Hry a BU

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Hry a BU

Příspěvekod Sinister » pon 13. pro, 2004 14:53

Tak uz se tu rozebiral film, rozebirali se tu knihy, ale nejak se mi zda ze se jeste nikdo nedotkl pocitacovych her. Mate nejakou oblibenou pocitacovou hru s tematikou BU nebo vseobecne asijskou kulturou? Co se tyce te kultury ja musim zminit svuj oblibeny Shogun:Total War : strategie ze stareho Japonska, vrele doporucuju :o) Nebo treba kvuli Eddiemu z Tekkena ma spousta lidi aspon nejake povedomi o Capoiere...
(ne ze to by bylo neco z asijske kultury :oops: )
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

 

Příspěvekod player » pon 13. pro, 2004 20:45

...no jeje...jisteze Tekken;)Koneckoncu prave Eddie z Tekkena 3 me dokopal k nejake pohybove aktivite,vcelku dobra motivace;)
Uz aby byl T5;)
Myslim ale,ze tady se moc vydeohram nedari.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 14. pro, 2004 16:48

ale aj stary dobry mortal kombat nieje na zahodenie
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod KungPao » úte 14. pro, 2004 16:55

...
Naposledy upravil KungPao dne ned 23. led, 2005 23:12, celkově upraveno 1
KungPao
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte 16. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Sinister » úte 14. pro, 2004 21:29

to anonym: jj na tom sem vyrustal :lol:
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 227
Registrován: úte 26. říj, 2004 23:00

Příspěvekod player » úte 14. pro, 2004 21:39

Jenze MK nebyl a ani posledni dil neni o prezentaci technik ruznych stylu....MK je a pravdepodobne vzdy bude o brutalite,ne ze by mi to u nej vadilo:)
Na zobrazeni technik tu je neprekonatelny Tekken;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Lei

Příspěvekod Bitterman » stř 20. srp, 2008 14:19

Neví někdo náhodou jaký BU používá Lei z Tekkena 3?????
Bitterman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 19. srp, 2008 23:00

Příspěvekod Semo » stř 20. srp, 2008 18:45

ja som vyrastal na Tekkene 3..............my favourite charakter For"c Law a Lei je podla jackieho chana
Semo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. črc, 2008 23:00
Bydliště: Veľký ©ariš

Příspěvekod Franz » stř 20. srp, 2008 20:24

mortal kombat špica, tekken taky dobrej, ale nerealnej :lol:

byl bych rád, kdyby kdokoli, třeba hoši z EA Games aby udělali novou hru třeba sportovní, nějakýho BU, kde by se třeba i hráč mohl vybrat jaký BU by dělal, a hrál by normálně tournament a pak valetudo třeba nebo Kung fu proti Karate, prostě to je jedno, a člověk by tam mohl cvičit jak v posilovně tak i ruzné techniky a uery a dostával by se na určité úrovně.

a hlavně aby tam byly při souboji nějaké techniky, páky, přehozy, aby to nebylo jenom bum prásk, levá zadní hák zlomený vaz a vyhrál si první kolo
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Semo » čtv 21. srp, 2008 8:40

Franz,podla mna je MK este nerealnejsi ako Tekken.............aj Tekken je trosku nerealnejsi ale perfektne v tom vystihli mnohe styly,ako napr hwoarang za taekwondo, Law za JKD, Lei za Hung Gar myslim..........aj tak je Tekken najlepsia hra s tematikou BU
Semo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. črc, 2008 23:00
Bydliště: Veľký ©ariš

 

Příspěvekod Boreas » čtv 21. srp, 2008 11:08

dragon fist 3 ...trochu jednodušší...ale co :lol:

http://www.gamepark.cz/flashgameflash.asp?id=1573
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Franz » čtv 21. srp, 2008 12:35

Boreas píše:dragon fist 3 ...trochu jednodušší...ale co :lol:

http://www.gamepark.cz/flashgameflash.asp?id=1573


:lol: vodvazovka
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Bitterman » čtv 21. srp, 2008 15:59

A co capoeira fighter ?
Bitterman
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 19. srp, 2008 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 22. srp, 2008 16:07

haha nejlepší bylo international carate za dvě kačky v maringotce pokud ovšem človeka pustili cikanata. a ten slastný pocit když se vám povedlo ushiro mawashi geri:) jo a snesu jsem hrál street fightera .
no jinak spíš sem hral rpg sofistikovaný na pc.a že ješte nenapadla někoho kombinace bojovky a tohodle žanru třeba na motivy starejch filmů.začnete třeba v shaolinu a pak putujete po číně. jinak trochu takhle fungovala hra která se jmenovala revenant
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Quan-Chi » stř 27. srp, 2008 18:52

pred casem jsem zkousel experimentovat s vyvojem vlastni bojovky, udelal jsem jednoduchy engine ktery umel zobrazit a rozpohybovat postavicku s par zakladnimi pohyby...

na jednoho cloveka je to ale prilis narocne, chtelo to minimalne 3D grafika a animatory co by v jiz vytvorenem editoru delali animace...

tehdy jsem uvazoval i o zapojeni lidi odsud, ale pak z toho komplet seslo a ja se venoval jinym projektum...

no ale aspon mala ukazka :-) dela tu jeste nekdo jiny do SW / je tu treba nekdo kdo by rozjel vyvoj nejake bojovky?

Obrázek
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Franz » pon 01. zář, 2008 14:14

já sem dřív hodně dělal do Operace flashpoint a byl jsem donedávna s jedněma sympatickejma klukama v týmu, který dělal ČSR 1938 mod a dělal jsem modely, zbraně, skripty, mise atd... takže to celkem šlo

kdyby byli stejný či podobný programy, tak bych do toho šel též, ale problém s časem, ted se mi BU taky střídá se školou a taky si rád schrupnu po šichtě
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » pon 01. zář, 2008 18:14

Franz píše:já sem dřív hodně dělal do Operace flashpoint a byl jsem donedávna s jedněma sympatickejma klukama v týmu, který dělal ČSR 1938 mod...

Mód 1938 do Flashpointu? :P Hoď sem nějakej link na stažení toho módu, Flashpoint doma určitě ještě najdu, tak abych si to se Skopčákama v tom 38. rozdal alespoň virtuálně... :wink:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Franz » pon 01. zář, 2008 19:09

TongPo píše:
Franz píše:já sem dřív hodně dělal do Operace flashpoint a byl jsem donedávna s jedněma sympatickejma klukama v týmu, který dělal ČSR 1938 mod...

Mód 1938 do Flashpointu? :P Hoď sem nějakej link na stažení toho módu, Flashpoint doma určitě ještě najdu, tak abych si to se Skopčákama v tom 38. rozdal alespoň virtuálně... :wink:


http://acsr1938.blog.cz/
PS: Petr Tlach, kterej dělá modely vozidel, je fakt borec, to se mu musí nechat...
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Quan-Chi » pon 01. zář, 2008 20:41

modely mam v .x formatu a v cem se to udela je jedno, na animaci jsem mel vlastni jednoduchy editor, kde se proste nastavily klouby cloveka per-frame....

ale myslim ze je to slepa ulicka, kdyby se dostala do roukou technologie motion capture, tak myslim ze poradna mlaticka s prurezem ruznych BU a spolupraci mistnich by byla cool :o)

ja osobne jsem mel vizi hlavne ohledne vyvoje postav, trochu jako tamagoci, hrac by si sveho mohl "trenovat", najimat si trenery a rozvijet jen urcite techniky, v nekterych by proste byl lepsi nez v jinych...postavy by pak byly prenositelne. Chvaty by se mohly i do hry stahovat jako "pluginy" a tak by to melo teoreticky neomezene moznosti, s tim ze kdyz se utkaj dva kamosi co si kazdej prinese svyho vytrenovanyho borce, tak by nikdy nikdo nevedel co na nej vytahne...

skoda ze udelat neco takovyho ve 3ech lidech ve volnem case a k tomu jeste poradne je v oblasti IT asi tak realny jako v BU zraneni cloveka pomoci "vnitrni energie" - peknej sen :-)

bylo by to neuveritelne narocny na tvorbu animaci, jen udelat jednoduchej uder rukou byla v mem editoru prace na hodinu a to to jeste ani nevypadalo
dobre :-( a takovejch (vesmes o hodne slozitejsich) animaci by bylo potreba stovky.....
Quan-Chi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: pon 04. říj, 2004 23:00

Příspěvekod Fash » úte 02. zář, 2008 8:31

Quan-Chi píše:......na jednoho cloveka je to ale prilis narocne, chtelo to minimalne 3D grafika a animatory co by v jiz vytvorenem editoru delali animace...

tehdy jsem uvazoval i o zapojeni lidi odsud, ale pak z toho komplet seslo a ja se venoval jinym projektum...

no ale aspon mala ukazka :-) dela tu jeste nekdo jiny do SW / je tu treba nekdo kdo by rozjel vyvoj nejake bojovky?...........


par lidi co delaj 3D grafiku dobre a kvalitne znam......problem je nebo by asi byl s financema.....zadarmo by to bohuzel nebylo
Fash
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. čer, 2008 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků