(kendó) nebo něco jiného??

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Jendis » úte 08. črc, 2008 13:52

Ale jo....nosívala je elita....ochránci praporu...mimojiné.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod RBR » úte 08. črc, 2008 13:54

Hosobiki píše:já si myslím, že je můj písemný projev v pořádku - možná je chyba v čtenáři, který se raduje za každou možnost najít v tom něco jiného, než v tom doopravdy je... (udělala bych na konci příspěvku smajla, ale nejsem si jistá, jestli by byl spávně umístěn :D )


Na toto téma sebedůvěry a BU nebo BS je zbytečné vést s Ukropem debaty. On si moc nepřipouští, že člověk může např. být silný introvert a proto nemá rád jakoukoliv prezentaci před neznámými lidmi. To nemá se sebedůvěrou nic společného. Osobně se tady většinou neznáme takže soudit o vlastnostech jiného člověka na základě jeho písemného projevu na fóru může být ošidné.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Hosobiki » úte 08. črc, 2008 14:11

to RBR: dík (i když možná víc než v tom, že bych byla introvert, je problém v tom, že na sebe mám moc vysoké nároky...)
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jendis » úte 08. črc, 2008 14:37

ukropcany píše:

Ozaj - ako sa pracuje vo vašom šerme s klamstvom a pretvárkou? Nech nie som furt len OT...


Mno...stejně,jako jinde(teď mluvím za sebe)......fintičky,lákání,předstírání slabosti......dneska už to není o boji o život....tak si chci "souboj" užít.A zrovna tak jiní...viz třeba Pandík....... :wink: :lol: ...však jsi něco malinko viděl.ALe na zbraňovém setkání byla větší sranda.....a šlehaná..... :wink: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hosobiki » úte 08. črc, 2008 14:53

to ukrop: za všechno může výchova - alespoň z části, s tím souhlasím - takže v pohodě:)
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod luen » úte 08. črc, 2008 17:21

Jeziiis to je zase debata.

For teoretic people: ARGUMENT neni to, co dokazou vyslovit usta, ale predne to, co dokazu dolozit :wink:

Jinak jestli na sebe nekdo ma a nebo nema naroky, nema nic spolecneho s tim, ze se boji ... ano BOJI konfrontovat sve bu/bs resp. sve dovednosti s nekym jinym!!! Pak to neni bu, ale BŮŮŮ!!!

Lidi kolem ABU se vetsinou schovavaji za teorie, principy, poucky, doktriny, filozofie a dalsi jinak uzitecne veci, ktere ve svejch ustech tito promenuji v bullshity!!!

Bojovnik bojovani praktikuje! Pohadkar o nem povida a sni :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Hosobiki » úte 08. črc, 2008 17:26

no a? tak se stydím... zabij mě za to :lol:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod RBR » stř 09. črc, 2008 9:05

ukropcany píše:4rbr - myslím, že aj Ty sa mýliš. Ja som veľmi citlivý človek. Nie v zmysle "citlivka", ale v zmysle "vycítim"... ja proste z ľudí ich "to" (naturel, alebo ako to nazvať) cítim. Proste to mám v sebe. Nezriedka po jedinom príspevku trvalejších prispievateľov tohoto fóra som vedel "čo sú zač" a môj názor na nich sa časom veľmi nezmenil a uzhodol som sa na nich aj s inými ľuďmi odtiaľto. Proste lustrácia mi ide :twisted: Ošidné to byť môže, ale v tomto sa mýlim len zriedkavo... (pár krát sa stalo, ale fakt málo) Takže v tomto si dovolím byť drzá opica, že myslím, že viem čo píšem... Je to tiež jeden z dôvodov, prečo sa snažím byť čitateľný, pretože neznášam pretvárku a klamstvo a okamžite ich vycítim... a nechcem byť z tých, ktorý by z týchto vecí mohli byť "obvinený"...


Je to sice mimo OT, ale pokud máš vyvinutý takový cit na odhad lidí nezbývá ti než gratulovat. Něco podobného dokáže moje žena a tiše ji závidím. Můj cit na "lidi" na tom není zdaleka tak dobře. Několikrát jsem lidi špatně odhadnul a později litoval, takže teď jsem opatrnější v hodnocení lidí, zvlášť pokud jde o písemný projev, tady se dá hodně zamaskovat.
Jinak pokud jde Hosobiki tak mám dojem (možná špatný), že dělá katori a tam to není v současné době o soubojích, ale spíš o studiu a dlouhodobé práci než se to dá použít v boji. Proto se ji nedivím, že se nechce pouštět do soubojů.
Možná má stejný komplex touhy po dokonalosti jako já :D, takže pokud nezvládá při cvičení vše dle svých představ tak se drží při zdi.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Hosobiki » stř 09. črc, 2008 9:19

to RBR: nic než souhlas..
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků