Urážky a vaše psychika

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Boris68 » pát 10. říj, 2008 13:40

Dalt píše:wtf? 8O co je to za vlakno?
Boris68: neuhodil te nahodou v posledni dobe nekdo silne do hlavy?? :?


dobrý pokus, a co tebe?
www.wingchunpraha.org

Jednoduchost, přímočarost, ekonomie pohybu, minimální využití fyzické síly, praktičnost.
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

 

Příspěvekod player » pát 10. říj, 2008 13:48

Bruce Lee byl nejlepsi bojovnik vsech dob a nikdo ho nikdy neporazil a kdyby zil, tak i dnes by vsem nakopal prdel.I Chuckovi.Podruhe.



8) :D
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod jox » pát 10. říj, 2008 14:06

Prošel jsem toho víc, byl jsem i v Legiích. Teď pracuji u Policie a chcy prosadit lepší bojové schopnosti našich příslušníků. Co je lepší? Kung Fu nebo Aikido?

8) :D
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Boris68 » pát 10. říj, 2008 14:28

to Player a Jox: to je teda drsny :)
www.wingchunpraha.org

Jednoduchost, přímočarost, ekonomie pohybu, minimální využití fyzické síly, praktičnost.
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Dalt » pát 10. říj, 2008 14:43

Boris68: no me nekdo kazdou chvili, ale aspon jsem jeste udrzel zbytky zdraveho rozumu... :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod scout » pát 10. říj, 2008 15:34

ukropcany píše:4boris - slová ma nevytočia... to by už muselo byť neviem čo... vytočím sa len v robote, ale to je iná téma...

Jebo, ktorý na mňa začne prskať dostane len úsmev - takýto - 8) Prípadne hlášku typu "kamoško, so mnou sa nechceš biť..." a funguje to výborne... :twisted:
...ucrope potkal jsem v metru v autobuse 70l. duchodkyne co by te po takovy vyzve bez vahani pretahly holi po zadech... :lol: :lol: ..mozna jses tvdej chlap a 2m thaiboxer...ale myslim ze na nektere zivotni vyzvy nejsi pripraven ani ty.... :lol: :lol: .. :wink: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pát 10. říj, 2008 15:35

nikdo z nas..... :lol: :lol: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Re: Urážky a vaše psychika

Příspěvekod graver » pát 10. říj, 2008 16:18

Boris68 píše:Ty tedy nesouhlasíš s tím že fyzický střet předchází slovní přestřelky podobného ražení?

Ale jistěže s tím souhlasím. Jen se snažím (a asi nejen já) ti vysvětlit, že je to blbost.
Boris68 píše:Já si tedy myslím, že uvědomit si co podobné slovní výjevy znamenají dobrá věc pro život.

No, pouč nás - co znamenají? Pro mě podobné slovní výlevy znamenají akorát to, že je dotyčný pako nebo má blbej den (event. obojí). A v obou třech případech to pro mě neznamená, že se s ním budu prát (i kdybych na to náhodou měl).
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: Urážky a vaše psychika

Příspěvekod Boris68 » pát 10. říj, 2008 16:21

Boris68 píše:Já si tedy myslím, že uvědomit si co podobné slovní výjevy znamenají dobrá věc pro život.

No, pouč nás - co znamenají? Pro mě podobné slovní výlevy znamenají akorát to, že je dotyčný pako nebo má blbej den (event. obojí). A v obou třech případech to pro mě neznamená, že se s ním budu prát (i kdybych na to náhodou měl).[/quote]

Souhlas :)
www.wingchunpraha.org

Jednoduchost, přímočarost, ekonomie pohybu, minimální využití fyzické síly, praktičnost.
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 10. říj, 2008 17:55

ukropcany píše:4boris - slová ma nevytočia... to by už muselo byť neviem čo... vytočím sa len v robote, ale to je iná téma...

Jebo, ktorý na mňa začne prskať dostane len úsmev - takýto - 8) Prípadne hlášku typu "kamoško, so mnou sa nechceš biť..." a funguje to výborne... :twisted:



koukám,máš to stejně....ale ....musím přiznat...když chci,tak lidi vytočit umím....jen slovně..... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod jeikob » pon 13. říj, 2008 22:21

vaše kung fu je jak myší pískání.budete muset ještě deset let trenovat .
plantážníci :D
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků