Boj Nožem

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod kabar » stř 18. čer, 2008 13:14

no německo je teď docela přísný, zakázanej je jakýkoliv nůž, kterej jde otevřít jednou rukou, takže by se dalo říct i nářaďáky, kde to jde a některé vinoxy taky. Co je s podivem, tak pevná čepel musí být do 12. centimetrů, a s dvanácti centimetrama pevnýho nože se dá udělat mnohem větší škoda než onehandem s třípalcovou čepelí
kabar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 09. čer, 2007 23:00

 

Příspěvekod Galiloo » čtv 19. čer, 2008 0:40

jox píše:
Galiloo píše:Já beru taky pár šupů,takže sem nedávno řekl šéfovi-"Ty ode mě za ty peníze co mi dáváš čekáš v práci něco jiného než spaní??To nemyslíš doufám vážně!" :? :!: :idea: :lol:
Takže už ti je zdá se jasný, že hrát si tam na Freddyho s nožem je dost nadbytečný... :wink:

Navíc, kdo se s někým pořeže nožem, je často za magora. A magoři ztrácí slušnou práci.


Počkej to si mě nepochopil-já bych určitě kuli nějakýmu blbečkovi co mi dává pár pětek na hodinu a přitom kasíruje za tu hodinu od klienta 200-300 za ostrahu neriskoval.De spíš o to zachránit si vlastní krk v případě napadení-důvodů může být více,prostě můžu vidět něco co nemam a už můžu mít problém...atd.
Je ale pravda že kdyby mě chtěl někdo opravdu oddělat nebo unést tak nemam šanci ani kdybych byl Mike Tyson nebo bojovník Talibanu
Nedávno sem v této souvislosti třeba slyšel zajímavý pravdivý!!!příběh...
Známá známého dělá provozní v Night Clubu.Asi před rokem řekla nadřízenému že chce skončit a nadřízený jí řekl že jí přidá 50 tis měsíčně,ale že skončit nemůže....leda že by skončila uplně... :? 8O :!: :lol:
Naposledy upravil Galiloo dne čtv 19. čer, 2008 0:50, celkově upraveno 1
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » čtv 19. čer, 2008 0:48

Lada píše:
Galiloo píše:Láďo!Ty mě nechňápeš.
Myslel sem to tak že pokud má u sebe někdo zbraň tak to ovlivňuje ať chce nebo nechce jeho psychiku!!!
Může mít například "nepřirozeně zvýšené sebevědomí" to znamená že se na základě toho i jinak chová a tudíž to může být kontraproduktivní!!!
Podívej se na USA-už sem to sem jednou psal...v USA může mít v některých státech zbraň každej BLB kterému je 21 a jak to vypadá???Je tam na počet obyvatel největší kriminalita na světě!!!
Samozřejmně je to chyba,ale hold je to národ "Pistolníků" :lol: :lol: :cry:


neovlivňuje nijak zásadně, hlavně tak jak jsem psal a to je jen ku prospěchu. Hodně lidí si hlavně uvědomí o co jde, začne nad tím dumat, hledat a diskutovat s ostatními co by jak dělali, jak se nejlépe zachovat, pokuď chtějí nosit zbraň tak vědí proč...narozdíl od lidí kteří se probudí až je pozdě.

Když vezmu sebe tak u mě to mění nanejvíš pocit kdy se cítím lépe, že kdyby na to došlo nebudu "nahej" a budu mít větší šanci se případně ubránit a případně se může hodit i v jiných situacích než obrana. Poslední co bych chtěl je se montovat do situace kdy bych muset opravdu střílet, ale hold někdy nemusí být zbytí...

Jak už jsem psal je to většinou právě naopak než kontraproduktivní a vůbec nechápu lidi co se tím, že někdo jiný je ochotena a schopen se efektivně bránit dotčení, proč :?: Si myslíš že ti lidé zbraně nosí aby machrovali a jak se naskytne situace přiběhli, případně vyvolali takovou situaci a stříleli :roll: vše tohle je protizákoné :!: a každej ví jak by dopadl....a šmejd si zas legální zbraň pořizovat nebude tu si sežene raz dva, případně ji nepotřebue a vystačí si s jinými výhodami a toho nějaké zákony vůbec nezajímají a já se nehodlám smířit s pozicí "ovce" a doufající že ho ochrání policie a zákony.
Ještě mě napadá jeden důvod proč se některým lidem (vyjma těch pseudopacifistů) nelíbí, že jiní nosí zbraně a to, že to jsou choleričtí šmejdi co rádi napadají jiné a neradi by narazili na někoho kdo je smázne když se trocha napijou nebo chytnou nervy, tady hold útočník vždy musí nést veškeré následky svého počínání :idea:

POLICAJT JE NA NO©ENÍ MOC TE®KEJ PROTO NOSÍM ZBRAŇE A V®DY JE LEP©Í ZBRAŇ MÍT A NEPOTŘEBOVAT NE® NEMÍT A POTŘEBOVAT, podle mě.
Každej ať se zařídí dle sebe nikomu nenutím ať si pořídí zbraň, ale ať nevykládá ty nesmysly o zbraních.


S USA jsi vedle zjisti si fakta a když už jsi začal tak se podívej na angliji co tu byla zmíněna jak tam dopadli, tam si odzbrojili i pouliční policii :roll: ....pro šmejdy je vždy nejlepší když ví že se objeť nebude mít čím bránit :idea:


Jo to chápu,ale tu zbraň by právě neměl mít každej debil právě jako v té USA...tam stačí když je ti 21...
Já o ní neuvažuju-co se má stát to se stane,sáhl bych na ní opravdu jen když by se rozjela nějaká krize atd.
Co se týče toho sebevědomí-tím že má právě že nějakej blbeček pistoli tak se chová prostě jinak-víc si věří atd a to právě může mít fatální důsledky..
Je to stejný jako s BU-můžeš mít třeba debila kterej bude cvičit,zvedne mu to sebevědomí a pak si to bude zkoušet na Discu atd...
Proto sem rád že sou školy které třeba nepřijmou každého-prostě rozlišujou...zaplať pánbůh!!!Až přestanem rozlišovat a budem prodávat všechno jako v USA tak to bude konečná :wink:
Každej dement se bude moct učit smrtící techniky,koupit si bouchačku atd :?
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod KAMINARI » čtv 19. čer, 2008 8:37

Ahoj Galiloo.
Neházej všechny učitele BU v USA do jednoho pytle. Znám od tam pár učitelů a ti rozhodně neberou každého a naopak Japonští učitelé co mají školu otevřenou pro každého blba.
Jak jsi uvedl, že jsi šéfovi řekl že za ty peníze po tobě nemůže chtít nic jinýho než spánek, tak podobnej případ se mně stal taky. Ten dotyčný letěl na hodinu. Zkus se někdy nejdříve zamyslet, než na sebe plácneš nějakou koninu./a že se ti to povede celkem často/. :?: :idea: :!:
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod jox » čtv 19. čer, 2008 9:01

KAMINARI píše:Jak jsi uvedl, že jsi šéfovi řekl že za ty peníze po tobě nemůže chtít nic jinýho než spánek, tak podobnej případ se mně stal taky. Ten dotyčný letěl na hodinu.
A nebyl jsi náhodou Galilooův šéf? :idea: :D
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod jox » čtv 19. čer, 2008 9:03

Galiloo píše:De spíš o to zachránit si vlastní krk v případě napadení-důvodů může být více,prostě můžu vidět něco co nemam a už můžu mít problém...atd....
Známá známého dělá provozní v Night Clubu.Asi před rokem řekla nadřízenému že chce skončit a nadřízený jí řekl že jí přidá 50 tis měsíčně,ale že skončit nemůže....leda že by skončila uplně... :? 8O :!: :lol:
A proč do toho teda lezeš?
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod KAMINARI » čtv 19. čer, 2008 9:06

jox píše:
KAMINARI píše:Jak jsi uvedl, že jsi šéfovi řekl že za ty peníze po tobě nemůže chtít nic jinýho než spánek, tak podobnej případ se mně stal taky. Ten dotyčný letěl na hodinu.
A nebyl jsi náhodou Galilooův šéf? :idea: :D


Doufám že ne!!! 8O
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod KAMINARI » čtv 19. čer, 2008 9:08

jox píše:
KAMINARI píše:Jak jsi uvedl, že jsi šéfovi řekl že za ty peníze po tobě nemůže chtít nic jinýho než spánek, tak podobnej případ se mně stal taky. Ten dotyčný letěl na hodinu.
A nebyl jsi náhodou Galilooův šéf? :idea: :D


Doufám že ne!!! 8O To se mně stalo před cca.12 roky v Brně.
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » čtv 19. čer, 2008 22:42

Galiloo píše:
Jo to chápu,ale tu zbraň by právě neměl mít každej debil právě jako v té USA...tam stačí když je ti 21...
Já o ní neuvažuju-co se má stát to se stane,sáhl bych na ní opravdu jen když by se rozjela nějaká krize atd.
Co se týče toho sebevědomí-tím že má právě že nějakej blbeček pistoli tak se chová prostě jinak-víc si věří atd a to právě může mít fatální důsledky..
Je to stejný jako s BU-můžeš mít třeba debila kterej bude cvičit,zvedne mu to sebevědomí a pak si to bude zkoušet na Discu atd...
Proto sem rád že sou školy které třeba nepřijmou každého-prostě rozlišujou...zaplať pánbůh!!!Až přestanem rozlišovat a budem prodávat všechno jako v USA tak to bude konečná :wink:
Každej dement se bude moct učit smrtící techniky,koupit si bouchačku atd :?


©arja proč se furt oháníš USA copak je to tady stejné? u nás musíš udělat zkoušky z teoretické části cca 470 otázek, manipulace se zbraněmi rozborka a sborka zbraní, praktická střelba počet zásahů dle skupiny a manipulace s nabitou zbraní....dále musíš být zdravotně způsobilí o čem rozhoduje tvůj doktor...po tomhle jdeš na policajty a ti rozhodnou jestli splňuješ zákoné podmínky tj. jseš způsobilý a spolehlivý dle zákona držet popřípadně nosit střelnou zbraň...

Jenže ty nemáš po čem šáhnout v případě krize a tohle co by jsi udělal kdyby jsi ji měl udělá každý kdo ji má, nikdo ji nebude tahat když nevyhodnotí situaci že není jiné východisko.

Výborná argumentace protože nějakej blbeček může mít zbraň a zneužít jí a porušit tak zákon, proto je zakážeme nejlépe všem aby až ten blbeček a další smějdi co na zákony serou vytáhli zbraň a tím nemyslím jen střelnou takovej kuchyňák je taky výbornej my slušní občané po něm mohli tak maximálně flusat :evil: :idea: Odstěhuj se do anglie tam se ti bude líbit :wink:
Vždycky se najde idiot v každé skupině, kterej jí nedělá dobré jméno, ale koukni se do statistik kolik bylospácháno trestných činu či přestupků se střelnou zbraní (už jsem tu dával odkaz na fakta o zbraních kde to najdeš) hold se stane jako všude, ale je to mizivé procento...
S těmi svými předpoklady radši nikam ani nechoď, opatřit si střelnou zbraň ilegálně není až takový problém a pro normálního člověka ji velmi efektivně nahradí bodné a sečné zbraně a další....
Jestli narážíš na střílení na školách tak jaktože ten zmrd co střílel tam tu zbraň vůbec měl? vždyť je zakázáno je v areálu školy/univerzity nosit jaktože to nerepektoval? a co pak měli dělat ti co tam byly jak na porážce dbalí příkazů neozbrojení? no nic jen doufat že to přežijou..., jo vlastně zavolat na policii a čekat :? kdyby zbran u sebe někdo měl moh ho smáznout

vem si co je za zbraň auto! to má každej debil a kolil lidí ročně exsne právě kvůli debilovi za volantem :idea: a nikoho to nesere....

Uf zas ty smrtící techniky v BU :roll: ti tví blbečci a další šmejdi na něco takovéhle kašlou stačí jim pouliční praxe a funguje jim to dobře a na spoustě míst tě rozhodně nevyhodí většinou kluby BS, nebo kriminál tam se taky naučí hezké věci a věř mě že poslední kam by páchli je nějaké BU kde je naučí smrtící techniky za deset let :lol:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 20. čer, 2008 4:28

Hoď se do klidu,Lado..... :wink: Vždyť se jukni na jeho příspěvky a Ty se necháš vytáčet...... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ynseminator » pát 20. čer, 2008 8:52

Jendisi ja se Ladovi nedivim, me todle taky stve. Galiloo taky plka uplny zcestnosti a snazi se nas presvedcit o uplnym opaku skutecnosti. Galiloo napred si zjisti fakta a pak se ohanej amerikou apod. Jak rekl Lada kdyz chces zakaz, tak se odstehuj do Londyna a uvidis jak je tam bezpecno, dyk prece jsou tam zbrane zakazane tak ji na tebe jiste nikdo nevytahne! Diky bohu za cechy a soucasnou benevolenci v tomto smeru u nas!!
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Lada » pát 20. čer, 2008 9:30

2 Jendis
já v klidu jsem :wink: došel jsem s tréninku dal si pivko, spadl do betle s noťasem :) a něco dopsal, je mě jasný že u něj je to víceméně "mlácení prázdné slámy" ale může sem zabrouzdnout i někdo jiný tak ať tu nečte jen samý blbiny a utvoří si sám názor.

2Ynseminator
tak tak jen se musíme starat, aby to tady nedopadlo jako v anglii :?
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Ynseminator » pát 20. čer, 2008 10:00

Lada píše:2 Jendis
já v klidu jsem :wink: došel jsem s tréninku dal si pivko, spadl do betle s noťasem :) a něco dopsal, je mě jasný že u něj je to víceméně "mlácení prázdné slámy" ale může sem zabrouzdnout i někdo jiný tak ať tu nečte jen samý blbiny a utvoří si sám názor.

2Ynseminator
tak tak jen se musíme starat, aby to tady nedopadlo jako v anglii :?

Nejsem si bohuzel jist do jake miry jsme schopni to ovlivnit :cry:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Jendis » pát 20. čer, 2008 10:14

Ale jo....lidi snad uměj číst,tak viděj.....musíte si lidi selektovat a na některé absolutně nereagovat....trollové jsou všude. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ynseminator » pát 20. čer, 2008 10:29

Jendis píše:Ale jo....lidi snad uměj číst,tak viděj.....musíte si lidi selektovat a na některé absolutně nereagovat....trollové jsou všude. :wink:

Asi mas pravdu, jenomze me to dycky rozliti :twisted: :lol:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Lada » pát 20. čer, 2008 12:47

Ynseminator píše:Nejsem si bohuzel jist do jake miry jsme schopni to ovlivnit :cry:


informovat a informovat, lidi jsou úplně zblblý z médiií a idiotů kteří melou nesmysly a třískají na tom politické body atd...pokuď bude každý jen mlčet a tiše přihlížet můžem dopadnout jak v UK....
Zaryté pseudohumanisty a pacifisty sice nepřesvědčíš, nemá to ani cenu oni spíš pochopí až je realita nakope do prdele, ale ostatní na základě relevantních argumentů dovedeš byť třeba jen k zamyšlení jestli to opravdu není jinak než jak to v médiiích atd...praví.

Držitelů ZP je cca 300 000 což už je vcelku slušná skupinka potencionálních voličů, která se rozrůstá a když se nebude držet huba a lidem se "vytluče" z hlavy to všeobecné povědomí že zbraně zabíjejí a jsou špatné byť legálně držené a vštípí, že člověk má opravdu právo se efektivně bránit a nikdo jiný to za něj neudělá tak není snadné začít zakazovat legální držení s. zbraní.

2Jendis
jj já to píši spíš tak všeobecně a né poprvé, jelikož je to tu přístupné všem, jaký si z toho kdo udělá názor je už na každém.....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod scout » pát 20. čer, 2008 12:52

GAlliio v anglii to dopada tak ze ten silenej zakon zacina kritizovat i lide ktery se na nem spolupodileli nebo i odbornici...a jak sem cet jednu polic statistiku z usa....nejvic vyvrazdovacek nebylo spachano znackovou zbrani...ale sroubovakem nebo kladivem a podobnejma libustkama...komu jebe vzdycky si zbran najde a zadne zakazy nic nevyresi prave naopak....i kdyz je fakt ze v usa by to sprisneni v urcitych kategoriich a snadne dostupnosti jenom prospelo....ale to neni problem zbrani jako toho ze se vsude rozmaha kult nasili a glorifikace nasili... 8) 8) ...staci se iostatne podivat u nas doma ...nackove jako clenove domoobrany¨''' se houfne vyzbrojujou i kdyz podle mne by mnel bejt registr lidi ,kteri jako clenove extremistickych uskupeni nemeli mit ke zbranim pristup.....typoni co se dopustili stalkingu nebo domaciho nasili ...opakovane.... byvaji taky nezridka ozbrojeni.....zatimco obycejnej obcan co se chce dostat ke zbrojaku se potit na sluzebne....babo rad.... :?: sem proti restrikcim jednoznacne ale i u nas by se meli zmenit nebo poopravit zakony.... :?: :?:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pát 20. čer, 2008 12:54

tak vidim ze je muj prispevek trochu zmatenej....jako obvykle... :lol: :lol: :wink:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod jox » pát 20. čer, 2008 13:33

Lada píše:Držitelů ZP je cca 300 000 což už je vcelku slušná skupinka potencionálních voličů, která se rozrůstá a když se nebude držet huba a lidem se "vytluče" z hlavy to všeobecné povědomí že zbraně zabíjejí a jsou špatné byť legálně držené a vštípí, že člověk má opravdu právo se efektivně bránit a nikdo jiný to za něj neudělá tak není snadné začít zakazovat legální držení s. zbraní.

Hele, já dělo nenosím, protože si myslím, že to nemám zapotřebí. Ale stačilo mi si přečíst krátké info od někoho, pár jednoduchých operací v mozku, abych si uvědomil, že zákonem odzbrojit slušný lidi by byla neuvěřitelná pitomost. Chápu to samozřejmě u granátů, samopalů a tak, ale u pistolí by to vedlo do háje.

Takže informuj, počítej 300 000 + 1.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Lada » pát 20. čer, 2008 15:00

2jox
bohužel je dost takovývh kteří ani ty jednoduché operace v mozku nezvládají :roll:
To je samo každého věc jestli nosí či nenosí, znám dost lidí co zbroják mají a taky nenosí.

Jinak nějaké omezení už tu dávno je: na vojenské zbraně, granáty, samočinné samopaly (fullauto) a podobně můžeš jako držitel příslušné skupiny ZP dostat pouze na vyjímku! a tu policie opravdu nerozdává spíše je zázrak kdybys ji dostal a máš s tím potom jen další obstrukce a na nošení si můžeš být jistej že ti to nevydá už vůbec nikdo. Na většině okresech je to prostě tak, že vyjímku prostě nedostaneš a hotovo, pokuď to nepotřebuješ k živnosti apod. tudíž netřeba zakazovat něco dostatečně omezené a ti co by si rádi pořídili něco ve fullautu na střelnici mají hold většinou smůlu.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron