media

knihy, časopisy, TV, film a internet...

media

Příspěvekod druss » pon 22. pro, 2008 15:35

tak toto je masakr a tito lidi s takovým myšlením s náma chodí do tělocvičnya ani o tom mnozí nevíme

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80814.html
druss
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 20. kvě, 2008 23:00

 

Příspěvekod jeikob » pon 22. pro, 2008 15:59

to je průser co na to říct.ale je to celospolečenský problém.průšvih je že vetšinová společnost tyhle lidi nevnímá jako nebezpečí . jednak vzdělání jako by nevěděli co se stalo v minulosti a že tihle samozvaní spasitelé národa a slušných lidí.můžou a často se obratí proti komukoliv . no a druhá věc je a to těmhle lidem nahrává jak se tady řeší socialní otázky,romská otázka, cizinci tedy často korupce .na druhou stranu na západě tam mají stejný problémy,ale vetšina dovede říct hlasitě stop nacismu a rasismu. jo a co se týká cvičení těhle lidí. tak zaleží asi jak který klub či škola se k nim postaví. pokud bych byl učitel ,mistr,trenér a takový člověk pokud by se tak projevoval ,tak by dostal padáka
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod wushupetr » pon 22. pro, 2008 16:38

Ty jo, tak to je v pěkný řiti. Myslím, že společnost je v takových věcech slepá. Mám rodinu na slovenkym sidlišti. Když jsem tak bydlíval, občas jsem byl rasově napadnutej, naštěstí jen verbálně, od příslušníku romský komunity. Tady v Čechách mě se slovy jako Chytte toho slovaka zahnali parkrat do kanálu, když jsem chodil na základku.
Ale i tak jsem nikdy nebyl rasista a jsem rád , že mě špatná zkušenost nezměnila v rasistu.
Je ale pro mě nepochopitelný, že se nějakej kluk opije, aniž by si to uvědomil, zvedne pravačku a už je to rasista, nacek, fašoun a hned si pro něj jedou a přitom se klidně povolí pochod neonacistu. To je podle zákona asi normální. Podle mě musí být ve vězení spousta nevinných lidí, který rasisti nejsou a naopak je na svobodě spousta lidí, co rasisti jsou.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod jeikob » pon 22. pro, 2008 17:20

tak ono to asi tak uplně nebude,že zvedne pravačku a hned pujde sedět.on musí proběhnout nějakej soud také . no asi bude mít problémy pokud mu prokížou sympatie či příslušnost k nějakému hnutí. s těma demonstracema a koncertama to je průšvih,problém je že oni mají své právníky a jak se řiká pohybujou se na hraně zákona. tedy musí se jim ten neonacismus nějak prokázat. co se týká romů a nejen jich ,tedy asocialního a takové te nepříjemné drobné kriminality ,těch takzvaně ghet tak to je průser v tom,že nefunguje statní a místní správa .nechaj ty lidi zadlužit,neplatit nájem ,podporujou se herny, policii či mestský tam člověk nevidí a pak jsou oprávněně nasraný ti co žijou slušně a často jsou to i romové. a to je pak voda na mlýn těmhle lidem. no to mne také přijde trochu na hlavu za nášivku katr. a za přepadení a zbití člověka pokud ho dotyčnej nezraní vážněji tak je to jen přestupek . a tohle mně štve at jde o nácky nebo kohokoliv. jasné když se na zábavě poperou dva místní o holku. ale podle mne když vás v podstatě bezdůvodně napadne cizí člověk,tak by se to mělo přísněji trestat. vždyt je to i omezování osobní svobody. třeba jdete se bavit na diskotéku a někdo si vás vybere,protože se chce prát.zkazí vám zábavu a ještě vás může ohrozit
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Odpad » pon 22. pro, 2008 19:37

Hele klucí ono s tim hajlováním to je fakt těžký.Já se tak běžně zdravim s kámošem a nemyslim to rozhodně fašisticky!!!Jednou mě viděl policajt v centru jak to dělám na kámoše a hned se do mě obul.Tak sem mu tam vysvětlil že je mimo a ať se hodí do klidu že je to římskej pozdrav -Ave Caesar-Sláva Césarovi.Odtud to pochází a ty paka vymaštěný fašistický to z toho převzali :wink:
Odpad
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 19. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Odpad » pon 22. pro, 2008 19:37

Už se zase nudim... :lol: :lol: :lol:
Odpad
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 19. pro, 2008 0:00

Příspěvekod toddb » úte 23. pro, 2008 12:57

Odpad píše:Hele klucí ono s tim hajlováním to je fakt těžký.Já se tak běžně zdravim s kámošem a nemyslim to rozhodně fašisticky!!!Jednou mě viděl policajt v centru jak to dělám na kámoše a hned se do mě obul.Tak sem mu tam vysvětlil že je mimo a ať se hodí do klidu že je to římskej pozdrav -Ave Caesar-Sláva Césarovi.Odtud to pochází a ty paka vymaštěný fašistický to z toho převzali :wink:


Samozrejme, problem ovsem je, jak ten pozdrav je vniman dneska, to same se tyka i svastiky, jde o to, takze to stokrat muzes nemyslet nacisticky, ale vzdycky to tak bude vypadat.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Jendis » úte 23. pro, 2008 13:15

toddb píše:
Odpad píše:Hele klucí ono s tim hajlováním to je fakt těžký.Já se tak běžně zdravim s kámošem a nemyslim to rozhodně fašisticky!!!Jednou mě viděl policajt v centru jak to dělám na kámoše a hned se do mě obul.Tak sem mu tam vysvětlil že je mimo a ať se hodí do klidu že je to římskej pozdrav -Ave Caesar-Sláva Césarovi.Odtud to pochází a ty paka vymaštěný fašistický to z toho převzali :wink:


Samozrejme, problem ovsem je, jak ten pozdrav je vniman dneska, to same se tyka i svastiky, jde o to, takze to stokrat muzes nemyslet nacisticky, ale vzdycky to tak bude vypadat.


nekrm trolla.....člověk,který se skrývá pod nickem Odpad,zde jen prudí a byl již několikrát zabanován....určitě tomu bude stejně i v tomto případě. Absolutně nemá smysl s ním ztrácet čas.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Odpad » úte 23. pro, 2008 21:30

Jendis píše:
toddb píše:
Odpad píše:Hele klucí ono s tim hajlováním to je fakt těžký.Já se tak běžně zdravim s kámošem a nemyslim to rozhodně fašisticky!!!Jednou mě viděl policajt v centru jak to dělám na kámoše a hned se do mě obul.Tak sem mu tam vysvětlil že je mimo a ať se hodí do klidu že je to římskej pozdrav -Ave Caesar-Sláva Césarovi.Odtud to pochází a ty paka vymaštěný fašistický to z toho převzali :wink:


Samozrejme, problem ovsem je, jak ten pozdrav je vniman dneska, to same se tyka i svastiky, jde o to, takze to stokrat muzes nemyslet nacisticky, ale vzdycky to tak bude vypadat.


nekrm trolla.....člověk,který se skrývá pod nickem Odpad,zde jen prudí a byl již několikrát zabanován....určitě tomu bude stejně i v tomto případě. Absolutně nemá smysl s ním ztrácet čas.


To máš pravdu,to tedá nemá smysl!! :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Odpad
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 19. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Oja » sob 26. zář, 2009 19:20

nevim kam jinam to dat, pripadne me smazte:

http://muaymag.com/somluck-kamsing-to-f ... -year.html

Thai Olympic gold medalist boxer Somluck Kamsing has confirmed the rumor that he will fight martial artist star Jean-Claude Van Damme in a muaythai match in March next year.

tak na to jsem fakt zvedavy...tipl bych si, ze Somluck ho rozebere, zabali do krabice a posle zpet ;)
Naposledy upravil Oja dne sob 26. zář, 2009 19:21, celkově upraveno 1
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Oja » sob 26. zář, 2009 19:20

// double post
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Re: media

Příspěvekod severin » sob 26. zář, 2009 20:51

druss píše:tak toto je masakr a tito lidi s takovým myšlením s náma chodí do tělocvičnya ani o tom mnozí nevíme

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80814.html


Na soustredeni jsem cvicil s jedním Rusákem co měl školu Combat Sambo a začal vyučovat i fma.Říkal,že k němu každý měsíc chodí policie a musí podávat hlašení o lidech co u něj cvičí,jinak by mu to zavřeli.Taky by semi nelíbilo,aby mě někdo buzeroval třeba kvůli výše zmíněným lidem.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Re: media

Příspěvekod luen » pon 28. zář, 2009 13:12

severin píše:
druss píše:tak toto je masakr a tito lidi s takovým myšlením s náma chodí do tělocvičnya ani o tom mnozí nevíme

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 80814.html


Na soustredeni jsem cvicil s jedním Rusákem co měl školu Combat Sambo a začal vyučovat i fma.Říkal,že k němu každý měsíc chodí policie a musí podávat hlašení o lidech co u něj cvičí,jinak by mu to zavřeli.Taky by semi nelíbilo,aby mě někdo buzeroval třeba kvůli výše zmíněným lidem.


Tomu se nevyhnes, sem tam prijdou extremisti, sem tam blbci, kteri si mysli, ze nasili je dobra zabava ... Jedine co opravdu funguje zaujimat jako ucitel vuci temto vecem jasne nazory, ktere nevahas prezentovat a mit partu lidi, kteri pripadne potizisty mezi sebe ani nepusti ...

Jinak hodne zabira, kdyz takovej vyslanec nejake skupinky dorazi, hezky ho vpustit, dat mu naloz na kterou do smrti nezapomene a pak ho vykopnout s tim, ze takhle dopadne kazdej takovej ... oni si to mezi sebou reknou :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 08. zář, 2010 15:01

Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 08. zář, 2010 20:12

zatím nic....je venku moc málo informací,aby se to dalo nějak posoudit. Ale to,že ho vzali do vazby,je pro mne signál,že na pánově konání asi nebylo všechno košer. Ono toho vyleze víc...počkejme si :)

Říkám to furt,jak jde kvér na vzduch,smrdí to průserem......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 08. zář, 2010 20:37

Já si jen nejsem tak úplně jistý, jestli doopravdy platí presumpce neviny... I když ho zastřelil a neví se jistě jestli v obraně nebo protože chytl nerva, nepřijde mi úplně košer mu hned začít vyhrožovat stylem "posedíš si 16 let, příteli", když se - jak říkáš neví, jak to bylo.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 08. zář, 2010 20:48

To nevíme my,jak to bylo. Oni těch info mají určitě víc...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Oook » čtv 09. zář, 2010 8:43

hmm, asi se mu šprajcl další náboj ..
kdyby je sejmul všechny, tak to uhraje na sebeobranu.
(nebudou proti němu svědčit), takhle má smolíka..
[joke]
Oook
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 12. led, 2007 0:00

Příspěvekod graver » čtv 09. zář, 2010 10:31

Vrozkrokkop píše:Já si jen nejsem tak úplně jistý, jestli doopravdy platí presumpce neviny... I když ho zastřelil a neví se jistě jestli v obraně nebo protože chytl nerva, nepřijde mi úplně košer mu hned začít vyhrožovat stylem "posedíš si 16 let, příteli", když se - jak říkáš neví, jak to bylo.

Ale to je jen newspeek. Journálisti si vždycky najdou v TrZ horní sazbu a pak dělají senzaci.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » čtv 09. zář, 2010 15:40

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků