Budoshow 2008

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Budoshow 2008

Příspěvekod graver » pon 01. pro, 2008 14:14

Tak koukám do slintu na iDnes (http://zpravy.idnes.cz/obrazem-mistri-b ... 0_brno_dmk) a chci se jen zeptat, jestli mi něco neuniklo (odcházel jsem po 19:00, kdy Genzer vyhlásil konec - možná se pak ještě něco odehrálo):

- kdypak tam bylo judo?
- byla tam fakt soutěž pro diváky, kteří "mohli bojovat s mistry"?
- byla tam fakt "velká ohnivá show nunchaku"?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

 

nojo

Příspěvekod Anor » pon 01. pro, 2008 22:15

Nojo, autor tam asi nebyl:D Jak se vam to libilo? Co řikate na moderatorske duo a jejich vulgarity? Zajimalo by me co na to rikali rodice deti co tam sedeli v hledisti.
Anor
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned 11. čer, 2006 23:00

Příspěvekod graver » úte 02. pro, 2008 7:34

Já jsem v tomto smyslu poněkud úzkoprsý, na definici kvalitního humoru mám svůj názor a mimo to jsem se přišel podívat na BS/BU, nikoliv na kašpárky na úrovni čtvrté cenové - takže asi tak...
Vulgarismy, stupidní sexistické výlevy a ubohé vtípky mě moc neberou - ti dva jsou opravdu poněkud mimo můj svět. Pro rodiče dětí to ovšem musel být zážitek. Horší byla naprostá moderátorská nepřipravenosti - hoši si zřejmě zapomněli rozdělit role, předem nacvičené měli snad jen ty pitomé špílce a scénář zřejmě vůbec nečetli. Zakoktávání, neschopnost přečíst a vyslovit termíny (na kumite se museli ptát), opakované komolení (ruy místo ryu, knockout akademie místo Knockdown Academy...).

No, a jinak mi tam chyběl šoumen Liven, taekwondisti nezklamali koloběžkovou scénou, karate - ty pohárové boje jsem nějak nepochopil...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod DaveStone » úte 02. pro, 2008 8:15

Jak vidím, tak dobře, že jsem letos nešel. Byl jsem na 3 Budoshow po sobě a už mi to přišlo, že tam asi nic nového neuvidím. Za ušetřených 500 Kč si můžu pořídit něco jiného :-)

Co se týká komentářů, první Budoshow co jsem viděl komentoval Zedníček a to taky bylo něco. Free style četl jako fraj stýl... a další odborné názvy mu šly ještě hůř jak V. Tittelbachovi komentování fotbalu.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod graver » úte 02. pro, 2008 11:06

Letos to stálo 350,- a minulý ročník byl o něco lepší.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod DaveStone » úte 02. pro, 2008 11:49

Jasně, já to bral pětistovku i s cestou, mám to do Brna 40 km...
Loni byl jubilejní 10. ročník, tak jsem to bral tak, že je to dražší kvůli tomu. A byl tam Rafi Liven což stálo za to.
Ale letos cenu ponechali. To první Bodoshow na kterým jsem byl stálo asi 150 Kč v předprodeji.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron