Objednavka obleceni z everlast.com

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Objednavka obleceni z everlast.com

Příspěvekod Wanderlei » stř 28. kvě, 2008 17:57

Zdravim,chci si objednat nejake veci z webu everlast.com ,ale postovne me vyjde asi na 1300,- ,coz je tretina z celkove ceny (coz mi prijde dost :D ) .Tak se chci zeptat jestli si nechcete taky neco objednat,a postovne bychom si pote rozdelili dle % z ceny vyrobku.
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00

 

Re: Objednavka obleceni z everlast.com

Příspěvekod hellas » čtv 29. kvě, 2008 8:53

Wanderlei píše:Zdravim,chci si objednat nejake veci z webu everlast.com ,ale postovne me vyjde asi na 1300,- ,coz je tretina z celkove ceny (coz mi prijde dost :D ) .Tak se chci zeptat jestli si nechcete taky neco objednat,a postovne bychom si pote rozdelili dle % z ceny vyrobku.


8O 8O 8O však u nás se Everlast běžně prodává ne? Mělo by Tě to vyjít levněji, když odečteš poštovný 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Everlast

Příspěvekod Jamamba » čtv 29. kvě, 2008 9:11

Hele,vim ze je to levnejsi, ale zkus jeste podivat na stranky jjbsport.co.uk ty maj obcas veci na box od everlastu jeste levnejsi,ale zalezi co presne chces.Ja taky cekam,az mi nekdo z UK pojede na dovcu domu do CR.

mej se bye bye
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod pm » čtv 29. kvě, 2008 10:06

kluci, postovny je jedna vec, ale pozor, druha vec je, kolik jeste vykrvacite za clo
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod khooca » čtv 29. kvě, 2008 10:22

a DPH..
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod xiexie » čtv 29. kvě, 2008 10:24

Pokud budou ochotní tak si to nechte poslat jako GIFT a odpadne vám CLO a možná i DPH. Zkuste se optat.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jamamba » čtv 29. kvě, 2008 10:44

Jak rikam lepe pockat az nekdo pojede na vylet domu, je to za nic 8) ,ale musis nekoho takovyho mit. Jinak si Pavle nejsem jistej, ze z GB se plati clo, protoze se me nikdy naptali na neco k procleni, jde vetsinou jen o spotrebni dan a ta se tyka jen chlastu, cigaret a nafty nebo bena.Jiank ceny v britanii jsou vzdy s jejich DPH a neni komu platit DPH v CR pokud to kupujes jako pro soukromou potrebu.Hlavne uz je to zaplaceny, kdyz to jde, tak nikdo nevi jaka je hodnota.

Ale posta je fakt blbost,protoze se to musi jeste z duvodu spolehlivosti pojistit, u nas by to nekdo vykradl.
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod Toman » čtv 29. kvě, 2008 10:53

Jamamba píše: Jinak si Pavle nejsem jistej, ze z GB se plati clo, protoze se me nikdy naptali na neco k procleni, jde vetsinou jen o spotrebni dan a ta se tyka jen chlastu, cigaret a nafty nebo bena.Jiank ceny v britanii jsou vzdy s jejich DPH a neni komu platit DPH v CR pokud to kupujes jako pro soukromou potrebu.Hlavne uz je to zaplaceny, kdyz to jde, tak nikdo nevi jaka je hodnota.


Přesně tak.

Kluci od nás si to vždycky přebírali rovnou na celnici a pokud podepíšeš na celnici prohlášení že to nemáš pro obchodní účely. Clo neplatili.
Naposledy upravil Toman dne čtv 29. kvě, 2008 10:55, celkově upraveno 1
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » čtv 29. kvě, 2008 10:53

kdyz si to nechas poslat postou, tak se clo plati, a pomerne mastny; nejlepsi je jak pises nechat si to koupit tam privezt, kdyz celnici nevychytaj, ze vezes padesat rukavic a holeni, tak je to v poho :-) jeden dva pary samozrejme no prob
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod patrik » čtv 29. kvě, 2008 11:00

Mno zrovna na jednu zásilku (marně) čekám :( tak bych se podělil se zkušeností.

Když má člověk kliku, neplatí ani clo a ani DPH a prostě to přijde až domů. Jenže, když jí (kliku) nemá, zamrzne zboží na celnici a člověk musí napsat prohlášení, že nejde o zboží pro obchodní účely. To ovšem neznamená, že neplatí clo a DPH. Platí DPH a nižší sazbu cla. Nevím, jak z Británie, popisuji zkušenost s objednáním z východu.

A jinak na celnici, když to jde poštou, mají aktuálně dooost zpoždění. Rok dva z5 mi to přišlo z celnice do dvou tří dnů. Teď maj údajně 10 - 12 dní skluz :(

Jinak označení GIFT jsem nezkoušel, ale taky je prý dobrý označit jako UČEBNÍ POMŮCKY, ale jestli to k něčemu je, nevím. Snad jedině k tý nižší sazbě cla. Tyhle rady jsou někdy pro kočku.

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod xiexie » čtv 29. kvě, 2008 11:08

pm píše:kdyz si to nechas poslat postou, tak se clo plati, a pomerne mastny; nejlepsi je jak pises nechat si to koupit tam privezt, kdyz celnici nevychytaj, ze vezes padesat rukavic a holeni, tak je to v poho :-) jeden dva pary samozrejme no prob


Ohledne cla, mám takový pocit, že v rámci EU se CLO NEPLATÍ, jen DPH, problém a to velký je USA a dlačí non-eu......
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Panda » čtv 29. kvě, 2008 11:30

Ukropčany mě předběhl, je to přesně tak jak říká , clo se platí jen při dovozu ze zemí mimo EU, to znamená typicky Ameriku nebo Hongkong v našem případě :lol: nejlepčí je nechat si od těch co Vám to posílají napsat ana krabici, REPAIRED, je to jistější než gift, pak se ani z Hongkongu nebo Ameriky neplatí a kluci z Hongkongu Vám na krabic napíšou cokoli když si od nich něco koupíte...
Naposledy upravil Panda dne čtv 29. kvě, 2008 11:31, celkově upraveno 2
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » čtv 29. kvě, 2008 11:30

no vida, tak to sorry za mystifikaci, chodi mi veci predevsim z USA, a tam mi dycky napari clo jak svine
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Wanderlei » čtv 29. kvě, 2008 11:49

Mno...ale stejnak mi prijde ze to vyjde levneji.I s postovnym to vychazi na trojku,a to si chci objednat bundu,velkou sportovni tasku,triko,a mikinu. Za trojku bych nekoupil u nas ani tu bundu :lol: a kdyz se se mnou nekdo sharene o to postovny........
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron