Soutěž Wushu

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Dalt » pát 28. lis, 2008 21:42

ARAHAT: boha jeho, ctes nekdy po sobe ty nesmysle co tu pises? Ty se asi nudis vid? :roll:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod ARAHAT » pát 28. lis, 2008 21:45

wushupetr píše:Stále si nenapsal proč.

No a kdo tě teda učil aspoň základům toho těch stylů?
Nemusíš mi to s tím hustěním sestav vysvětlova, už nějakej pátek taky cvičím.



.
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 1:18, celkově upraveno 1
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod ARAHAT » pát 28. lis, 2008 21:49

Dalt píše:ARAHAT: boha jeho, ctes nekdy po sobe ty nesmysle co tu pises? Ty se asi nudis vid? :roll:


.
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 1:19, celkově upraveno 1
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 28. lis, 2008 21:50

Jestli Arahate máš nějakej opravdu dobrej důvod proč si pro tohle co píšeš, tak to napiš, jinak si chceš asi jen povídat.
Napsal jsem o Sportovním Wushu článek, poslal jsem ho sem, asi mi ho sem nedaj, protože nejsem dobrej na takový psaní (znáte to hrubky odstavce, žádný pěkný obrázky), ale je tam napsaná podstata (pro mě) Sportovního Wushu, tak jestli ho náááááhodou sem dají, tak si přečti.
Soutěž ve Wushu a v jakýchkoliv jiných BU není špatná!!! Neničí pověst ani jméno. Neníčí nic. A kdo tvrdě opak, lže nebo prostě nemá pravdu.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod pm » pát 28. lis, 2008 21:52

wushupetr píše:Soutěží v ní třeba i Hung Gar školy nebo školy, kde se učí i BU Wushu.


:lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 28. lis, 2008 21:54

pm píše:
wushupetr píše:Soutěží v ní třeba i Hung Gar školy nebo školy, kde se učí i BU Wushu.


:lol:



Co? Jéééé tak ta tvoje pochopitelně ne. :roll:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ARAHAT » pát 28. lis, 2008 21:56

wushupetr píše:Jestli Arahate máš nějakej opravdu dobrej důvod proč si pro tohle co píšeš, tak to napiš, jinak si chceš asi jen povídat.
Napsal jsem o Sportovním Wushu článek, poslal jsem ho sem, asi mi ho sem nedaj, protože nejsem dobrej na takový psaní (znáte to hrubky odstavce, žádný pěkný obrázky), ale je tam napsaná podstata (pro mě) Sportovního Wushu, tak jestli ho náááááhodou sem dají, tak si přečti.
Soutěž ve Wushu a v jakýchkoliv jiných BU není špatná!!! Neničí pověst ani jméno. Neníčí nic. A kdo tvrdě opak, lže nebo prostě nemá pravdu.


.
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 1:20, celkově upraveno 1
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 28. lis, 2008 22:00

Jenže teď se nebavíme o tom, co ti všechno stačí k tomu, aby ses ubránil. Někomu stačí trénovat tvrdě každej den, někomu stačí to, že váží sto kilo měří přes dva metry. Já jsem tojí teorii o sestavách nijak nenapad ani se k ní nijak nehlásil, tak nevím, co to sem taháš.

A to s tím, že jsem eště dítě si nech pro nějakýho desetiletýho kluka.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 28. lis, 2008 22:02

Já se tě jen tak zeptal, abych věděl, co cvičíš.

Ale ty tady mícháš dvě různý témata a to soutěž a to, co všechno potřebuješ k obraně.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ARAHAT » pát 28. lis, 2008 22:03

wushupetr píše:Jenže teď se nebavíme o tom, co ti všechno stačí k tomu, aby ses ubránil. Někomu stačí trénovat tvrdě každej den, někomu stačí to, že váží sto kilo měří přes dva metry. Já jsem tojí teorii o sestavách nijak nenapad ani se k ní nijak nehlásil, tak nevím, co to sem taháš.

A to s tím, že jsem eště dítě si nech pro nějakýho desetiletýho kluka.
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 1:17, celkově upraveno 1
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod wushupetr » pát 28. lis, 2008 22:06

ARAHAT píše:
wushupetr píše:Jenže teď se nebavíme o tom, co ti všechno stačí k tomu, aby ses ubránil. Někomu stačí trénovat tvrdě každej den, někomu stačí to, že váží sto kilo měří přes dva metry. Já jsem tojí teorii o sestavách nijak nenapad ani se k ní nijak nehlásil, tak nevím, co to sem taháš.

A to s tím, že jsem eště dítě si nech pro nějakýho desetiletýho kluka.


No já se bavim celou dobu o BU(které je o tom se umět bránit v případě napadení a ne honit medaile a jiný hovna) a o tom že soutěže bych zrušil :wink: :lol:


No hele maestro... no co s tim udělat? ... tak tam nechoď no... :D :D :D :D :D :D :D :D čuuuuuuuuuuus
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod ARAHAT » pát 28. lis, 2008 22:10

wushupetr píše:
ARAHAT píše:
wushupetr píše:Jenže teď se nebavíme o tom, co ti všechno stačí k tomu, aby ses ubránil. Někomu stačí trénovat tvrdě každej den, někomu stačí to, že váží sto kilo měří přes dva metry. Já jsem tojí teorii o sestavách nijak nenapad ani se k ní nijak nehlásil, tak nevím, co to sem taháš.

A to s tím, že jsem eště dítě si nech pro nějakýho desetiletýho kluka.


No já se bavim celou dobu o BU(které je o tom se umět bránit v případě napadení a ne honit medaile a jiný hovna) a o tom že soutěže bych zrušil :wink: :lol:


No hele maestro... no co s tim udělat? ... tak tam nechoď no... :D :D :D :D :D :D :D :D čuuuuuuuuuuus


.
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 1:21, celkově upraveno 1
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod Picard » pát 28. lis, 2008 23:29

Obrázek
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Moto » sob 29. lis, 2008 1:16

Taky nemam rad soutezeni v bojovych umenich a myslim si, ze to duchu Budo spis ublizilo, nez pomohlo, ale komentare ARAHATA jsou dosti nevyzrale, na to, jak se udajne venuje zenovemu buddhismu a bojovym umenim. Ono cvicit neco sam je pekne, ale taky je dobre mit ucitele, ktery opravi a pomuze s chybami, kterych je na cely zivot dost a dost...

Kazdy mame o bojovem umeni jine predstavy...nekdo potrebuje soutezit a nekdo ne...
No a kdyz uz jsme u toho Zenu, tak jedna takova zenova moudrost: Kdo nepoznal moc mluvi, kdo poznal, nepotrebuje slov...
:wink:

A taky neco nezenoveho...i kdyz kdo vi...Zit a nechat zit!
Moto
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 191
Registrován: ned 23. pro, 2007 0:00
Bydliště: Opět Česko

Příspěvekod ARAHAT » sob 29. lis, 2008 6:01

Moto píše:Taky nemam rad soutezeni v bojovych umenich a myslim si, ze to duchu Budo spis ublizilo, nez pomohlo, ale komentare ARAHATA jsou dosti nevyzrale, na to, jak se udajne venuje zenovemu buddhismu a bojovym umenim. Ono cvicit neco sam je pekne, ale taky je dobre mit ucitele, ktery opravi a pomuze s chybami, kterych je na cely zivot dost a dost...

Kazdy mame o bojovem umeni jine predstavy...nekdo potrebuje soutezit a nekdo ne...
No a kdyz uz jsme u toho Zenu, tak jedna takova zenova moudrost: Kdo nepoznal moc mluvi, kdo poznal, nepotrebuje slov...
:wink:

A taky neco nezenoveho...i kdyz kdo vi...Zit a nechat zit!


Radši sem to vše vymazal,aby to zbytečně nedráždilo různé lidi :lol: 8)

Nevim jestli je to dobrý výrok-To "®ít a nechat ®ít"...kdyby se to tak mělo brát se všim tak nevim jak by to tu vypadalo....
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod graver » sob 29. lis, 2008 8:12

Arahat: většinou se sanžím nes*at do něčeho, co se mě netýká, ale chlap, kterej si nedokáže stát za tím, co z něj vypadlo (i kdyby to byly takový perly, jako padají z tebe), je u mě zmrd. Něco sem natláskat, nechat někoho reagovat a pak to po sobě smazat, tomu říkám rovina.

4admin: OYE strikes back!
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod ARAHAT » sob 29. lis, 2008 9:23

graver píše:Arahat: většinou se sanžím nes*at do něčeho, co se mě netýká, ale chlap, kterej si nedokáže stát za tím, co z něj vypadlo (i kdyby to byly takový perly, jako padají z tebe), je u mě zmrd. Něco sem natláskat, nechat někoho reagovat a pak to po sobě smazat, tomu říkám rovina.

4admin: OYE strikes back!


To neni zmrdovina ale TAOISMUS!!! :wink:

Ustoupit pokud někdo útočí :wink: :lol: 8)

Nehledě na to že sem trochu ujel a psal docela secret věci a nevim proč by to měli číst desítky uplně cizích lidí.DŮLE®ITÉ JE ®E SME SI S WUSHU PETREM V©E UJASNILI :wink: :idea:
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod Dalt » sob 29. lis, 2008 9:56

ARAHAT: jsi proste chudak-absolutni souhlas s graverem, ja se sice ve sprtoveim wushu vubec nevyznam, ale nechapu proc by pozvanka na tomhle foru nemohla byt (nektere lidi to muze zajimat), ja napr taky nedelam bu ale bs (box) - taky se v tom delaj souteze (zapasy) a nikdo to nenapada...a pak tady placas jak dite - argumenty zadny, jenom rejpani - ze by taoismus v praxi? :roll: :evil:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod ARAHAT » sob 29. lis, 2008 10:01

Dalt píše:ARAHAT: jsi proste chudak-absolutni souhlas s graverem, ja se sice ve sprtoveim wushu vubec nevyznam, ale nechapu proc by pozvanka na tomhle foru nemohla byt (nektere lidi to muze zajimat), ja napr taky nedelam bu ale bs (box) - taky se v tom delaj souteze (zapasy) a nikdo to nenapada...a pak tady placas jak dite - argumenty zadny, jenom rejpani - ze by taoismus v praxi? :roll: :evil:



ALE NAPADÁ-JÁ :lol:

SPORT PROSTĚ NEMAM RÁD :wink:
ZAČÍNÁ TO U NORMÁLNÍCH ZÁPASŮ A KONČÍ TO U ZÁPASŮ O PRACHY CO® U® JE SHOWBUSINES SE V©IM V©UDY-PRACHATÝ MAFIÁNSKÝ PRASATA V HLEDI©TI KTERÝ SE NUDĚJ ATD,PROSTĚ Z HLEDISKA TRADIČNÍHO POJETÍ BU BEZDUCHÁ TUPÁ ZÁLE®ITOST!

Stačí když si vzpomenu na Olympioničky které se nechávali kvůli lepší výkonnosti uměle oplodňovat....
Prostě dnešní sport a zvláště ten profesionální-víc škody než užitku a kdo to popře tak je s prominutím neuvědomělej Vůl!! :idea:
Naposledy upravil ARAHAT dne sob 29. lis, 2008 10:08, celkově upraveno 2
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

Příspěvekod ARAHAT » sob 29. lis, 2008 10:06

ukropcany píše:No lebo seknúť niekoho mečom po šiške za to, že má krajší meč, je vrchol intelektu... :twisted: admin - stopnite toho paka...


Tebe jednou STOPNU Já osobně,neboj :idea:
ARAHAT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. lis, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků