Jak probudit agresivitu

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod RUNAR » pát 18. črc, 2008 8:55

Michnov píše: Postava su 190/78. Když se de aji s nohama, tak to aspoň trošku de, ale na ruce su úplně v perdeli.



No s takovou postavou už máš dávno bejt šampion, drž si distanc přední rukou a jak je vhodná chvíle naper tam tu zadní.Bejt tebou tak tu přední hodně trénuju jak přímáky tak háky, no a na blízko se zaklinčuj.Podívej se jak boxuje Kličko má excelentní nejenom zadní ale i přední ruku a na blízko klinčuje.
Podle mě ti punchball na tohle nepomůže, spíš nejdřív správný návyky z drillů- krýt se po útoku atd.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod wordsworth » pát 18. črc, 2008 9:06

To motání do klubíčka jsem viděla buď u lidí,co začli spárovat moc brzo, nebo to jejich kámoš moc hrotil a dostávali. Když vyměnili partnera za někoho rozumějšího,tak to šlo. A zvykli si že ta rana do obličeje neni žádná hrůza. Zbavili se strachu z úderu. Ale je důležité začít zvolna.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Michnov » pát 18. črc, 2008 9:25

RUNAR: nemůžu teď pořádně koukat na videa, ale podle ty chvilky, co sem zkouknul oba Kličky, tak to bude vono...kuji, kuji, ale s tím šampionem to nebude tak horký :lol:

wordsworth: obávám se, že oboje je můj případ :), já navíc furt nemám zuby, takže se bojim o to víc o kelcny, je fakt, že včera sem byl s lepším kořeněm a bylo to něco úplně jinýho
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

.

Příspěvekod luen » pát 18. črc, 2008 9:37

Promluv si o tom s trenerem, jestli te necha platit za to, ze si na tobe nekdo neustale honi triko ... tak je neco velmi spatne :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wordsworth » pát 18. črc, 2008 9:43

Michnove,ty jsi kaskadér. Investice do zubů a suspíku je nejlepší :D
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Michnov » pát 18. črc, 2008 9:48

luen: to ne, neustále si na mě nikdo triko nehoní, včera byl snad můj třetí sparring, takže v tomhle to fakt není, jenom sem chtěl něco na doma, čím bych si aspoň trošku zlepšil přehled mezi tréninkama
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Michnov » pát 18. črc, 2008 9:54

wordsworth píše:Michnove,ty jsi kaskadér. Investice do zubů a suspíku je nejlepší :D


jenom trošku a nedobrovolně :lol: , suspík mám a všechno ostatní taky, ale ty zuby ňák furt trenérovi nejdou :), a jen tak koukat se mi nechce
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 18. črc, 2008 10:46

Michnov:

Hele s touhle vejškou a váhou jestli máš chuť makat, tak ti budu dělat trenéra i manažera a u profíků vyrejžujem těžkou škváru těch pár kg ještě shodíš a vymlátíme K1-MAX....... vo prašule se nějak šábnem ne?
Klíďo 80% pro tebe tohle ti jinej nenabídne :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pát 18. črc, 2008 10:51

Michnov píše:luen: to ne, neustále si na mě nikdo triko nehoní, včera byl snad můj třetí sparring, takže v tomhle to fakt není, jenom sem chtěl něco na doma, čím bych si aspoň trošku zlepšil přehled mezi tréninkama


JJ ok :wink: jinak vazne zuby, suspik je to nejdulezitejsi a chrani to nejzranitelnejsi, tak na tom nesetri a makej si to koupit :wink: Nejsou to drahe pomucky :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod farmer » pát 18. črc, 2008 11:05

wordsworth píše: ....A zvykli si že ta rana do obličeje neni žádná hrůza. Zbavili se strachu z úderu. Ale je důležité začít zvolna.


Jojo, taky si myslím, že je to hodně o tom strachu a o tom zakusit tu ránu do obličeje. Pokud se sparuje rozumně a nejede se na 100%, nemělo by to ublížit, ani to tak nebolí. Čím víc jsem sparoval, tím víc jsem se snažil zbytečně nedostávat, uhýbat a tak, to se naučím jedině u sparringů, naživo. Hodně je to taky o fyzičce, pokud ji nemáš, tak nemáš energii na uskakování, úhyby apod., ale prostě se zastavíš na místě a schoulíš se, to je na hovjenko. Good luck, vydrž.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Genesis » pát 18. črc, 2008 12:24

Genesis píše:Tak mám stejnej problém jako zakladatel tohodle topicu. Když spárujuz, tak se cítím jakoby vnitřně svázanej. Prostě stojím, vykrejvám, občas trochu slabě vyjedu. A i když začnu dostávat a vyjíždim víc, tak pořád vnitřně cítím, že mám na víc a že se nějak krotim. Přijde mi jakobych byl v tu chvíli duchem trochu mimo, jakoby mě to moc nezajímalo.


poradí mi pls někdo s timhle? právě strach že dostanu nemám, když mi občas něco přiletí do obličeje tak se mi spíš sparing partner omlouvá a ptá se jestli je ro dobrý, i když mi to neva a jdu klidně dál
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod farmer » pát 18. črc, 2008 12:29

Genesis píše:
Genesis píše:Tak mám stejnej problém jako zakladatel tohodle topicu. Když spárujuz, tak se cítím jakoby vnitřně svázanej. Prostě stojím, vykrejvám, občas trochu slabě vyjedu. A i když začnu dostávat a vyjíždim víc, tak pořád vnitřně cítím, že mám na víc a že se nějak krotim. Přijde mi jakobych byl v tu chvíli duchem trochu mimo, jakoby mě to moc nezajímalo.


poradí mi pls někdo s timhle? právě strach že dostanu nemám, když mi občas něco přiletí do obličeje tak se mi spíš sparing partner omlouvá a ptá se jestli je ro dobrý, i když mi to neva a jdu klidně dál


Já z toho nějak nechápu v čem je problém.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 18. črc, 2008 12:50

ukropcany píše:......ešte si asi poriadne neucítil pach cudzej krvy



Tak takhle nám v září zase nikdo nepříjde! ( :P )
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Michnov » pát 18. črc, 2008 13:14

RUNAR píše:Michnov:

Hele s touhle vejškou a váhou jestli máš chuť makat, tak ti budu dělat trenéra i manažera a u profíků vyrejžujem těžkou škváru těch pár kg ještě shodíš a vymlátíme K1-MAX....... vo prašule se nějak šábnem ne?
Klíďo 80% pro tebe tohle ti jinej nenabídne :)


dík za nabídku trenére :wink: , ale se mnou bys moc terno neudělal, s makáním a chutí problém nemám, ale je mi 26, mám srdeční arytmiu a jenom se podívám na ledničku, tak su nachlazenej :lol: a kila se snažím pořád nabírat a konečně to trošku de, takže spíš K1 a nakopem prdel Harimu :lol:

jinak dík všem za odpovědi :)
Michnov
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Franz » pát 18. črc, 2008 16:07

ukropcany píše:To je strach, nie povaha. Potrebuješ "budiča". Budič je človek, ktorý «a strieska, ale tak, že «a nezlomí/neponíži. Proste Ti dá nakladačku, ale nezhovadí «a ani pred sebou, ani pred druhými. Ty si hrdý, že si to prežil a namiesto vyplakávania doma nad zlým osudom «a to namotivuje k práci. Toto treba skombinovať s požieraním "hadov" (začiatočníkov - v zmysle hesla "každý správny drak zožral v detstve veľa malých hadov) a je to :D Za pár rokov si drtič ako vyšitý... :D


to je přesně můj příběh... :twisted:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Franz » pát 18. črc, 2008 16:08

Genesis píše:
Genesis píše:Tak mám stejnej problém jako zakladatel tohodle topicu. Když spárujuz, tak se cítím jakoby vnitřně svázanej. Prostě stojím, vykrejvám, občas trochu slabě vyjedu. A i když začnu dostávat a vyjíždim víc, tak pořád vnitřně cítím, že mám na víc a že se nějak krotim. Přijde mi jakobych byl v tu chvíli duchem trochu mimo, jakoby mě to moc nezajímalo.


poradí mi pls někdo s timhle? právě strach že dostanu nemám, když mi občas něco přiletí do obličeje tak se mi spíš sparing partner omlouvá a ptá se jestli je ro dobrý, i když mi to neva a jdu klidně dál


to je takzv. kamarádství, to se buduje za různých situací, myslím, že je to popsáno i v Ottově naučném slovníku. :wink: :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Genesis » pát 18. črc, 2008 17:48

Tak abych teda vysvětlil co mi vadí. Vadí mi to, že se nedokážu donutit použít všechno co umim a udělat to pořádně. To mi vadí, že tam prostě nešvihnu ten direkt pořádně, jak to mám nacvičený, ale udělám to looserovsky a neumim se donutit to neflákat při sparingu.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Franz » sob 19. črc, 2008 9:20

Genesis píše:Tak abych teda vysvětlil co mi vadí. Vadí mi to, že se nedokážu donutit použít všechno co umim a udělat to pořádně. To mi vadí, že tam prostě nešvihnu ten direkt pořádně, jak to mám nacvičený, ale udělám to looserovsky a neumim se donutit to neflákat při sparingu.


no ale abych se ti přiznal taky se mi to párkrát stalo, že sem dal ránu co největši a vyšel z toho takovej mrzák... všechno to je o psychyce

myslíš snad to, žže se napřahuješ a švihneš jednu ránu třeba na obličej někoho, a ta rana ti zpomalý a nema takovou razanci jak by sis představoval a měl natrénovano? :)
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Franz » sob 19. črc, 2008 11:55

Jinak agresivita se dá probudit všeljak... každýho z nás z těch několika posledních příspěvků jak bylo možné vidět dokáže naštvat něco jiného, mě zaručeně naštve když si představím že ten dotyčný fyzicky ublížil někomu z rodiny, např. mé sestře, ... mě stačí jenom když na ni někdo podívá :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

agrese

Příspěvekod Raphael » sob 25. říj, 2008 23:09

já taky nejsem agresivní, ale nemám s tim žádný větší problémy...kopnout někomu koleno do hlavy se mi příčí, ale v krajnim případě to dokážu překonat...Jednou do mě šel jeden sparring partner dost tvrdě, ale zároveň mi pak dal nejcennější radu : Já tě mlátim, aby tys nemlátil mě...
já si jel na techniku a většinou to tak dělám, žádný rány na max...
Raphael
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 16. srp, 2008 23:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron