BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 19:56

scout - ty chodis k lukasovi?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod Sinister » úte 29. dub, 2008 20:24

Oja: jen te chci varovat, aby jsi v BBC dole u tech slepic trval na svem, ze se tam chces jit podivat na dobu delsi deseti minut :-/ byl jsem se tam podivat pred ctrnacti dny a nejdriv sem ji musel dole ukecat, ze se chci jit podivat na trenink a po 15 minutach uz za mnou pribehla, kde jako jsem. Tak jsem se nedal odbit a vysvetlil ji, ze ze zahrivacky prdlajs poznam. Nakonec jsem chodit zacal (teda z casovych duvodu do pristiho tydne jenom k Rostovi), ale ty zensky dole (konkretne teda jedna) me uz za dobu tydne a pul stihla svym vystupovanim dvakrat otravit... mozna jsem moc zhejckanej z japonska, ale nejaka kultura k zakaznikovi by byt mela, kdyz za to platim takovy prachy :x :evil: jinak na treninku uz je to jina, u Rosti vladne vseobecna pohoda
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Gino » úte 29. dub, 2008 20:29

Sinister - tys byl nejakou (delsi) dobu v JPN?
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 7:24

lol stydlivy stredoskolak vazne nejsem...chodim behat a kazdej den aspon trohu posiluju s vlastnim telem, tak dofam ze se nepobilu po prvnim kruhaci ;)
cekam jen az me kapitaliste milostive obdari nejakym zlatakem, abych koupil normalni vybaveni (nechci tam prijit ve vytahanych modrych teplacich s gumou na chodidla ;)
jeste k tomu BBC - jde to delat tak, ze bych mel jeden tyden treninky s Lukasem Konecnym a druhy tyden s Rostou Osickou (napreskacku)? Prace me prave nedovoli jinak :/
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 7:24

//double post
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

OJA

Příspěvekod lukaskon » stř 30. dub, 2008 8:03

Samozřejmě, můžeš chodit jak ke mě tak k Rosťovi i sám, případně to všelijak střídat.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Oja » stř 30. dub, 2008 9:29

supr, tak mam myslim jasno :)
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » stř 30. dub, 2008 9:54

Oja píše: tak dofam ze se nepobilu po prvnim kruhaci ;)

Noooo co nato říct....přijď a uvidíš :lol: :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sinister » stř 30. dub, 2008 13:32

Gino: jen mesic, coz je ukrutne kratka doba... mel jsem jet znova tohle leto, ale bohuzel se to nejak tento... takze bud v zime nebo pristi leto... ale holt znas to, na komfort si clovek zvyka snadno... a od te doby ze srdce nenavidim ceske drahy :lol: a nemoznost vyrazit si ve 2 v noci do nejblizsiho kombini pro inari zushi a chuu haie :wink:

Oja: mrkni na stranky bbc a dej si vyjet vsechny treninky, teoreticky se muzes ucastnit deseti treninku tydne :wink: Lukas ma uterky navecer a ctvrtek rano a navecer, Rostovi byvaj od 10 a od 18:30 zbyvajici dny (plus teda uterek rano).
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod mirsv » stř 30. dub, 2008 14:00

Sinister píše:Oja: jen te chci varovat, aby jsi v BBC dole u tech slepic trval na svem, ze se tam chces jit podivat na dobu delsi deseti minut :-/ byl jsem se tam podivat pred ctrnacti dny a nejdriv sem ji musel dole ukecat, ze se chci jit podivat na trenink a po 15 minutach uz za mnou pribehla, kde jako jsem. Tak jsem se nedal odbit a vysvetlil ji, ze ze zahrivacky prdlajs poznam. Nakonec jsem chodit zacal (teda z casovych duvodu do pristiho tydne jenom k Rostovi), ale ty zensky dole (konkretne teda jedna) me uz za dobu tydne a pul stihla svym vystupovanim dvakrat otravit... mozna jsem moc zhejckanej z japonska, ale nejaka kultura k zakaznikovi by byt mela, kdyz za to platim takovy prachy :x :evil: jinak na treninku uz je to jina, u Rosti vladne vseobecna pohoda


Ani o tom nemluv,já jsem se tam chtěl podívat(napřed chci vidět jak trénink vypadá,než budu něco platit) ,ta slepice se nenechala překecat a prostě mě tam nahoru nepustila,chvíli jsem přemýšlel,jestli tam mám jít,bez jejího svolení,až se nebude dívat,ale nakonec jsem odtamtud prostě odešel(docela nas*anej) :evil:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Sinister » stř 30. dub, 2008 14:30

mirsv: hmm, ja si taky musel dost stat za svym... rekl bych, ze timhle BBC ztraci potencionalni klienty, ale co, to uz neni moje starost, aspon se tam nebudem tlacit :lol: takze pokud jsi nezacal chodit jinam, zkusil bych to znova
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod mirsv » pát 02. kvě, 2008 12:28

Sinister píše:mirsv: hmm, ja si taky musel dost stat za svym... rekl bych, ze timhle BBC ztraci potencionalni klienty, ale co, to uz neni moje starost, aspon se tam nebudem tlacit :lol: takze pokud jsi nezacal chodit jinam, zkusil bych to znova


Ted už to není aktuální,trénuju MT a kdybych chtěl chodit do BBC,tak bych to měl nějakých 260 km(protože jsem v praze byl jenom půl roku).
Ale řikám,ta ženská se nedala překecat,říkal jsem jí,že se jenom na chvíli pidívám,ale ona že ne,tak jsem řekl,že to mám domluvený s Lukášem a ona at zaplatím 500 kč,tak jsem prostě odešel,nemělo to cenu.
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod pucmaz » pát 02. kvě, 2008 12:39

.
Naposledy upravil pucmaz dne ned 22. úno, 2015 20:31, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Sinister » sob 03. kvě, 2008 11:49

pucmaz: no dobre, to si nedavam najednou :lol: k inari si davam vetsinou spis vodu nebo jeste Coke zero... ale mam prece jenom na chuu haie jednu spatnou vzpominku... Chteli jsme s kamosem zkusit, jestli se z nich da opit, tak sme si koupili ty velky pullitrovy, tusim ze hrozno nebo slivka... a po ceste vlakem do tottori jsme vypili asi litry celkem... mno, opili jsme nebyli, ale malem jsem to tam tomu pruvodcimu vymaloval - chudak kolem me chvili chodil a pak se me ptal, jestli jsem daijoubu - na moje shinpai shinaide kudasai se tvaril celkem nevericne :-D a vubec, kdyz chudaci japici videli, jak to tam do sebe ty spinavy smradlavy gaidzini hazou, tak docela valili oci :-D
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod scout » sob 03. kvě, 2008 16:04

nejvic mne pobavil ted citat od mika tysona v novym boxingu...nejspis z obhajoby u soudu.....nikoho jsem neznasilnil ale mne v zivote snad vojebali vsichni... :lol: :lol: ..mike nebyl spatnej boxer ale svym naturalem se spis hodil jako vyberci vypalnyho pro mafii.....a se svyma eskapadama vratil povest normalnich kluku a boxeru co na sobe drou spatky do doby kameny.... :cry:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » ned 04. kvě, 2008 0:19

scout píše:nejvic mne pobavil ted citat od mika tysona v novym boxingu...nejspis z obhajoby u soudu.....nikoho jsem neznasilnil ale mne v zivote snad vojebali vsichni... :lol: :lol: ..mike nebyl spatnej boxer ale svym naturalem se spis hodil jako vyberci vypalnyho pro mafii.....a se svyma eskapadama vratil povest normalnich kluku a boxeru co na sobe drou spatky do doby kameny.... :cry:


:lol: :lol: :lol:

No ono to bylo prý tak že s nim ta Miss na pokoj šla že si normálně zašuk...ale pak to asi chlapák trochu přehnal a začal jí ho tam strkat celýho... :lol: No a pak se nediv že ho zažalovala za znásilnění....když na to neměla tak ho na sebe neměla pouštět :lol:

To je jako když budeš chtít štěňátka a pustíš Pitbula na Jezevčici aby se spářili... :lol: :lol: 8O
Ale jinak samozřejmně Mike byl zčásti také objetí prostředí v kterym se narodil-když vyrůstal tak to pořád černý neměli v té době v USA lehký...vždyť Víš jak to bylo-pakáž Evropská začla s vyhlazováním Indiánů a pak to začli odsírat Afričani ...a odsíraj to dodnes...
Boxerů je spoustu co dělaj různý svinstva-vymahačky,bodyguarding mafiánům atd,ale házet je do jednoho pytle nemůžeš.
Ono i Tradiční BU...-myslíš že Triády nebo Jakuzáci sou svatý???Hochu tam teprv lítaj svinstva :wink: 8O
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 19. zář, 2009 19:38

Máte někdo zkušenosti s kontaktníma čočkama při boxu? Bouchat do pytle asi půjde snadno :D , ale co takhle sparing? Když dostanu při fotbálku míčem do čuni tak to s čočkama větčinou není zrovna ok, tak se chci zeptat jestli někdo boxuje s čočkama atd. díky.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod kwaicheng » sob 19. zář, 2009 21:54

Právě že dost. Bez šošovic bych byl asi jako prase na porážku.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Burzum » sob 19. zář, 2009 22:19

Pri sparringu casto cocka zustane na souperove rukavici (jsem lama)... Mne ale zatim vypadla vzdycky jenom jedna, takze to bylo vice mene v pohode.... 8)
Burzum
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. říj, 2005 23:00

Příspěvekod Aleph » sob 19. zář, 2009 22:47

Zdravím, měl bych dotaz. Začal jsem s thaiboxem a z každého tréninku odcházím s nohou na s*ačky. Mám totiž rozedřené polštářky na nohou. Nechci, aby to vyznělo, že řeším nějaká "bebíčka, mám to rozedřené až do masa, takže kulhám a mezi tréninky se pravidelně léčím, ale doléčit se mi to nikdy nepodaří úplně, takže z dalšího tréninku odcházím zase jako posledně :?.
Chci se zeptat, jestli jste někdo neměli podobný problém a jak jste to vyřešili. S nohama totiž, podle trenéra, nic blbě nedělám.
Aleph
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků