Co se psem :-)...?

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod RUNAR » čtv 13. lis, 2008 12:23

No jo ale potom se s tou tlapou můžeš rozloučit.

A někdy mám pocit že ty bojový plemena snad uměj ukousnout prst i nosem :D :wink:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod RBR » čtv 13. lis, 2008 12:43

Kdysi jsem v TV sledoval dokument o borcovi co dělá převýchovu problémových psů jakýkoliv plemen. Poslední instantce, pokud on nepomůže pak je pejsek utracen.
Ptal jsem se i "pejskařů" na něj. Všichni se shodovali , že je opravdu kapacita, ale kapku samorost. Když po něm pes vystartoval tak se do něj pustil také. Pes ho kousl on mu to hned vrátil a ještě přidal. Psi pacifikoval tak, že se je snažil dostat pod sebe a znemožnit jim pohyb, tak ho držel tak dlouho dokud nezačal kňučet. (V Tv, myslím, masíroval rotvika nebo německého ovčáka, měl tam více klientů)
Používá i jiné výukové metody. Nechá ho vyhladovět atd. Mnoho metod tam jen naznačili, protože pseudo ochránci zvířat by začali řvát.
Jinak byl samá jizva od kousanců, ale psiska do latě srovnat uměl perfektně.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » čtv 13. lis, 2008 13:13

Jo, viděl jsem to taky, dobrej borec co spoustu hafíků zachránil před utracením u rasa, trochu srovnat by měl i jejich majitele.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 13. lis, 2008 13:35

jj...p.Desenský...je dobrej :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » čtv 13. lis, 2008 21:47

luen píše:
Gino píše:Jeste pridam...

obcas jedem s pritelkyni za jeji matkou, ktera ma krizence argenticke dogy a brazilske fily.. jmenuje se Sara a je pry hrozne hodnoucka a hloupoucka. Jenze na me porad blbe cumi a jak neni v okoli pritelcin bratr (z neho jedineho ma respekt, ty zensky moc nebere), zacne na me stekat a dorazet, potvora. Asi se ji libim :lol:

Kazdopadne z ni mam poradnej respekt a jen tezko se mi to schovava. No, snad si na me zvykne.


Musis si ji nejak "koupit", vem ji na prochazku, dej ji burtika a uvidis :wink: Jinak z filou to musi byt masakr 8O Vyhoda argentiny je, ze to neni tele ma vysky tak akorat a je fixovana na rozdil od buliku na panicka a bez povelu nestartuje. Pitbull a plemena jim podobna te budou mit porad tak nejak na haku, kdyz prijde na jejich pudy :!:

To neni spatnej napad ale neni to tak jednoduchy. Psi nejsou blby, a ten pes vyciti, ze se chces s nim sblizit a ze nejsi narusitel,hrozba, stejne tak jako vyciti, ze z nej mas strach a jenom ho chces uplatit. Pak burtik pomuze jen na kratkou dobu,ale chovani bude priblizne stejne..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » čtv 13. lis, 2008 21:57

RBR píše:Kdysi jsem v TV sledoval dokument o borcovi co dělá převýchovu problémových psů jakýkoliv plemen. Poslední instantce, pokud on nepomůže pak je pejsek utracen.
Ptal jsem se i "pejskařů" na něj. Všichni se shodovali , že je opravdu kapacita, ale kapku samorost. Když po něm pes vystartoval tak se do něj pustil také. Pes ho kousl on mu to hned vrátil a ještě přidal. Psi pacifikoval tak, že se je snažil dostat pod sebe a znemožnit jim pohyb, tak ho držel tak dlouho dokud nezačal kňučet. (V Tv, myslím, masíroval rotvika nebo německého ovčáka, měl tam více klientů)
Používá i jiné výukové metody. Nechá ho vyhladovět atd. Mnoho metod tam jen naznačili, protože pseudo ochránci zvířat by začali řvát.
Jinak byl samá jizva od kousanců, ale psiska do latě srovnat uměl perfektně.

RBR

Desensky, navstevuju jeho forum. No, nevim zda-li pouziva takovehle metody k prevychove, jelikoz zatim co jsem cetl byl zastance nazoru ze na psi agresi se nema vetsinou odpovidat agresi{pokud jsem spravne pochopil]. JInak doporucuju zajemcum o psi navstevovat tuto poradnu, kdyby ji navstevovala vetsina majitelu psu, tka si myslim ze ve vychove psu jsme dneska uplne nekde jinde.

Jinak co se tyce jeho osoby, nejsem zadny fanaticky obdivovatel, pouze uznavam co se psi umi a dokazuje. Ale co se tyce osobnosti,na to mam tak trochu svuj nazor, ktery tu ovsem nebudu rozsirovat. Lidem znalym alespon teto poradny, pokud bude zajem, pak SZ.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Shylock » ned 22. bře, 2009 0:10

asi celkovo pri zvieratách sú opatrné a pomalé pohyby dobrá taktika, viem o čom hovorím, mám doma papagája korelu.

inak kto by chcel posilovať odvahu, môže si robievať výlety po dedinách kde takmer každý na dvore chová nejake velké hovado. stačí sa tesne postaviť pred nejaky plot a ked pribehne nejaky pes, tak čo najdlhšie sa snažiť tam vydržať stáť.
Shylock
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » pon 23. bře, 2009 12:05

Shylock píše:asi celkovo pri zvieratách sú opatrné a pomalé pohyby dobrá taktika, viem o čom hovorím, mám doma papagája korelu.

inak kto by chcel posilovať odvahu, môže si robievať výlety po dedinách kde takmer každý na dvore chová nejake velké hovado. stačí sa tesne postaviť pred nejaky plot a ked pribehne nejaky pes, tak čo najdlhšie sa snažiť tam vydržať stáť.

Nedivil bych se kdyby pak prisel panicek toho psa, a dal ti jednu po tlme ze mu zamerne drazdis/provokujes psa :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron