližší okolí

Příspěvekod Makoto » pon 21. dub, 2008 8:57

cudles píše:Zdravim,nevíte někdo o kvaltiním klubu BU/BS v Chomutově a nejbližším okolí? Volal jsem na box,novacky berou az od zari :cry: Jeste zkusim thai a kick..pak vim o judu,ale to zatim nechci...pokud by nekdo vedel o necem dalsim,byl bych rad kdyby napsal..hlavne bych chtel sparring(jasne ze casem) stand up,udery,kopy...Dekuji :wink:

Jeste tohle http://www.allkampf-jitsu.cz/
Martin Matous. Doporucuji.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod cudles » pon 21. dub, 2008 15:28

Tak uz jsem se rozhodl. Zatim nejsou finance na dojizdeni,a primo v Chomutove kluby BS novacky neberou,bud az od zari,nebo jsou treneri vytizeni. Rozhodl jsem se tedy tak,ze do zari budu dal trenovat aikido,takze po,st,pá, plus si priberu ten allkampfmkde bych mel treninky ut a ct,trenoval bych tak petkrat tydne...bylo by to jak rikam zatim do zari,a pak podle skoly a treninku si vyberu bud box,kick ci thai..zatím to vidím jako dobrou věc,pokud k tomu bude mít někdo komentář,sem s ním :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron