Aikido - info

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod Skateordie » ned 28. zář, 2008 8:16

for all: Ty vogo, ten ale ma tych oceneni, asi odpadnem 8O :roll:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

 

Příspěvekod cudles » pon 29. zář, 2008 18:17

Jendis píše::lol: :lol: :lol: :lol: jj...tam na mne zbrojili...... :twisted: :twisted: :twisted: A viděls to potom sám.... :wink:

Sry,ale toho jsem si nevsiml,zkusim si to vyhledat...ja uz zacinam mit k tomu foru odpor...posledni dobou tam vetsina sla proti me, a protoze se to tam tim padem kazdou chvili mlelo, vzxdal jsem se tam spravcovstvi,aby tam mohli byt konecne normalni debaty,ale nepomohlo to..ted jsem tam hlavni cil :evil: Vazne mam chut se s mnohymi potkat osobne...same smesne kecy a urazky ohledne nejakych energii z to odmitam,ohledne duchovni stranky,ze ji tolik nerozvijim,a co nejvic nesnasim je, ze mnozi pak,kdyz uz dochazeji argumenty, tahaji veci z profilu netykajici se tematu :evil:

Pred odletem do anglie jsem ukoncil treninky aikida, a tenhle tyden chci jit na prvni trenink muay thai tady v Bournemouthu..ale dostkrat premejslim jestli pristi rok nezajet na letni skolu do Budejek,protoze bych tam mohl potkat par lidi z fora,a mohlo by to byt zajimave..s jednim jsem se uz potkal, a mezi ctyrma ocima najednou nemel zadnej problem.ale jakmile je nekde na netu... :evil:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Emiel » pon 29. zář, 2008 18:56

cudles píše:
Jendis píše::lol: :lol: :lol: :lol: jj...tam na mne zbrojili...... :twisted: :twisted: :twisted: A viděls to potom sám.... :wink:

Sry,ale toho jsem si nevsiml,zkusim si to vyhledat...ja uz zacinam mit k tomu foru odpor...posledni dobou tam vetsina sla proti me, a protoze se to tam tim padem kazdou chvili mlelo, vzxdal jsem se tam spravcovstvi,aby tam mohli byt konecne normalni debaty,ale nepomohlo to..ted jsem tam hlavni cil :evil: Vazne mam chut se s mnohymi potkat osobne...same smesne kecy a urazky ohledne nejakych energii z to odmitam,ohledne duchovni stranky,ze ji tolik nerozvijim,a co nejvic nesnasim je, ze mnozi pak,kdyz uz dochazeji argumenty, tahaji veci z profilu netykajici se tematu :evil:

Pred odletem do anglie jsem ukoncil treninky aikida, a tenhle tyden chci jit na prvni trenink muay thai tady v Bournemouthu..ale dostkrat premejslim jestli pristi rok nezajet na letni skolu do Budejek,protoze bych tam mohl potkat par lidi z fora,a mohlo by to byt zajimave..s jednim jsem se uz potkal, a mezi ctyrma ocima najednou nemel zadnej problem.ale jakmile je nekde na netu... :evil:


Do ČB? Fajn, dej vědět, rád tě poznám ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Pavel33 » pon 29. zář, 2008 23:21

to je prdel jak lidi co nemaj co dělat sou od rána do večera naprdelený tady a čekaj jestli nenapíše něakej aikidák, aby mohli dávat rozumy :D:D:D to je samej ten thaiskej box nebo co, kde se při zápase okopávaj dokud se někdo konečně netrefí, ale to už stejně všichni chrápou :D inteligentní lidi sem už ani nechoděj, protože to je pod úroveň :D ještěže nejsem inteligentní :D
Pavel33
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. zář, 2008 23:00

Příspěvekod xiuwei » úte 30. zář, 2008 6:15

UKROPCANY:
Ale úprimne - preháňanie a marketing mu vždy frčal... však posúď sám http://www.aiki.sk/index.php?lang=sk&me ... ubmenuid=3



to je román, ta jeho ocenění a papíry ,,na všechno,, - čtení tak na 2 dny. Marketing jak prase .
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Skateordie » úte 30. zář, 2008 6:52

Pavel33 píše:to je prdel jak lidi co nemaj co dělat sou od rána do večera naprdelený tady a čekaj jestli nenapíše něakej aikidák, aby mohli dávat rozumy :D:D:D to je samej ten thaiskej box nebo co, kde se při zápase okopávaj dokud se někdo konečně netrefí, ale to už stejně všichni chrápou :D inteligentní lidi sem už ani nechoděj, protože to je pod úroveň :D ještěže nejsem inteligentní :D
Aikidaci radsej nevedia vobec obranu a preto sa vzdy trafia a vsetko im vyjde :roll:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod graver » úte 30. zář, 2008 10:08

Pavel33 píše:to je prdel jak lidi co nemaj co dělat sou od rána do večera naprdelený tady a čekaj jestli nenapíše něakej aikidák, aby mohli dávat rozumy

Sobota 4.10.2008 14:00 Praha, http://www.xgym.cz/ :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Pavel33 » úte 30. zář, 2008 11:49

Z knížek se tak nenasměju, jako tady :D:D:D
Pavel33
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. zář, 2008 23:00

Příspěvekod Pavel33 » úte 30. zář, 2008 11:50

Jeee taky chci bejt mistr diskutér, ale to bych musel prudit asi cooo :D:D:D
Pavel33
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. zář, 2008 23:00

Příspěvekod graver » úte 30. zář, 2008 13:23

ukropcany píše:
Pavel33 píše:Jeee taky chci bejt mistr diskutér, ale to bych musel prudit asi cooo :D:D:D
Ešte pár rokov a možno sa to naučíš... :twisted:

Neřekl bych, že to bude trvat tak dlouho - start je dobrej (nic ve zlým) :wink: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Pavel33 » úte 30. zář, 2008 15:38

Tady si někdo moc povidá ale :D:D tak sranda musí bejt :D:D už pátej příspěvek hmmm, sem na správné cestě stát se mistrem xDDD
Pavel33
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. zář, 2008 23:00

Příspěvekod Skateordie » stř 01. říj, 2008 6:50

ukropcany píše:4skate - kašli na to... chlapec žíje v historkách z knižiek... :wink:
Nemohol som si to odpustit :oops:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod graver » stř 01. říj, 2008 10:06

Pavel33 píše:Tady si někdo moc povidá ale :D:D tak sranda musí bejt :D:D už pátej příspěvek hmmm, sem na správné cestě stát se mistrem xDDD

Tvoje dosavadní příspěvky:
http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... or=Pavel33

Imho jsi spíš na správné cestě k takovému tomu žlutému zahnutému ovoci...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Pavel33 » stř 01. říj, 2008 16:32

Aikido je na hovno...tak ted muzu bejt s vama kamarad jo a prudit na topikach, kdyz si neumim zalozit vlastni? :D:D:D a vite co je nejvetsi prdel :D ze ja aikido ani nedelam xDDD sem jen fakan co se nudi a tak prudi do prudicu...sem kokutek prosím odpuste už sem se tak narodil, ale abych docilil uplneho vrcholu, chci byt jeste mistr diskuter a zit na foru :D :D:D
Pavel33
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. zář, 2008 23:00

Příspěvekod Picard » stř 01. říj, 2008 16:42

Ze spousty ocividnych duvodu toto vlakno zamykam.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků