Naucit sa bojovam >>problem zo strachu

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Toman » sob 15. pro, 2007 8:20

Skateordie píše:, ale zase netreba sirit paniku, lebo si to sem pride citat dajaky fagan mlady a potom ked si to tu precita, tak si asi kupil kalasnikov, aby prezil v skole. A tp asi nechceme.


No ehm .. já jsem jen napsal že teď je to jiné, že tyhle věci jsou v daleko větší míře. To je fakt. Jestli tohle považuješ za šíření paniky :roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod ghekon » sob 15. pro, 2007 9:05

K tem zbranim: Chodim na 8 lety gympl "vyberovy" :lol: :lol: a plynovku uz jsem videl, balisong taktez, boxeru nekolik (zadny ostnaty) jenom teleskop a kalacha jsem jeste nevidel :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod TF » sob 15. pro, 2007 10:18

ghekon píše:K tem zbranim: Chodim na 8 lety gympl "vyberovy" :lol: :lol: a plynovku uz jsem videl, balisong taktez, boxeru nekolik (zadny ostnaty) jenom teleskop a kalacha jsem jeste nevidel :lol: :lol:


no to bude tím že nechodíš k nám na průmku tam je těch teleskopů víc jak pravítek :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Slammer » sob 15. pro, 2007 10:44

TF píše:
ghekon píše:K tem zbranim: Chodim na 8 lety gympl "vyberovy" :lol: :lol: a plynovku uz jsem videl, balisong taktez, boxeru nekolik (zadny ostnaty) jenom teleskop a kalacha jsem jeste nevidel :lol: :lol:


no to bude tím že nechodíš k nám na průmku tam je těch teleskopů víc jak pravítek :lol:

To muzu potvrdit :)
Slammer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 15. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Skateordie » sob 15. pro, 2007 11:41

Zeby to bolo nasim uzasnym pokrokovym demokratickym zriadenim??? :roll:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Emiel » sob 15. pro, 2007 15:59

Taky chodím na 8-letý gympl, ale tak daleko asi ještě nejsme.. Nevím jak je to v ostatních třídách, ale v naší (25 studentů) je to: 2 lidé nůž, jeden boxer.. U dvou dalších si nejsem jistý ,ale vypadá to, že také...
V ostatních třídách to je plus minus také podobně.. Alespoň, že se to ještě nepoužilo...
A teleskop? Mno.. Ten jsem ještě u nás neviděl a snad neuviím..
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Skateordie » sob 15. pro, 2007 23:08

for Emiel: ja by som radsej videl teleskop ako noz :?
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Lada » sob 15. pro, 2007 23:10

Toman píše:
Skateordie píše:, ale zase netreba sirit paniku, lebo si to sem pride citat dajaky fagan mlady a potom ked si to tu precita, tak si asi kupil kalasnikov, aby prezil v skole. A tp asi nechceme.


No ehm .. já jsem jen napsal že teď je to jiné, že tyhle věci jsou v daleko větší míře. To je fakt. Jestli tohle považuješ za šíření paniky :roll:


Samo pravda a i jíné věci a netýká se to jen děcek ale i rodičů za mě když někdo udělal průser tak dostal ještě doma nakládačku,dnes si děti pstěžují že je učitelé trestají neprávem můžou udělat co chtějí atd... a místo toho aby doma dostali "kartáč" tak někteří debilové rodiče hned letí do školy a nadávají učitelů, ředitelům..., vyhrožují zmlácením napadají je atd... co asi pak takovej zmetek těhle postiženejch rodičů si dělá z nějaké dutky, policie která stejně nic nemůže, škola taky nic nemůže atd...doma je ten parchant svatej a za všechno můžou ti ostatní
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Ynseminator » ned 16. pro, 2007 0:34

Skateordie píše:for Emiel: ja by som radsej videl teleskop ako noz :?

To si moc nevybereš. U teleskopu akorát ty zranění nejsou tak vidět jako u nože, protože jsou proste "uvnitř". Jinak myslím jsou na tom obě zbraně co do nebezpečnosti nastejno...
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Panda » ned 16. pro, 2007 0:40

ghekon píše:K tem zbranim: Chodim na 8 lety gympl "vyberovy" :lol: :lol: a plynovku uz jsem videl, balisong taktez, boxeru nekolik (zadny ostnaty) jenom teleskop a kalacha jsem jeste nevidel :lol: :lol:
¨
Si salát kalach byla jedna z prvních věcí co jsem na střední potkal...naštěstí měl zatavenou hlaveň :lol: a největší sběratel zbraní jsem tam stejně by já....
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Shrek » ned 16. pro, 2007 9:50

Pando Pando ze se nestydis..... :oops:
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod migli » ned 16. pro, 2007 9:56

Ynseminator píše:
Skateordie píše:for Emiel: ja by som radsej videl teleskop ako noz :?

To si moc nevybereš. U teleskopu akorát ty zranění nejsou tak vidět jako u nože, protože jsou proste "uvnitř". Jinak myslím jsou na tom obě zbraně co do nebezpečnosti nastejno...


No, ja bych si vybral stat proti teleskopu. Da se chytit, je dost dlouhy na vykrouceni, mala rana s nim jde ustat, potrebuje naprah... tohle nuz nema.

Kdyby si nekdo nahodou chtel myslet, ze stat proti nozi je jednoduche, tak zhruba ve 3/4 tehle stranky je par fotek. Varovani - je to pro silnejsi zaludky :!:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Shrek » ned 16. pro, 2007 10:00

Fuj tak to je humus celkem.
Shrek
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jacopo » ned 16. pro, 2007 11:03

No... nepěkná fota...ale my co jsme registrovaní na rozzlobených mužích... :P :) Taky bych raději stál proti obušku... ale udělal bych pokaždé to samé... utíkal bych, co by mi nohy stačili, poněvadž s tím není prdel :oops: :cry:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod scout » ned 16. pro, 2007 14:08

jak psal migli..!! urcite se to nejdriv snazit vyresit pres pedagogy ,rodice ,spoluzaky ....nasili muze myt tragicky nasledky... :? :? bouzel je nekdy nezbytny protoze tyhle dementi si stejne domluvit nedaji at uz resi svoji silu...nebo spis zakryvaji svoji slabost :wink: :wink: ...nekdy staci se jim jen durazne postavit.....na ucnaku jsem se pral jen 3krat....behem prvniho pul roku s tema nejhorsima grazlikama ze tridy a dalsi 2 a pul roku jsem mel pokoj.... :wink: vsechny bitky jsem dotah do viteznyho finale a to jsem jeste tehdy nedelal zadne BU ani BS.....je to vo srdci ,hodne vo srdci....a neni pravda ze nemuzete porazit nekoho kdo je vo hlavu vyssi nebo vo 20kilo tezsi me se to parkrat v zivote povedlo.....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » ned 16. pro, 2007 14:11

aot sem tehdy jeste zadnej velkej bitkar nebyl....radsi jsem si pod lavici cet edgara alana poe a lovecrafta..... :lol: :lol: nojo ted jsme se s klukama nedavno sesli na bowlingu a rikali mi....mílo tys byl tenkrat dobrej blazen...kdyby tusili ze vot ty doby jsem blazen jeste vetsi... :D :D :D
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » ned 16. pro, 2007 14:24

otazka je jestli se za poslednich 10 let situace neprivostrila... :? :? stavoval jsem se pred 3roky za svym byvalym tridnim a rikal mi ze mi jsme byli jeste zlati...ted jsou tam drogy a zbrane na dennim poradku.....hm hm....to pak chodit ozbrojenej i do skoly....smutny....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Jacopo » ned 16. pro, 2007 14:50

Záleží na jaké škole... já jsem na gymplu v Opavě a máme tam pohodovou atmosféru... věřím ale že na učňácích se najdou vymazanci, co si myslí, že je prýma zábava rozmasit někomu obličej boxerem, obzvláště, když je menší o hlavu... tím nechcu shazovat učiliště :wink:
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Ynseminator » ned 16. pro, 2007 20:55

migli píše:
Ynseminator píše:
Skateordie píše:for Emiel: ja by som radsej videl teleskop ako noz :?

To si moc nevybereš. U teleskopu akorát ty zranění nejsou tak vidět jako u nože, protože jsou proste "uvnitř". Jinak myslím jsou na tom obě zbraně co do nebezpečnosti nastejno...


No, ja bych si vybral stat proti teleskopu. Da se chytit, je dost dlouhy na vykrouceni, mala rana s nim jde ustat, potrebuje naprah... tohle nuz nema.

Kdyby si nekdo nahodou chtel myslet, ze stat proti nozi je jednoduche, tak zhruba ve 3/4 tehle stranky je par fotek. Varovani - je to pro silnejsi zaludky :!:

Jak říkam, teleskop bych nepodceňoval. Dá se s ním bodnout zrovna tak jako s nožem, přirozeně do tebe neudělá díru, ale vnitřní zranění ti může udělat zrovna tak. Sice možná jiný druh vnitřního zranění, ale méně vážné to rozhodně nebude :wink: Sám jsi řekl, že je delší - to znamná, že si tě protivník snáze udrží od těla. A navíc teleskop se dá výborně použít i v zavřeném stavu. Nevšimneš si, že soupeř něco drží v ruce a pak tě čeká ošklivé překvapení. A po tom co dostaneš první pecku zavřeným do hlavy a máš všeho plný brejle, tak ho otevře a dorazí tě :( A s teleskopem se dá navíc krásně páčit...
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Franz » čtv 05. čer, 2008 8:13

taky mám takovou zkušenost s teleskopama... v jednej rvačce domluvený ještě k tomu (naposled se msi domlouval rvačku fakt na ho.no) sem s epral s týpkem, a pak přiběhl jeho kamarád s teleskopem a dal mě pěkne počudit, pak ještě měli plynovky atd... proste demence, skončil sem s otřesem mozku v nemocnici, ale prostě kolikrát narazíte na někoho kdo s tím teleskopem snad i chrape.
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron