Box v Brně

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Box v Brně

Příspěvekod crx » čtv 24. led, 2008 15:39

Zdarec, chtěl bych začít trénovat box. Rád bych se zeptal kde najdu v Brně nějaké dobré kluby. Díky moc za přispěvky. 8)
crx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 31. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Mikulov

 

Příspěvekod xiuwei » čtv 24. led, 2008 16:20

tu máš pár oddílů boxu z Brna :
http://www.czboxing.cz/oddily/kraje/2
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Box v Brně

Příspěvekod lukaskon » čtv 24. led, 2008 21:18

Někde tam trénuje i můj otec a to bude podle mě nejlepší volba. Připrav se ale na makačku. Nevím přesně kde trénuje, vím že u p. Kubánka. Když budeš chtít jít tam a nezjistíš nikde víc tak napiš SZ. Jinak otec je Milan Konečný
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Gino » pát 25. led, 2008 7:56

Doplním info k Milanu Konečnému - vede tréninky Boxu zde: http://www.arenakickboxbrno.cz/mk.html
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Raptor » pát 25. led, 2008 8:14

Chodím na Rosničku do starých ®abin, kde nás vede každý úterý a čtvrtek od 18:30 do cca 20:00 Yussuf, boxer a trenér boxu z Dagestánu. Jede se tam hodně drilů ve dvojici na techniku, samozřejmě je tam velkej důraz na sparringy a je to celkem slušná makačka ...
Martin
香港楊家太極拳 / Heung Gong Yeung Gar Tai Gik Kuen
admin
http://www.taijiquan.cz
http://www.yangtaiji.com
Raptor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 553
Registrován: ned 12. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod lukaskon » pát 25. led, 2008 8:49

Gino píše:Doplním info k Milanu Konečnému - vede tréninky Boxu zde: http://www.arenakickboxbrno.cz/mk.html


Ale tady vede partu kluků co dělají myslím hlavně kickbox, pak je ještě jinde a tam je čistej box.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod crx » pát 25. led, 2008 13:04

Díky moc za tipy, hledám spíš něco, kde je pořádná makačka. V práci toho moc fyzicky nenadělám, takže bych to uvítal. Akorád doufám, že se budu aspoň trošku chytat. Moc jsem toho nenatrénoval(myslím tím box) mám sice doma pytel, ale mlátim do toho jen tak na odreagování a taky že mě to baví. Bojím se jen, že mám zažitou spatnou techniku a že se to budu těžce odnaučovat. Tak uvidím jestli jsem dobrej samouk. Každopádně si myslím, že jsem dost rychlej a výbušnej. Ttřeba mi to půjde a budu se tomu chtít věnovat i nějak víc. Zatím bych to chtěl zkusit hlavně kvůli fyzičce a sebevědomí. Nikdy jsem se nějak nebil a nejsem žádný rváč, vždycky jsem se bál, že dostanu K.O a proto se držím raději zpět. Myslím že box by mi mohl pomoct k tomů být si jistější a věřit sám sobě. Díval jsem se i po nějakém kickboxu, nebo thaiboxu, ale to nevím jestli bych dal, je to moc tvrdý. Takže se těším :twisted:
crx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 31. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Mikulov

Příspěvekod emil » pát 20. čer, 2008 8:16

Raptor píše:Chodím na Rosničku do starých ®abin, kde nás vede každý úterý a čtvrtek od 18:30 do cca 20:00 Yussuf, boxer a trenér boxu z Dagestánu. Jede se tam hodně drilů ve dvojici na techniku, samozřejmě je tam velkej důraz na sparringy a je to celkem slušná makačka ...

Prosim te rekl bys o tom, nebo napsal bys mi na SZ neco vic? Komu se mam hlasit, kolik to stoji apod? Muzu se dojit primo podivat a treba i hned zacit trenovat? Mam si vzit sebou neco, nebo mi to pujci. Dik.
emil
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 23. úno, 2007 0:00

Příspěvekod farmer » pát 20. čer, 2008 10:55

crx píše:Díval jsem se i po nějakém kickboxu, nebo thaiboxu, ale to nevím jestli bych dal, je to moc tvrdý. Takže se těším :twisted:


Kdybys chtěl přecejen zkusit i tréning thaiboxu v Brně, tak www.muaythaibrno.cz - tebe se týkají tréningy B. První tréning je zdarma. Nemusíš se bát tvrdosti jako takové, ale tréningy tady jsou taky hodně makačka.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » pát 20. čer, 2008 11:37

a nebo samozřejmě čistý muay thai www.jetsaamgym.com :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 12:46

ukropcany: A to proc? V box tu prece nikdo nemuze knockoutovat lowkickem :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 13:51

Pokud tim myslis sparring s boxerem, nebo v nejakem boxerskem klubu, tak ani jeden, ale na treninku casto jedeme sparring jenom ruce a neprijde mi to tvrdsi.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 14:11

ukropcany: Pokud bych jel s cistym boxerem box, tak je jasne ze mne rozstipe na kasi... Ale podle pravidel vale tudo by to bylo naopak :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod rexob » pát 20. čer, 2008 14:18

ghekon: Tim bych zase nebyl tak jisty, maj celkem dobrej ground n pound ,-) A nebo by ses vubec nemusel dostat na zem a kdyz jo tak jedine ty sam ,-)
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 14:20

rexob: To je taky mozne... Ale proc potom mma souteze nejsou plne boxeru? :lol: :lol: ( kromne toho, ze by je nezaplatili... )
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod rexob » pát 20. čer, 2008 14:37

By ses divil kolik je v MMA boxeru, kteri ale k tomu samozrejme delaj i zapas, bjj aby byli komplexni fighteri zejo.. Stavet jenom na boxu by nebylo zrovna moudre, ale pak sou to vylozene zabijaci kdyz k tomu pridaj i nakej ten grappling. Ruce jsou zaklad i v mma
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 14:41

rexob: O tom mluvim, ze proti cistemu boxerovi bych nemnel v boxu sanci, ale v mma by to bylo jine.
BTW: Ale casto to je i naopak, grappler ktery k tomu prida ruce a je z neho mma fighter.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod rexob » pát 20. čer, 2008 14:56

ghekon: ze ty jsi jeste nedostal poradnou vypalovacku na spodek od boxera, kick nebo thajboxera co ma dobry ruce.
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 21. úno, 2008 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 15:03

rexob: ne ve sparringu, ale dostal a rozdychaval jsem to docela dlouho :twisted:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Panda » pát 20. čer, 2008 16:15

ghekon píše:rexob: O tom mluvim, ze proti cistemu boxerovi bych nemnel v boxu sanci, ale v mma by to bylo jine.
BTW: Ale casto to je i naopak, grappler ktery k tomu prida ruce a je z neho mma fighter.

No je to samzřejmě individuální a je to jenom můj názor, ale naučit se o sebe na zemi jakž takš postarat jde poměrně rychle, ale naučit se "slušně" postoj je běh na delší trať.....
Každopádně když se podíváš na současné zápasy UFC, tak (i když se mi osobně ten trend moc nelíbí) borci už většinou moc nekopou ani nekolenují a zapomínají i na boj na zemi a většinou boxují...jen můj názor někdo to možná vidí jinak...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků