Útočník zkopal muže na ulici...

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RUNAR » úte 01. črc, 2008 9:59

Hlavně to chce dávat velkej pozor, nikdy nevíš kdo vytáhne bouchačku, nebo nůž a úplně slabej grázlík je najednou životu nebezpečnej.
Jak říkám žádná fiar play a žádný frajeřinky.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 10:14

Genesis píše:
KwaiCheng píše:
Nemyslim to vuci sobe ale ja proste zastavam nazor ze o cem nic nevim do toho se nepletu. Samozrejme jsou vyjimky - to jak psal Trian o bezdomovci v autobusu apod

Hm. A co když třeba ta studentka pracovala u bezdomovce když ještě nebyl bezdomovec jako stážistka a obvinila ho že jí znásilnil i když on to neudělal ale stejně za to šel sedět, žena ho opustila, když se vrátil z basy tak neměl kde bydlet takže se stal bezdomovec a pak potkal tu holku v trolejbusu nebo v čem..hmmmmm????? Není vyjímka jako vyjímka co?


Tak v tom případě si blbě vybral ženu, když mu nevěřila, ale to je lehce OT. Ale tohle může bejt tak jeden případ z tisíce, takže jako necháš 999 nevinejch holek na pospap nalitýmu bezďákovi?

Asi tak.
KwaiCheng: Zkus se zamyslet nad pravdepodobnosti toho co si napsal, a toho ze 21letej kluk provedl neco jinymu podobne starymu floutkovi. Pokud jako jedina omluva pro takovehle chovani je pro tebe jedine zabiti matky nebo znasilneni segry tak pro me tedy ne - za to by zaslouzil daleko horsi veci. Dokazu si predstavit x veci za ketre, kdyby se naskytla prileziost, bych dokazal dotycnemu udelat mnohem horsi veci nez ho nekde zbit naulici. BTW nikde jsem nerekl ze to povazuju za normalni, rekl pouze mi z toho nebylo na bliti jak jsi psal ty :wink:
P.S.: Ktere stranky budu nebo nebudu sledovat nech prosim na me :lol: To ze nezvracim z pohledu na dva typky ketrak se rezou rubou na ulici neznaci myslim nic spatneho
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod fighter99 » úte 01. črc, 2008 11:51

Nerad se vam pletu do jiz rozjete diskuze, ale musim reagovat...
To video je hnus to jo, ale IMHO to neni zas tak priserny..Tomu kopani do hlavy se ani nedivik, je to srabarna,ale clovek v afektu neni schopen se ovladat..
A co mu udelal? Nemusel mu udelat skoro nic, takova je doba... Kamos taky jen mel smulu v tom ze si ho vybrala particka provokateru a on kladl odpor.. Privedli si nakyho asi 30ti-letyho bitkare (holohlavej,pokerovanej,sama jizva) a ten kamosoj zlamal nos.. Nezajem ze byl o necelejch patnact let starsi..
Nebo zrovna v sobotu jsem byl pritomny u rvacky ktera taky koncila kopanim do hlavy,a to opakovanym a dost brutalnim.. Nastesti tady se do toho vlozili lidi.
Proste takovyhle srabarny a zbabelosti se dejou a IMHO bohuzel budou dit i dal.
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Kwai_Cheng » úte 01. črc, 2008 12:04

Genesis: To jsi špatně pochopil. Tím příkladem s bezdomovcem a studentkou jsem chtěl Ynseminátorovi vysvětlit, že má trochu zmatek v tom co píše, když mu nevadí kopání do nějakýho týpka a zdůvodňuje to tím, že neví oč jde, tak by v tom případě ani neměl pomáhat holce proti nalitýmu bezdomovci - protože neví oč jde, jak jsem se snažil ukázat na příkladu.

KwaiCheng: Zkus se zamyslet nad pravdepodobnosti toho co si napsal, a toho ze 21letej kluk provedl neco jinymu podobne starymu floutkovi. Pokud jako jedina omluva pro takovehle chovani je pro tebe jedine zabiti matky nebo znasilneni segry tak pro me tedy ne - za to by zaslouzil daleko horsi veci. Dokazu si predstavit x veci za ketre, kdyby se naskytla prileziost, bych dokazal dotycnemu udelat mnohem horsi veci nez ho nekde zbit naulici. BTW nikde jsem nerekl ze to povazuju za normalni, rekl pouze mi z toho nebylo na bliti jak jsi psal ty Mrkající
P.S.: Ktere stranky budu nebo nebudu sledovat nech prosim na me Smějící To ze nezvracim z pohledu na dva typky ketrak se rezou rubou na ulici neznaci myslim nic spatneho


Kdybys četl pořádně tak bys věděl, že jsem napsal zabiti matky, znasilnení ségry a tak podobně. Tím, že jsem napsal, že mi bylo na blití jsem myslím vyjádřil spíše duševní stav než průběh fyziologického procesu. Taky jsem nezvracel, neboj se, tvrďáku.
K bezdomáčum - osobně jsem vyhodil nalitýho bezdomovce z dětskýho hřiště, když se tam sápal po dětech. Kolem stály jejich tátové a mámy a na nic se nezmohli, stejně tak lidi, kteří chodili okolo.
Ynseminátore, sleduj si co chceš, je mi úplně jedno jestli tě zajímá křesťanství.cz anebo rozzlobenímuži.com. Kdybys měl ale trocha širšího povědomí, tak bys věděl, že opakované sledování brutálního chování vede k tomu, že jej sledující považuje čím dál více za "normální" a také má tendence sám reagovat stejným způsobem.
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 12:15

KwaiCheng píše:Genesis: To jsi špatně pochopil. Tím příkladem s bezdomovcem a studentkou jsem chtěl Ynseminátorovi vysvětlit, že má trochu zmatek v tom co píše, když mu nevadí kopání do nějakýho týpka a zdůvodňuje to tím, že neví oč jde, tak by v tom případě ani neměl pomáhat holce proti nalitýmu bezdomovci - protože neví oč jde, jak jsem se snažil ukázat na příkladu.

KwaiCheng: Zkus se zamyslet nad pravdepodobnosti toho co si napsal, a toho ze 21letej kluk provedl neco jinymu podobne starymu floutkovi. Pokud jako jedina omluva pro takovehle chovani je pro tebe jedine zabiti matky nebo znasilneni segry tak pro me tedy ne - za to by zaslouzil daleko horsi veci. Dokazu si predstavit x veci za ketre, kdyby se naskytla prileziost, bych dokazal dotycnemu udelat mnohem horsi veci nez ho nekde zbit naulici. BTW nikde jsem nerekl ze to povazuju za normalni, rekl pouze mi z toho nebylo na bliti jak jsi psal ty Mrkající
P.S.: Ktere stranky budu nebo nebudu sledovat nech prosim na me Smějící To ze nezvracim z pohledu na dva typky ketrak se rezou rubou na ulici neznaci myslim nic spatneho


Kdybys četl pořádně tak bys věděl, že jsem napsal zabiti matky, znasilnení ségry a tak podobně. Tím, že jsem napsal, že mi bylo na blití jsem myslím vyjádřil spíše duševní stav než průběh fyziologického procesu. Taky jsem nezvracel, neboj se, tvrďáku.
K bezdomáčum - osobně jsem vyhodil nalitýho bezdomovce z dětskýho hřiště, když se tam sápal po dětech. Kolem stály jejich tátové a mámy a na nic se nezmohli, stejně tak lidi, kteří chodili okolo.
Ynseminátore, sleduj si co chceš, je mi úplně jedno jestli tě zajímá křesťanství.cz anebo rozzlobenímuži.com. Kdybys měl ale trocha širšího povědomí, tak bys věděl, že opakované sledování brutálního chování vede k tomu, že jej sledující považuje čím dál více za "normální" a také má tendence sám reagovat stejným způsobem.

Usetri mne prosim svych psychologich rozboru. Díky :wink: Nevim jak jsi prisel na to ze jsem tvrdak (ja to o sobe nikde neprohlasuju) i kdyz pro pacifistu (jak jsi o sobe sam prohlasil) je asi kazdej kdo se nerozbreci nebo nehrouti z dvou rvoucich se chlapku tvrdak a psychopat pro kteryho je nasili a podobne normalni. :roll:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 12:33

ukropcany píše:Dúfam, že sa zo sledovania a pestovania ringových športov tiež nezopsychopatieva... :twisted:
Asi jak kdo... :lol: :twisted:
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod Kwai_Cheng » úte 01. črc, 2008 12:40

Ach jo. Jak jsem psal o těch tendencích...samozřejmě je nemá každý, dotyčná osobnost pro to musí být predisponovaná..podle toho jak píšeš co bys komu byl schopný udělat tak možná....hm? Proto jsem napsal "tvrďák" Líbí se ti víc měkota?:) Je mi to stejně fuk jako stránky který navštěvuješ.
Dúfam, že sa zo sledovania a pestovania ringových športov tiež nezopsychopatieva... Podlý
no nevim nevim :D
Kwai_Cheng
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 24. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Ynseminator » úte 01. črc, 2008 12:46

KwaiCheng píše:Ach jo. Jak jsem psal o těch tendencích...samozřejmě je nemá každý, dotyčná osobnost pro to musí být predisponovaná..podle toho jak píšeš co bys komu byl schopný udělat tak možná....hm? Proto jsem napsal "tvrďák" Líbí se ti víc měkota?:) Je mi to stejně fuk jako stránky který navštěvuješ.
Dúfam, že sa zo sledovania a pestovania ringových športov tiež nezopsychopatieva... Podlý
no nevim nevim :D

Měkota je podstatně lepší :wink: v tom se konečně poznávám :D
Nechci se tu dohadovat pac flamu je tu plnej server. ©lo mi jen o to, že si myslím že je strašně těžký takhle soudit podle videa aniž bysme věděli proč si hoši "vjeli do vlasů".Nic víc nic méně...
Tak řiď ať jedeš lip. Myslel sem řiď jako řiď, ne řiď jako řiť.
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod RUNAR » úte 01. črc, 2008 14:06

Taky ale stejně minimální je možnost že šlo o rozumnou odplatu, většina případů je úplně jiná, většinou je důvod naprosto debilní a vlastně jedinej důvod je že útočník je idiot.
Odplaty jsou naprostý minimum případů.
Jako komouši v Tibetu, viděl jsem na nějakých záznamech jak tam kopou do mnichů co se ani vůbec nebránili, prostě svinstvo a svinstvo.

Nikdo mi nenamluví že tohle byla odplata, dyť to bylo na veřejnosti na rušným místě a byl napitej a potom ho hned zatkl policajt.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod kjang » úte 12. dub, 2011 15:38

Není to sice na ulici, ale snad se tenhle hnus hodí sem. Ten chudák si asi nestačil krýt hlavu... :(
Co dělat proti takovému psychopatovi?

http://zpravy.idnes.cz/recidivistovi-hr ... zpravy_alt
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod zipule » úte 12. dub, 2011 17:46

Mne to teda taky neprislo jako buhvico, ten v roli obeti se podle me snazil rvat a dokud nejakym zpusobem kladl odpor tak borec nemel duvod prestavat, jedina vytka za tu posledni kopacku ale neodsuzoval bych to vzhledem k tomu, ze nevime o co slo... a navic v tom adrenalinu...
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod zipule » úte 12. dub, 2011 17:48

4 Kwaicheng : No a to tvoje srovnani ani nema cenu komentovat. Nevidel bych v kazdem ozralem bezdomovci chudacka s tezkym zivotnim osudem..
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod zipule » úte 12. dub, 2011 19:38

:D az ted jsem si vsiml ze novej je jen ten posledni prispevek...no nic hezky jsem si popovidal
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod majorjing » úte 12. dub, 2011 21:50

tiez uz trochu off,ale zaciatok temy som nezastihol...nevadí...anyway primarne neverím ze clovek by sa mal starat do cudzich sraciek,kazdu minutu rozkopu na zemi nejaku hlavu.ale hllavne suhlasim z ukropom, clovek nikdy nevie ako sa v danej situacii dopredu zachova aj ked ju stokrat zazil...a preto by som dal hlavne na pocitovu-instiktivnu uroven.vetsinou vidite/vicitite ci sa mlatia dvaja clenovia gangu alebo si nejaky curak vybija zlost...ked som mal asi desat rokov dvakrat ma skoro zbili nafetovany asi 17rocny chalani,ktorych som nikdy predtym nevidel a obidvakrat sa ma zastali a pomohli mi cudzí.dakujem,ale uprimne to by asi urobil kazdy,ale ked sa biju nejaky rozdrbany skin s rozdrbanym pankacom nevidim dovod riesit to....toto bol skor ten druhý prípad. aj s tym bezdomovcom,je podla mna rozumne pristupovat individualne.aj ked vam instikt neporadi nic, tak urobite rozhodnutie ktore nikdy spred monitoru nezvladnete previdat...nikdy neviete kolko ich bude,aky budete mat den, a ci zvladnete premoct strach.preto je bezpredmetne bavit sa o svojom potecialnom,kondicionalnom hrdinstve....s detskom zavolate policajtom.bez neho si uzijete nocny sparingovy darcek.mozno.to nezystite kym sa to nestane....mozete mat za sebou aj sparring s brockom lesnarom,a moze sa stat ze sa poserete a schovate za roh,to je prirodzene a ked vam stupne adrelin,ako vsetci vieme,je velmi tazke pouzit rozumovu rovinu.preto tak ako ty typci na videou reaguje vetsina... :( 8O
majorjing
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 18. bře, 2011 0:00
Bydliště: bahrain, manama, bitches...:)

Příspěvekod zipule » stř 13. dub, 2011 8:58

Navic nevim jestli to tu nekdo psal nebo zaznamenal ale u toho prvniho videa mi nejel zvuk a prd z toho poznam. Pokud se budou oba navzájem pi*ovat a mlátit tak nevidím důvod se do toho míchat...něco jiného je, když jeden útočí a druhej řve o pomoc
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron