Co se psem :-)...?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Toman » ned 09. lis, 2008 17:36

ekonym píše:Co se týče toho topicu se psem tak může někdo hodit link...?


http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... 5602#25602

navrhuju to tam přesunout a toto smáznout
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Jendis » ned 09. lis, 2008 17:43

RUNAR píše:Vlčák


jen technická.....žádné takové plemeno není,majitelé Německých ovčáků jsou na "vlčáka" alergičtí......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » ned 09. lis, 2008 17:48

Jendis píše:
RUNAR píše:Vlčák


jen technická.....žádné takové plemeno není,majitelé Německých ovčáků jsou na "vlčáka" alergičtí......


Ale ano.....ať se třeba rozkrájí či kousnou to zadnice :D , pro mě je to vlčák nebo bílý tesák 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » ned 09. lis, 2008 17:49

Jendis píše:Znám.....a co takhle Československýho?????PoloVlčka bys nechtěl????? :twisted:


Taky jsem na něj jako velkej patriot myslel. Ale z toho co jsem nastudoval by mi moc nevyhovovala jeho povaha. Ale je to určitě zajímavej výsledek křížení. Chci chlupáče co se nebude třást v -10 ale zase ne moc velkýho abych ho mohl vozit autě a vešel se tam ještě někdo :D a musí to být chytrý (ale zas ne chytřejší než já :-)).
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » ned 09. lis, 2008 17:52

Toman píše:
Jendis píše:Znám.....a co takhle Československýho?????PoloVlčka bys nechtěl????? :twisted:


Taky jsem na něj jako velkej patriot myslel. Ale z toho co jsem nastudoval by mi moc nevyhovovala jeho povaha. Ale je to určitě zajímavej výsledek křížení. Chci chlupáče co se nebude třást v -10 ale zase ne moc velkýho abych ho mohl vozit autě a vešel se tam ještě někdo :D a musí to být chytrý (ale zas ne chytřejší než já :-)).


co Ti vadí na povaze????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » ned 09. lis, 2008 18:06

Jináč se příliš nedivím že čtvernohý hafíci občas někoho rafnou že 8)
Když vidím ten nový hit jak mladý débové choděj všade s mobilem na kterým maj puštěnou nějakou kravskou hudbu....Britney nebo nějakej podobnej šunt :D Tak bych taky trhal a kousal. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » ned 09. lis, 2008 18:30

RUNAR: My jsme německýho ovčáka měli a taky jsme říkali, že máme vlčáka...

Jinak k těm situacím se psem přidám trochu rodiných bájí a pověstí:
K nám se na zahradu přes plot dostal sousedův pes. Je to taková velká bestie, snad vlkodav, nebo já fakt nevim.. :lol:
Byl vyděšenej, trochu agresivní. Pak přišel muj děda, zařval na něj: "Střihej domu!"
Pes se div nepo... a rval se přes plot zpátky co to šlo...což se mu stejně nepovedlo :lol: a nakonec si ho musel odvést páníček hlavnim vchodem 8)

No a pak přímej střet se psem si prožil muj strejda: Zkracoval si jednou cestu domu přes louku, kousek za vsí a vyrazil na něj vlčák(ovčák no :wink: ). Hnal se na něj jako cvok a skočil po něm(asi po krku) Jenže za strejdou stáli zřejmě všichni svatí (a taky 140 kg :lol: ) a ve vzduchu mu normálně dal K.O. přímákem na čenich...

TAk, teď když si to po sobě čtu...asi začnu psát telenovely... :oops: Ale fakt to tak bylo :lol: 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod ekonym » ned 09. lis, 2008 19:20

No kua, prosím a pak že nejde psa pořádně koupnout do čenichu...
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod Dalt » ned 09. lis, 2008 19:39

ale joo psoj se da ubranit - zdravej dospelej jedinec by to mel (pry) zvladnout, preci jen jsme o neco silnejsi, sice nemame zuby, ale pes zas neumi kopat a mlatit jako clovek - zas nedelejme ze psu zabijacky masiny...sam znam ze sveho okoli dost pripadu kdy se clovek proti nasranymu psovi ubranil - sice ti lide byli vetsinou "lidi s gulama" ale jak je videt tak to jde...(samo ze zalezi na rase - v techto pripadech nejcasteji vlcaci)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » ned 09. lis, 2008 19:46

Toman píše:
Jendis píše:
Toman píše:
Bohužel třeba jeden z mých psů měl takový blbý zvyk že si toho člověka rozpohyboval sám. .


:lol: :lol: :lol: :lol: chytrej pejsek......co to bylo zač????


Německý ovčák ... mý nejoblíbenější plemeno. Chci si teď pořídit psa a rozhoduju se mezi Německým a belgickým ovčákem a učarovala mně border kólie to jsou takový ty žihadla co běhaj ovcím po zádech :D

Jinak tady něco pro motivaci tréninku kopů proti psům
http://www.youtube.com/watch?v=cLO-eECygNA (haha 0:46 ... taky se mi stalo :-))

Border kolii doporucuju, hodne chytry pes, ale take narocnejsi, nepoustel bych se do ni predtim nez bych si o ni neco nastudoval...protoze znam jeden az dva pripady lidi co si jen tak poridili border kolii, bez jakychkoli znalosti o tomto psu, a po nejake dobe meli s nim problemy a pokazde to skoncilo psem v utulku...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod TongPo » ned 09. lis, 2008 20:33

Sakra, to lidstvo ale upadá... :? Ještě naši drsní pra pradědové si omotali jednu ruku kabátem a tou druhou zapíchli karpatskýho medvěda pouhým tesákem a dneska se dělá věda z obrany proti jednomu psu... :roll: Jasně, bránit se holýma rukama útoku dvou či více těžších psů už bude docela problém, ale v situaci jeden na jednoho má člověk - bojovník nad psem vždycky navrch. Jinak psi zatraceně dobře vycítí, kdo je predátor a kdo ustrašená kořist a podle toho pak jednají. Já osobně mám psy rád (né jako jídlo :evil: ). Dosud mě ještě žádnej pes nenapadl a nepokousal, buď se mě bojí a klidí se, nebo se lísají a nechají hladit... :)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Boreas » ned 09. lis, 2008 20:37

TongPo: No jak říkám...když za tebou stojí všichni svatí (a 100+ kg :lol: )
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » ned 09. lis, 2008 20:43

TongPo píše:Jinak psi zatraceně dobře vycítí, kdo je predátor a kdo ustrašená kořist a podle toho pak jednají.


A vo tom to je...... :wink: :lol: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » ned 09. lis, 2008 21:06

Afričtí Masajové jsou celkem hustý drsňáci, dřív prováděli dokonce solo lovení lvů, nějak si těžko představuju jak Masaj s tím oštěpem sundá lva s jeho lví rychlostí, silou, vahou a mrštností...... i skupinový lovení který probíhá ve skupině 10 Masajů s oštěpy musí bejt brutál maso :)
No je to prostě fenomenální i když s tím maj dlouhodobý zkušenosti.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Hlídací pes

Příspěvekod DaveStone » pon 10. lis, 2008 10:10

Stalo se mi dvakrát během krátké doby, že se ke mě na veřejném prostranství přiblížil hlídací pes (poprvé to byly dva psi, podruhé jeden), který utekl asi dírou v plotě a potom hlídal i to co nemusel...
tedy ulici. Nevěděl jsem co mám dělat, ale nakonec jsem to zváld bez fyzické úhony. naštěstí mě nechtěl hned sežrat což byla klika.

Když jsem se k němu chtěl otočit zády a odejít tak to vypadalo dost nebezpečně a měl jsem pocit že se rozbíhá a skočí po mně. Tak jsem musel být otočený stále čelem k němu a pomalu ale opravdu pomalu vycouvat z území, které hlídal. Ovšem v případě těch dvou psů byla docela fuška být otočený čelem k oběma... Jakmile jsem přešel silnici, kterou možná považoval za jistou dělicí čáru, dalo se už normálně odejít.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod horal » pon 10. lis, 2008 17:23

Moje reálná zkušenost: šel jsem ke známým přes vesnici a vyběhl na mě z otevřených vrat boxer. Myslel to evidentně vážně. Přiznám se, že ve mě byla malá dušička, ale postavil jsem se čelem k němu, sehnul se k zemi pro kámen a napřáhl a zařval na něj. Otočil se a zmizel.
Jinak pokud by šlo o přežití, četl jsem někde tušim na netu, že obalit ruku nechat psa zakousnout a potom zlomit vaz, což se nedá udělat vlkovi, ale pes má krční obratle slabší. Nechtěl bych to zažít, ale život bych si bránil, to jo.
horal
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pon 10. lis, 2008 18:04

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod kjang » pon 10. lis, 2008 21:53

..
Naposledy upravil kjang dne sob 28. srp, 2010 16:59, celkově upraveno 1
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kjang » pon 10. lis, 2008 21:53

..
Naposledy upravil kjang dne sob 28. srp, 2010 16:58, celkově upraveno 1
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » pon 10. lis, 2008 22:38

Zlomit vaz? Zas tak jednoduchy to neni. A pokud nejde uz o boj o holej zivot, ci me pes nechce oprsavdu potrhat, nelibi se mi to. Al to uz je vec kazdeho. Jinak s tim hozenym kamenem, kolikrat pomuze hozena vec, hlavne pokud mas po ruce sterk.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron