sparring holky

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod luen » pon 14. črc, 2008 9:24

vinters píše:marcelo: Ja som nikde nenapísal, že pôjdem do holiek naplno...a ináč si myslím, že tvoja správa komentár nepotrebuje a hovorí niečo o tom aký si človek


No, myslim, ze ti napsalo vicero lidi, ze v tom co tady zadas spatruji spise uchylku nez nejaky opravdovy zajem. Co je podle tebe naplno, kdyz necvicis a nemas feeling a vlastne ani paru co je naplno? Jinak marcelo alias diablik je sice proriznuta pusa, ale rozhodne si tady nikdy nechtel honit triko na holkach :wink: Co to tedy vypovida o tobe :?:

Nekolik lidi a to vcetne me osoby ti nabidlo sparing s nima ... jaka byla tva reakce? Opravdu ti mame verit, ze ti jde jen o zabouchani si? :lol: Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 9:38

vinters píše:marcelo: Ja som nikde nenapísal, že pôjdem do holiek naplno...a ináč si myslím, že tvoja správa komentár nepotrebuje a hovorí niečo o tom aký si človek

..tie vies o mne velke vies co :wink: ..zopar ludi ma tu pozna, napr. taky Luen ma o mesiac spozna osobne,pretoze chcem nase internetove priatelstvo preniest do osobnej roviny.. Ty to nechapes ty DILINO? ..ty potrebujes sparovat s chlapmi,na zaciatok jemne a kontrolovane a poto pritvrdit a nie s babami..pretoze poriadna superka ta rozslaha na kasu a nebudeš mat z toho nic a slaba superka by mala byt z akeho dovodu bita jednym saplavym uchylakom :?: :?: A to ze si ubohy srac to je kazdemu jasne,len malokto tu na fore ti to povie na rovinu tak ako ja :twisted: :wink: Mne osobne sa bridis ako clovek a to je fakt a mozes my tu pisat hocake pseudointelektualne analyzy na moju adresu :roll:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 9:42

Nevim proč se do toho pána tak navážíte :roll: :P
Nikdo mu neporadí všichni jen hubujou.

vinters: sice tvou "zálibu" taky nechápu, sám s holkama spáruju dost nerad.

Ale zkus toto asi budou chtít prachy, můžete to natočit a postnout sem :)
Našel jsem to v místní inzerci: Už se tomu směju asi měsíc 8)
wrestling zapasy:
jsme tri holky a delame wrestling-competive,playful,sub-dom,a hledame produkcniho ktery by mel zajem s namy natocit videa na nejake stranky,za dobry vydelek.nejlip dlouhodobejsi spoluprace.Praha.
email: usa.wrestling@centrum.cz
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod wordsworth » pon 14. črc, 2008 10:03

Tož radili mu. Ale hoch chce asi soukromky.
Hele vintersi,zajdi někam do oddílu. Bab už dneska trénuje docela dost. Zaspáruješ si i s chlapama. Bude sranda a o to jde.
A nenavážejte se do něj tak,třeba mu jde fakt jen o sparing :roll:
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod xiexie » pon 14. črc, 2008 10:05

RUNAR píše: sice tvou "zálibu" taky nechápu, sám s holkama spáruju dost nerad.



Ale neříkej....
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 10:07

Jsou o dost horší lidi tohle je v celku nezávadný, pokud teda nestříská nějakou holku to by bylo svinstvo.Ale co takovej Tommy Lee a Pamela?
A ona se k němu snad vrací nebo co? :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 14. črc, 2008 10:07

xiexie píše:
RUNAR píše: sice tvou "zálibu" taky nechápu, sám s holkama spáruju dost nerad.



Ale neříkej....


:lol: :lol: :lol: a je to tady Tomasi, Tomasi :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 10:13

Xie, luen:


No naposledy jsem se tomu vyhnul předhodil jsem ti Pandu a Zbyňka, něco jinýho je trénovat s holkama to mám zase docela rád to klíďo přiznám že se mi líbí ženský "od rány" 8)
Takže rád s holkama trénuju(lapy, drilly atd.) ale nerad s nima spáruju.
®e jsem vůbec něco psal, já bláhový :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod xiexie » pon 14. črc, 2008 10:21

RUNAR píše:Xie, luen:


No naposledy jsem se tomu vyhnul předhodil jsem ti Pandu a Zbyňka, něco jinýho je trénovat s holkama to mám zase docela rád to klíďo přiznám že se mi líbí ženský "od rány" 8)
Takže rád s holkama trénuju(lapy, drilly atd.) ale nerad s nima spáruju.
®e jsem něco psal :roll: :lol:


Ale neříkej, já a moje něžná pohlazení....tak proto jsi mě nechal napospas pavoukovi a železné lebce :)....tak dík. Neboj, teď po soustřeďku mám zase natrénováno takže se budu snažit :)
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 10:22

RUNAR píše:Xie, luen:


No naposledy jsem se tomu vyhnul předhodil jsem ti Pandu a Zbyňka, něco jinýho je trénovat s holkama to mám zase docela rád to klíďo přiznám že se mi líbí ženský "od rány" 8)
Takže rád s holkama trénuju(lapy, drilly atd.) ale nerad s nima spáruju.
®e jsem vůbec něco psal, já bláhový :roll: :lol:


..s tymto suhlasim...maloktora holka ma atributy na to aby mohla sparovat s chlapmi.. holkam sa ma pomahat v napredovani a nie likvidovat..a to ste fakt taky naivni ze pojde v sparingu s holkou jemne :?: ..jakmile ho lepsia superka nahuli,tak chyti vlciu tmu a zacne slahat hlava-nehlava a vtedy sa stavaju neprijemne zranenia :roll: ..to co pozaduje je chore,on viditelne slinta po sparingu iba so zenskou,vobec nies chlapom..zda sa vam to normalne :?: Pokial sa boji a nema atributy,mohol kludne napisat ze zom zaciatocnik,prosim o technicky jemny sparing na zaucenie od nejakeho borca atd.. :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 10:28

[quote="vinters"]TongPo: Jednoducho ma láka si zasparingovať s holkou a som zvedavý či ma holka dokáže preprať...nehľadaj za tým prosím niečo iné. Chápem ale, že nie každý to dokáže pochopiť.

..nie toto nechapem..si deviant :wink: Inac proti normalne sparingu "play as the way" kde sa obaja ucia a snazia sa posunut toho druheho nemam nic,ale ty sa nechces hrat a viem ze ked ti holka zacne nakladat,tak sa robehnes,pretoze muzske ego nepusti.. :wink:
Naposledy upravil marcelo dne pon 14. črc, 2008 10:32, celkově upraveno 1
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 10:29

Marcelo:
Těžko soudit co je ten chlapík zač, normální se mi to vůbec nezdá :roll: , je pravda že začátečník nemá kontrolu a může tu ženskou zranit.

Ale s trénovanou holkou chcípne na fýzu za minutu a netřískne už třeba vůbec nic :P
Jinak jsem taky chodil na judo a tam jsem měl sparing s holkama hodně rád abych teda psal na rovinu :lol: 8) Ale to je jemný sparing na zemi což je velkej rozdíl.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 11:18

RUNAR píše:Marcelo:
Těžko soudit co je ten chlapík zač, normální se mi to vůbec nezdá :roll: , je pravda že začátečník nemá kontrolu a může tu ženskou zranit.

Ale s trénovanou holkou chcípne na fýzu za minutu a netřískne už třeba vůbec nic :P
Jinak jsem taky chodil na judo a tam jsem měl sparing s holkama hodně rád abych teda psal na rovinu :lol: 8) Ale to je jemný sparing na zemi což je velkej rozdíl.


Ja s tebou suhlasim ranari :wink: ,nema fyzu,nema cit pre ranu a vzdialenost,kontrolu emocii..preto viem ze pokial zacne chvatat na budku a pokial ho nevypne na bradu alebo rebra a neda mu k.o. a On pokial ma vahu a prirodnu silu tak zacne tlacit a bit ako zviera..osobne som to uz videl parkrat.. :?
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 11:29

Ok , je fakt že často je nejlepší počítat s nejhorší variantou.
To sedí i na tenhle případ.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 11:39

Ja sa viem kontrolovať...a aj v prípade že niečo schytám tak sa zo mňa nestane zúrivý pes :D ...a na druhej strane si tiež rád vyskúšam sparring napríklad judo či bjj.
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 05. črc, 2008 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 13:22

Potom jsou ještě zápasnice v bahně.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jabberwocky » pon 14. črc, 2008 13:39

Tedy, že se popíše šest (nebo víc?) stránek o tom, jak si někdo nutně potřebuje šáhnout na babu, to je věc...
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » pon 14. črc, 2008 18:21

marcelo píše:...som si dal slub ze uz na toto forum nebudem prispievat,ale toto ma dostalo a uz som nevydrzal...

Vítej zpět na fóru, "exDiabliku"! :wink: Mně osobně tady ty tvoje peprný příspěvky docela chybí, jediný co mi na nich vadilo bylo to, žes je často promáznul dřív, než jsem si je stačil přečíst... :lol:

PS: Kašli na slib, osvěta je velkým přínosem pro lidstvo a ty to víš... Je to v tobě, čím dál silnější, chce to ven... Nebraň se tomu, piš dál, piš... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 19:02

RUNAR: No ako tým zápasením v bahne by som nepohrdol :D
Ale napríklad by som si to s nejakou holkou mohol rozdať aj v grapplingu :wink:
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 05. črc, 2008 23:00

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 19:25

http://www.sumo.tv/watch.php?video=736728

Z touto holkou by som to nemal jednoduché :D ...ale veril by som si :D
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 05. črc, 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron