Začínáte s kickboxem? Zkušenosti, postřehy, rady,...

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod RUNAR » stř 14. kvě, 2008 8:02

4tong po: Nejsi thai boxer? Aha já furt mysle že ano takže boxer?

4Ukrop: S Tong po jsem minule nebouchal a na vol1 nebyl takže teď na vol3 to napravíme.Každopádně si mě Tong po získal jak na vol2 jako první a bez rozpakú naběhnul na profíka 8)

Ale na mě si vyláme zuby :P
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod RUNAR » stř 14. kvě, 2008 8:19

Ok díky za tip 8) já určitě nepodcením ani Tong pa ani Ukropa, nechci odejít se zlámanym nosem a rozsekanými žebry. :P
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » stř 14. kvě, 2008 8:51

RUNAR píše:Ok díky za tip 8) já určitě nepodcením ani Tong pa ani Ukropa, nechci odejít se zlámanym nosem a rozsekanými žebry. :P


Tak to já je raději podceními, jinak bych s nima do ringu nevlezl :lol: 8)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » stř 14. kvě, 2008 8:53

Panda píše:
RUNAR píše:Ok díky za tip 8) já určitě nepodcením ani Tong pa ani Ukropa, nechci odejít se zlámanym nosem a rozsekanými žebry. :P


Tak to já je raději podceními, jinak bych s nima do ringu nevlezl :lol: 8)


Ale pudeš taky Honzíku 8) , já ti je předpřipravím potom budou slaďoučký jak dezert.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » stř 14. kvě, 2008 10:31

Před setkáním bu.cz jsem při sparringu bohužel dostal od supertíhy 2x blbě žebra, takže jsem je měl naražený, s čímž se poněkud špatně boxuje... :? Ale stejně jsem jel, chtěl jsem některý lidi z fóra poznat osobně a protože jsem nechtěl bejt zařazen do kategorie virtuálních siláků - v realitě sráčů, tak jsem si alespoň párkrát "bouchnul" (Lukáš, Panda a Ucrop). Kvůli těm žebrům jsem šel pouze na ruce, nechtěl jsem riskovat nějakej roundkick na žebra od kickerů... :oops: Všem třem jsem řekl, kterou stranu mých žeber mají pokud možno vynechat a oni to opravdu dodrželi, takže pohoda... :wink:

4 Ranař: Lidí, kteří to v BS někam dotáhli, se v drtivé většině případů nemusíš při přátelském sparringu obávat, oni si nepotřebují nic dokazovat tím, že se pustí naplno do nějakýho hobby pleskala... :wink: Navíc ačkoliv je Lukáš na špičkový úrovni, moje výrazná ( :oops: ) váhová převaha to trochu vyrovnává... :twisted: Jinak co se týče mé BS specializace - nevím přesně, kam se aktuálně zařadit... Asi něco jako "Sometimeskickprimarilyboxer" :lol:

4 Ucrop: Abys nám Ranaře nevyplašil, ty moje údery nemohly bejt tak hrozný, "jeli" jsme přece hrozně z lehka... :)
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 14. kvě, 2008 10:44

Tong po:
Neboj já nejsem plachej já spíš ty brutálnější sparingy vyhledávám :P ,
chtěl jsem k tomu dokopat i Ukropa ale on je holt ledově klidnej zápasník. 8) Vůbec nereagoval na moje podněty :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 14. kvě, 2008 15:11

ukropcany píše:...bolo ich totiž málo... keď ma chceš dostať do vysokého výkonu, tak musíš tlačiť... lenže na mňa málokto tlačí, takže vysoké (v zmysle kondične náročné) výkony podávam len pri bitkách... sparingových myslím... takže musíš viacej pracovať (=slabšie údery, aby si vládal) a potom sa dočkáš... :D


No já nejsem tlačič a naháněč ale co stejně byl sparing s tebou nejvýživnější adrenalínek to víš ja to prožívám zuřivě :x :D :oops: :oops:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 14. kvě, 2008 18:28

ukropcany píše: na vol 2 som bol nahulený 2x...


8O 8O ...sem si teda,Mišo,ani nevšim...umíš to pěkně schovat...... :!:

malé OT......od dneška si píchám injekce na ty klouby...mělo by mi to pomoct,tak si s Vámi,na vol3,třeba taky bouchnu,aniž bych něco riskoval..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Panda » stř 14. kvě, 2008 20:43

Jendis píše:
ukropcany píše: na vol 2 som bol nahulený 2x...


8O 8O ...sem si teda,Mišo,ani nevšim...umíš to pěkně schovat...... :!:

malé OT......od dneška si píchám injekce na ty klouby...mělo by mi to pomoct,tak si s Vámi,na vol3,třeba taky bouchnu,aniž bych něco riskoval..... :wink:


No Jendisi to je BOOOMBAA...tak ať to kouká zabrat, rezervuji si tě jako prvního :wink: sem si jistý že hned po mně přijde na řadu Player, tentokrát nám doufám předvede obranu proti střelné zbrani, navrhuji pro jeho bezpečí gumové projektily, když posledně byl ten gumový nůž :lol: :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 14. kvě, 2008 21:05

No...opatrně....sice nemožné hned,zázraky na počkání...ale.....snad to něco změní.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » čtv 15. kvě, 2008 5:50

ukropcany píše:to sú veci, ktoré sa hovoria až po...


Tak tohle vím,ale že to nebylo ani poznat.Třeba Panda s Tebou taky "hulil" a bylo to vidět....ale na Tobě jsem nic nepoznal.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. kvě, 2008 8:33

Už se těším, snad se vol3 povede jako vol2 ale jedu tohle léto zase na Slovensko do Tater snad mě tam nic ošklivého nepotká :x :lol: :D 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » čtv 15. kvě, 2008 9:07

RUNAR píše:...jedu tohle léto zase na Slovensko do Tater snad mě tam nic ošklivého nepotká :x :lol: :D 8)

A nedá si pokoj a nedá... :twisted: Co to bude tentokrát? Sparring se slovenským medvědem? :lol:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » čtv 15. kvě, 2008 9:29

ukropcany píše:... na vol 2 som bol nahulený 2x... raz po Lukášovej brade a druhý krát od TongVonPo, už ale neviem čo to bolo... :?

Myslím že to byl takovej lehounkej, laskavej přední háček... :D Ale moc nesednul, nebyla to brada (tu sis pořád dobře hlídal) jen hlava ze strany. Lukáše jsem takhle trefil taky, vy praváci občas zapomenete, že vám opačný garde došáhne předním hákem až za kryt... :twisted: Když o tom tak přemýšlím, nejvíc KO jsem asi dal zrovna tím předním hákem... :P Jinak od Lukáše jsem taky dostal bradu, sice jel z lehka, ale stejně byla cítit... Byl to direkt rychlej jako sviňa, ani jsem nestačil v krytu zavřít lokty k sobě a už tam byl... :oops: Jinak jednou mě trefil i Panda, protože když jsem viděl, že je prakticky neškodnej (samozřejmě jen pro mě, vy ostatní se ho bojte dál! :twisted: ), tak jsem hrozně polevil a najednou jsem jí měl pod okem, což sice s člověkem vůbec nic neudělá, ale stejně... :oops: Pandu to taky hrozně překvapilo a dokonce se začal omlouvat (za to, že se při sparringu trefil :lol: :lol: :lol: ), asi si myslel, že ho za to hrozně zbiju... :lol:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. kvě, 2008 10:00

Mám videjka z VOL2. Kde zápasím s Ukropem natáčel to Panda a vedle něj seděl Tong po:

Panda:Hele Ranaři dej ty ruce dolu a tancůj jak to umíš
Tong po: :?:
Ukrop:upravuje si chrániče
Runar: :roll:
Panda:Na ulici to taky nikdo nezastavuje že jo.
Ukrop: :D
.........
Runar:Dó ****** loket, koleno, loket, koleno....... :x :x
Panda:Neměl by to někdo zastavit berou to nějak vážně
Tong po:Jen je nech pohodička :lol:
Panda:Sypéééééééééj hooooo, vracej mu 8)
Runar:zuřivý výraz :x
Ukrop: :)
Tak nějak to mám na tom videu.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » čtv 15. kvě, 2008 10:45

2 Ukropcany, Tong Po, Runnar,Jendis
Obrázek

Já z Vás už nemůžu právě jsem spadnul ze židle, ještě že tady v mé pracovní kobce maj všichni volno :lol:

Vezmu Vás postpně:
2 Jendis.: Však víš že nehulím, ani nepiju , mamince by se to nelíbilo :wink: S Ukropem jsem hulil , ale jak správně říká nebylo to po ráně, ale pro nedstatek fyzických fondů...což byla po dvou minutách snad ještě větší ostuda...Ukrop se do hlavy krotil, ale na spodek mě pak vypnul :wink: ale psst

2 Runnar.: Tobě už nemámco říct, my si to vyřídímě osobně, zvu tě na mortal kombat v beach volleybale, jen já ty, a nějáké krasavice...

2 Ukropčány: ani netušíš jaký já jsem herec, hrál jsem nahuleného abych tě nalákal do pasti, a dokonce i Jendis na to skočil :lol:

2 Tong Po.: No to víš, já se neomluvim a ty mi to eště buideš chtít vrátit...a na to že jsem neškodný pozor, to si myslela moje slečna prý taky a už je se mnou pět let :wink:

2 ALL já vám dám dělat si ze mě srandu prevíti :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. kvě, 2008 11:01

Panda píše:
2 Runnar.: Tobě už nemámco říct, my si to vyřídímě osobně, zvu tě na mortal kombat v beach volleybale, jen já ty, a nějáké krasavice...


Honzíku nééééé ty jsi čím dál tím větší BRUTÁL do toho nejdu.
Ale ten plážák dáme, na přehradě už to frčí 8)

Ale holky jedině dlouhý tepláky a svetr jinak mě to pobouří :x
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. kvě, 2008 11:19

ukropcany píše: Našlapal som kolená aj lakte a už «a nič nezachráni....


Jak tě znám tak to jsou takový ty kolena ve výskoku :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » čtv 15. kvě, 2008 19:53

Malá prognóza "duelu večera" na setkání bu.cz vol.3 => Ucrop vs Ranař (Ucrop černý trenýrky, červený rukavice)

http://www.youtube.com/watch?v=A55Nq0jveGk

:twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 16. kvě, 2008 7:43

No sice se nemůžu teď podívat co na tom videjku je ale předpokládám že se tam z Ukropa práší jak od kol za kočárem.

Ranař vs Ukrop

Uvidíte čáry máry
Jak se práší za kočáry
Nemá šanci Ukrpočány
Bude škemrat ať zní zvony


Asi si založim další topic na říkačky :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků