ryoto machado

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod RBR » čtv 20. lis, 2008 21:01

druss píše:na semináři s mistrem Avi Rokah jsem se bavil právě o něm a říkal že na nějakých trénincích u mistra Nishiyamy byl jinak co se týká chráničů používají se ultra tenké rukavice aby nedošlo při cuki o rozseknutí kůže na kloubech a přenosu krví přenášených chorob


Mohu-li soudit podle té sekvence co byla vidět na jeho prezentaci, tak tradiční karate dělá déle než pár tréninků s mistrem Nishiyamou. Mezi náma, kromě J.Hrbáčka i všichni naši trenéři absolvovali pár tréninků s mistrem Nishiyamou, přesto jsou bráni jako zástupci jeho pojetí karate. :lol:

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

 

Příspěvekod druss » pát 21. lis, 2008 7:10

par treninku je nic J.Hrbáček u něj žil a trénoval 9 let www.karatebrno.cz
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pát 21. lis, 2008 7:55

druss píše:par treninku je nic J.Hrbáček u něj žil a trénoval 9 let www.karatebrno.cz


Proto jsem psal "mimo J.Hrbáčka" :wink: Tomu vděčíme za to, že sem sensei Nishiyama přijel na semináře.
Jak to vypadá s Avim? Podaří se jej dostat na seminář do ČR? Co se děje, že se nám pořád vyhýbá? Jezdí často do Polska, Rakouska a k nám nic.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod druss » pát 21. lis, 2008 7:59

jo tak sensei AVi by sem přijet už mohl byl tu problém s papaláši a s neochotou české strany se na něčem domluvit (suspendace atd) nyní je ale vše v pořádku a mělo by to fakčit :-) sensei se tu snad příští rok objeví ale měl by být tuším začátkem roku v Německu
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pát 21. lis, 2008 11:06

druss píše:jo tak sensei AVi by sem přijet už mohl byl tu problém s papaláši a s neochotou české strany se na něčem domluvit (suspendace atd) nyní je ale vše v pořádku a mělo by to fakčit :-) sensei se tu snad příští rok objeví ale měl by být tuším začátkem roku v Německu


Něco o tom, že vyhlásil bojkot dokud se politická situace mezi národními svazy co se hlásili do ITKF neurovná něco vím, ale řekl bych , že už je nějaký čas "vyřešeno" a není důvod s ním nezačít jednat. Věřím, že seminář s ním by přilákal spoustu lidí i mimo ČATKU (aspoň od nás určitě). Kde se předpokládá, že by se to případně realizovalo?

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod druss » pát 21. lis, 2008 11:13

on bojkot nevyhlásil ale celá ITKF a on je "jen" mezinárodní instruktor ale blíská s en a lepší časy jinak ted byl seminář ve WR Neustadtu asi už po 14 bylo to super jako vždy longtime trénink :-)
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pát 21. lis, 2008 12:36

druss píše:on bojkot nevyhlásil ale celá ITKF a on je "jen" mezinárodní instruktor ale blíská s en a lepší časy jinak ted byl seminář ve WR Neustadtu asi už po 14 bylo to super jako vždy longtime trénink :-)


Jasné pouze respektoval rozkazy od nadřízených, ale já žiji v tom, že ty naše národní problémy jsou již vyřešeny a jediný partner pro ITKF je ČATK, takže bojkot už není potřeba.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod druss » pát 21. lis, 2008 13:34

jasná věc tak proto ho tu můžem co nevidět čekat :-) ty jsi taky pod ITKF ???
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 14:03

Hoši, mně se to nějak nezdá že se na ty učitele tak těšíte, dřív to bylo tak že karatisti chodili mlsně kolem kšeftů s bouchačkama a mysleli na to že svýho učitele vodprásknou jaký jim dával kapky, někdy to bylo takový i u nás a vy se na učitele těšíte, buď jste masochisti nebo je na vás moc milej. :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod druss » pát 21. lis, 2008 14:37

no právě když dojede takový instruktor tak tě motivuje do toho bouchačku nekupovat ale svému učiteli rozbít čumák
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 21. lis, 2008 14:54

To zase né, třeba se ten trenér snaží dělat to nejlepší co umí a zná.....
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » pát 21. lis, 2008 20:24

druss píše:jasná věc tak proto ho tu můžem co nevidět čekat :-) ty jsi taky pod ITKF ???


Nejsem patřím mezi tzv.odpadlíky.

Hoši, mně se to nějak nezdá že se na ty učitele tak těšíte, dřív to bylo tak že karatisti chodili mlsně kolem kšeftů s bouchačkama a mysleli na to že svýho učitele vodprásknou jaký jim dával kapky, někdy to bylo takový i u nás a vy se na učitele těšíte, buď jste masochisti nebo je na vás moc milej. Usmívající



Doporučuji ti seminář s Avim navštívit, pak pochopíš. Jeho feeling a timing je fantastický.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » ned 23. lis, 2008 14:24

RBR:
Ale jo, může bejt kvalitní Shotokan je špica 8)
Nepsal jsem nic proti němu ani by nemohl přijet jako učitel na návštěvu a hned dávat hustý kapky :)

Ale z5 k Machidovi.....má i svý stránky:

http://lyotomachida.net/Lyoto_Machida/Fight_Stats.html
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » ned 23. lis, 2008 19:18

RUNAR píše:RBR:
Ale jo, může bejt kvalitní Shotokan je špica 8)
Nepsal jsem nic proti němu ani by nemohl přijet jako učitel na návštěvu a hned dávat hustý kapky :)

Ale z5 k Machidovi.....má i svý stránky:

http://lyotomachida.net/Lyoto_Machida/Fight_Stats.html


TO Runar: Nebral jsem tvé pozámky o Avim nijak negativně. Pouze je lépší než o něm kecat, navštívit jeho seminář, pak hodnotit jaký má shotokan.

Jinak z5 k Machidovi ani z těch stránek jsme se nedočetl jaký shotokan dělá :(

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

avi

Příspěvekod druss » ned 23. lis, 2008 21:32

ja jsem na jeho seminarich byl nekolikrat, a ty?
cvicim pod jeho primym zakem, a ty?
:D :D :D
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Re: avi

Příspěvekod RBR » pon 24. lis, 2008 8:25

druss píše:ja jsem na jeho seminarich byl nekolikrat, a ty?
cvicim pod jeho primym zakem, a ty?
:D :D :D


Pod přímým žákem Aviho??? Kdo to je?? Bohužel zatím nebyl, pouze jsem měl možnost mrknout na videa z jeho seminářů. Snad se zadaří někdy v budoucnu.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod druss » pon 24. lis, 2008 9:59

Honza Hrbáček trénoval s Avim :-)
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod RBR » pon 24. lis, 2008 10:41

druss píše:Honza Hrbáček trénoval s Avim :-)


Honza Hrbáček je Aviho žák? Myslel jsem, že se hlásí pouze k H.Nishiyamovi a v současné době není už žákem nikoho, svým způsobem samostatná jednotka. S 5.danem nemá důvod, informace už dostal teď už je sám předává dál

RBR

PS: Aha tak ty jsi taky odpadlík. H.H. s ČATK taky moc nespolupracuje (asi znechucen ze vztahů uvnitř ), aspoň na stránkách nemá o nich ani zmínku.
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » úte 25. lis, 2008 9:38

Panda píše:
Nakonec přihodím jeho Highlight a pak se můžeme začít zase diskutovat, byl bych rád za všechny vaše poznámky například k jeho netradičnímu strikingu


Mě se hodně líbí jeho údery, nevim co kde píšou za nesmysly ale dát v ringu dobrej zásah není prdel, několikrát dal v zápasech krásný a přesný tsuki po kterým soupeři ihned zabruslili a pak šli na prdel. 8)

No a má ještě bráchu Shinzo Machidu, taky Shotokan 8) , kterej má za sebou tuším dva zápasy, výhru a prohru, ta první výhra byla taky na přesný tsuki po kterým se soupeři zamotali nožičky :D a upadl.Prohra byla tuším na škrcení nebo páku.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod druss » úte 25. lis, 2008 9:41

tak Honza s Avim cvicil v jenom dojo u senseie :-) odpadlik nejsem ikdyz ... :-)
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron