Útočník zkopal muže na ulici...

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Útočník zkopal muže na ulici...

Příspěvekod Kwai_Cheng » pon 30. čer, 2008 21:30

Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

 

Příspěvekod Kwai_Cheng » pon 30. čer, 2008 21:38

Otřesný případ brutálního napadení. Zpitý píčus (prý nadýchal 2 promile?) mlátí nějakého člověka na ulici. Kolem postávají čumilové, pro které není jiný výraz než absolutně dementní sráči. Tito se založenýma rukama vše pozorují, taktéž lidi z restaurace ze zahrádky. Když jsem tohle skouknul tak jsem měl rudo před očima. Toho píčuse by měli zavřít až by zčernal a ještě bych mu ten pobyt ve vězení osladil, jaképak copak Evropská vězeňská filozofie (Odnětí svobody je samo dostačujícím trestem, pobyt ve věznici nemá být trestem navíc). Nevím co tomu "incidentu" předcházelo, ale z toho, co je ke zhlídnutí se mi chce ne zvracet, ale blít. Lhostejnost a netečnost - toť metla dnešní společnosti.
"K vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat nic"
Edmund Burke
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod player » pon 30. čer, 2008 21:51

Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem :roll:
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Kwai_Cheng » pon 30. čer, 2008 21:58

Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem

A to tě to ani trochu nepobouřilo? Já když něco takovýho vidím v televizi nebo na netu tak se stěží ovládám, kolikrát jsem to viděl na vlastní oči.
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod tetsuo » pon 30. čer, 2008 21:58

presne tak reakce prihlizejicich je klasika

Tezky soudit nikdo krome akteru nevi o co slo, navic kdyz se napadenej dostane v 1:08 k moci tak se pokusil taky o kopacku na hlavu leziciho..
Samozrejme za ten posledni kop by "vitez" zaslouzil ... :evil:
tetsuo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 16. bře, 2005 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvekod Kwai_Cheng » pon 30. čer, 2008 22:07

Tezky soudit nikdo krome akteru nevi o co slo


Bodejť by to kdo věděl, každopádně si myslím, že jestli ten napadený nezabil útočníkovo matku nebo neznásilnil jeho ségru nebo něco takovýho, tak to, jak dostal nandáno, bylo slušně řečeno nepřiměřené.
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod player » pon 30. čer, 2008 23:29

KwaiCheng píše:
Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem

A to tě to ani trochu nepobouřilo? Já když něco takovýho vidím v televizi nebo na netu tak se stěží ovládám, kolikrát jsem to viděl na vlastní oči.


Nebyla to holka ci jeste hure bezbranne zvire, takze nemuzu rict, ze by me to extra pobourilo jak rikas.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Trian » pon 30. čer, 2008 23:34

Záleží na okolnostiach, skôr to vyzerá ako vybavovanie si účtov medzi dvoma gangami a na svetlo verejnosti sa aj tak dostane asi značne skreslená pravda, tak ako tomu býva zlatým zvykom.

Stal som sa svedkom udalosti trochu iného charakteru, v trolejbuse mhd, keď opitý bezdomovec obťažoval jednu študentku. Všetci ľudia namiesto toho, aby niečo podnikli sa stiahli do druhej strany trolejbusu a na najbližšej zastávke vybehli von. Dnu nás zostalo len pár. Zastal som cestu tomu chlapíkovi a zasiahol, ale úprimne ma šokovala zbabelosť tých ľudí, nehovoriac o dospelých chlapoch, ktorý utiekli keď sa trebalo zastať nežnejšieho pohlavia proti opitému bezdomovcovi. Keby to bol nejaký nabúchaný potetovaný chlap s kriminálnym vzhľadom, nič nepoviem...
Nakoniec to dopadlo dobre, pridal sa na moju stranu jeden veľmi "výbušný" chlapík. Keď som slušne upozornil bezdomovca, aby slečnu pustil a ona zatiaľ utiekla do druhej strany trolejbusu, chlap, ktorý dovtedy telefonoval ma odrazu odsotil a začal mlátiť toho bezdomovca ako žito. Asi po minúte amoku sa upokojil a začal vysvetľovať svojej manželke do telefónu, že sú v trolejbuse nejaké problémy :lol: :lol: :lol:
Vlastným očiam som nechcel veriť! Keď začal byť opilec zase násilný, trolejbus zastavil a ja som ho "slušne" vyprevadil von. Hrešil a nadával, tak som sa ho spýtal, či mám zavolať políciu, aby to poriešili a na to ušiel...

Realita je smutná a na blízku je málokedy niekto ochotný zasiahnuť, či už v prípade obťažovania, alebo priameho násilia. Ten prípad, ktorý som opísal, je podstatne miernejší ako to video, ale keď ľudia prejavia zbabelosť už pri niečom takom... Je to hanba.
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 6:54

Hoši to chce sledovat pravidelně stránky "Rozzlobenimuzi" pak Vas takovehle postrkovani nerozhodi :lol:
Jinak težko soudit kdo je ten špatnej, na videu dostane jeden hošan do čumáku, ale nikdo z nás tu neví za co, takže toho v tom tílku neodsuzoval tak rychle. Znám spousty lidí co by zasloužili mnohem víc :idea:
KwaiCheng: A co bys dělal na místě těch čumilů ty? ©el zachránit toho co dostává čočku? I kdybys ho vůbec neznal a nevěděl o co jde?
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Toman » úte 01. črc, 2008 7:20

Je to smutný, ale je to tak. Taky mi to spíš už připadá jako standartní situace.
Ten chlap co dostal mohl několikrát souboj ukončit i ve chvíli kdy nad nim útočník stál už na silnici. Soccer kicky a stompy jsou nejčastější útoky když se dostaneš na zem a útočník stojí, ale i tak se dají následky stáhnout na přijatelnou mez. No pokud se vykrývají hlavou pak to dopadá takto.

Bohužel to vidím stejně jako player.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Kwai_Cheng » úte 01. črc, 2008 7:57

KwaiCheng napsal:
Citace:
Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem

A to tě to ani trochu nepobouřilo? Já když něco takovýho vidím v televizi nebo na netu tak se stěží ovládám, kolikrát jsem to viděl na vlastní oči.


Nebyla to holka ci jeste hure bezbranne zvire, takze nemuzu rict, ze by me to extra pobourilo jak rikas.

Asi jsem holt pacifista...
KwaiCheng: A co bys dělal na místě těch čumilů ty? ©el zachránit toho co dostává čočku? I kdybys ho vůbec neznal a nevěděl o co jde?

Jo. Přinejmenším bych ho zkusil odtrhnout, protože myslím že ten co dostal naklepáno už měl celkem dost.
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Gino » úte 01. črc, 2008 7:59

Jojo, tomu klukovi to slo pomerne dobre... na to, ze mel udajne dve promile. Tohle z televize neokoukal... nektere jeho "reakce" jsou sice opilecke, ale nektere vypadaji jako z docela slusneho zapasu v ringu :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 8:03

KwaiCheng píše:
KwaiCheng napsal:
Citace:
Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem

A to tě to ani trochu nepobouřilo? Já když něco takovýho vidím v televizi nebo na netu tak se stěží ovládám, kolikrát jsem to viděl na vlastní oči.


Nebyla to holka ci jeste hure bezbranne zvire, takze nemuzu rict, ze by me to extra pobourilo jak rikas.

Asi jsem holt pacifista...
KwaiCheng: A co bys dělal na místě těch čumilů ty? ©el zachránit toho co dostává čočku? I kdybys ho vůbec neznal a nevěděl o co jde?

Jo. Přinejmenším bych ho zkusil odtrhnout, protože myslím že ten co dostal naklepáno už měl celkem dost.

Jak můžeš rozhodovat o tom co je dost a co ještě ne aniž bys věděl o co jde?
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Gino » úte 01. črc, 2008 8:07

Ynseminator píše:Jak můžeš rozhodovat o tom co je dost a co ještě ne aniž bys věděl o co jde?

Tady se ho ale zastanu... jedna dle vlastniho usudku. Je to jeho subjektivni nazor a ten je ciste jeho veci, ne? Kdyz jemu se to zda neprimerene (me koneckoncu taky, co si budem povidat) a tobe ne, tak je to spatne? :wink:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 8:14

Gino píše:
Ynseminator píše:Jak můžeš rozhodovat o tom co je dost a co ještě ne aniž bys věděl o co jde?

Tady se ho ale zastanu... jedna dle vlastniho usudku. Je to jeho subjektivni nazor a ten je ciste jeho veci, ne? Kdyz jemu se to zda neprimerene (me koneckoncu taky, co si budem povidat) a tobe ne, tak je to spatne? :wink:
Nemyslim to vuci sobe ale ja proste zastavam nazor ze o cem nic nevim do toho se nepletu. Samozrejme jsou vyjimky - to jak psal Trian o bezdomovci v autobusu apod. ale nemyslim ze tohle by mezi ne patrilo,alespon podle me :wink: Jinak je samozrejme kazdeho vec jak se v takovehle situaci zachova.
Nehlede na to ze v tomhle pripade po bitce ten co "vyhral" odchazi s nejakejma kamosema dal, takze by sis mohl docela slusne nabehnout.
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod RUNAR » úte 01. črc, 2008 8:21

Tak nevim ale zvykat si na tohle nechci ani to nikdy nechci začít považovat za normální.
Ten zhovadilec s rozběhem kopnul ležícího do hlavy do je taková debilita a chudáctví že bych se z toho vyblil, taky mě to tu zvedá za židle, jsem starej montér.
Takový svinstvo fakt nenávidim.

Jediná omluva by bylo kdyby ten zkopanej před tím provedl něco za co by tohle zasluhoval.

No a zatknul ho potom nějaký krminalista co ani nebyl ve službě, takže na tom ještě nejsme tak špatně 8)
Je mi jedno co si o tomhle tady kdo myslí ale tohle byl hnusnej pokus o těžký ublížení.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 8:47

RUNAR píše:Jediná omluva by bylo kdyby ten zkopanej před tím provedl něco za co by tohle zasluhoval.

To je ale to co tady celou dobu říkám, odsuzujeme/obhajujeme tady neco o cem nic nevime proc se stalo. principu a) jestli mu ten dotycnej hrabnul na blizke tak to chapu b) jestli chtel dotycnemu sebrat penezenku tak je to kripl a zaslozi ******** jako stara televize! :idea:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Kwai_Cheng » úte 01. črc, 2008 9:11

KwaiCheng napsal:
Citace:
KwaiCheng napsal:
Citace:
Reakce prihlizejicich me absolutne neprekvapila.Neziju v CR prvnim rokem

A to tě to ani trochu nepobouřilo? Já když něco takovýho vidím v televizi nebo na netu tak se stěží ovládám, kolikrát jsem to viděl na vlastní oči.


Nebyla to holka ci jeste hure bezbranne zvire, takze nemuzu rict, ze by me to extra pobourilo jak rikas.

Asi jsem holt pacifista...
Citace:
KwaiCheng: A co bys dělal na místě těch čumilů ty? ©el zachránit toho co dostává čočku? I kdybys ho vůbec neznal a nevěděl o co jde?

Jo. Přinejmenším bych ho zkusil odtrhnout, protože myslím že ten co dostal naklepáno už měl celkem dost.

Jak můžeš rozhodovat o tom co je dost a co ještě ne aniž bys věděl o co jde?

Snadno. Jak už jsem napsal - jestli nezabil jeho mámu anebo neznásilnil jeho ségru nebo něco takovýho, tak si to ten zmlácenej prostě nezasloužil, chápeš? Prostě mi to, že chlap chlapa zmlátí do bezvědomí ve dne na ulici a čumí na to lidi, jezdí kolem auta a nikdo nic neudělá, tak to mi přijde jako humáč a hnus.
Komu to může připadat jako normální a v pořádku tak ten by asi měl přestat sledovat rozzlobenymuze.com jak tady někdo psal.
Fuj, hnus - samozřejmě je to můj názor.
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Kwai_Cheng » úte 01. črc, 2008 9:16

Nemyslim to vuci sobe ale ja proste zastavam nazor ze o cem nic nevim do toho se nepletu. Samozrejme jsou vyjimky - to jak psal Trian o bezdomovci v autobusu apod

Hm. A co když třeba ta studentka pracovala u bezdomovce když ještě nebyl bezdomovec jako stážistka a obvinila ho že jí znásilnil i když on to neudělal ale stejně za to šel sedět, žena ho opustila, když se vrátil z basy tak neměl kde bydlet takže se stal bezdomovec a pak potkal tu holku v trolejbusu nebo v čem..hmmmmm????? Není vyjímka jako vyjímka co?
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Genesis » úte 01. črc, 2008 9:27

KwaiCheng píše:
Nemyslim to vuci sobe ale ja proste zastavam nazor ze o cem nic nevim do toho se nepletu. Samozrejme jsou vyjimky - to jak psal Trian o bezdomovci v autobusu apod

Hm. A co když třeba ta studentka pracovala u bezdomovce když ještě nebyl bezdomovec jako stážistka a obvinila ho že jí znásilnil i když on to neudělal ale stejně za to šel sedět, žena ho opustila, když se vrátil z basy tak neměl kde bydlet takže se stal bezdomovec a pak potkal tu holku v trolejbusu nebo v čem..hmmmmm????? Není vyjímka jako vyjímka co?


Tak v tom případě si blbě vybral ženu, když mu nevěřila, ale to je lehce OT. Ale tohle může bejt tak jeden případ z tisíce, takže jako necháš 999 nevinejch holek na pospap nalitýmu bezďákovi?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků