Nabyti velkeho objemu svalu

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Nabyti velkeho objemu svalu

Příspěvekod Wanderlei » čtv 29. kvě, 2008 14:05

Zdravim,potrebuju radu.Prijal jsem vikendovou praci vyhazovace v jednom Prazskym mensim klubu.Nejsem sice susenka Mini Tatranka ( cca 84 kg , cca. 184 cm ),ale chtel bych nabyt vetsi objem svalu,hlavne rukou a ramenou.Ptze prsa a nohy mam myslim dost dobry.Duvod kazdy chape = prevence.Sice mam rad sparing,ale tohle mi prijde zbytecny.Vsichni sice vime,ze Tony Jaa by me zmlatil asi 16krat vic nezli Ronnie Coleman,ale Ronnie ma preci jen vetsi respekt 8) .
Ale k veci. Treninkovy rezim vypada : 2x tydne 1hod. technika+fyzicka kicbox, 1xtydne 1,5hod. sparing,plus cca. 2-3 hod. tydne posilka.Spis min ta posilovna (me to moc nebavi :oops: ) .A proste neni cas,a ani nejsou penize kupovat si nejakou syrovatku atd.. kazdy den.
Takze by me zajimalo nejake zobani :oops: ...neco abych si neznicil zivot,a aby se mi nezmensil penis :lol: ( uz ted to neni zadna slava :D ) .Bral jsem asi dva mesice Ethyl Ester Creatin,ale bez vysledku.Poradte prosim,nejdulezitejsi je objem.Necekam ze mi narostou hevery za dva tydny.A taky me prosim od toho neodrazujte,rizika znam.Poradte co berete vy,jestli berete.
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00

 

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. kvě, 2008 15:50

No nejlepší bude ten protein bez toho ti svaly nenarostou, různý kreatiny samotný nestačej, základ jsou pořádný proteiny a neřekl bych že jsou zas tak drahý, pokud nekoupíš zbytečně předraženej.

Jinak si projeď jiný weby co jsou na tuhle tématiku zaměřený a pročti články.

®e jsou svaly jedna z nejlepších prevencí si myslim a píšu tady taky 8)
Ale samozřejmě to neplatí vždy, každej může hodně narazit.

Ale tak rychle jak potřebuješ ti to určitě nenaroste :lol:
Naposledy upravil RUNAR dne čtv 29. kvě, 2008 16:28, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. kvě, 2008 16:27

double
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Re: Nabyti velkeho objemu svalu

Příspěvekod Galiloo » čtv 29. kvě, 2008 20:05

Wanderlei píše:Zdravim,potrebuju radu.Prijal jsem vikendovou praci vyhazovace v jednom Prazskym mensim klubu.Nejsem sice susenka Mini Tatranka ( cca 84 kg , cca. 184 cm ),ale chtel bych nabyt vetsi objem svalu,hlavne rukou a ramenou.Ptze prsa a nohy mam myslim dost dobry.Duvod kazdy chape = prevence.Sice mam rad sparing,ale tohle mi prijde zbytecny.Vsichni sice vime,ze Tony Jaa by me zmlatil asi 16krat vic nezli Ronnie Coleman,ale Ronnie ma preci jen vetsi respekt 8) .
Ale k veci. Treninkovy rezim vypada : 2x tydne 1hod. technika+fyzicka kicbox, 1xtydne 1,5hod. sparing,plus cca. 2-3 hod. tydne posilka.Spis min ta posilovna (me to moc nebavi :oops: ) .A proste neni cas,a ani nejsou penize kupovat si nejakou syrovatku atd.. kazdy den.
Takze by me zajimalo nejake zobani :oops: ...neco abych si neznicil zivot,a aby se mi nezmensil penis :lol: ( uz ted to neni zadna slava :D ) .Bral jsem asi dva mesice Ethyl Ester Creatin,ale bez vysledku.Poradte prosim,nejdulezitejsi je objem.Necekam ze mi narostou hevery za dva tydny.A taky me prosim od toho neodrazujte,rizika znam.Poradte co berete vy,jestli berete.


Vítej v Branži hochu...-jednou tě to sežere pokud včas nepřestaneš :lol: 8)

Na objem??? Zasílám SZ.Nejedná se o steráče,ale nechci to psát veřejně,protože je to geniální a skoro nikdo o tom neví :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Wanderlei » pát 30. kvě, 2008 6:16

4 Runar : Tak samozrejme necekam ze si vezmu dnes pred treninkem prasek,a zitra se vzbudim jako Bob Sapp. Ale presto diky.
4 Galiloo : Diky moc.Uvidime :wink:
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00

Re: Nabyti velkeho objemu svalu

Příspěvekod scout » pát 30. kvě, 2008 11:40

Galiloo píše:
Wanderlei píše:Zdravim,potrebuju radu.Prijal jsem vikendovou praci vyhazovace v jednom Prazskym mensim klubu.Nejsem sice susenka Mini Tatranka ( cca 84 kg , cca. 184 cm ),ale chtel bych nabyt vetsi objem svalu,hlavne rukou a ramenou.Ptze prsa a nohy mam myslim dost dobry.Duvod kazdy chape = prevence.Sice mam rad sparing,ale tohle mi prijde zbytecny.Vsichni sice vime,ze Tony Jaa by me zmlatil asi 16krat vic nezli Ronnie Coleman,ale Ronnie ma preci jen vetsi respekt 8) .
Ale k veci. Treninkovy rezim vypada : 2x tydne 1hod. technika+fyzicka kicbox, 1xtydne 1,5hod. sparing,plus cca. 2-3 hod. tydne posilka.Spis min ta posilovna (me to moc nebavi :oops: ) .A proste neni cas,a ani nejsou penize kupovat si nejakou syrovatku atd.. kazdy den.
Takze by me zajimalo nejake zobani :oops: ...neco abych si neznicil zivot,a aby se mi nezmensil penis :lol: ( uz ted to neni zadna slava :D ) .Bral jsem asi dva mesice Ethyl Ester Creatin,ale bez vysledku.Poradte prosim,nejdulezitejsi je objem.Necekam ze mi narostou hevery za dva tydny.A taky me prosim od toho neodrazujte,rizika znam.Poradte co berete vy,jestli berete.


Vítej v Branži hochu...-jednou tě to sežere pokud včas nepřestaneš :lol: 8)

Na objem??? Zasílám SZ.Nejedná se o steráče,ale nechci to psát veřejně,protože je to geniální a skoro nikdo o tom neví :wink:
...neblbni Galiloo ja vim ze na odtucnenej tvaroh od roku 89 vetsina lidi zapomnela ale zas az takovy tajemstvi to neni..... :lol: :lol: :lol: ....ale nedoporucuju ..snizuje potenci a mekne po nem mozek... :lol: ... :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pát 30. kvě, 2008 11:42

proc ja porad do nekoho musim rejpat... :twisted: :lol: ...to bude tim traumatickym detstvim.... :lol: :lol: ...no nic du se neceho napit... :lol: :wink: ...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Wanderlei » pát 30. kvě, 2008 12:37

Tak muzu rict ze tvaroh to neni :lol: ...je to vyvinuty jako specialni vyziva pro kosmonauty NASA...funguje to na principu elektrolyticke promeny nukleonovych castic v atomovem jadre sacharidovych bunek.Jeste ze toho ma Galileo doma tolik 8)
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod jox » pát 30. kvě, 2008 12:59

Wanderlei píše:Tak muzu rict ze tvaroh to neni :lol: ...je to vyvinuty jako specialni vyziva pro kosmonauty NASA...funguje to na principu elektrolyticke promeny nukleonovych castic v atomovem jadre sacharidovych bunek.Jeste ze toho ma Galileo doma tolik 8)

:o No na to by musel mít ve sklepě atomovej reaktor, ne? :wink:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pát 30. kvě, 2008 13:12

Wanderlei píše:(...)je to vyvinuty jako specialni vyziva pro kosmonauty NASA...funguje to na principu elektrolyticke promeny nukleonovych castic v atomovem jadre sacharidovych bunek(...)


Mno a co myslíš, že byl původně TVAROH :?: :idea: :wink:

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

 

Příspěvekod scout » pát 30. kvě, 2008 13:18

Wanderlei píše:Tak muzu rict ze tvaroh to neni :lol: ...je to vyvinuty jako specialni vyziva pro kosmonauty NASA...funguje to na principu elektrolyticke promeny nukleonovych castic v atomovem jadre sacharidovych bunek.Jeste ze toho ma Galileo doma tolik 8)
...k.A kurva.. takze galliloo se dostal k technologii cia a mimozemstanu...no chlapci me zadne SZ neposilejte ....nechci zmizet beze stopy... :lol: :lol: :wink: ...ostatne elektrolytickou promenu nukleovych castic jsem pred chvili provedl a stacila na to mala plzen a panak ferneta.... 8) ...pripadnym typonum z agentury Men in black timto sdeluji ze nejsem vhodnym objektem k unosu ani pokusum z duvodu tezkeho poskozeni telesnych tkani a organu.... :lol: :lol: :lol: ...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod migli » pát 30. kvě, 2008 13:41

takze galiloo prodava herbalife :lol: :twisted:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod jox » pát 30. kvě, 2008 13:45

Ale kucííí, vůbec nerozumíme sranděěě.

Kvarky (ty legrácky ze kterejch jsou složený nukleony - neutron a proton) a tvaroh jsou v angličtině synonyma - quark. Chápejte, když si v sámošce koupíte quark a sežerete ho, máte v břiše reakci na subnukleární úrovni, asi i studenou fúzi. Možná tomu i ňákej amerikánec věří. :wink:

Ale pozor, nejni nukleonový totéž co nukleonový. V jádře buňky (nucleus, což nejni totéž co nucleus vulgo jádro atomu, což možná někomu unikne) jsou nukleonový kyseliny, a ty zas souvisej s quarkem - ééé - s tvarohem. A elektrolýza? No tvaroh je přeci kyselej - to musí mít hromadu elektronů navíc. :twisted: takže když si strčíte uzemění do .... druhýho konce zažívacího traktu, začne probíhat proud, a ten vám pozmění atomový jádra v celym těle. Pak už posílání KI na dálku nebude problém.

No a když se to dá všechno dohromady, protřepe a nemíchá, a přidá trochu paranoie - é - pravdivého vhledu, tak tu máme americkou vládu, co nás všechny obelhává. Takže vemte přátelé traktory a hurá na hranice, rakouská vláda vám "ušlý zisk" štědře proplatí. :twisted:

(No koukám, dneska už by já naopak moc chlastat neměl. No offence everybody.) :twisted:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod patrik » pát 30. kvě, 2008 13:49

jox píše:Možná tomu i ňákej amerikánec věří. :wink:


Mno jestli na to přišli na nějaké americké univerzitě, nebo jestli to alespoň nějaká americké univerzita testovala a nebo dokonce zkoumala, bude tomu zcela jistě věřit i průměrnej Čech :)

Patrik
patrik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2634
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Zlín

Příspěvekod jox » pát 30. kvě, 2008 14:03

patrik píše:Mno jestli na to přišli na nějaké americké univerzitě, nebo jestli to alespoň nějaká americké univerzita testovala a nebo dokonce zkoumala, bude tomu zcela jistě věřit i průměrnej Čech :)

Patrik
Jasnačka, a to ta univerzita ani nemusí existovat, pamatujete přece na ten případ s těma Éčkama, co v potravinách znamenaj čistou zhoubu, jak tam byla i sůl kamenná, čisté stříbro atd., ne? :lol:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Wanderlei » pát 30. kvě, 2008 14:31

Chci byt moderator a mazat OT.Jak se muzu stat moderatorem? 8)
Wanderlei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 27. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod graver » pát 30. kvě, 2008 14:41

V podstatě je to jako u primitivních kmenů - prostě musíš zmlátit všechny ostatní :lol: No, a pak už jen stačí mít povahu Mirka Dušína...
Ostatně, jak by ti asi moderátoři potvrdili, není o co stát :?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod scout » pát 30. kvě, 2008 14:58

graver píše:V podstatě je to jako u primitivních kmenů - prostě musíš zmlátit všechny ostatní :lol: No, a pak už jen stačí mít povahu Mirka Dušína...
Ostatně, jak by ti asi moderátoři potvrdili, není o co stát :?
...graver ja sem tady zatim na zadnyho mirka dusina nenarazil... :lol: 8) ...a jestli se tady nekdo takovej objevil :?: ...tak pocitam ze skoncil po 2-3 prispevcich.... :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod jox » pát 30. kvě, 2008 15:47

Wanderlei píše:Chci byt moderator a mazat OT.Jak se muzu stat moderatorem? 8)

Kupodivu, fórum "bojová umění a sporty obecně" nemá moderátora :roll: .
Takže to můžeš navrhnout ňákýmu adminovi. On to asi posoudí podle tvých diskusních zkušeností, odmocní to vteřinou odeslání žádosti vynásobenou počtem sprostých slov, cos zatím stihl použít, a po vynásobení loňským počtem skvrn na slunci odečte tvé rodné číslo a podle dělitelnosti výsledku prvočíslem, co mu vyjde v kartách, rozhodne. (Nebo se to dělá jinak :oops: ?)

Ale aby někdo byl moderátorem, sám diskutoval, a ZÁROVEŇ promazával tu diskusi od příspěvků co se jemu zdaj OT, hloupé, idiotské, nepravdivé, nevkusné, s hrubkou, nebo prostě málo estetické, to by se asi nesetkalo s pochopením :wink:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Gino » pát 30. kvě, 2008 18:13

jox píše:Ale aby někdo byl moderátorem, sám diskutoval, a ZÁROVEŇ promazával tu diskusi od příspěvků co se jemu zdaj OT, hloupé, idiotské, nepravdivé, nevkusné, s hrubkou, nebo prostě málo estetické, to by se asi nesetkalo s pochopením :wink:

No, az na to mazani ciste neestetickych prispevku kvuli hrubce atp. se mi to presne zda jako povinnost moderatora. Zaroven nevim nic o tom, ze by moderator sam nemohl diskutovat, takze vicemene nerozumim tomuto tvemu odstavci :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron