Začínáte s kickboxem? Zkušenosti, postřehy, rady,...

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod RUNAR » pát 16. kvě, 2008 7:56

Ukrop: Krása :lol: mě takovýhle říkačky vždycky tak zrelaxujou že mi to tak o měsíc prodlouží život.

Ten kdo píše říkačky
K tomu se vždy hrnou kačky
Zbalí potom pěkný kočky
Takhle vrženy jsou kosky 8) :P
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod RUNAR » pát 16. kvě, 2008 8:58

Koupim pivo chlazený
Ono totiž vážení
Na moje hi kopy ražený
Není jiný recept obranný 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » pát 16. kvě, 2008 9:06

Padla kosa na kámen
Runnar musí z kola ven
Kdopak ho to následuje
TongPa těžce zahuluje
Nasleduje Ukropčány
Ten pak taky nevstal z rány
Kdo to pořád vítezí
O kom všechny ženské sní
Je to Panda
To je sranda :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pát 16. kvě, 2008 17:04

Panda píše:Padla kosa na kámen
Runnar musí z kola ven


Teď jsem začal trénovat podle tohoto postupu a podle mě všechny vyřídím já:

Metoda časování úderů a kopů podle Runara:

Sestavte následující model proudění ve složité geometrii, který řeší v současné době laminární izotermní proudění ve dvou rozměrech. Při konstrukci modelu použijte metodu konečných objemů a metodu postupných kroků.
Advekční členy v pohybové rovnici vyjádřete s využitím centrálního schématu s vysokým rozlišením s MUSCL rekonstrukcí.
Komplexní geometrii popište metodou vnořené hranice pomocí dodatečných členů v rovnicích, které působí v bodech poblíž hranice. :idea:

Pro ověření modelu použijte tři známé příklady proudění :!: .

Nejprve proudění nad hladkou deskou porovnejte s analytickým Blasiovým řešením.
Poté proudění v dutině čtvercového průřezu vypočtěte na dvě hodnoty Reynoldsova čísla a přirovnejte k referenčním numerickým řešením.
:arrow:
Poté se rozhodněte zda úder či kop provést.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod petrsoroe » pon 19. kvě, 2008 11:23

ahoj.
omlouvám se,že vám skáču do velmi plodného hovoru :D ,ale nechal jsem se inspirovat pár stránkami dozadu,kde jeden člen fóra posílal video a také jsem jedno spáchal.
Dělám kick kolem pěti týdnů a teď se mi bohužel stalo nemilé zranění kolena,takže si musím dát na chvíli pohov.Bohužel nebo spíš bohudík nevydržím jen tak nic nedělat a proto jsem si koupil pytel a když už nemůžu kopat,tak do něj alespoň boxuju,i když vím,že nai to nedělá mému kolenu příliš dobře :)
Co bych chtěl po vás místní borci je pořádná dávka kritiky a návrhů na zlepšení.
Co mi bylo vytýkáno dříve byly ruce,které jsem po úderu nechal padat k břichu.na tom jsem se snažil zapracovat a taky na protažení úderů,i když tady jsem se moc nezlepšil :)
tady je slibovane video:
http://youtube.com/watch?v=rCj8LatSIkk
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod anomarox » pát 06. čer, 2008 21:31

Zdarec, tady je to video jak sem sliboval..., z toho meho prvniho zapasu.., kdyz sem na to koukal, ty ruce dole..tragedie:-) a taky fyzicka...no posudte sami, rad sem za kazdy nazor a radu, od toho tady je to forum..sem v tom cernym (viedo tocil souper, takze jsou to komentere jeho tabora)

p.s. pod videem kliknete na "watch in high quality"

http://youtube.com/watch?v=W3qo7Avr2g0
anomarox
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

Příspěvekod rexob » sob 07. čer, 2008 10:44

Jo na prvni zapas pekny. Hrozne mi tam ale chybi ruce, byt tebou tak na ty se soustredim to je zaklad Min kopat, drzet ruce nahore a palit i na spodek, ten sem tam ani myslim nevidel..
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod petrsoroe » čtv 03. črc, 2008 10:40

znovu vás zdravím
Mám tu pár dotazů,na které mi snad někdo ochotně a erudovaně odpoví :D .Takže kde začít.Ano už vím,na tréninku jsme teď dostali jiného trenéra a ten mi vytýká,že při nácviku kombinací nebo při sparingu takzvaně "pumpuju" rukama.A zde by nebyl problém,že by neměl pravdu,já to dělám,ale jde mi o to,jestli je to opravdu taková strašlivá chyba.Díval jsem jsem se na videa na youtube a tam jsem našel fightery,kteří také pumpují:)protstě tři měsíce mi trenér toto nevytýkal,ale když přisel ten nový,tak se mu to moc nelíbilo.Tak mám se tento "zlozvyk" odnaučit anebo to není zase taková tragédie?
další věc je,že mám pořád problémy s tím zatraceným kolenem.On to ani není tak v kolenu,jako spíše v kvadricepsu.prostě jsem na něj dostal celkem dost naloženo a teď pokaždé,když mi do něj někdo pár krát ťukne,tak se ta pohmoždenina na svalu jakoby vrátí a druhý den mi to sleze na koleno a to napuchne.No asi vím,že nejlepší by byla další pauza tak na dva týdny,ale teď o prázdninách mám spoustu času a chtěl jsem se do toho pořádně obout.
Máte třeba nějaké speciální typy na obklady nebo mastičky na pohmožděniny?
taky jsem přemýšlel,že bych se na ty dva týdny chodil třeba do box. klubu.Sice při výtačení do úderů ty rotace vazům na koleni nedělají dobře,ale je to pořád menší,zlo než ty lowkicky,které mi to zranění vždycky obnoví...
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod Genesis » čtv 03. črc, 2008 11:56

dej si prostě delší pauzu, ať se ti to dá pořádně dokupy a nějakej čas radši nekopej nebo spíš nenech kopat do sebe. a co to je to "pumpování" ?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

žebra

Příspěvekod Michnov » pát 04. črc, 2008 7:19

Zdravím, začal jsem chodit na kick do Areny Brno a měl bych takovej dotaz. Včera jsme se s kámošem trochu okopávali a při kopu do žeber na pravé straně mi to úplně vyráželo dech, na levé v pohodě, jen normální bolest :), je to normální a co se proti tomu dá dělat? Ňáký cviky na ty mezižeberní svaly nebo to vydržet a vono si to zvykne?
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 04. črc, 2008 8:16

Michnov:

Bude to tím že na pravé straně máš JÁTRA , tak proto je ta strana o dost více citlivá.
Jinak rozhodně nedoporučuju okopávání a obouchávání do jater,
přeci jenom nikdy nevíš co se tam může stát, něco jinýho je to při zápasu/střetu kdy jsou oba v pohybu a údery i kopy maj většinou o dost menší sílu.
Alespoň teď víš co si máš krýt.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 04. črc, 2008 8:20

petrsoroe:

Nejlepší je podle mě každý zranění pořádně doléčit a až potom dál trénovat, nebo trénovat jen tak abys to zranění doléčil.
Zranění pokud se nedoléčí tak se může klidně dál horšit.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod petrsoroe » pát 04. črc, 2008 9:45

máte pravdu,dám si teď celý týden klid,alepsoň budu mít čas na učení na poslední zkoušku,budu na to mazat nějaké koňské masti a podobné sajrajty :) a ten druhý týden si dám taky pohov od kicku a budu jenom boxovat.

k tomu "pumpování" asi to není úplně ten nejlepší termín,který to popisuje.Možná jak říkal Ukrop nabíjení?Nevím no,zkrátka jakoby moje ruce neustále opisovaly velcie malé kružnice anebo mírně klesaly nahorů a dolů.Já vím,debilní popis :D
možná spáchám zase nějaké video,ať to "pumpování" vidíte v akci,ale jak jsem řekl,mě se nezdá,že by bylo na závadu,ale novému trenérovi se to nelíbí,takže s ním pak na toto téma chci rozvinout diskuzi a v ruce chci mít argument,že starému trenérovi to nevadilo a ani lidem z bojových umění se to nezdá závadné :D
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod petrsoroe » pát 04. črc, 2008 16:31

ano poslouchat trenéra bych měl ,já vím :oops: ale když se mi prostě něco nezdá,tak bych chtěl slyšet názor z více stran a podle toho se zařídit.Navíc je to mladý trenér a je tam jenom na záskok,takže než se budu něco pracně odnaučovat,tak si předtím chci být jistý,že je to určitě špatně :)
foťák jsem nechal na koleji,ale našel jsem video,na kterém lze vidět hned na začátku to,co dělám i já v podání Buakawa :D http://youtube.com/watch?v=6tnCRVokeb4
petrsoroe
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod Raphael » ned 14. zář, 2008 11:33

anomarox píše:Zdarec, tady je to video jak sem sliboval..., z toho meho prvniho zapasu.., kdyz sem na to koukal, ty ruce dole..tragedie:-) a taky fyzicka...no posudte sami, rad sem za kazdy nazor a radu, od toho tady je to forum..sem v tom cernym (viedo tocil souper, takze jsou to komentere jeho tabora)

p.s. pod videem kliknete na "watch in high quality"

http://youtube.com/watch?v=W3qo7Avr2g0


Koukám oriental ve Vysokym Mýtě, kousek odtud bydlím...S kickem začínám příští týden, takže příští rok bysme se mohli potkat...Když kilo shodím tak budu dokonce v tvojí váhovce :)
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Příspěvekod Deywik » ned 14. zář, 2008 14:43

no ja zacinam taky ted v pondeli :D ale ne s kickboxem ale muay thai...no sak je to podobny.,...a chtel bych se zeptat jak dlouho trva priprava na 1 zapas ???;)
Deywik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 08. zář, 2008 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 15. zář, 2008 19:44

Dodal bych, udýchat s rezervou, mlít z posledního je dost nepříjemný, vím o čem mluvím :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Článek

Příspěvekod anomarox » ned 14. pro, 2008 0:12

Zdarec, sesmolil jsem nějaký článek, týkající se našeho sportu, tak jestli chcete, tady si jej můžete přečíst.. :-) http://kamil.blog.idnes.cz/c/61441/Ukop ... skali.html
anomarox
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 26. úno, 2007 0:00

Příspěvekod Clodman » čtv 29. led, 2009 15:57

anomarox píše:Zdarec, tady je to video jak sem sliboval..., z toho meho prvniho zapasu.., kdyz sem na to koukal, ty ruce dole..tragedie:-) a taky fyzicka...no posudte sami, rad sem za kazdy nazor a radu, od toho tady je to forum..sem v tom cernym (viedo tocil souper, takze jsou to komentere jeho tabora)

p.s. pod videem kliknete na "watch in high quality"

http://youtube.com/watch?v=W3qo7Avr2g0


peknej zapas..ja sem byl na tom vánočním turnaji v roce 2007 a mam 3.misto ve fullu -91 kg (chytil sem šenkýře:, dostal me na body) a shodou náhod v semicontactu -91 kg stříbrnou medaili ..:)..ale zapas peknej :)

..ou sorry vánoční turnaj byl v Mostě, ale v mýtě sem byl taky, bohužel nebyla fyza..:) ..
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

.

Příspěvekod Switch99 » čtv 29. led, 2009 20:44

semicontact -91 :lol: ...
jinak Kamile supr zápas, ty kolena jsi tam slušně solil :D škoda, že jsi ho nesundal hned v tom prvním kole
Switch99
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 28. led, 2009 0:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků