KAKUSHINKAN

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

KAKUSHINKAN

Příspěvekod majkx » stř 10. říj, 2007 6:22

Zdar máte někdo zkušenosti s touhle školou popř. lidma co tam vyučují, styl atd.??

http://www.kakushinkan.wz.cz/system/default.htm
majkx
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 459
Registrován: úte 08. lis, 2005 0:00

 

Příspěvekod xiuwei » stř 10. říj, 2007 7:23

Já zkušenosti nemám. Jen jsem právě zjistil,že mají (měli ?) školu u nás v Ostravě a Hlučíně (kousek za Ostravou). Na stránkách je psáno,že učí zadarmo (asi Ninjutsu), proto nepořádají nábory(reklama-letáky) a nikdy jsem tedy o nich v Ostravě neslyšel.Moc se mi nelíbí,že soke honbu dojo má ,,tajného,, učitele (to už je taková ohraná fráze). No proti gustu žádnej dišputát :wink:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Makoto » stř 10. říj, 2007 11:41

9.dan v JJ tu ma pouze 1-2 lide.....tedy pokud si to sam neudelil, cemuz bych se ani nedivil...tady je mozne vse :(
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod pavela » stř 10. říj, 2007 12:23

Tyhle tajemna kolem BU jsou vždycky docela vtipná :lol: :lol: :lol: Je držitelem 9 Danu Jiu Jitsu a na otázku proč se nesnaží být tak zvaným renomovaným mistrem mě tiše odvětil „ Ničím jsem a ničím zůstanu“ tím bylo řečeno vše, třeba se pletu ale já to teda logicky chápu tak, že ten mistr neexistuje :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod wand » stř 10. říj, 2007 12:56

Som si myslel, ze takyto tajni majstri su uz neni. Ved to bolo moderne tak okolo roku 90-92. Vtedy bolo vela majstrov tajnych bojovych umeni a stylov...Ale aspon som si zaspominal na stare casy. :)
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Hosobiki » stř 10. říj, 2007 13:07

mi to připomnělo jak v ově učil nějaký týpek pole jeho slov: "v japonsku dávno zapomenuté ninjutsu" :lol:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ingwe » pát 12. říj, 2007 17:56

Hosobiki píše:mi to připomnělo jak v ově učil nějaký týpek pole jeho slov: "v japonsku dávno zapomenuté ninjutsu" :lol:


máš na mysli takový to děsně starý ninjutsu, který se v japonsku nedochovalo ale u nás, světe div se, jo? :lol: :lol: :lol:
ingwe
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 508
Registrován: pon 10. dub, 2006 23:00
Bydliště: Liberec-Brno

Příspěvekod Hosobiki » pát 12. říj, 2007 21:43

to ingwe-chan: jo přesně to 8)
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

skutečně to pravé ninjutsu ... ;-)

Příspěvekod kanja-san » pon 17. bře, 2008 8:08

no musím říct, že mě to pobavilo ;-). stejně na mě působí i ninjutsu podávané na těchto stránkách:

www.ninja.sk
www.taijutsu.kvalitne.cz
shadowwarriors.ic.cz

škoda jen, že si lidé myslí, že aby se schovali pod ninjutsu stačí obléci černé kimono a dát si meč na záda. Třeba chtějí na tom vydělat peníze a nebo ukojit své ego. Přeju jim hodně zdaru ;-)
kanja-san
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00
Bydliště: praha

Re: skutečně to pravé ninjutsu ... ;-)

Příspěvekod Snails » pát 07. lis, 2008 21:02

kanja-san píše:no musím říct, že mě to pobavilo ;-). stejně na mě působí i ninjutsu podávané na těchto stránkách:

www.ninja.sk
www.taijutsu.kvalitne.cz
shadowwarriors.ic.cz

škoda jen, že si lidé myslí, že aby se schovali pod ninjutsu stačí obléci černé kimono a dát si meč na záda. Třeba chtějí na tom vydělat peníze a nebo ukojit své ego. Přeju jim hodně zdaru ;-)



Prohlédl sem si stránky www.ninja.sk a mám velké obavy o duševní zdraví toho člověka, který se tam nazvývá velmistr.Podle všecho si celý systém sám vymyslel.Nechává si za něj platit a ještě k tomu je plný naprosto směšných nařízení a pravidel, a některé z nich silně zavání sektou.

např. Zkoušky na staršího žáka: znesie strednú bolesť, ktorú si spôsobí sám - tri možnosti výberu losom.

Není to náhodou nezákoné? :roll:
Snails
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 16. lis, 2007 0:00

 

Re: skutečně to pravé ninjutsu ... ;-)

Příspěvekod Emiel » pát 07. lis, 2008 22:18

Snails píše:
kanja-san píše:no musím říct, že mě to pobavilo ;-). stejně na mě působí i ninjutsu podávané na těchto stránkách:

www.ninja.sk
www.taijutsu.kvalitne.cz
shadowwarriors.ic.cz

škoda jen, že si lidé myslí, že aby se schovali pod ninjutsu stačí obléci černé kimono a dát si meč na záda. Třeba chtějí na tom vydělat peníze a nebo ukojit své ego. Přeju jim hodně zdaru ;-)



Prohlédl sem si stránky www.ninja.sk a mám velké obavy o duševní zdraví toho člověka, který se tam nazvývá velmistr.Podle všecho si celý systém sám vymyslel.Nechává si za něj platit a ještě k tomu je plný naprosto směšných nařízení a pravidel, a některé z nich silně zavání sektou.

např. Zkoušky na staršího žáka: znesie strednú bolesť, ktorú si spôsobí sám - tri možnosti výberu losom.

Není to náhodou nezákoné? :roll:


Nezákoné to není, pokud to podstupuje dobrovolně... Ovšem, když se ti lidé nechají vymývat...
Osobně ninjutsu trénuju a ono je to o něčem torchu jiném, než o tom, co ten chlápek na těch webovkách má z filmů.. ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Snails » pát 07. lis, 2008 22:27

Jo já vím trénuju to samé co ty a proto se divím že někteří lidé se pořád nechají zvyklat tajemným a mystickým rádoby ninjutsu.
Snails
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 16. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Snails » pát 07. lis, 2008 22:27

pardón double post :oops:
Snails
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 16. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Emiel » sob 08. lis, 2008 13:12

Snails píše:Jo já vím trénuju to samé co ty a proto se divím že někteří lidé se pořád nechají zvyklat tajemným a mystickým rádoby ninjutsu.


Však právě, ale je to sranda :D
Tajemný mistr Kawasaki z Iga vyučuje ninjutsu ,které už je v japoinsku dávno ztraceno a k nám se dostalo přes nějaké potomky... ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Re: KAKUSHINKAN

Příspěvekod korcik » úte 11. lis, 2008 13:26

majkx píše:Zdar máte někdo zkušenosti s touhle školou popř. lidma co tam vyučují, styl atd.??

http://www.kakushinkan.wz.cz/system/default.htm


a nechceš raději vyzkoušet kyokushinkai zní to stejně ,ale je to něco jiného :twisted:
korcik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 06. led, 2008 0:00

Příspěvekod kanja-san » stř 19. lis, 2008 16:43

Emiel a Snails - kde trenujete?
kanja-san
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 156
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00
Bydliště: praha

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » stř 19. lis, 2008 19:30

Zdravím bojovníci,

já jsem k nim chvíli cca před 10 lety. Chvíli znamená cca 3 měsíce. Mno. Co bych k nim řekl. Na toho tajemného mistra jsem se taky ptal a bylo mi řečeno, že mistr si nepřeje být zveřejňován.

Jinak se převážně cvičí v přírodě za jakéhokoli počasí. Trénink je dle mě klasický Bujinkan a možná se tam za ty roky začaly vyučovat věci, které si vyučující donesli z jiných stylů s kterými spolupracují. Tím myslím Iaido, Kendo, atd. Hlavně japonské styly. Abych řekl pravdu, tak z JJ jsem tam nic neviděl. Možná pákové techniky, ale ty jsou všude stejné. Jak říkám. Dle mě tam cvičí klasický Bujinkan. Toď z mého reportu vše. :)

A na druhou stranu - Kdo si hraje, nezlobí.

Pěkný zbytek dne, týdne, měsíce, roku a života. A prostě bojujte se ctí. ;-)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Snails » stř 19. lis, 2008 19:34

Jo to je dost možné po získání pátého danu máš právo si založit školu a pojmenovat si jak chceš, takže vznikají různé odnože z Bujinkanu, jako je např. ten Kakushinkan.Proti takovým nic nemám, ten mistr apoň něco umí, ale v odkazech, které napsal Kanja-san je to smyšlená hovadina
Snails
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát 16. lis, 2007 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků