suspenzor v kickboxu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Phaia » stř 12. pro, 2007 22:50

tak u roundkicku jasny - tak treba aji preskocic, ale side kick moc rotacni neni..ale radej to nechame, mezery mam, ale to jak stojim esli na spicce mi nikdo neopravoval..vsechno ostatni, ale tohle ne , hehe


Panda píše:2 Phaia: to neděláš moc dobře, já si takhle odrovnal vazy k koleni...pokud děláš side kick, round kick nebo cokoli rotačního, vždy doporučuji vytáčet nohu na špičce, je to zdravé, :roll: co se týče dodupnutí do paty při dopadu kopu, tak to taky nedoporučuji trénovat, protože efekt na koleno je taky pochybný :roll:
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Trian » stř 25. čer, 2008 17:52

Aký je asi váhovy rozdiel medzi železným suspikom a plastovým?
Používam plastový (ani som nevedel, že železný existuje :oops: ), ale nemám pocit, že by sa to dalo tak ľahko zlomiť.
K tým šnúrkam - nerozväzuje sa to? Klasicke plastove suspiky (mušle) sú vložené v obale a ten v akejsi napodobenine spodného prádla - teda ako normálne slipy.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod luen » stř 25. čer, 2008 23:58

Trian píše:Aký je asi váhovy rozdiel medzi železným suspikom a plastovým?
Používam plastový (ani som nevedel, že železný existuje :oops: ), ale nemám pocit, že by sa to dalo tak ľahko zlomiť.
K tým šnúrkam - nerozväzuje sa to? Klasicke plastove suspiky (mušle) sú vložené v obale a ten v akejsi napodobenine spodného prádla - teda ako normálne slipy.


jak uz tady padlo suspenzor je jen jeden a to kovovej "kokos" ... Ale pokud nekdo neresi rodinu, tak cvicte treba s marcipanovejma :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Panda » čtv 26. čer, 2008 0:00

luen píše:
Trian píše:Aký je asi váhovy rozdiel medzi železným suspikom a plastovým?
Používam plastový (ani som nevedel, že železný existuje :oops: ), ale nemám pocit, že by sa to dalo tak ľahko zlomiť.
K tým šnúrkam - nerozväzuje sa to? Klasicke plastove suspiky (mušle) sú vložené v obale a ten v akejsi napodobenine spodného prádla - teda ako normálne slipy.


jak uz tady padlo suspenzor je jen jeden a to kovovej "kokos" ... Ale pokud nekdo neresi rodinu, tak cvicte treba s marcipanovejma :wink:

Amen :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Clarke » čtv 26. čer, 2008 8:33

Hergot teď jste mi nasadili brouka do hlavy :? Myslel jsem že ten "kokos se šňůrkama" je prostě jen tradiční tvar z dřevních dob, a ty anatomický plasťáky jsou modernější a tudíž lepší (že lépe sedí, lépe rozloží úder, méně omezují, ...).
Necestuje třeba ten kokos po těle? (třeba až půjdem na zem) Úplně vidím, jak se mi dostane kulka mezi hranu kokosáku a pánev těsně předtím než přijde rána 8O
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod luen » čtv 26. čer, 2008 10:21

Clarke píše:Hergot teď jste mi nasadili brouka do hlavy :? Myslel jsem že ten "kokos se šňůrkama" je prostě jen tradiční tvar z dřevních dob, a ty anatomický plasťáky jsou modernější a tudíž lepší (že lépe sedí, lépe rozloží úder, méně omezují, ...).
Necestuje třeba ten kokos po těle? (třeba až půjdem na zem) Úplně vidím, jak se mi dostane kulka mezi hranu kokosáku a pánev těsně předtím než přijde rána 8O


Necestuje ... jinak bych nenapsal ze je to jedinej suspenzor :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod mirsv » čtv 26. čer, 2008 18:14

luen má pravdu,ocelovej suspenzor je nejlepší,sice je o něco dražší,ale vydrží věčnost,ty plastový nemá cenu kupovat,stojej totiž za h...
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Toman » čtv 26. čer, 2008 18:19

No eště za mých hokejových dob kamarád dostal do třísel golfáka od kluka co hrál za Slavii "A" , zvedal se asi deset minut, 14 dní měl modřinu jak kráva, ale suspík to vydržel (hokejisti nehrajou s ocelovýma) a jeho vercajk byl nakonec taky bez újmy. A to puky lítaj třeba 140-160km/h. Nevím jestli je to tak horký s těma plastovejma suspíkama.

Co mě spíš na plastových suspících vadilo je že jakoby je dělali pro eunuchy jedna velikost skořepiny pro seniory (a snad i juniory a přípravku) :roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » čtv 26. čer, 2008 20:07

Mam jednu historku od Adama Vrany/Pengsawang:

Nejakej zapasnik MT dostal na kulky a jeste ten vecer mu jednu museli v nemocnici vzit a malem umrel ... Snad to pochopi i setrilkove :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Genesis » čtv 26. čer, 2008 20:36

luen píše:Mam jednu historku od Adama Vrany/Pengsawang:

Nejakej zapasnik MT dostal na kulky a jeste ten vecer mu jednu museli v nemocnici vzit a malem umrel ... Snad to pochopi i setrilkove :wink:


a nezapomněl si spíš ten suspenzor vzít? :lol: ono to prostě zní vtipně, ale chápu, že do tohodle se investovat vyplatí, přítelkyně to ocení :D
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod luen » čtv 26. čer, 2008 20:51

Genesis píše:
luen píše:Mam jednu historku od Adama Vrany/Pengsawang:

Nejakej zapasnik MT dostal na kulky a jeste ten vecer mu jednu museli v nemocnici vzit a malem umrel ... Snad to pochopi i setrilkove :wink:


a nezapomněl si spíš ten suspenzor vzít? :lol: ono to prostě zní vtipně, ale chápu, že do tohodle se investovat vyplatí, přítelkyně to ocení :D


No sranda, jednak je to bolest k po... a jednak bych kvuli 4stovkam nechtel zpivat o oktavu vejs :wink: Myslim, ze jsou veci, kde se setrit nevyplaci :wink:
Naposledy upravil luen dne pát 27. čer, 2008 8:02, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Clarke » pát 27. čer, 2008 7:39

luen píše:Mam jednu historku od Adama Vrany/Pengsawang:

Nejakej zapasnik MT dostal na kulky a jeste ten vecer mu jednu museli v nemocnici vzit a malem umrel ... Snad to pochopi i setrilkove :wink:


O peníze mi v tomhle případě nejde (třeba skusku mám udělanou na míru, a to taky není levná sranda). Spíš mi ten tvar kokosu přišel takovej primitivní, a málo "anatomickej" :-) Ale když unisimo říkáte že nad něj není, poslechnu a plasťáky zatratím :-)
Clarke
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 85
Registrován: úte 04. pro, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 27. čer, 2008 7:48

Clarke:
Ten kovovej je ok ale musí se dobře zavázat, potom sedí na místě jak má a opravdu chrání, měl jsem ho nasazenej celý tréninky (2h), a seděl parádně, když dostaneš třeba i silnou kopačku tak to odnesou jen třísla který se v pohodě zahojí.A soupeř si zrakví nohu o ten hliník:-) a pak se odstěhuje do Humpolce.

Takže kovovej je dobrá volba a není vůbec drahej.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron